Veľký tovar doručíme zadarmo 30% zľava na vybrané elektrobicykle

Ako vybrať televízor Sony (NÁVOD)

Zobraziť katalóg

Rozhodujete sa, aký model televízora SONY je pre vás ten vhodný, a nie ste si istí významami niektorých pojmov a názvov? Alebo sa chcete dozvedieť viac o unikátnych funkciách televízorov SONY? Potom je tento článok priamo pre vás, nájdete tu stručné popisky k technológiám a funkciám televízorov SONY.

Ako vybrať televízor – OBSAH

Ako vybrať TV Sony: návod

Tipy, ako vybrať televízor Sony

 1. Veľkosť obrazovky: jedným zo základných parametrov, nad ktorým sa musíte zamyslieť, je samotná veľkosť televízora.
 2. Rozlíšenie: je dôležitým parametrom, ktorý určuje, ako kvalitný a ostrý obraz bude televízor zobrazovať.
 3. Zobrazovacie technológie: určuje, ako je obraz zobrazovaný, a je veľmi dôležitým bodom pri výbere. Je totiž rozdiel, či si vyberieme klasický LED, alebo napríklad OLED.
 4. Ďalšie vlastnosti a funkcie: televízor je špičkovým prístrojom a počítačom, ktorý dnes dokáže mnohé. Vyberte si zo širokej ponuky funkcií od možnosti zdieľania obrazovky po NETFLIX službu či Ready For PlayStation 5.

Všetkými týmito parametrami a mnohými ďalšími špecifikáciami vás prevedieme v nasledujúcom texte.

Televízor Sony Bravia

Vyberáme Sony TV: čo by ste mali vedieť?

Cognitive Processor XR™

Ide o doposiaľ najprepracovanejší revolučný procesor vo všetkých televízoroch radu SONY BRAVIA XR™, ktorý špičkovo reprodukuje obsah tak, aby zodpovedal vlastnostiam ľudského zraku a sluchu. Pre lepší prehľad funkcií tohto procesora rozdeľuje SONY funkcie na dva veľké bloky: XR PICTURE a XR SOUND.

Televízory BRAVIA vďaka procesoru Cognitive Processor XR™ analyzujú obsah a reprodukujú ho rovnakým spôsobom, akým ľudia vidia a počujú v skutočnom svete. Rozoznajú, na čo sa človek v obraze najčastejšie sústredí – ako napríklad na hlavnú postavu vo filme. Poznajú tiež, že v prípade tryskového lietadla by zvuk mal vychádzať zhora, a tento zvuk takto reprodukujú vo vašej obývačke. Výsledkom je váš obľúbený obsah stvárnený spôsobom, ktorý je taký skutočný, že ho skoro môžete cítiť.

Ako funguje procesor Cognitive Processor XR™

Konvenčná umelá inteligencia deteguje a analyzuje prvky obrazu, ako je farba, kontrast a zreteľnosť, iba jednotlivo. To znamená, že prvok obrazu je vylepšený iba do určitej úrovne. Spôsob, akým vnímame svet, je však založený na najrôznejších informáciách, ktoré prichádzajú do mozgu z očí a uší zároveň. Rovnakým spôsobom pracuje aj procesor Cognitive Processor XR™, ktorý analyzuje stovky tisíc prvkov naraz. Jedným z týchto prvkov je bod zaostrenia – vďaka nemu sa dá zistiť, na čo sa človek najčastejšie zameriava. Analýzou každého prvku obrazu, vrátane bodu zaostrenia, procesor zistí informácie o hĺbke a upraví každú časť tak, aby mal obraz čo najväčšiu hĺbku a bol čo najreálnejší.

Tento procesor je špičkovým a úplne inovujúcim produktom na trhu televízorov z dielne SONY. Cognitive Processor XR reprodukuje obraz a zvuk komplexne. Nižšie vám predstavujeme základné piliere tejto unikátnej technológie:

XR PICTURE

XR Contrast dokáže ovládať hustú sieť tisícov mini LED diód pomocou technológie XR Backlight Master Drive™, ktorá využíva algoritmus tlmenia. Filmové scény a všetok obrazový zážitok je tak plný jasných svetiel, hlbokej čiernej a prirodzených stredných tónov.

XR Colour dokáže prispôsobiť pomocou funkcie XR Triluminos Pro™ farby na základe sýtosti, odtieňa a jasu pre prirodzené tóny v každom detaile. Na to využíva široký panel odtieňov obsahujúci miliardu farieb. Vďaka týmto špecifikáciám je procesor schopný zohľadniť ľudské vnímanie svetla a farieb.

