Dobrý den, po zakoupení a dosestavení kola mi nefunguje elektromotor, displej bliká a vykazuje chybovou hlášku (podle popisu ikon v návodu). Motor teda nefunguje a nevím co s tím. Je třeba to reklamovat nebo to můžu zavést do toho Kolofixu? Budu tam případně platit?
Dobrý den, po zakoupení a dosestavení kola mi nefunguje elektromotor, displej bliká a vykazuje chybovou hlášku (podle popisu ikon v návodu). Motor teda nefunguje a nevím co s tím. Je třeba to reklamovat nebo to můžu zavést do toho Kolofixu? Budu tam případně platit?