Dobrý den,jak je to s výsuvem spodního šuplíku na zeleninu.Z obrázku se zdá,že půjde špatně otevřít,pokud se dveře neotevřou o víc než 90st.
Děkuji.
Dobrý den,jak je to s výsuvem spodního šuplíku na zeleninu.Z obrázku se zdá,že půjde špatně otevřít,pokud se dveře neotevřou o víc než 90st.
Děkuji.