Lamax Storm 1 pri prehrávaní a nabíjaní prestal hrať. Píplo v ňom a vypol sa. Teraz sa nedá zapnúť, ani cez tlačítka power a M. Nabíjaný bol cez powerbank. Nereaguje vôbec, dá sa nejak reštartovať? Červená dióda pri nabíjaní svieti.
Lamax Storm 1 pri prehrávaní a nabíjaní prestal hrať. Píplo v ňom a vypol sa. Teraz sa nedá zapnúť, ani cez tlačítka power a M. Nabíjaný bol cez powerbank. Nereaguje vôbec, dá sa nejak reštartovať? Červená dióda pri nabíjaní svieti.