AirPods Pro 2022 (RECENZIA): nové štuple s ešte dlhšou výdržou a lepším ovládaním

Zobraziť katalóg

AirPods Pro 2022 (RECENZIA): nové štuple s ešte dlhšou výdržou a lepším ovládaním

Recenzia

Aktualizované • Autor: Ondřej Chabr

Slúchadlá z kategórie True Wireless sú vďaka svojim rozmerom vhodné ako na šport, tak aj celodenné nosenie. Apple svojím najvybavenejším radom zasahuje do segmentu slúchadiel s tými najpokročilejšími funkciami. Najnovším prírastkom sú AirPods Pro 2. generácie, ktoré sme sa rozhodli otestovať. Aké sú najlepšie štuple, ktoré Apple doteraz vyrobil?

Apple AirPods Pro 2022 (RECENZIA) – OBSAH

 1. AirPods Pro 2022 prichádzajú po 3 rokoch čakania
 2. Nabíjacie puzdro dostalo hneď niekoľko zaujímavých vylepšení
 3. Na kvalite hlukových filtrov Apple zapracoval, AirPods Pro 2022 vnímajú vaše okolie
 4. Počúvanie s AirPods Pro 2022 bola naozaj radosť
 5. AirPods sú už kultové slúchadlá, napriek tomu ich konkurencia nespí
 6. Apple AirPods Pro 2022 neprinášajú extrémne zmeny, tie užitočné ale áno
 7. Čo sme o AirPods Pro 2 písali skôr

AirPods Pro 2022 prichádzajú po 3 rokoch čakania

Kategória slúchadiel od Applu sa už solídne rozširuje. S vlastnými bezdrôtovými slúchadlami Apple prišiel v roku 2016 po tom, čo odstránil 3,5 mm jack konektor pri iPhone 7. Za tú dobu sme boli svedkami rozbehnutia hlavného radu slúchadiel AirPods, ktorú doplnil vybavenejší rad AirPods Pro a tiež slúchadlá AirPods Max s hlavovým mostom.

My sme si v tejto recenzii preklepli AirPods Pro 2022, teda 2. generáciu slúchadiel. Tá nadväzuje na vytýčené hodnoty podarenej prvej generácie z roku 2019 a navrch sľubuje hneď niekoľko noviniek. Stoja tie dané špeciality za to? A čo ponúknu AirPods Pro 2022 v porovnaní s konkurenciou iných značiek?

Nabíjacie puzdro dostalo hneď niekoľko zaujímavých vylepšení

Balenie slúchadiel je skromné. Pod papierovým puzdrom so základným obrázkovým návodom, bezpečnostnými pokynmi a informáciami o záruke sa nachádza jednoduché biele puzdro so slúchadlami vnútri. Puzdro leží na výstelke, pod ktorou nájdeme balenie s trojicou silikónových štupľov vo veľkostiach XS, S a L. Okolo je namotaný napájací kábel Lightning – USB-C, ktorý je zároveň poslednou súčasťou celého balenia.

Novinkou v balení AirPods Pro 2022 sú najmenšie silikónové štuple veľkosti XS.

Puzdro slúži ako základňa na uchovanie a napájanie slúchadiel. Samotné slúchadlá sa od predchádzajúcej generácie rozmerovo vôbec nelíšia, ale puzdro s MagSafe napájaním je o zanedbateľných 5 gramov ťažšie. Môže to byť spôsobené tým, že puzdro je teraz oveľa schopnejšie. Po novom aj naň platí vodoodolnosť IPX4, čo môže prísť vhod v prípade manipulácie v daždi. Ďalej má v sebe integrovaný reproduktor, aby bolo schopné dať o sebe hlasnejšie vedieť pri lokalizácii.

i

iPhone 14 (RECENZIA): decentné novinky v starom známom vyhotovení

Na presnejšiu lokalizáciu je potom novo integrovaný čip U1, ten nájdeme napríklad v iPhone či lokalizátore AirTag. Pre niekoho bude určite užitočné bočné prederavenie, ktoré umožní si puzdro zavesiť na šnúrku napríklad na batoh. Povrch puzdra nie je nijako výrazne odolný, ale drobné vlásočnicové škrabance z bežného použitia si vďaka bielej farbe v podstate nevšimnete. Aj tak odporúčam ochranný obal. Konštrukčne je puzdro podarené, pevné. Iba vrchná odklápacia časť sa v pánte od zvyšku puzdra takmer mikroskopicky pohybuje.

Krabičku nových AirPods Pro 2022 poznáte na prvý pohľad podľa bočného otvoru na prestrčenie šnúrky a spodného reproduktora.

