Product in stock in the store in Showroom Bernolákovo

This page includes all products that are in stock in our store Showroom Bernolákovo.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
1,182 Results
4.6 57×
Watch Price/Availability
GORENJE MO20A4X + predĺžená záruka na 5 rokov
Microwave freestanding, input power 1280W, volume 20l, number of power levels: 5, microwave heating performance 800W, grill performance 1000W, plate size 27 cm, defrosting and grille
  109 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: GORMW005
4.7 691×
Watch Price/Availability
DUREX Mutual Pleasure 10 pcs
Condoms - ribbed, latex, one kind, stimulating - warming, tingling - 1.39 €/1 pc(s)
  13.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KND011
4.9 154×
Watch Price/Availability
LEGO® Creator 3 in 1 31163 Playful Cat
LEGO Set for children, suitable from the age of 8 years, theme: wild cat and Animals, launched in 2025, 407 pc(s)
Buy with code LEGODNI15 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 18.62 €
  21.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO31163
4.8 1,224×
Watch Price/Availability
Alza Basic A4 80g 500 sheets
Office Paper A4 format, 500 sheets, white colour, suitable for laser Printers and inkjet printers, whiteness 146 CIE, opacity 92 %, grammage 80 g/m2
Great price from  7.47 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ8002
4.8 631×
Watch Price/Availability
HP 3YM62AE No. 305XL, Black
Cartridge - ink cartridge for HP DeskJet 1200, 2300, 2720, 2730, 2755, 4100, 4134, 4155, HP ENVY 6020e, 6022e, 6030, 6032, 6052, 6055, 6420e, 6422e, 6430, 6432, 6452, 6455, HP DeskJet 2720e, 2721e, HP DeskJet Plus HP 4120e
  24.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SB320e3
4.9 208×
Watch Price/Availability
Karak
Tabletop Game - everybody, suitable from 7 years, for 2 to 5 players, minimum game time 45 min
  27.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAjd0938
4.9 101×
Watch Price/Availability
LEGO® Botanicals 10347 Tiny Sunny Bouquet
LEGO Set for children, suitable from the age of 9 years, theme: Flowers and Easter, launched in 2025, 373 pc(s)
Buy with code LEGODNI15 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 22.02 €
  25.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO10347
4.8 916×
Watch Price/Availability
Canon PG-540 + CL-541 multipack
Cartridge for Canon PIXMA MG2150 printers, MG2250, MG3550, MG3650, MG4150, MG4250, MX375, MX395, MX435, MX455, MX475, MX515, MX525, MX535, TS5150, TS5151, up to 180 pages
  43.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SB389bc
4.4 859×
Watch Price/Availability
Rapture COBRA Black
Gaming Mouse - wired, Pixart PMW3325 optical sensor, 800/1200/2000/3200/5000 DPI, 1ms response time, 100 IPS tracking speed, 20G acceleration, RGB backlight (5 backlight modes), 7 programmable buttons, Omron switches, lifetime up to 10 million clicks, Plug & Play, 2.4GHz USB-A receiver, range up to 10m, 900mAh built-in battery, USB-C connector, 1.8m braided cable, software (change DPI, backlight, macros)
Great price 28.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RPTGM003a
4.6 2,033×
Watch Price/Availability
Xiaomi Redmi Buds 6 Play Black
Wireless Headphones - with microphone, in-ear, closed construction, Bluetooth 5.4, ENC, IPX4 rating, frequency range 20-20000 Hz, impedance 16 Ohm, 10 mm driver size, battery life up to 36 h
  14.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: XIAhe70
4.8 4,316×
Watch Price/Availability
PlayStation 5 DualSense Wireless Controller White + Marvels Wolverine
Gamepad - for PS5, wireless connection, 3,5mm Jack (on controller), USB-C (on controller), integrated batteries, vibration, backlighting, analogue stick, speaker, microphone, haptic response, game in Package (physcial carrier), white colour
New arrival 139.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MSX005DS1b4
4.9 139×
Watch Price/Availability
LEGO® Creator 3 in 1 31146 Flatbed Truck and Helicopter
LEGO Set for children, suitable from the age of 7 years, theme: Cars, Means of transport, Helicopters, Aircraft and Lorries, launched in 2024, 270 pc(s)
Buy with code LEGODNI15 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 14.37 €
  16.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO31146
4.9 728×
Watch Price/Availability
Finish Ultimate Plus All in 1 Lemon, 90 pcs
Dishwasher Tablets - gel, Finish Ultimate Plus, 90 pc(s) in package - 0.25 €/1 pc(s)
  22.89 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MYC584
Watch Price/Availability
DUREX Feel Thin Extra Lubricated 3×24 pcs
Condoms - extra thin, latex, one kind, extra lubrication, - 0.69 €/1 pc(s)
  49.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KND226s3
4.7 629×
Watch Price/Availability
Shelma Cat Food Pouch 4 Types of Meat 12 × 85g
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, animal protein 30%, fat 3.5%, grain-free - 0.48 €/100 g
Amazing Deal 4.89 € Save 0.51 €
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMrk3075
4.9 124×
Watch Price/Availability
LEGO® Minecraft® 21268 Piglet House
LEGO Set for children, suitable from the age of 7 years, theme: Houses, Fantasy, Movies and TV shows and Games, launched in 2025, 238 pc(s)
Buy with code LEGODNI15 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 14.37 €
  16.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO21268
4.5 223×
Watch Price/Availability
Bery Jones Dragon fruit freeze-dried 100 g
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 84.90 €/1 kg
Great price 8.49 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery187
4.9 242×
Watch Price/Availability
LEGO® Icons 10330 McLaren MP4/4 and Ayrton Senna
LEGO Set for adults, suitable from the age of 18 years, theme: Means of transport, Formula and Sport, launched in 2024, 693 pc(s)
  69.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO10330
4.6 242×
Watch Price/Availability
Siguro VH-Q610B TURBOVac Wet&Dry Pro
Handheld Vacuum - battery, for allergy sufferers, animal hair and antibacterial, 150W, operating time: 20 min, charging time: 3,5 h, battery type: Li-ion, HEPA, noise level: 78 dB, filter, height: 42cm, width: 12cm, depth: 12cm, colour: black
Great price 63.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_VH_Q610B
4.7 210×
Watch Price/Availability
GymBeam Protein Just Whey 2000 g, chocolate milkshake
Protein - whey multi-ingredient, protein: 75 % 66 portions, chocolate flavour - 1.33 €/portion - from 43.95 €/1 kg
Great price 87.90 € Save 2 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym033
4.8 444×
Watch Price/Availability
Bery Jones Mango slices freeze-dried XXL 250 g
Freeze-Dried Fruit -, 250 g - 67.60 €/1 kg
Great price 16.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery234
4.8 773×
Watch Price/Availability
JELEN Washing gel universal 2,7 l (60 washes)
Washing Gel - suitable for colour and white clothing, for regular washing, 60 wash cycles, volume 2700 ml - 0.20 €/pcs - from 4.41 €/1 l
  11.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR429
4.5 128×
Watch Price/Availability
CONCEPT SV3080 Family 3in1 1200 W
Sandwich Maker - with power consumption of 1200W, contains interchangeable plates, plates: Triangular, lock and automatic temperature control, casing made of stainless steel
  79.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CONTO524
4.8 270×
Watch Price/Availability
TENTO Ellegance Classic (16 pcs)
Toilet Paper - three-ply, perfume free - 0.35 €/roll - from 0.04 €/1 sheet
Amazing Deal 5.63 € Save 2.46 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TOPA008

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches