VIP BOOST LEGO Alza days prosinec

Ako uviesť telefón do továrenského nastavenia (NÁVOD)

Zobraziť katalóg

Článok

Aktualizované

Uvedenie telefónu do továrenského nastavenia je proces, pri ktorom zmažete všetky nastavenia a všetky dáta uložené v internej pamäti. Len čo uvediete smartfón späť do továrenského nastavenia, bude softvérovo vyzerať rovnako, ako keď ste ho prvýkrát vybalili zo škatule. Tento proces sa vykonáva napríklad v situácii, keď máte zahltený telefón, prípadne sa vyskytujú problémy s jeho ovládaním. V tomto článku sa dozviete, ako uviesť mobil do továrenského nastavenia v prípade jednotlivých OS. Platí totiž, že aj tie najlepšie mobilné telefóny občas môžu naraziť na problém.

Ako vrátiť telefón do továrenského nastavenia

Ako vrátiť mobilný telefón do továrenského nastavenia – OBSAH

 1. Prechod do továrenského nastavenia zmaže všetky dáta
 2. Továrenské nastavenie: Kedy sa naň vrátiť?
 3. Všeobecný postup na vrátenie mobilného telefónu do továrenského nastavenia
 4. Vrátenie telefónu do továrenského nastavenia pri iOS
 5. Vrátenie telefónu do továrenského nastavenia pri OS Android
 6. Továrenské nastavenie pomocou tlačidiel
 7. Vrátenie telefónu do továrenského nastavenia pri Windows Phone

Prechod do továrenského nastavenia zmaže všetky dáta

Pred využitím nášho návodu sa uistite, že viete, aký operačný systém váš telefón používa. Pokiaľ si nie ste istí, môžete ho jednoducho odvodiť od značky a modelu zariadenia, prípadne ho zistíte v nastavení telefónu pod záložkou „informácie o telefóne“ (obvykle je to posledná položka v nastaveniach).

! Po uvedení mobilného telefónu do továrenského nastavenia sa tiež vymažú všetky dáta, správy, fotky a všetky nastavenia telefónu!

Pri vrátení telefónu do továrenského nastavenia dôjde nenávratne k strate takmer všetkých dát, prídete aj o svoje personalizované nastavenia. Nerobte preto tento krok unáhlene. Najskôr si dôkladne premyslite, aké dáta bude potrebné uchovať a zálohujte ich on-line alebo na externom úložisku.

Továrenské nastavenie: Kedy sa naň vrátiť?

Najčastejšie sa stretnete s odporúčaním, aby ste vo svojom mobilnom telefóne obnovili továrenské nastavenie mobilu po aktualizácii systému. Novo aktualizovaný systém môže spôsobiť pomalú odozvu, či dokonca padanie alebo zasekávanie niektorých predchádzajúcich aplikácií. Vrátenie smartfónu do továrenského nastavenia tak najčastejšie vyrieši väčšinu softvérových problémov, ktorými telefón doteraz trpel.

Továrenské nastavenie – mobily

Ďalším dôvodom môže byť spomalený/zahltený systém pri dlhodobom používaní telefónu. Najmä starším modelom smartfónov po pár rokoch chýbala rýchlosť, ktorou disponovali na začiatku. A práve ich vrátenie do továrenského nastavenia môže celý problém so spomaleným systémom vyriešiť. Ešte predtým sa ale pokúste zmazať prebytočné súbory. Ako na bezpečné zmazanie dát, si prečítajte v našom článku.

i OnePlus Nord 3 5G (RECENZIA): bezrámčekový displej a super výkon v strednej triede

Ak si zaobstaráte nový smartfón a ten starý sa rozhodnete predať alebo darovať, aj vtedy uveďte mobilný telefón do továrenského nastavenia, aby ste zmazali obsah telefónu. Aj v tomto prípade si však dávajte pozor, pretože nie všetky dáta budú nenávratne zmazané – mobilný telefón ich síce zmaže a pre používateľa bude vyzerať ako nový – napriek tomu ale zostanú uložené v pamäti flash a úplne „stratené“ budú až pri ďalšom zápise. Pýtate sa ako obnoviť vymazané súbory z mobilu? Existujú programy, ktoré umožňujú spätné vyhľadanie už zmazaných súborov.