XR Clarity obnovuje stratené textúry, vďaka čomu približuje kvalitu obrazu 4K. Funkcia XR 4K Upscaling™ zaistí pomocou procesora Bravia XR™ realistický obraz.

XR Motion vás jednoducho vtiahne do akčných snímok, či už je to športové stretnutie, alebo rýchla prestrelka vo filme. Špičkový XR procesor s technológiou XR Motion Clarity™ analyzuje pohyb niekoľkých snímok a zobrazuje iba plynulý a zreteľný obraz.

XR SOUND

XR Sound Position spolupracuje s technológiou Acoustic Multi-Audio™ a efektívne rozdeľuje reprodukciu zvuku do reproduktorov.

XR Surround technológia bola navrhnutá tak, aby zmenšila rozdiel medzi domácim kinom a reproduktorovou sústavou televízora. Technológia XR Surround™ vytvára automaticky, vďaka funkcii Acoustic Auto Calibration, virtuálny priestorový zvuk práve prostredníctvom televíznych reproduktorov tak, aby bol dosiahnutý 3D zvuk, ktorý bude konkurencieschopný voči sústave reproduktorov.


Doplnky XR SOUND

Acoustic Center Sync™ na zvýraznenie centrálneho reproduktora a jeho čistejšiu a plnšiu reprodukciu hlasu pripojte k televízoru BRAVIA XR™ soundbar SONY. Tým bude zvuk precízne ladiť so všetkým, čo sa deje na obrazovke, a poskytne tak plný nezabudnuteľný zážitok.

360 Spatial Sound Personalizer™ táto technológia je súčasťou Dolby Atmos™ a funguje s reproduktorom SRS-NS6, ktorý je možné pripojiť k televízoru BRAVIA XR™. Na toto využitie je potrebný bezdrôtový vysielač WLA-NS7. Vďaka tomuto vybaveniu si môžete vychutnať simulovaný priestorový zvuk 360 Spatial Sound, a to aj s vybranými slúchadlami SONY.

Voice Zoom 2™ rozpozná typ hlasu, analyzuje ho a zvýši jeho čistotu pre zreteľné dialógy bez potreby manuálneho zvýšenia hlasitosti.

Rozlíšenie

Rozlíšenie je údaj, ktorý poukazuje na počet pixelov na obrazovke (monitore/displeji). Bežne používané sú v prípade televízorov tieto parametre:

 • 1280 × 720 (HD)
 • 1920 × 1080 (Full HD)
 • 3840 × 2160 (4K)
 • 7 680 × 4 320 (8K)

8K televízor má 4× väčšie rozlíšenie ako 4K televízory a zároveň 16× väčšie ako Full HD rozlíšenie.

Rozlíšenie zohráva dôležitú úlohu pri zobrazení obrazu, a to najmä v parametroch, ako je čistota, jemnosť, ostrosť, hustota a ďalšie. Skrátka čím väčšie rozlíšenie televízor má, tým viac obrazových informácií poskytuje pre váš lepší filmový zážitok. Dôležitá je aj veľkosť obrazovky samotnej. Harmónia medzi veľkosťou obrazovky a rozlíšením je v prípade produktov dielne SONY dokonalá.

Skratka Full HD je v plnom znení Full High Definition. Skratky 4K a 8K majú tiež doplňujúci výraz a pre obe verzie rovnaký. Môžete sa tak stretnúť s 4K/8K Ultra High Definition a ďalej aj Ultra HD či UHDTV.

Formáty 4K alebo aj 8K nie sú len o väčších formátoch, sú ale zároveň aj o väčšej hustote bodov z čoho vyplývajú dve skutočnosti:

 1. Ako príklad môžeme zvoliť Full HD a 4K TV a zdrojom signálu nám bude klasický TV signál. Ak máme tieto TV vedľa seba, tak aj keď signál ide rovnaký, výsledný obraz nebude rovnaký na daných TV. 4K TV dokáže obraz upscalovať (vylepšovať) až do kvality 4K, a práve vďaka väčšiemu počtu bodov vytvára celkovo lepší obraz. Toto sa deje úplne zakaždým, ak máme pustený slabší zdroj.
 2. Zároveň ale platí ešte druhý fakt, a to ten, že čím vyššie rozlíšenie TV dokáže a hladšie zobrazenie má, tým menšiu vzdialenosť potrebujeme na ideálnu vzdialenosť od TV. V skutočnosti si tak môžeme dovoliť väčší TV aj do malého bytu.

