Dobrý deň,
chcem sa opýtať, či sa displej vypne (zhasne) po ukončení merania, alebo či svieti naďalej a vybíja batériu aj pri nečinnosti.
Ďakujem.
Igor Svetlík.
Dobrý deň,
chcem sa opýtať, či sa displej vypne (zhasne) po ukončení merania, alebo či svieti naďalej a vybíja batériu aj pri nečinnosti.
Ďakujem.
Igor Svetlík.