Dobrý den,
dočetla jsem se, že po přepnutí z režimu dema, zpívá panenka celou píseň. Je to skutečně tak (tedy celá píseň) nebo píseň hraje jen 30vteřin?
Děkuji za odpověď.
Dobrý den,
dočetla jsem se, že po přepnutí z režimu dema, zpívá panenka celou píseň. Je to skutečně tak (tedy celá píseň) nebo píseň hraje jen 30vteřin?
Děkuji za odpověď.