Dobrý den, koupil jsem si tuto myš a stáhl driver, ale nejdou mi uložit změny pro DPI. (základní je totiž 2000 a já bych chtěl 4000, jak je napsáno v popisu produktu)
Dobrý den, koupil jsem si tuto myš a stáhl driver, ale nejdou mi uložit změny pro DPI. (základní je totiž 2000 a já bych chtěl 4000, jak je napsáno v popisu produktu)