Samotné slúchadlá AirPods Pro 2022 sú samozrejme opäť v bielom vyhotovení a nie je možné ich zakúpiť v inom farebnom variante. Rozmerovo sú na tom rovnako ako generácie z roku 2019, avšak aj tak môžu pre niekoho ponúknuť lepší komfort pri nosení. Dôvodom je prítomnosť novej veľkosti koncovky štupľov XS. Štandardne sú nasadené štuple strednej veľkosti M. Plôška na vnútornej strane slúchadla nie je už iba klikacia, ale dotykom je možné posúvať úroveň hlasitosti.

V drobných slúchadlách sa nachádza pokročilá technika, sústavy mikrofónov, reproduktorov a najmä nový čip H2.

Na kvalite hlukových filtrov Apple zapracoval, AirPods Pro 2022 vnímajú vaše okolie

Spárovanie s Apple zariadeniami nestráca na svojej jednoduchosti. Otvoril som puzdro blízko svojho iPhonu, ten na displeji zobrazil animáciu danej generácie slúchadiel s možnosťou ich pripojiť. Po tomto úkone sa spárujú s vaším Apple ID účtom a následne je veľmi ľahké využiť ich s ďalšími Apple produktmi prihlásenými k vášmu účtu. Výhodou je, že iPhone, iPad či Mac zobrazia graficky stav batérií ako puzdra, tak jednotlivých slúchadiel. Na spárovanie s iným ako Apple zariadením stačí spojiť slúchadlá cez Bluetooth.

Úvodné párovanie s iPhonom je veľmi intuitívne. Na zariadeniach iných značiek musíte spojenie nadviazať v menu cez Bluetooth.

Keď som si AirPods Pro 2. generácie zasunul do uší, detegovali dotyk s kožou vďaka novým skin-detect senzorom. Tie spoľahlivo pozastavia prehrávanie, ak slúchadlá vyberiete z uší. K podrobnejšiemu nastaveniu slúchadiel sa dostaneme cez Bluetooth položku v nastavení telefónu. Slúchadlá je možné pomenovať, vybrať medzi režimom priepustnosti či potlačenie hluku, začať test utesnenia silikónových štupľov, aktivovať asistentku Siri či nastaviť, ktorý mikrofón bude aktívny.

i

AirPods Max: Apple predstavil svoje prvé náhlavné slúchadlá

Pôvodný čip H1 bol v prípade novinky nahradený pokročilejším H2. Čo prináša nové? Pôvodné AirPods Pro mohli záujemcov lákať na prítomnosť aktívneho potlačenia hluku, známeho pod skratkou ANC z angličtiny. Práve nový čip umožní potlačiť až dvakrát viac okolitého hluku. Nový zosilňovač si poradí s väčším dynamickým rozsahom. To by malo priniesť lepšie podanie nielen basovej zložky na rôznych frekvenciách.

Pridržaním grafického vyobrazenia hlasitosti v ovládacom paneli sa dostanete do prehľadného prepínania hlukových režimov a nastavenia priestorového zvuku.

Mód priepustnosti je teraz adaptívny a slúchadlá si všímajú okolité zvuky, a to s frekvenciou 48 000× za sekundu. AirPods Pro 2 teda potlačia výrazné ruchy typu húkajúcej sirény, hluk zo stavieb a pod.

Pre ešte lepší zážitok z hudby aj hovoreného slova si potom samozrejme môžete zapnúť priestorový zvuk. Ten vás viac vtiahne k spevákovi a pripomína návštevu koncertu. Ak máte iPhone s Face ID, je možné naskenovať tvar vášho ucha a AirPods vytvorí personalizovaný profil reagujúci na pohyby hlavy.

Počúvanie s AirPods Pro 2022 bola naozaj radosť

Prepracovaný zosilňovač a meniče majú zaručiť uchu lahodiaci čistý zvuk. Ten nanovo dosiahne skutočne širšie rozpätie tónov. Nižšie tóny na minuloročných AirPods 2021 nevyznie tak ako práve v prípade AirPods Pro 2022. Úlohu tu hrá aj lepšie utesnenie cez silikónové štuple, ktoré ale nemusí každému vyhovovať. Zvuk je dynamickejší, ale netrénované ucho nemusí rozdiely vôbec detekovať. Konkurenčná ponuka slúchadiel za podobnú cenu podľa mnohých poznatkov recenzentov zvládne o niečo vernejšie podanie hudby, ale v rámci AirPodov ide o počuteľný pokrok.

