Dobrý den, prosím, proč mi nejde spustit Netlix i když je v základu instalován?? Hlásí to " Toto zařízení není optimalizované pro službu Netflix (-14)
We use 8 categories of cookies on our website:
Technical cookies
These are strictly necessary for the functioning of the website and the features you choose to use. Without them, our website would not work; you wouldn't be able to log in to your user account, for example.Functionality cookies
These cookies allow us to remember your basic choices and improve the user experience. These include remembering your preferred language or allowing you to stay logged in permanently.Social media cookies
These cookies allow us to easily link you to your social media profile and, for example, allow you to share products and services with your friends and family.Content personalisation
These cookies allow us to show you content and ads according to the information we have about you to best meet your needs. This includes what content you have viewed, or on what device you are accessing our website.Non-personalised advertising
These cookies allow us to show you general ads for products and services.Personalised advertising
Thanks to these cookies, we and our partners can offer you relevant products and services based on your purchases, your shopping behaviour and your preferences.Audience metrics
These cookies allow us to optimise our site for your convenience based on how you use it. The aim is to remember or anticipate your choices. This includes, for example, the use of features, their location, or the behaviour on the page.Third party cookies
These cookies are third-party cookies (e.g. Google business safety & privacy and terms site). You can find more information about them and our partners here.By giving your consent to the processing of cookies, functionality and analytical cookies will be installed on the device you use to browse the website (click on the "I understand" button for both categories, or you can select only one of the categories by clicking on the "Settings" button). We always install technical cookies on your device, even without your explicit consent, because without them our website would simply not work.
You can revoke your consent to the processing of cookies. In connection with our company's cookie processing, you also have the following rights: the right to access cookies, delete, modify, supplement and correct them, restrict processing and the right to lodge a complaint with the Office for Personal Data Protection. Read more about your rights.
For even more detailed information about how we process cookies, please see our Personal Data Protection Policy.
Dobrý den, prosím, proč mi nejde spustit Netlix i když je v základu instalován?? Hlásí to " Toto zařízení není optimalizované pro službu Netflix (-14)
Dobrý den, prosím, proč mi nejde spustit Netlix i když je v základu instalován?? Hlásí to " Toto zařízení není optimalizované pro službu Netflix (-14)
Objednal jsem Halo+ a nyní i tento - dražší model. U obou mám stejný problém. Projektor mám v ložnicové stěně nad postelí, protější stěna vzdálena 3m a bohužel půlka promítaného obrazu je na stropě a druhá půlka na protější stěně. Musím tedy projektor podkládat a naklánět, což je pro mě nepochopitelné. Korekce tomu nepomáhá, maximálně zoom, ale pak z obrazu 2-3m vznikne pidi-obrazovka, kdy postrádá projektor smysl. Nějaké řešení co s tím? Jinak v balení chybí 2x AAA baterie na DO, tento model oproti Halo+ nemá baterii, má výrazně lepší svítivost přes den, tmavé scény a detaily jsou pěkně viditelné oproti levnějšímu modelu. Oba modely po určité době i při běžícím filmu/seriálu spouštějí úspornou obrazovku - fotografie z google. Zda to je z důvodů chlazení nebo záměr, těžko říct. Ale děje se to po 3h provozu téměř každou hodinu :( Stále tedy otázka co s tím obrazem, když mám projektor nad postelí? :) Projektor neumí promítat obraz méně než 30cm pod svojí úroveň :(
Objednal jsem Halo+ a nyní i tento - dražší model. U obou mám stejný problém. Projektor mám v ložnicové stěně nad postelí, protější stěna vzdálena 3m a bohužel půlka promítaného obrazu je na stropě a druhá půlka na protější stěně. Musím tedy projektor podkládat a naklánět, což je pro mě nepochopitelné. Korekce tomu nepomáhá, maximálně zoom, ale pak z obrazu 2-3m vznikne pidi-obrazovka, kdy postrádá projektor smysl. Nějaké řešení co s tím? Jinak v balení chybí 2x AAA baterie na DO, tento model oproti Halo+ nemá baterii, má výrazně lepší svítivost přes den, tmavé scény a detaily jsou pěkně viditelné oproti levnějšímu modelu. Oba modely po určité době i při běžícím filmu/seriálu spouštějí úspornou obrazovku - fotografie z google. Zda to je z důvodů chlazení nebo záměr, těžko říct. Ale děje se to po 3h provozu téměř každou hodinu :( Stále tedy otázka co s tím obrazem, když mám projektor nad postelí? :) Projektor neumí promítat obraz méně než 30cm pod svojí úroveň :(
Dobrý deň, prosím je možnosť uchytiť projektor dolu hlavou? Viem o skrutke, mám ho doma, ale či nájdem niekde v nastaveniach upsidedown nastvanie pre projekciu. ďakujem
Dobrý deň, prosím je možnosť uchytiť projektor dolu hlavou? Viem o skrutke, mám ho doma, ale či nájdem niekde v nastaveniach upsidedown nastvanie pre projekciu. ďakujem
Dobrý deň, je možné premietať aj na strop? Ďakujem
Dobrý deň, je možné premietať aj na strop? Ďakujem
Nepřipadá vám trošku prasárna napsat k ceně 27490 kč že je to cenová bomba když před týdnem stál 23900kč???Není to náhodou zlodějina????Nebo jak tomu máme rozumět
Nepřipadá vám trošku prasárna napsat k ceně 27490 kč že je to cenová bomba když před týdnem stál 23900kč???Není to náhodou zlodějina????Nebo jak tomu máme rozumět
Dobry den,poprosim o odpoved ohladom prehravania 3D, dokupila som Benq okuliare pre DLP, stiahnuty film v 3D na externom hdd vsak neprehrava spravne,je problem,ze je to na disku a nie cez prehravac? Ak dokupim blu-ray prehravac s podporou 3D a pripojim ho k projektoru cez hdmi,pojde to uz spravne? Dakujem vopred za odpoved.
Dobry den,poprosim o odpoved ohladom prehravania 3D, dokupila som Benq okuliare pre DLP, stiahnuty film v 3D na externom hdd vsak neprehrava spravne,je problem,ze je to na disku a nie cez prehravac? Ak dokupim blu-ray prehravac s podporou 3D a pripojim ho k projektoru cez hdmi,pojde to uz spravne? Dakujem vopred za odpoved.
Dobry den Prosím pokud umístnim projektor do vzdálenosti 5m bude projektor promítat obraz na plátno nebo zed o velikosti 2190 mm Da se promítaní obrazu upravit Dekuji
Dobry den Prosím pokud umístnim projektor do vzdálenosti 5m bude projektor promítat obraz na plátno nebo zed o velikosti 2190 mm Da se promítaní obrazu upravit Dekuji
Dobrý den. Šel by projektor propojit se setoboxem např. od O2TV? Vím, že přes HDMI, ale volal jsem na 02 a řekli mi, že záleží na vstupu zvuku, videa daného projektoru, jak je nastaven. Jestli to není pouze zobrazovač. Chtěl bych to používat jako kabelovou tv. Děkuji za odpověď.
Dobrý den. Šel by projektor propojit se setoboxem např. od O2TV? Vím, že přes HDMI, ale volal jsem na 02 a řekli mi, že záleží na vstupu zvuku, videa daného projektoru, jak je nastaven. Jestli to není pouze zobrazovač. Chtěl bych to používat jako kabelovou tv. Děkuji za odpověď.
Dobrý den. Jakou má prosím napájecí kabel koncovku? Vypadá to na třísměrný, je tam myslím i přídavný trafo.. Jestli kabel zapojím do klasické zásuvky.. Děkuji za odpověď.
Dobrý den. Jakou má prosím napájecí kabel koncovku? Vypadá to na třísměrný, je tam myslím i přídavný trafo.. Jestli kabel zapojím do klasické zásuvky.. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, má tento projektor lichoběžníkovou korekci a umí sám zaostřit? při svítivosti 2200 lm potřebuje šero nebo je dostačující při světle?
Dobrý den, má tento projektor lichoběžníkovou korekci a umí sám zaostřit? při svítivosti 2200 lm potřebuje šero nebo je dostačující při světle?