Všeobecný postup na vrátenie mobilného telefónu do továrenského nastavenia

 1. Otvorte nastavenia telefónu.
 2. V menu vyhľadajte „Zálohovanie dát“ či podobnú voľbu.
 3. Vyberte „Obnovenie továrenských dát“ / „Obnovenie továrenského nastavenia“.
 4. Potvrďte prechod do továrenského nastavenia.
 5. Počkajte na dokončenie prechodu a reštartovanie telefónu – prípadne reštartujte mobil sami.
 6. Ak ste si nechali zálohu, obnovte zálohu do svojho telefónu.

Rovnako sa výrazne odporúča nabiť telefón pred uvedením do továrenského nastavenia, prípadne ho počas samotného procesu nechať zapojený v nabíjačke. Niektoré typy telefónov toto samy od seba vyžadujú.

Vrátenie telefónu do továrenského nastavenia pri iOS

iOS je operačný systém Apple, ktorý ho používa pri všetkých svojich zariadeniach. Používateľsky jednoduchý systém sa už mnoho rokov teší veľkej obľube. Väčšina jeho telefónov by mala mať takmer totožné umiestnenie obsahu nastavení – iba najnovší iOS v ňom má oproti starému viac funkcií.

i Ak sa náhodou stane, že prídete o svoje dáta na SD karte, môže to byť celkom problém. Nezúfajte ale, existujú možnosti obnovy dát na SD karte.

Ako na resetovanie iPhone? Postup je celkom jednoduchý. Než sa rozhodnete reštartovať iPhone na továrenské nastavenie, odhláste sa z iCloudu – inak zo svojho účtu zmažete všetky dáta (nielen z mobilu, ale z celého servera iCloud, ku ktorému ste prihlásený). Zároveň vypnite funkciu „Nájsť iPhone“, inak sa môže stať, že zariadenie zostane zaistené zámkom aktivácie.

iPhone, aj ktorékoľvek iné zariadenie od Apple, môžete zálohovať dvoma spôsobmi: Cez PC či MacBook pomocou iTunes alebo v nastavení telefónu bez využitia počítača. Poradíme vám, ako na to.

i Samsung Galaxy S23 5G (RECENZIA): malý, ale skutočne šikovný fotomobil

Postup pre prechod do továrenského nastavenia iOS

Reštart iPhone do továrenského nastavenia je ľahký pomocou nasledujúcich jednoduchých krokov:

 1. Otvorte nastavenie iPhonu.
 2. Prejdite na ponuku „Všeobecné“.
 3. Vyberte voľbu „Obnoviť“.
 4. Zvoľte „Obnoviť všetky nastavenia“/„Obnoviť dáta a nastavenia„“.

Továrenské nastavenie – iPhone – nastavenia Továrenské nastavenie – iPhone – obecné Továrenské nastavenie – iPhone – obnoviť Továrenské nastavenie – iPhone – všetky nastavenia

Postup pre prechod do továrenského nastavenia iOS pomocou iTunes

 1. Otvorte na MacBooku alebo v počítači aplikáciu iTunes.
 2. Pripojte iPhone k počítaču pomocou kábla.
 3. iPhone vás pravdepodobne požiada o potvrdenie dôveryhodnosti počítača alebo zadanie kódu zariadenia – dôveryhodnosť potvrďte alebo zadajte požadovaný kód.
 4. Akonáhle sa váš iPhone zobrazí v iTunes, zvoľte ho.
 5. Pod vybraným iPhonom sa vám zobrazí ponuka „Nastavenia“.
 6. Vyberte prvú kartu „Súhrn“ a kliknite na „Obnoviť iPhone“.
 7. Zobrazí sa tabuľka, kde kliknutím na „Obnoviť“ potvrdíte obnovu do továrenského nastavenia.
 8. Potom počkajte, kým prebehne prechod do továrenského nastavenia a iPhone sa sám reštartuje.

i Ak svoj iPhone stratíte, môžete ho vrátiť do továrenského nastavenia na diaľku, takže sa prípadný nálezca nedostane k vašim dátam.

iPhone – továrenské nastavenie iTunes

V momente, keď dokončíte továrenské nastavenie iPhone, môžete jednoducho obnoviť zálohované dáta cez iCloud alebo iTunes (podľa toho, kam ste zálohovali).