Technológia zobrazenia

Pre ľahší výber televízora sme nižšie spísali a jednoducho vysvetlili všetky typické technológie, ktoré SONY TV používajú.

LED obrazovka obsahuje LED diódy, ktoré sú rozprestreté po celom displeji. Tieto diódy, ktoré vydávajú svetlo, ďalej svietia na ďalšiu vrstvu tekutých kryštálov, po ktorých je svetlo upravené farebným filtrom. Celý tento proces tvorby obrazu nakoniec upravuje riadiaca jednotka.

FULL ARRAY LED je možné zhrnúť výstižne a krátko ako hlbšia čierna a čisté farby. Nočná obloha so žiarivým mesiacom bude verná, mesiac bude jasne biely a žiarivý a obloha bude temná a čierna. Toto perfektné zobrazenie je vďaka zadnému podsvieteniu obrazovky.

MINI LED je ďalším krokom vo vývoji technológie LED. Televízory s touto funkciou majú v displeji zabudovaných oveľa viac MINI LED diód, ktoré vďaka kvalitnému spracovaniu a špičkovým komponentom televízorov Sony dokážu vytiahnuť hĺbku obrazu a zaistiť kvalitný, presný a plynulý záber snímok.

OLED (Organic Light-Emitting Diode) je najnovšia technológia displeja. O osvetlenie panelu sa stará cez 9 miliónov samostatne svietiacich diód. Najväčšou výhodou OLED panelu je jeho podanie čiernej farby. Práve vďaka tomu, že diódy fungujú (produkujú svetlo) samostatne, je podanie čiernej úplne bezkonkurenčné, rovnako ako prechody medzi čiernou a bielou. Ďalší prím drží OLED technológia v pozorovacích uhloch, farby a zobrazenia sú nemenné, či už televízor sleduje divák priamo, alebo z boku.

SONY ponúka širokú škálu 4K OLED SONY TV – pokiaľ sa s ponukou chcete zoznámiť, stačí kliknúť na odkaz nižšie.

HDR – niekedy sa môžete tiež stretnúť s doplnením technológie HDR napríklad: 4K HDR. Táto technológia poskytuje divákovi vernejší zážitok najmä pri tmavších či temných scénach, pretože dokáže pracovať s najtmavším a najsvetlejším bodom snímky a správne vybalansovať výsledný obraz, aby vyzeral čo najreálnejšie. HDR funkcia zaistí vysoký dynamický kontrast.

DOLBY VISION®️

Pýtate sa, čo je to Dolby Vision®️? Ide o formát, ktorý posúva HDR technológiu na novú úroveň vďaka oveľa náročnejším parametrom. Vďaka tomu zaisťuje najkvalitnejší vizuálny zážitok, ktorý si aktuálne na TV môže divák dopriať. SONY zlepšilo už aj tak kvalitný HDR vysoký dynamický rozsah a optimalizovalo túto technológiu pre každú scénu a každú obrazovku pre ultraživý obraz, úžasné farby a konzistentnú kvalitu vrátane hlbokých a živých detailov.

XR HDR Remaster

XR HDR Remaster je technológia, vďaka ktorej dokáže procesor televízora rozpoznať objekty na snímke a jednotlivo ich analyzovať. Na základe analýzy potom upravuje kontrast, farbu a hĺbku každého objektu pre reálnejší obraz a vytiahnutie esenciálnych prvkov. Spracovanie využívajúce technológiu Bravia XR zvyšuje efektivitu XR HDR Remaster, a to najmä presnosťou úprav odtieňov, sýtosti, vektora pohybu, jasu, šírky pásma a ďalších parametrov.

4K XR Super Resolution

4K XR Super Resolution spracováva a reprodukuje prvky s cieľom dosiahnutia dokonalej textúry objektov na obrazovke. Navyše sa Bravia XR™ pýši spracovávaním obrazu v kvalite obrazu 4K, čo je štvornásobok rozlíšenia Full HD, tým dodá scéne excelentnú kvalitu.

4K XR Smooting

4K XR Smooting je technológia, ktorá pracuje s tisíckami tónov farieb, tieňov a gradácií na dosiahnutie plynulého a prirodzeného obrazu v 4K kvalite.

