Dobrý den, podle popisu se masové vývary vaří hned od začátku v zavřeném hrnci. Ale z počátku vaření se na povrchu vody tvoří tmavá pěna z masa, která se při klasickém vaření sbírá a až potom se hrnec přikryje pokličkou. Není u tohoto vaření vývar tmavý od pěny?
Dobrý den, podle popisu se masové vývary vaří hned od začátku v zavřeném hrnci. Ale z počátku vaření se na povrchu vody tvoří tmavá pěna z masa, která se při klasickém vaření sbírá a až potom se hrnec přikryje pokličkou. Není u tohoto vaření vývar tmavý od pěny?