Nielen nový čip H2 má vplyv na kvalitnejší zvukový výstup. Potlačí teraz až dvojnásobok okolitého hluku. Zdroj: apple.com

Sám som bol veľmi spokojný s ANC. Hoci som kráčal pozdĺž rušnej cesty, bolo možné si aj pri necelej strednej hlasitosti vychutnať tiché tóny úvodnej piesne poslednej bondovky Nie je čas zomrieť bez straty tónu. Režim ANC šetrí váš sluch, pretože vďaka nemu skutočne nie je nutné zvyšovať hlasitosť nebezpečne vysoko. Stále však decentne počujete prípadné hlasné upozornenia, trúbenie a iné. Zvyká sa naň veľmi ľahko a veľmi rýchlo.

i

Jeden konektor pre všetkých. USB-C bude od roku 2024 povinné nielen u všetkých telefónov

Čo ma naozaj potešilo, je výdrž batérie. Apple sám uvádza zlepšenie zo 4,5 hodiny na rovných 6 hodín s aktívnym ANC a bez použitia puzdra. S puzdrom potom dosiahnete až na nejakých 30 hodín celkom, čo vystačí napríklad aj na veľmi dlhý let, a to s rezervou. Batériu puzdra môžeme nabiť hneď niekoľkými typmi nabíjačiek. Konektor Lightning na drôtové nabíjanie zostal, bezdrôtovo potom stačí použiť ľubovoľnú Qi nabíjačku, MagSafe a po novom aj kruhovú nabíjačku pre Apple Watch.

Krabičku po novom nabijete aj položením na kruhovú bezdrôtovú nabíjačku od smart hodiniek Apple Watch.

Pokiaľ by som mal mať nejaké pripomienky k používaniu AirPods Pro, počas testovania som si ich hudobnú reprodukciu užíval a narazil iba na drobnosť. Tou bolo, že sa mi po dlhšom prehrávaní 2× stalo, že sa slúchadlá od iPhonu 7 Plus s Bluetooth 4.2 odpojili. Zvuk však iPhone po chvíľke zastavil, aby nehral nahlas cez reproduktory telefónu. Slúchadlá si hravo poradia s rôznymi hudobnými žánrami, hovoreným slovom a ich mikrofón obstál aj pri dlhšom hovore za chôdze v meste.

AirPods sú už kultové slúchadlá, napriek tomu ich konkurencia nespí

Predošlá generácia ponúka ústupky, ktoré sme si spomenuli v článku. Pravdou však zostáva, že záujemcovia o kvalitný zvuk a prítomnosť ANC budú plne spokojní aj so staršou generáciou. Treba však mať na pamäti, že bola predstavená už v roku 2019. Najbližším ďalším konkurentom sú samozrejme AirPods 2021. Ide o základný rad AirPodov, takže nepočítajte s ANC, režimom priepustnosti ani silikónovými štupľami. Na druhej strane, majú rovnakú výdrž batérie a zvládnu aj priestorový zvuk.

Porovnanie nových AirPods Pro 2 s najnovšími „štandardnými“ AirPods 2021. Hlavný rozdiel hľadajte v chýbajúcich režimoch ANC a priepustnosti a silikónových štuľpoch. Na krabičke potom chýba reproduktor a nie je vodoodolná.

Ak máte zálusk na inú značku v podobnej cenovej hladine, v ponuke sú napríklad Sennheiser MOMENTUM True wireless 3. V ich prípade už máte na výber z 3 farebných možností. Oproti AirPods majú guľatejší tvar, ich nosenie v uchu je teda pocitovo odlišné. Disponujú rovnakou vodoodolnosťou IPX4 a majú detekciu zasunutia do ucha. V oblasti zvuku si samozrejme poradia s ANC, poteší prítomnosť kodeku aptX. Celková výdrž batérie aj s puzdrom je 28 hodín.

Vysoko pokročilé True Wireless slúchadlá Sennheiser MOMENTUM v novej generácii sú vážnym konkurentom pre nové AirPods Pro 2022. Ich tvar je úplne odlišný.
Parametre/Model AirPods Pro 2022 AirPods 2021 Sennheiser MOMENTUM True wireless 3
ANC
Stupeň krytia IPX4 (vrátane puzdra) IPX4 (bez puzdra) IPX4 (bez puzdra)
Bluetooth 5.3 5.0 5.2
Kodek aptX
Výdrž slúchadiel/vrátane puzdra 6/30 hodín 6/30 hodín 7/28 hodín
Cena 298,90 €* 221,90 €* 250,90 €*
*Ceny sú platné k 6. 11. 2022. 

Apple AirPods Pro 2022 neprinášajú extrémne zmeny, tie užitočné ale áno

Apple AirPods Pro 2022

True Wireless slúchadlá

Už prvá generácia AirPods Pro išla v ústrety náročnejším poslucháčom a pridala podporu hlukových režimov. Druhá generácia práve vstúpila na trh a jej úlohou je vylepšiť už aj tak skvelý základ z roku 2019. Nenechajme sa zmiasť podobnosťou slúchadiel. Keď vieme, na čo sa zamerať, nezameníme ich. Výbornou premenou prešlo nabíjacie puzdro, ktoré už môže zmoknúť a dá sa lepšie nájsť v prípade straty. Samotný zvuk slúchadiel bol povýšený vďaka novému čipu H2 a všetko završuje dlhšiu výdrž na batériu. Škoda, že cena je stále tak vysoko.

Klady

 • Jednoduché spárovanie s Apple výrobkami
 • Lepšie lokalizovateľné a vodoodolné puzdro
 • Štvorica výmenných silikónových štupľov
 • Adaptívny režim priepustnosti
 • Ešte dlhšia výdrž batérie

Zápory

 • Cena je pomerne vysoko
 • Rovnaký dizajn a farba
i Mohlo by vás zaujímať

Už spočiatku bolo jasné, že v spojení s iPhonom bude používanie slúchadiel AirPods radosť. Apple však pri novinke zapracoval na ešte dokonalejšom režime potlačenia hluku a priniesol nový adaptívny režim priepustnosti. K tomu si pridajme novinky puzdra a aj tí najnáročnejší používatelia musia byť spokojní.

Čo sme o AirPods Pro 2 písali skôr

Na septembrových Apple eventoch si najviac pozornosti pravidelne pre seba zaberajú iPhony – tento rok iPhone 14 – alebo nové Apple Watch. Tento rok ale po troch rokoch dorazila aj nová generácia štupľových bezdrôtových slúchadiel s názvom Apple AirPods Pro 2. generácie. Poháňa ich nový čip a prinášajú vylepšené zvukové funkcie aj lepšiu výdrž.

Apple AirPods Pro 2022

Apple AirPods Pro 2 – OBSAH

 1. Povedomý dizajn Apple AirPods Pro ponúka množstvo inovácií
 2. Apple AirPods Pro vylepšujú kde je to možné. Ponúkajú lepší zvuk aj ANC
 3. Apple AirPods Pro: Šesť hodín počúvania na jedno nabitie
 4. Apple AirPods Pro 2 umožnia ľahšie hľadanie aj presnejšiu detekciu vloženia do uší
 5. Apple AirPods Pro: Cena a dostupnosť

Povedomý dizajn Apple AirPods Pro ponúka množstvo inovácií

Na svoje slúchadlá Apple nesiahol od roku 2019, je preto logické, že sa u AirPods Pro 2. generácie očakávali veľké zmeny. Tie sa však odohrávajú skôr vo vnútri. Hoci to mnohé špekulácie tvrdili, Apple nakoniec ikonický dizajn bielych slúchadiel s neprehliadnuteľnou stopkou zachoval. Ak je to dobre, to je na používateľoch. Za mňa je ale rozhodne pozitívne, že sa firma drží niektorých istôt a nechce len za každú cenu inovovať.

Slúchadlá AirPods Pro 2022 ponúknu certifikáciu odolnosti IPx4, teda ako predchádzajúca generácia. Znamená to, že im rozhodne nebude vadiť pot pri športe ani ľahký dáždik. Túto ochranu dostalo aj samotné puzdro. Rozšíri sa tiež počet veľkostí náušníkov na štyri, takže nové jablčné slúchadlá padnú pohodlnejšie do viacerých uší.

Apple Airpods Pro 2

Apple AirPods Pro vylepšujú kde je to možné. Ponúkajú lepší zvuk aj ANC

To podstatné sa podľa očakávania skrýva vo vnútri. Nové AirPods Pro 2022 dostanú úplne nový čip H2, ktorý sa postará o vylepšenú kvalitu zvuku. Leví podiel na zvuku nových slúchadiel bude mať aj špecifikácia Bluetooth LE Audio, ktorú po novom slúchadlá podporujú. Tá prináša výhodu najmä v možnosti mať slúchadlá pripojené k viacerým zariadeniam súbežne, čo znamená možnosť ich prepínania bez nutnosti otravného odpájania a pripájania.

i

Telefóny iPhone 14 a 14 Pro sú tu. Prinášajú množstvo noviniek

Opomenúť by sme nemali ani kodek LC3, ktorý zvuk oproti aktuálne využívanému SBC vylepšuje a zároveň znižuje bitovú rýchlosť na polovicu. Vylepšení sa dočkalo aj ANC, teda aktívne potlačenie okolitého hluku, ktoré by podľa výrobcu malo byť dvojnásobne účinné.