DOLBY ATMOS®️

Dolby Atmos®️, čo to je? Táto zvuková technológia veľmi presne umiestňuje zvuk v priestore a funguje na princípe 3D objektovej technológie, ktorá reprodukuje priestorový zvuk okolo poslucháča v miestnosti. Zjednodušene, všetok obsah, ktorý je prehrávaný v Dolby Atmos formáte, sa snaží priblížiť k zážitku v kine, v ktorom sa nachádza mnoho reproduktorov, ktoré perfektne prenášajú priestorový zvuk.

Acoustic Surface Audio+™ je exkluzívna technológia Sony, ktorá nemá medzi televízormi konkurenciu. Klasický televízor má obvykle dva reproduktory, ktoré hrajú odrazom od stola alebo steny a zvuk hrá stále len z jedného miesta. Oproti tomu SONY televízory s technológiou Acoustic Surface Audio+ sú samy „jedným veľkým reproduktorom“. Priamo za panelom sú umiestnené 2 – 3 aktivátory a subwoofery, ktoré rozvibrujú celý panel, v tej chvíli je obrazovka zároveň reproduktorom a zvuk smeruje k poslucháčovi priamo z obrazovky rovnako, ako je to v kine. Okrem toho dokážeme presne počuť, kde sa čo na obrazovke deje, pretože je zvuk alokovaný na zodpovedajúce miesta podľa scény vo filme či seriáli.

Sony TV a funkcie

Sony TV sú nabité funkciami. Nižšie si predstavíme tie najdôležitejšie, ktoré je vhodné pri výbere nového televízora sledovať.

Netflix

Netflix (Recommended TV) – Vybrané televízory SONY boli spoločnosťou Netflix určené ako zariadenie s výnimočnými parametrami a výkonom. Táto služba (Netflix Adaptive Calibrated Mode) v kombinácii so špičkovo vybavenými televízormi poskytuje sledujúcemu publiku dych vyrážajúci zážitok, či už sledujete obľúbeného Zaklínača, alebo iné Netflix filmy či seriály. Pri zapnutí tejto funkcie televízor reprodukuje rovnakú kvalitu obrazu ako na hlavnej štúdiovej kópii.

Režim Netflix Calibrated Mode

Je vyvinutý špecificky pre programy z dielne Netflix. S televízorom SONY zažijete plnú snímku a pôvodný zámer autora bez kompromisov. Ovládač od SONY TV navyše obsahuje tlačidlo NETFLIX, vďaka ktorému ste schopní túto funkciu na vašom televízore aktivovať pre vaše maximálne pohodlie.

Bravia Core

Bravia Core je exkluzívna streamovacia služba, ktorá je zabudovaná do televízorov SONY s kognitívnym procesorom XR. Čaká na vás obrovské množstvo filmov, ktoré sú pre používateľov k dispozícii. Vďaka technológii BRAVIA XR, funkciám Pure Stream™ a IMAX® Enhanced si všetok obsah užijete s ohromujúcim obrazom a znamenitou kvalitou zvuku.

Táto exkluzívna služba je zadarmo k dispozícii v dvoch balíčkoch, a to vždy pre iné modely televízorov.

 1. 5 filmov a 1 rok streamovania je zadarmo pre: A80J, A83J, A84J, X90J, X92J, X93J, X94J, X95J, A75K, A80K, X82K, X89K, X90K, X90S a X95K
 2. 10 filmov a 2 roky streamovania je zadarmo pre: A90J, Z9J, A83K, A84K, A90K, A95K, X92K, X93K, X94K, X94S a Z9K

Služba BRAVIA CORE je dostupná na všetkých modeloch radu BRAVIA XR: Z9J, A90J, A80J, X95J a X90J.

Ambient Optimization

BRAVIA CAM je inovatívny doplnok, ktorý si môžete pripojiť a aktívne ho využívať na personalizované počúvanie a obraz. Kamera spozná, kde sa v miestnosti nachádzate a ako ste ďaleko. Na základe týchto metrík vhodným spôsobom upraví nastavenie zvuku aj obrazu pre váš príjemný zážitok. Funkcia Ambient Optimization využíva na svoju funkciu svetelný senzor, farebný senzor (v prípade Master series) a ďalej Acoustic Auto Calibration pre zvuk. Ide teda skutočne o nabitú funkciu, ktorá posunie zážitok zo SONY TV na ďalšiu úroveň.

