Dobrý den,
chci se zeptat. Jelikož mám stůl připevněný ke zdi tak instalace zezadu není možná. Chci se zeptat, můžu držák připevnit přes vyvrtanou díru ve stolu? Popř. jaké potřebuji parametry + na případné kabely pro příslušenství
Dobrý den,
chci se zeptat. Jelikož mám stůl připevněný ke zdi tak instalace zezadu není možná. Chci se zeptat, můžu držák připevnit přes vyvrtanou díru ve stolu? Popř. jaké potřebuji parametry + na případné kabely pro příslušenství