Vrátenie telefónu do továrenského nastavenia pri OS Android

Android je najpoužívanejší operačný systém u mobilných telefónov aj tabletov. Hoci je sám o sebe používateľsky prívetivý, mnoho výrobcov vytvára až dodatočne pre svoju značku špeciálne nadstavby (okrem iného aj obľúbené) čínske telefóny Huawei), ktoré upravia vzhľad systému, poradie položiek a pridajú niektoré funkcie. Továrenské nastavenie Android zariadenia môže byť preto výrobca od výrobcu umiestnené inde alebo odlišne pomenované. Význam názvov aj funkcií jednotlivých položiek sa ale spravidla nemení.

i Google Pixel 7a (RECENZIA): Najnovší „áčkový“ model si zásadne prilepšil

Postup pre prechod do továrenského nastavenia pri OS Android

 1. Otvorte nastavenia telefónu a prejdite do karty „Všetko“.
 2. Choďte do sekcie „Osobné“.
 3. Vyberte „Zálohovanie a obnovenie dát“.
 4. V prípade, že ste nevykonali zálohu, môžete ju vykonať on-line pomocou Googlu – stačí prejsť na výraz „Záloha“ a vybrať položky na zálohovanie.
 5. Potom zvoľte „Obnovenie továrenských dát„“.
 6. Vo výbere aplikácií zvoľte položky na vymazanie.
 7. Potvrďte prechod do továrenského nastavenia.
 8. Počkajte na dokončenie procesu.

Poznámka: Na videu nižšie je zaznamenané továrenské nastavenie Samsung, pri telefónoch ostatných výrobcov je ale postup veľmi podobný.

Továrenské nastavenie – Android – nastavenia Továrenské nastavenie – Android – záloha a obnova dát Továrenské nastavenie – Android – výber položiek

Postup pre prechod do továrenského nastavenia pri starších verziách Androidu (reset telefónu SAMSUNG)

 1. Otvorte nastavenia telefónu.
 2. Choďte dole a vyberte položku „Súkromie“.
 3. Následne zvoľte „Obnovenie do továrenského nastavenia“.
 4. Než zálohu vykonáte, zobrazí sa vám automaticky zaškrtnutá možnosť zmazania „pamäte USB“, ktorá odstráni aj fotky a hudbu – v prípade, že si chcete fotografie aj zvukové súbory ponechať, možnosť odškrtnite.
 5. Nakoniec kliknite na „Resetovať telefón“.
 6. V ďalšom kroku potvrďte tlačidlom „Vymazať“.
 7. Počkajte na dokončenie procesu.

Továrenské nastavenie Android Samsung – menu Továrenské nastavenie Android Samsung Továrenské nastavenie Android Samsung – obecná správa Továrenské nastavenie Android Samsung – obnoviť Továrenské nastavenie Android Samsung – obnoviť továrenské dáta Továrenské nastavenie Android Samsung – potvrdenie obnovenia

Postup pre prechod do továrenského nastavenia pri OS Android s nadstavbou Huawei

 1. Otvorte nastavenia telefónu a prejdite do karty „Všetko“.
 2. Zvoľte „Zálohovanie a obnovenie dát“ (nachádza sa najčastejšie v spodnej polovici menu). Pri starších verziách prejdite v nastavení na sekciu „Osobné“.
 3. V prípade, že ste nevykonali zálohu, môžete ju vykonať on-line pomocou Googlu – stačí zapnúť „Zálohovanie mojich dát“ – zároveň sa uistite, že je zapnutá aj nasledujúca položka „Automatické obnovenie“.
 4. Následne zvoľte „Obnovenie továrenských dát“.
 5. Týmto budú zmazané údaje z vnútornej pamäte, a to vrátane vašich účtov, systémových a aplikačných nastavení a inštalovaných aplikácií – ak chcete zmazať aj hudbu, videá, fotografie a ďalšie, zaškrtnite v zozname aj poslednú položku „Vymazať vnútorné úložisko“.
 6. Po tomto nastavení kliknite na tlačidlo „Resetovať telefón“.
 7. Akciu nakoniec ešte raz potvrďte tlačidlom „Resetovať telefón“.

