Počas sviatku 1.11. je otvorený iba AlzaDrive na centrále v Bratislave a AlzaDrive Senec.

Vánoční sleva SK, AT Ochranné pomôcky

Amazfit GTS 3 (PREVIEW) – Hranatý fešák po tretíkrát

Zobraziť katalóg

Sponzorovaný článok

Aktualizované • Autor: Daniel Hlas

Rovnako ako v predchádzajúcich dvoch rokoch, aj tento rok sme sa dočkali predstavenia novej generácie elegantných inteligentných hodiniek Amazfit GTS, tentoraz s číslom 3. Vylepšenia sa týkajú hneď viacerých oblastí, či už ide o famózny displej, rozšírenú ponuku funkcií alebo predĺženú výdrž batérie. Prekvapivo nízka je taktiež cena, čo vyvoláva otázku, či sa stane novým bestsellerom v cenovej kategórii cca 150 eur…

smartwatch; nositeľná elektronika; inteligentné hodinky; wearables;

Amazfit GTS 3 – OBSAH

  1. Atraktívny dizajn s ešte lepším displejom
  2. Štedrá nádielka funkcií a 12-dňová výdrž batérie
  3. Prekvapivá športová výbava
  4. Smerom k lepšiemu zdraviu
  5. Amazfit GTS 3 – varianty, dostupnosť a cena

Atraktívny dizajn s ešte lepším displejom

Smart hodinky Amazfit GTS 3 prinášajú prepracovaný dizajn, ktorý sa od druhej generácie na prvý pohľad príliš nelíši. Okrem umelohmotnej spodnej časti je celá konštrukcia vyrobená z hliníkovej zliatiny určenej pre letecký priemysel, ktorá je ľahká, odolná a dodáva celému zariadeniu prémiový dojem. Naopak, pravú stranu zdobí otočná korunka, ktorá tentoraz zvláda dokonca aj haptickú odozvu. Celkové rozmery sa príliš nezmenili, ale musíme vyzdvihnúť mimoriadne tenké telo, ktoré bez snímača zaberá len 8,8 mm. Okrem toho možno pohodlný silikónový remienok kedykoľvek ľahko vymeniť, takže si celkový vzhľad ľahko prispôsobíte vlastným predstavám.

smartwatch; nositeľná elektronika; smart hodinky; wearables;
Inteligentné hodinky Amazfit GTS 3 dorazia v troch farebných variantoch.

Tretia generácia je tiež vybavená nádherným displejom AMOLED, ktorý je známy svojimi živými farbami, vernou čiernou a dokonalými pozorovacími uhlami. Amazfit GTS 3 láka zväčšenou 1,75-palcovou obrazovkou, na ktorej toho uvidíme viac než kedykoľvek predtým. Tomu zodpovedá aj zvýšené rozlíšenie, ktoré dosahuje vynikajúcu jemnosť 341 PPI. O celých 14 % bol vylepšený taktiež pomer obrazovky voči telu, ktorý teraz dosahuje skvelých 72 %, a dáva tak zbohom zbytočne hrubým okrajom. Vďaka špičkovému jasu až 1000 nitov a automatickému prispôsobeniu okolitému prostrediu je samozrejmosťou aj dokonale vyvážený obraz. Čerešničkou na torte je potom vrstva proti odtlačkom prstov, ktorá zabraňuje zbytočným šmuhám.

Nezaostáva ani ponuka ciferníkov s viac ako 100 originálnymi vzhľadmi. Pätnásť z nich pritom disponuje pohyblivými animáciami, ktoré hodinkám Amazfit GTS 3 dodajú vítanú dynamiku. Dvanásť ciferníkov možno navyše podrobne upravovať, takže si ich môžete do značnej miery prispôsobiť na svoj obraz. Samozrejme, k dispozícii je aj funkcia Always-On, ktorá sľubuje špeciálny vzhľad pre takmer každý konkrétny ciferník.

smartwatch; nositeĽná elektronika; dotykové hodinky; wearables;
Inteligentné hodinky Amazfit GTS 3 sú nádherným módnym doplnkom, s ktorým budete vždy vyzerať skvele.

Štedrá nádielka funkcií a 12-dňová výdrž batérie

Ani nízka cena nezabránila výrobcovi, aby hodinkám Amazfit GTS 3 poskytol viac než solídnu škálu funkcií. V telefóne sa preto môžeme tešiť napríklad na budík, stopky, časovač pomodoro, svetový čas, hlasové poznámky, kalendár, baterku, počasie, ochranu heslom alebo ovládanie uzávierky fotoaparátu. Prítomné sú aj upozornenia na všetky správy, aplikácie a prichádzajúce hovory, hoci smart hodinky Amazfit GTS 3 nemajú reproduktor, a preto neumožňujú priame vybavovanie hovorov.