Ďalej má BRAVIA CAM niekoľko ďalších užitočných funkcií:

 • Varuje pri príliš blízkom sledovaní obrazovky,
 • umožňuje ovládanie televízora gestami,
 • optimalizuje spotrebu energie automatickým stmavením obrazovky pri vašej neprítomnosti.

BRAVIA CAM je potom automaticky dodávaná zadarmo k modelom A95K a Z9K.

Google TV a Ready For PlayStation 5

Google TV obsahuje viac ako 7 tisíc filmov a televíznych relácií, ktoré máte k dispozícii na všetkých streamovacích platformách, ktoré používate. To všetko na jednom mieste – usporiadané podľa žánrov a na základe vašich záujmov.

Google TV otvára úplne nové možnosti používania SONY TV. Inštalácia hier a aplikácií vrátane ich ovládania gamepedom na televízore je samozrejmosťou. Google TV poskytuje mnoho ďalších možností a z televízora sa tým stáva automaticky herné, streamovacie a relaxačné zariadenia pre vašu domácnosť.

Ready For PlayStation 5 je funkcia, ktorá okrem bežného hrania hier pomocou Google TV umožňuje ideálne prepojenie vášho SONY BRAVIA TV a hernej konzoly SONY PlayStation. Najlepšie ju využijete pochopiteľne s PlayStation 5. Televízory SONY BRAVIA disponujú rozlíšením 4K pri 120 Hz a majú lokálne podsvietenie pre tie najlepšie kontrasty. Ak chcete vyžmýkať z vašej hernej konzoly najviac, neváhajte a kúpte si jeden z televízorov radu BRAVIA. 

Viac o funkcii Ready For PS5

Hlasové ovládanie

Vďaka hlasovému ovládaniu nájdete svoj obľúbený obsah úplne jednoducho! Využitím svojho hlasu ho vyhľadáte pohodlnejšie a rýchlejšie. Už nemusíte zdĺhavo pátrať pomocou ovládača, stačí sa len opýtať.

Možnosť pripojenia Bluetooth®️

Doprajte si jednoduchú bezdrôtovú zábavu pripojením akéhokoľvek zariadenia k televízoru, stačí, keď podporuje technológiu Bluetooth. Užite si filmy a hudbu na veľkej obrazovke s úžasným zvukom.

Chromecast built-in

Je funkcia umožňujúca okamžité zdieľanie obrazovky či zvuku z mobilu. Môžete tak ukázať obrázky priamo z vašej galérie vašim priateľom, hrať hry alebo čítať e-book na televízore.

Podpora funkcií Apple AirPlay/Apple HomeKit

Funkcia Apple AirPlay je podobná funkcia ako Chromecast built-in s tým rozdielom, že podporuje zdieľanie obrazovky z Apple zariadení. Môžete si teda vychutnať váš jedinečný obsah aj z iPhonu, iPadu či Macu.

Recyklácia

Sony (Road to ZERO) sa usiluje o zníženie odpadu a ochranu životného prostredia. Napríklad na televízor A95K bol použitý materiál SORPLAS™. Miera recyklovateľnosti tohto materiálu je až 85 %. Ďalej tiež televízory s BRAVIA CAM znižujú spotrebu energie. SONY skrátka vyvíja svoje produkty so zodpovedným prístupom k nášmu životnému prostrediu.

OLED TV Sony

OLED televízory SONY

 • TV produkuje svetlo cez každý jednotlivý pixel, nie je tak potrebné stále podsvietenie
 • Nezávislé obrazové body (pixely), vďaka ktorým vyzerá výsledný efekt obrazu harmonicky a hlboko
 • Výborné pozorovacie uhly
 • Bohatšie a živšie farby
 • Vysoký kontrast, živšie farby a za určitých podmienok aj nižšia spotreba energie

Vďaka technológii XR OLED Contrast si vychutnáte scény s mimoriadne sýtou čiernou a špičkový jas.

Mini LED Sony TV

Mini LED televízory SONY

 • Vysoké rozlíšenie 3840 × 2160 px (4K) alebo až 7 680 × 4 320 px (8K)
 • Rozlíšenie je výrazne vyššie, než aké má displej bežného počítača alebo notebooku
 • Vysoká hustota pixelov a perfektne ostrý obraz aj pri obrovských rozmeroch
 • Modely s frekvenciou 100/120 Hz zvládnu zobrazovať oveľa plynulejší obraz ako bežné TV
 • Funkcia Upscaling zvyšuje obrazovú kvalitu obsahu v nižšom rozlíšení, aby vyzeral dobre aj na 4K/8K televízore. Niekedy na to využíva umelú inteligenciu

Reprodukuje obsah spôsobom, ktorý zodpovedá vlastnostiam ľudského zraku a sluchu, a umožňuje tak dosiahnuť neuveriteľne realistický zážitok zo sledovania.

