Product in stock in the store in Showroom Bernolákovo

This page includes all products that are in stock in our store Showroom Bernolákovo.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
1,170 Results
4.7 23×
Watch Price/Availability
Bery Jones Chocolate porridge with hazelnuts gluten free 500g
Porridge , energy value per 100g: 434,6 kcal
Great price 9.79 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_GC_500B05
4.9 239×
Watch Price/Availability
AlzaEco Citric acid 1 kg
Universal Cleaning Product - universal usage, 1000 g
Great price 4.99 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR2860
4.2 45×
Watch Price/Availability
Teddies Poker set 300pcs + cards + dice in aluminium case
Card Game , recommended from 14 years
  37.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAbz32378
4.3 34×
Watch Price/Availability
Rohnson R-9517 UV-C Antibacterial
Air Humidifier recommended room size: 50m2, ultrasound, power consumption: 25W, humidification capacity: 450ml/hour, water tank capacity: 4l, noise level: 42 dB, integrated hydrostat, display, automatic shutdown, aroma diffuser and silent mode, colour: white
  53.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ROHNR149
4.7 91×
Watch Price/Availability
Gimbi shavings bedding 60 l
Litter - shavings, designed for chinchillas, rabbit, guinea pig, mouse and rat, made of wood, weight: 3,5kg, volume: 60l, highly absorbent - from 2.74 €/1 kg
  from  8.64 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPst0020
5.0 5×
Watch Price/Availability
LEGO® Star Wars™ 75461 Darth Vader Mech
LEGO Set for children, suitable from the age of 10 years, theme: Fantasy, Movies and TV shows, Universe and Figurine, characters: DarthVader, launched in 2026 - new releases, 1028 pc(s)
Buy with code LEGODNI10 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 89.99 €
  99.99 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO75461
5.0 42×
Watch Price/Availability
LEGO® City 60447 Off-Road 4x4 Mountain Truck
LEGO Set for children, suitable from the age of 6 years, theme: Cars and Lorries, launched in 2025, 221 pc(s)
  16.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO60447
4.9 53×
Watch Price/Availability
LEGO® Technic 42198 Remote Area Aircraft
LEGO Set for children, suitable from the age of 8 years, moving parts, theme: Aircraft, launched in 2025, 333 pc(s)
  23.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO42198
4.9 28×
Watch Price/Availability
GymBeam Erythritol 1000 g unflavoured
Sweetener - erythritol, powder, flavourless, weight 1000 g - 10.90 €/1 kg
  10.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym624
4.8 601×
Watch Price/Availability
Brit Mono Protein Lamb & Rice 400 g
Canned Dog Food for all breeds with low with normal activity, meat content in dry matter 72%, fat (animal) 7%, free of GMOs, with antioxidants and hypoallergenic - from 0.80 €/100 g
  from  2.72 €
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMrk1211
4.6 48×
Watch Price/Availability
Bery Jones Dried Dates Deglet Nour 1kg
Dried Fruit - dates, 1000 g - 8.99 €/1 kg
Great price 8.99 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_DF_1000B06
4.8 52×
Watch Price/Availability
Bery Jones Chocolate filled crispy pads gluten free source of fibre 500g
Cereals - gluten-free, extruded, fine chocolate filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 9.98 €/1 kg
Great price 4.99 €
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_GC_500B09
4.8 636×
Watch Price/Availability
Bery Jones Mixed nuts natural 1kg
Nuts - mix, natural almond, cashew and pecan nut, 1000 g - 21.90 €/1 kg
Great price 21.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_MX_1000B02
4.7 46×
Watch Price/Availability
LEGO® Star Wars™ 75431 Battle Pack of Clone Troopers from the 327th Star Corps
LEGO Set for children, suitable from the age of 7 years, theme: Fantasy, Movies and TV shows and Superheroes, launched in 2025, 258 pc(s)
  35.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO75431
4.7 28×
Watch Price/Availability
GARNIER Skin Naturals Vitamin C Day Brightening UV Fluid SPF 50+ invisible 40 ml
Facial Sunscreen - immediate brightening and skin tone unifying effect
Great price 10.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL4897
3.9 211×
Watch Price/Availability
ALPINE SleepDeep 2021 - earplugs for sleeping
Earplugs for sleeping - cork, suitable for adults, gel material, attenuates sound up to 27 dB, case in the package, blue and white colour
  19.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BABY19000
4.8 72×
Watch Price/Availability
VICTORIA Transparent Adhesive Tape
Duct Tape - office, tape width of 50mm, roll of 60m - 0.18 €/1 m
  10.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: VCT021a43
4.8 88×
Watch Price/Availability
Casio MX 12 B
Calculator - tabletop, both solar and battery powered power, 12-character 1row display, percentage calculation
  8.99 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: QS772f1
4.8 61×
Watch Price/Availability
Bery Jones Carmel almonds natural USA 1kg
Nuts - natural almond, 1000 g - 12.90 €/1 kg
Great price 12.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_NT_1000B06
5.0 36×
Watch Price/Availability
LEGO® Creator 3 in 1 31170 Wild Animals: Pink Flamingo
LEGO Set for children, suitable from the age of 8 years, theme: Nature and Animals, launched in 2025, 288 pc(s)
Buy with code LEGODNI15 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 17.77 €
  20.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO31170
4.1 187×
Watch Price/Availability
ALPECIN Grey Attack Shampoo 200 ml
Shampoo , - liquid (classic), for normal, aging, greying, weak and thinning hair nourishes, promotes hair growth, anti-hair loss, volume 200 ml, with caffeine - 7.75 €/100 ml
  15.49 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL7981
4.8 49×
Watch Price/Availability
CHICI granules for cats with chicken 10 kg
Cat Kibble for all breeds with low with normal activity, fat (poultry) 4%, linseed and taurine - 2.49 €/1 kg
  24.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMK1036
4.7 176×
Watch Price/Availability
Alza Business A4 80g 250 Sheets
Office Paper - 250 sheets, A4 size, suitable for laser and inkjet printers, 80g/m2 paper weight, 161 CIE whiteness, 93% opacity
Great price 6.29 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ8006
4.7 522×
Watch Price/Availability
BATISTE Heavenly Volume 200 ml
Dry Shampoo - for greasy and normal hair, volume 200 ml - 1.95 €/100 ml
  3.89 €
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL3423

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches