Dobrý večer chtěla bych se zeptat jak toto zařízení funguje jestli půjde i venku, jestli je na nabíjení, jestli budu muset něco ještě potom platit a jestli potřebuju k spuštění tohoto zařízení zásuvku. Děkuju za odpověď předem.
Dobrý večer chtěla bych se zeptat jak toto zařízení funguje jestli půjde i venku, jestli je na nabíjení, jestli budu muset něco ještě potom platit a jestli potřebuju k spuštění tohoto zařízení zásuvku. Děkuju za odpověď předem.