Dobry den,
Nefunguje mi zasvietenie displeja pri otoceni ruky, aj ked v aplikacii to mam povolene, kde moze byt chyba ? Mam ich reklamovat ?
Dobry den,
Nefunguje mi zasvietenie displeja pri otoceni ruky, aj ked v aplikacii to mam povolene, kde moze byt chyba ? Mam ich reklamovat ?