Zdravím. S Applem nemám vůbec žádné zkušenosti, ale zaujal mě displej a výkon. Jak je to s kompatibilitou? Např. je možné na tento tablet bezproblémů nainstalovat a spouštět střihové studio Pinnacle, či pracovat s Photoshopem? Díky za odpověď.
Zdravím. S Applem nemám vůbec žádné zkušenosti, ale zaujal mě displej a výkon. Jak je to s kompatibilitou? Např. je možné na tento tablet bezproblémů nainstalovat a spouštět střihové studio Pinnacle, či pracovat s Photoshopem? Díky za odpověď.