Mám tento notebook z práce. Kúpil som si domov QHD monitor (2560*1440 px). Po zapojení externého monitora do HDMI portu je možné vo Windows 10 nastaviť pre externý monitor najväčšie rozlíšenie iba 1920*1080. Driver grafickej karty je aktualizovaný. Čo s tým?

