Teď (4.6. v 18:18) už je u konzole při koupi napsáno "Skladem" a zítra do 12:00 v AlzaBoxu. Takže jich mají asi dostatek pro všechny. Předobjednávky i právě teď koupené. Snad je to pravdivé.
We use 8 categories of cookies on our website:
Technical cookies
These are strictly necessary for the functioning of the website and the features you choose to use. Without them, our website would not work; you wouldn't be able to log in to your user account, for example.Functionality cookies
These cookies allow us to remember your basic choices and improve the user experience. These include remembering your preferred language or allowing you to stay logged in permanently.Social media cookies
These cookies allow us to easily link you to your social media profile and, for example, allow you to share products and services with your friends and family.Content personalisation
These cookies allow us to show you content and ads according to the information we have about you to best meet your needs. This includes what content you have viewed, or on what device you are accessing our website.Non-personalised advertising
These cookies allow us to show you general ads for products and services.Personalised advertising
Thanks to these cookies, we and our partners can offer you relevant products and services based on your purchases, your shopping behaviour and your preferences.Audience metrics
These cookies allow us to optimise our site for your convenience based on how you use it. The aim is to remember or anticipate your choices. This includes, for example, the use of features, their location, or the behaviour on the page.Third party cookies
These cookies are third-party cookies (e.g. Google business safety & privacy and terms site). You can find more information about them and our partners here.By giving your consent to the processing of cookies, functionality and analytical cookies will be installed on the device you use to browse the website (click on the "I understand" button for both categories, or you can select only one of the categories by clicking on the "Settings" button). We always install technical cookies on your device, even without your explicit consent, because without them our website would simply not work.
You can revoke your consent to the processing of cookies. In connection with our company's cookie processing, you also have the following rights: the right to access cookies, delete, modify, supplement and correct them, restrict processing and the right to lodge a complaint with the Office for Personal Data Protection. Read more about your rights.
For even more detailed information about how we process cookies, please see our Personal Data Protection Policy.
Teď (4.6. v 18:18) už je u konzole při koupi napsáno "Skladem" a zítra do 12:00 v AlzaBoxu. Takže jich mají asi dostatek pro všechny. Předobjednávky i právě teď koupené. Snad je to pravdivé.
Teď (4.6. v 18:18) už je u konzole při koupi napsáno "Skladem" a zítra do 12:00 v AlzaBoxu. Takže jich mají asi dostatek pro všechny. Předobjednávky i právě teď koupené. Snad je to pravdivé.
Mám objednávku od 2.6 a taky stále žádné info. A ten půlnoční prodej je výsměch lidem co ji před objednali a nedostanou ji.
Mám objednávku od 2.6 a taky stále žádné info. A ten půlnoční prodej je výsměch lidem co ji před objednali a nedostanou ji.
Můžete my vysvětli jak je možný že moje setra která si objedná konzoli jako dárek pro někoho už 2. dubna hned jak se tu objevila stránka switche 2 tak ho nedostane a borec co si ho objednal 18 dní zpátky tak ho má to je trochu bordel. Jste obyčejní šmejdi.
Můžete my vysvětli jak je možný že moje setra která si objedná konzoli jako dárek pro někoho už 2. dubna hned jak se tu objevila stránka switche 2 tak ho nedostane a borec co si ho objednal 18 dní zpátky tak ho má to je trochu bordel. Jste obyčejní šmejdi.
v Rakúsku,Nemecku a iných krajinách majú predobjednávky za 469.90€ ,len na prachatom Slovensku za 499.90€
v Rakúsku,Nemecku a iných krajinách majú predobjednávky za 469.90€ ,len na prachatom Slovensku za 499.90€
Takze nakoľko alza neinformuje zákazníka o jeho predobjednavke, tak som sa pol hodinu po polnoci rozhodol pozrieť aj iné obchody a smarty mal na sk v každej predajni na sklade 5 ks. Dnes už mám tovar zo včerajšej rezervácie pripravený na vyzdvihnutie. Aký mala teda predobjexnavka v alza zmysel? Asi ziadny ... naviac budem teraz čakať na vrátenie penazi ktoré som už za predobjednavku zaplatil.
Takze nakoľko alza neinformuje zákazníka o jeho predobjednavke, tak som sa pol hodinu po polnoci rozhodol pozrieť aj iné obchody a smarty mal na sk v každej predajni na sklade 5 ks. Dnes už mám tovar zo včerajšej rezervácie pripravený na vyzdvihnutie. Aký mala teda predobjexnavka v alza zmysel? Asi ziadny ... naviac budem teraz čakať na vrátenie penazi ktoré som už za predobjednavku zaplatil.
předobjednáno 15.4. stále žádné informace. Jiné obchody mají alespoň kdy přijdou na prodej.
předobjednáno 15.4. stále žádné informace. Jiné obchody mají alespoň kdy přijdou na prodej.
před půl hodinou objednáno u Datartu a za 30 min přišla informace, že připravují k expedici. Objednávku zde zruším. Píšu jen lidem pro ostatní. Do poslední chvíle jsem věřil v nějaké info... kašlu na ně
před půl hodinou objednáno u Datartu a za 30 min přišla informace, že připravují k expedici. Objednávku zde zruším. Píšu jen lidem pro ostatní. Do poslední chvíle jsem věřil v nějaké info... kašlu na ně
Objednané 2.4. 18:54 a pred chvíľou sa zmenil stav z objednané u dodávateľa na "Kontaktujeme vás" to si už robíte srandu že? :D
Objednané 2.4. 18:54 a pred chvíľou sa zmenil stav z objednané u dodávateľa na "Kontaktujeme vás" to si už robíte srandu že? :D
Dobrý den, není zde uvedená špatná cena? Koukám, že je nyní za 15 320,- ale před tím byla stejně jako všude jinde za 12 490,-. Takhle stojí o 1 800,- víc než verze s Mario Kart World...
Dobrý den, není zde uvedená špatná cena? Koukám, že je nyní za 15 320,- ale před tím byla stejně jako všude jinde za 12 490,-. Takhle stojí o 1 800,- víc než verze s Mario Kart World...
Tak co? Vecer (pred 2 mesici ) objednas, rano v Alzaboxu mas. Dostal uz nekdo svoji konzoli?
Tak co? Vecer (pred 2 mesici ) objednas, rano v Alzaboxu mas. Dostal uz nekdo svoji konzoli?