Android Huawei – továrenské nastavenie Android Huawei – zálohovanie a obnovenie dát Android Huawei – továrenské nastavenie – výber aplikácií Android Huawei - továrenské nastavenie – výber položiek Android Huawei – továrenské nastavenie – reset

Po vykonaní všetkých krokov počkajte na automatické zmazanie a následnú obnovu mobilného telefónu do továrenského nastavenia.

Zariadenie prejde na začiatku do režimu „konzola pre zotavenie“ a samo vykoná všetky nevyhnutné kroky. Akonáhle bude návrat do továrenského nastavenia dokončený, môžete opäť začať používať svoj mobil.

Továrenské nastavenie: Xiaomi sa príliš nelíši od ostatných

Uveďme aspoň v stručnosti ešte jeden konkrétny postup, tentoraz taký, ktorý sa týka telefónov Xiaomi s vlastnou nadstavbou MIUI 10.

 1. Na obrazovke vyberte ikonku „Nastavenia“ (ozubené koliesko).
 2. Choďte na položku „O telefóne“ a tu vyberte „Zálohovanie a obnovenie“.
 3. Tu stlačte na „Vymazať dáta (továrenský reset)“
 4. Stlačte „Resetovať telefón“.
 5. Počkajte, kým mobilný telefón dokončí obnovu na továrenské nastavenie Xiaomi.
 6. Po opätovnom naštartovaní sa riaďte sprievodcom po nastavení na displeji.
i Recenzia Xiaomi 13 Pro: Skvelá vlajkovka, ktorá sa za svoju cenu nemusí hanbiť

Továrenské nastavenie pomocou tlačidiel

Ak sa z nejakého dôvodu nemôžete dostať do nastavenia telefónu, zvoľte nasledujúci postup. Ani tento postup však nemusí fungovať pri všetkých zariadeniach – jednotliví výrobcovia môžu riešiť túto možnosť v rámci svojej nadstavby odlišne.

 1. Vypnite svoj mobilný telefón – pokiaľ sa nebude dať vypnúť cez úvodnú obrazovku, držte približne 5 – 10 sekúnd tlačidlo pre zapnutie telefónu/aktiváciu klávesov.
 2. Keď bude zariadenie vypnuté, podržte tlačidlo na zvýšenie (prípadne zníženie) hlasitosti a zároveň držte tlačidlo na zapnutie telefónu.
 3. Akonáhle ucítite vibrácie ako pri štandardnom zapnutí, pustite tlačidlo pre zapnutie telefónu, ale tlačidlo pre zvýšenie (prípadne zníženie) nepúšťajte približne ďalších 5 – 6 sekúnd – pokiaľ táto kombinácia nefunguje, pustite po zobrazení loga obe tlačidlá a raz stlačte „tlačidlo pre zapnutie“.
 4. Potom sa na displeji zobrazí textová ponuka, v ktorej sa môžete pohybovať pomocou tlačidiel na reguláciu hlasitosti. Týmito tlačidlami zvoľte režim „Konzola pre zotavenie“ (príp. „Recovery“ alebo „Recovery mode“) a potvrďte výber tlačidlom pre zapnutie telefónu.
 5. Akonáhle sa vám na displeji zobrazí smutný Android, podržte tlačidlo pre zapnutie telefónu a stlačte tlačidlo pre zvýšenie hlasitosti.
 6. Nabehne vám systémové menu, v ktorom sa opäť môžete pohybovať použitím tlačidiel na reguláciu hlasitosti.
 7. V systémovom menu prejdite na „wipe data/factory reset“. Ak vás systém požiada o potvrdenie voľby, potvrďte ju a počkajte na automatické vykonanie všetkých úkonov.
 8. Akonáhle budú všetky potrebné kroky návratového procesu dokončené, zvoľte Reboot pre reštart zariadenia.