Triluminos LED

 • Čistejšie a jasnejšie farby
 • Verná a prirodzená reprodukcia farieb
 • Inteligentná technológia podsvietenia
 • Výraznejší dojem hĺbky
 • Prirodzená pleťová farba
 • Širšia paleta farieb

Technológia TRILUMINOS sprostredkováva dych vyrážajúci obraz. To znamená, že si môžete vychutnať farby bližšie tým, ktoré vidíte v skutočnom svete. Na veľkej uhlopriečke ožije viac ako miliarda farieb s excelentným kontrastom. Vďaka tomu bude výsledný obraz na televízore Sony úplne realistický.

Full Array LED

 • Jasnejšie farby a hlbšia čierna
 • Zachytáva plný rozsah tmavých a svetlých odtieňov

Čo je Full Array LED? Ide o inovatívnu technológiu podsvietenia, ktorá zaistí filmový kontrast s dôrazom na presné a hlboké odtiene čiernej. Kombinuje to najlepšie z technológie LED s vysokým kontrastom technológie OLED. V prípade bežného LED podsvietenia musí jeden rad diód LED vyvažovať svetlo na celom obraze. Tmavé časti preto nie sú také tmavé a svetlo zase nie je dosť svetlé. Oproti tomu podsvietenie Full Array LED nastavuje intenzitu diód LED pre každú časť obrazu zvlášť. Tam, kde je potrebných viac svetla, sa jas LED diód zosilní, a kde menej, tam sa utlmí.

Slovník pojmov – SONY TV

V tejto sekcii nájdete najčastejšie hľadané otázky, ku ktorým vám poskytujeme čo najvýstižnejšie vysvetlenie a špecifikáciu pre vašu rýchlu orientáciu.

4K

Poskytuje štyrikrát viac obrazových bodov ako bežné Full HD.

8K

Je ďalším typickým formátom, ktorý ponúka štyrikrát väčšie rozlíšenie ako formát 4K.

HDR

Je High Dynamic Range, ktoré zaisťuje efektívnu hĺbku jasu. Zobrazuje ideálne odtiene od tých najjasnejších po najtmavšie.

Dolby atmos

Je technológia, ktorá lepšie reprodukuje priestorový zvuk. V zásade technológia využíva dva základné piliere. Väčšie množstvo kanálov, ktorými je zvuk distribuovaný, a tiež namixovanie zvuku.

Dolby vision

Technológia, ktorá využíva mnoho čiastkových komponentov na zobrazenie obrazu v tej najvyššej kvalite.

OLED

Displej funguje na princípe organických diód. Tieto organické diódy v sebe obsahujú organické zlúčeniny, ktoré sa prostredníctvom elektrického prúdu rozsvietia. Jeden pixel na displeji je práve jedna dióda, preto televízor zobrazuje obraz pomocou miliónov od seba nezávislých prvkov, ktoré spoločne poskytujú dokonalú harmóniu obrazu.

Mini LED

Jedna z najnovších technológií využívaných na displejoch. LED diódy hrajú rolu podsvietenia, ktoré rozsvietia tzv. tekuté kryštály.

Apple HomeKit

Priestor (aplikácia), v ktorom sú sústredené všetky inteligentné šetriče, ktoré sú s touto službou kompatibilné. Výhodou je, že môžete spotrebiče a ďalšie zariadenia ovládať vzdialene a nastaviť si všetko podľa potreby pomocou telefónu.

Google TV

Jednoducho povedané smart televízor s mnohými možnosťami využitia. Je teda možné sťahovať aplikácie, surfovať na internete, ovládať televízor hlasom atď.

Hlasové vyhľadávanie

Možnosť ovládať rôznymi príkazmi televízor. Napríklad sa môžete opýtať, aké je dnes počasie v Bratislave. Televízor vám zobrazí aktuálne počasie v Bratislave.

Netflix

Streamovacia služba ponúkajúca široký a pestrý výber obľúbených TV programov, dokumentov, filmov a ďalšieho.

Recyklácia

Je jedným z dôležitých ekologických krokov spoločnosti SONY, vďaka ktorému pomáha chrániť životné prostredie.

Vytlačiť
P-DC1-WEB11
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií