Zdravím, asi šňupete slušný materiál, když za repasované iPhony dáváte takové ceny. No doufám, že vám tu vaší zlodějinu lidi nebudou podporovat. Hezký den 😊
Zdravím, asi šňupete slušný materiál, když za repasované iPhony dáváte takové ceny. No doufám, že vám tu vaší zlodějinu lidi nebudou podporovat. Hezký den 😊