Využiť môžeme taktiež hlasovú asistentku Alexa, ktorá zvládne napríklad nastaviť budík, preložiť text alebo nájsť odpoveď na naše zvedavé otázky. Hlasový asistent má byť prítomný aj v offline režime, hoci tu musíme počítať s obmedzeným rozsahom funkcií. Bluetooth sa objaví v novej verzii 5.1, ktorá je na trhu inteligentných hodiniek stále vzácnosťou, a to aj v tých najdrahších modeloch. Zmenila sa aj kompatibilita, ktorá teraz vyžaduje systém Android 7.0, iOS 12.0 alebo novšie verzie.

Mobilnú aplikáciu Zepp teraz bude sprevádzať úplne nový operačný systém Zepp OS. Ten prináša krajší dizajn, plynulejší chod, ako aj celkovo lepší zážitok z používania. Veľkým pozitívom je taktiež zvýšená výdrž batérie, vďaka ktorej Amazfit GTS 3 zvládne až 12 dní štandardnej prevádzky. V úspornom režime sa môžeme tešiť na 24 dní, prípadne 20 hodín s nepretržite spustenou GPS. Samozrejmosťou je aj magnetická nabíjačka, ktorá zariadenie nabije za menej ako 2 hodiny.

smartwatch; nositeľná elektronika; smart hodinky; wearables;
Inteligentné hodinky Amazfit GTS 3 nás sprevádzajú pri každom športe.

Prekvapivá športová výbava

Inteligentné hodinky Amazfit GTS 3 výrobca klasifikuje ako zariadenie zamerané predovšetkým na vzhľad. Ešte prekvapivejšia je nadpriemerná športová výbava, ktorá uspokojí aj náročnejších zákazníkov. Samozrejmosťou je kompletný prehľad o vašej dennej aktivite, či už ide o počet krokov, prejdenú vzdialenosť alebo počet spálených kalórií. Ukazovateľ PAI, ktorý využíva informácie o všetkých našich pohyboch s prihliadnutím na vek a pohlavie, nám ukazuje, či máme dostatok pohybu na udržanie pevného zdravia.

Zatiaľ čo druhá generácia fitness hodiniek podporovala 90 športových režimov, Amazfit GTS 3 ich rozpozná rovno 150, čím sa radí medzi absolútnu špičku na trhu. Osem športov sa pritom identifikuje automaticky, zatiaľ čo v rámci plávania sa rozlišujú štyri plavecké štýly. Samozrejmosťou je vodotesnosť do piatich atmosfér, takže nemá problém s ponorením do menších hĺbok. Pri vonkajších aktivitách pre zmenu využijeme kompas alebo barometrický výškomer, ktorý udáva nadmorskú výšku a tlak. Príjemným prekvapením je aj rozšírenie ponuky satelitných systémov určovania polohy, ktorých je v súčasnosti päť - GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo a QZSS.

To však nie je všetko. fitness hodinky Amazfit GTS 3 ponúkajú aj pokročilé športové ukazovatele vrátane tréningovej záťaže, tréningového efektu, času zotavenia alebo VO2 Max, ktoré indikujú aktuálny stav kondície. V prípade behu bude k dispozícii aj Virtual Pacer, ktorý nás bude motivovať k efektívnemu tréningu pre dosiahnutie čo najlepšieho dlhodobého efektu.

Amazfit GTS 3; Amazfit; Xiaomi; smartwatch; nositeľná elektronika; smart hodinky; wearables;
Amazfit GTS GTS 2 GTS 3
Rozmer displeja 1,65" 1,75"
Rozlíšenie displeja 348 × 442 px 390 × 450 px
Rozmery zariadenia 43,25 × 36,25 mm 42,8 × 35,6 mm 42,4 × 36 mm
Hrúbka zariadenia 9,4 mm
9,7 mm 8,8 mm (bez senzora)
Počet športových režimov 12
90 150+
Satelitné navigačné systémy GPS, GLONASS GPS, GLONASS GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS
Štandardná výdrž batérie 14 dní
7 dní
12 dní