Nech ste zvolili ktorýkoľvek postup, môžete svoje dáta pohodlne obnoviť prostredníctvom Google účtu alebo ich vyvolať z externého úložiska (z micro SD karty, externého HDD, PC a i.).

i Pokiaľ svoj mobilný telefón stratíte, môžete ho vrátiť do továrenského nastavenia na diaľku alebo ho zamknúť, takže sa prípadný nálezca nedostane k vašim dátam.

Vrátenie telefónu do továrenského nastavenia pri Windows Phone

Windows Phone patrí k menej zastúpeným operačným systémom smartfónov. Využívajú ho predovšetkým mobilné telefóny značky NOKIA a Microsoft. Ak vrátite mobilný telefón s Windows Phone do továrenského nastavenia, zmaže sa všetok obsah a obnoví sa do stavu, v ktorom bol pri prvom zapnutí.

Než sa k tomuto kroku uchýlite, zálohujte si dáta aj aplikácie na svoj účet Microsoft v cloude. S pomocou nášho návodu toto urobíte v priebehu niekoľkých minút.

i Recenzia Google Pixel 6: viac než len úchvatný fotoaparát?

Postup pre prechod do továrenského nastavenia pri Windows Phone

 1. Otvorte nastavenia telefónu.
 2. Vyberte záložku „O systéme“ (nachádza sa úplne dole).
 3. Zvoľte „Obnoviť továrenské nastavenie telefónu“.
 4. Zobrazia sa dve upozornenia – pokiaľ ste si obnovou továrenského nastavenia istí, potvrďte obe upozornenia voľbou „Áno“.

Továrenské nastavenie – Windows Phone – nastavenia Továrenské nastavenie – Windows Phone – o systéme Továrenské nastavenie – Windows Phone – obnoviť továrenské nastavenie Továrenské nastavenie – Windows Phone – upozornenie

Ak váš mobilný telefón nereaguje alebo sa z nejakého dôvodu nemôžete dostať do nastavenia telefónu, zvoľte nasledujúci postup.

 1. Vypnite svoj mobilný telefón. Pokiaľ sa nebude dať vypnúť cez úvodnú obrazovku, držte približne na 5 – 10 sekúnd tlačidlo pre zapnutie telefónu/aktiváciu klávesov.
 2. Akonáhle bude zariadenie vypnuté, držte tlačidlo na zníženie hlasitosti a zároveň podržte tlačidlo na zapnutie telefónu (približne 10 – 15 sekúnd.
 3. Akonáhle ucítite vibrácie, pustite obe tlačidlá a následne podržte tlačidlo pre zníženie hlasitosti, kým sa neobjaví veľký výkričník.
 4. Následne stlačte (ale naďalej už nedržte) tlačidlá v tomto poradí: zvýšenie hlasitosti, zníženie hlasitosti, tlačidlo pre zapnutie/vypnutie telefónu, tlačidlo pre zníženie hlasitosti.

Akonáhle vykonáte všetky potrebné kroky, smartfón sa automaticky obnoví do továrenského nastavenia.

Pri zvolení niektorého z uvedených postupov môžete zálohované dáta jednoducho obnoviť pomocou Google účtu alebo externého úložiska (z micro SD karty, externého HDD, PC a i.).

i Mohlo by vás zaujímať

Teraz už viete, ako „urobiť“ továrenské nastavenie telefónu. Nie je na tom nič v zásade zložité, len pamätajte na zálohu dát, pretože postup, ako dať mobilný telefón do továrenského nastavenia, ich kompletne zmaže. Ideálne je, ak vyššie uvedené postupy nikdy nebudete potrebovať, na druhej strane nikdy neviete, kedy sa vám to môže hodiť.


Samsung Galaxy Z Fold5 12 GB/256 GB modrá - Mobilný telefón
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
5,0 11×
Samsung Galaxy Z Fold5 12 GB/256 GB modrá
Mobilný telefón – 7,6" AMOLED 2176 × 1812 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 10Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IPX8, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4400 mAh, model 2023, Android
S výkupným bonusom 1 699 €
1 899 €
Momentálne nedostupné
Objednávací kód: SAMO0252b1
Samsung Galaxy Z Flip5 8 GB/256 GB zelená - Mobilný telefón
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
5,0 19×
Samsung Galaxy Z Flip5 8 GB/256 GB zelená
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 2640 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 2, fotoaparát: 12Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 10Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IPX8, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 10W, batéria 3700 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 049 €
1 199 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0251b1
4,8 94×
OnePlus Nord 3 5G 8 GB/128 GB sivý
Mobilný telefón – 6,74" AMOLED 2772 × 1240 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, dual SIM, procesor MediaTek Dimensity 9000, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 8Mpx širokouhlý + 2Mpx makro, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP54, rýchle nabíjanie 80W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
419 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: ONE0090b1
4,7 211×
Samsung Galaxy A54 5G 8 GB/128 GB grafitová
Mobilný telefón – 6,4" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, hybridný slot + eSIM, procesor Samsung Exynos 1380, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 5Mpx makro, predná kamera 32Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP67, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
439 €
Na sklade 5 ks
Objednávací kód: SAMO0250b3
4,7 97×
Samsung Galaxy A34 5G 6 GB/128 GB strieborná
Mobilný telefón – 6,6" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 128 GB, hybridný slot, procesor MediaTek Dimensity 1080, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavný + 8Mpx širokouhlý + 5Mpx makro, predná kamera 13Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP67, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
339 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0249b4
iPhone 14 128 GB čierny - Mobilný telefón
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,8 269×
iPhone 14 128 GB čierny
Mobilný telefón – 6,1" OLED 2532 × 1170, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 15W, bezdrôtové nabíjanie, model 2022, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
846 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI041b1
iPhone 14 128 GB biely - Mobilný telefón
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,8 269×
iPhone 14 128 GB biely
Mobilný telefón – 6,1" OLED 2532 × 1170, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 15W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2022, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
846 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI041b2
iPhone 14 Pro 128 GB čierny - Mobilný telefón
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,9 436×
iPhone 14 Pro 128 GB čierny
Mobilný telefón – 6,1" OLED 2556 × 1179 (120Hz), operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2022, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 099 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI043b1
iPhone 14 Pro 128 GB fialový - Mobilný telefón
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,9 436×
iPhone 14 Pro 128 GB fialový
Mobilný telefón – 6,1" OLED 2556 × 1179 (120Hz), operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2022, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 099 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI043b4
4,8 110×
Samsung Galaxy S23 5G 128 GB čierna
Mobilný telefón – 6,1" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 3900 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 739 €
799 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SAMO0246b5
4,8 110×
Samsung Galaxy S23 5G 128 GB biela
Mobilný telefón – 6,1" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 3900 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 739 €
799 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0246b3
4,9 40×
Nothing Phone (2) 12 GB / 256 GB sivá
Mobilný telefón – 6,7" OLED 2412 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, fotoaparát: 50Mpx (f/1,88) hlavný + 50Mpx širokouhlý, predná kamera 32Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4700 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
719 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: NOTHa05b1
4,9 40×
Nothing Phone (2) 12 GB / 256 GB biela
Mobilný telefón – 6,7" OLED 2412 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, fotoaparát: 50Mpx (f/1,88) hlavný + 50Mpx širokouhlý, predná kamera 32Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4700 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
719 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: NOTHa05b2
Infinix Note 30 5G 8 GB/128 GB čierny - Mobilný telefón Doprava
zadarmo
Infinix Note 30 5G 8 GB/128 GB čierny
Mobilný telefón – 6,78" IPS 2400 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, dual SIM + pamäťová karta, procesor MediaTek Dimensity 6080, fotoaparát: 108Mpx (f/1,75) hlavný, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5 mm) a USB-C, vodoodolný podľa IP53, rýchle nabíjanie 45W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
244,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: INFI1013b2
Vytlačiť
P-DC1-WEB03
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií