Dobrý den a mám dotaz ohledně výrobníku ledu: vidím ho zde napsaný, ale nevidím ho nikde fyzicky v lednici? Proto se raději ptám jestli to není jen tisková chyba, že s ním tato lednice disponuje? Děkuji za informaci
Dobrý den a mám dotaz ohledně výrobníku ledu: vidím ho zde napsaný, ale nevidím ho nikde fyzicky v lednici? Proto se raději ptám jestli to není jen tisková chyba, že s ním tato lednice disponuje? Děkuji za informaci