Už jsem viděl tento huawei s vlnkou na displeji u nápisu huawei a proto tam nedrželo ochranné skolo....chci se tedy zeptat, zda-li mají tyto telefony stále problém s vlnkou? Chci tam ochranné sklo a bez něj telefon nechci, často mi padá na zem :D
Už jsem viděl tento huawei s vlnkou na displeji u nápisu huawei a proto tam nedrželo ochranné skolo....chci se tedy zeptat, zda-li mají tyto telefony stále problém s vlnkou? Chci tam ochranné sklo a bez něj telefon nechci, často mi padá na zem :D