Dobrý den, telefon jsem si dnes zakoupil, nicméně při vyzvednutí na pobočce nebyla krabička zabalena v celofánu, ale pouze přelepena. Je to takto v pořádku? Děkuji.
Dobrý den, telefon jsem si dnes zakoupil, nicméně při vyzvednutí na pobočce nebyla krabička zabalena v celofánu, ale pouze přelepena. Je to takto v pořádku? Děkuji.