Bacha žádnej vejškovej reprák to vubec nemá, je to jenom atrapa, rozebíral jsem to a dost jsem se tomu smál, takže dvoupásmovky to fakt nejsou.
Bacha žádnej vejškovej reprák to vubec nemá, je to jenom atrapa, rozebíral jsem to a dost jsem se tomu smál, takže dvoupásmovky to fakt nejsou.