Zdravím,
chci se zeptat, zda je u těchto modelů možno deaktivovat touchpad poklepáním na ovládací prvek v jeho levém horním rohu. Z vyobrazení ani popisu to není zřejmé.
Máte s tím někdo zkušenost?
Díky
JaVa
Zdravím,
chci se zeptat, zda je u těchto modelů možno deaktivovat touchpad poklepáním na ovládací prvek v jeho levém horním rohu. Z vyobrazení ani popisu to není zřejmé.
Máte s tím někdo zkušenost?
Díky
JaVa