Zobraziť podrobnejšie porovnanie

Amazfit GTS GTS 2 GTS 3
Meranie okysličenia krvi ×
Mikrofón a reproduktor umožňujúci telefonovanie × Mikrofón áno, reproduktor nie
WiFi × ×
Bluetooth 5.0 5.0 5.1
Podporované operačné systémy Android 5.0, iOS 10.0 a novšie Android 5.0, iOS 10.0 a novšie Android 7.0, iOS 12.0 a novšie
Kapacita batérie
220 mAh
246 mAh
250 mAh

Smerom k lepšiemu zdraviu

Dotykové hodinky Amazfit GTS 3 toho o našom tele zistia viac, ako by sme na prvý pohľad čakali. Značný podiel na tom má nový biometrický snímač BioTracker 3.0, ktorý využíva služby rovno šiestich fotodiód. Poskytuje celý rad údajov vrátane napríklad celodenného merania srdcovej frekvencie vrátane upozornenia na abnormálne hodnoty. Počas celého dňa sa taktiež monitoruje stres, ktorý pritom môžete kedykoľvek znížiť pomocou pripravených dychových cvičení.

Nepretržite monitorovať môžeme taktiež okysličenie krvi (SpO2), ktoré nás zároveň upozorní na rizikovo nízku hladinu. Podrobne analyzovaný je rovnako aj spánok, či už ide o jeho fázy, srdcovú frekvenciu alebo kvalitu dýchania. Nezabúda sa ani na zdriemnutie a návrhy na zlepšenie celkového odpočinku vám dozaista prídu tiež vhod. Ženy určite ocenia tiež sledovanie menštruačného cyklu umožňujúce predvídanie menštruačných a plodných období.

smartwatch; nositeľná elektronika; smart hodinky; wearables;
Inteligentné hodinky Amazfit GTS 3 sa dodávajú v troch farebných variantoch.

Amazfit GTS 3 – varianty, dostupnosť a cena

Inteligentné hodinky Amazfit GTS 3 sa budú dodávať v univerzálnej veľkosti a troch farebných variantoch, a to Graphite Black, Ivory White a Terra Rosa. Očakávame, že produkt bude dodaný 15. októbra, predobjednávať však môžete už teraz, stačí využiť zelené tlačidlo nižšie. Kúpna cena je stanovená na 151,90 eur – a je preto zrejmé, že aj tretia generácia mnohých zákazníkov naláka takmer neodolateľným pomerom cena/výkon.

i Mohlo by vás zaujímať

Amazfit GTS 3 je dôstojným pokračovaním obľúbenej série, ktorá kombinuje prvotriedny dizajn, famózny displej a prekvapivo všestranné funkcie. To všetko získame za mimoriadne priaznivú cenu, ktorá z tohto zariadenia robí jednu z najlákavejších ponúk v kategórii cca 150 eur.

Amazfit GTS 3 Black
Smart hodinky – dámske, hodnota vodotesnosti 50 m (5 ATM) s meraním tepu na zápästí, monitoring spánku, Amazfit OS, kompatibilné s iOS a Android, telefonovanie odmietnutie a/alebo prijatie hovoru na spárovanom telefóne, gorilla Glass sklíčko, materiál remienka: silikón, materiál puzdra: hliník

Predpoklad. cena
151,90 € bez DPH 126,58 €
Rezervovať
Očakávame 29. októbra 2021
Objednávací kód: XIgts3Pra
Amazfit GTS 3 Rose
Smart hodinky – dámske, hodnota vodotesnosti 50 m (5 ATM) s meraním tepu na zápästí, monitoring spánku, Amazfit OS, kompatibilné s iOS a Android, telefonovanie odmietnutie a/alebo prijatie hovoru na spárovanom telefóne, gorilla Glass sklíčko, materiál remienka: silikón, materiál puzdra: hliník

Predpoklad. cena
151,90 € bez DPH 126,58 €
Rezervovať
Očakávame 26. novembra 2021
Objednávací kód: XIgts3Prc
Amazfit GTS 3 White
Smart hodinky – dámske, hodnota vodotesnosti 50 m (5 ATM) s meraním tepu na zápästí, monitoring spánku, Amazfit OS, kompatibilné s iOS a Android, telefonovanie odmietnutie a/alebo prijatie hovoru na spárovanom telefóne, gorilla Glass sklíčko, materiál remienka: silikón, materiál puzdra: hliník

Predpoklad. cena
151,90 € bez DPH 126,58 €
Rezervovať
Očakávame 26. novembra 2021
Objednávací kód: XIgts3Prb
0
Vytlačiť
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB29
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi