Dobrý den, po 2 měsících používání především v handheld módu se objevil velký rozdíl mezi upevnění jednotlivých joy-conů. levý drží v pořádku, zatímco pravý se nepříjemně viklá čím dál tím víc. Je to důvod k reklamaci?
Dobrý den, po 2 měsících používání především v handheld módu se objevil velký rozdíl mezi upevnění jednotlivých joy-conů. levý drží v pořádku, zatímco pravý se nepříjemně viklá čím dál tím víc. Je to důvod k reklamaci?