AirPods Pre 2. generácie prinášajú aj funkciu Spatial audio, ktorá sleduje polohu hlavy používateľa a stará sa o hlboké ponorenie do zvukového priestoru. Výsledný zvuk by mal byť dynamický, živší a poslucháč by sa mal cítiť viac ako v centre diania.  

Apple AirPods Pro: Šesť hodín počúvania na jedno nabitie

Pozitívnym krokom vpred je rozhodne aj vylepšená výdrž Apple AirPods Pro 2. Teraz s nimi pohodlne na jedno nabitie zvládnete šesťhodinové počúvanie (oproti predchádzajúcim 4,5 hodinám), ďalšiu dávku energie, ktorá počúvanie predĺži až na 30 hodín, potom ponúkne dodávané puzdro. Aj tu Apple inovoval, čo sa dizajnu týka, dokonca oveľa viac ako pri samotných slúchadlách. To aj vďaka kompletne zaobleným hranám teraz pôsobí jemnejšie a na pohľad príjemnejšie.

Apple Airpods Pro 2022

Apple AirPods Pro 2 umožnia ľahšie hľadanie aj presnejšiu detekciu vloženia do uší

Zaujímavosťou je funkcia Find My, ktorú si puzdro pre nové AirPods Pro 2 „vypožičalo“ u AirTagov. To znamená, že puzdro len tak nestratíte. Aj kvôli tomuto účelu sa na tele puzdra objavil malý reproduktor, ktorý začne prehrávať zvuk vo chvíli, keď zadáte hľadanie slúchadiel. A funguje to aj pre samotné štuple, ktoré teraz už nie je nutné mať v puzdre. Ide o funkciu vhodnú hlavne pre zábudlivých používateľov, avšak je praktická a vážne sa môže hodiť.

Poteší potom aj možnosť nabíjať slúchadlá prostredníctvom nabíjačky pre Apple Watch alebo dotykové ovládanie Touch Control, samozrejmosťou je podpora MagSafe.

i

Apple Watch Ultra (PREVIEW) – Veľké outdoorové prekvapenie

Apple vylepšil aj funkciu detekcie vloženia slúchadiel do uší. Predtým sa využívalo optických senzorov, ktoré ale mali problém pri zasúvaní slúchadiel do uší v ľahu. Teraz ich nahradila detekcia pokožky, senzory tak spoznajú, kedy sú slúchadlá skutočne v ušiach a nie len napr. vo vrecku. Aj táto zvýšená presnosť sa pozitívne podpisuje na dlhšej výdrži batérie.

Apple AirPods Pro 2022: Cena a dostupnosť

Nové Apple AirPods Pro 2022 sa pochopiteľne budú predávať aj v Európe a ich presná cena je 299 €. Predpredaj štartuje 9. septembra a nové slúchadlá môžete očakávať okolo 23. septembra.

i Mohlo by vás zaujímať

Podstatného vylepšenia sa konečne dočkali aj obľúbené slúchadlá Apple AirPods Pro 2. generácie. Apple zachoval dizajn a vybavil ho novým hardvérom. Výsledkom je lepší zvuk, ale aj nové funkcie ako napríklad Find My.


       
4,7 383×
Apple AirPods (3. generácie) s nabíjacím puzdrom Magsafe
Bezdrôtové slúchadlá – s mikrofónom, True Wireless, kôstky, uzatvorená konštrukcia, Bluetooth 5.0, Ambient sound, Hi-Res audio, hlasový asistent, prepínanie skladieb, prijímanie hovorov, certifikácia IPX4, výdrž batérie až 30 h (6 h+24 h)
189 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: JA940i3d
4,7 355×
Apple AirPods (3. generácie) s Lightning s nabíjacím puzdrom
Bezdrôtové slúchadlá – s mikrofónom, True Wireless, kôstky, uzatvorená konštrukcia, Bluetooth 5.0, Ambient sound, Hi-Res audio, hlasový asistent, prepínanie skladieb, prijímanie hovorov, certifikácia IPX4, frekvenčný rozsah 20–20000 Hz, výdrž batérie až 30 h (6 h+24 h)
179 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: JA940i3d0
4,8 1903×
Apple AirPods (2. generácie)
Bezdrôtové slúchadlá – s mikrofónom, True Wireless, kôstky, uzatvorená konštrukcia, Bluetooth 5.0, Ambient sound, Hi-Res audio, hlasový asistent, prepínanie skladieb, prijímanie hovorov, výdrž batérie až 24 h (5 h+19 h)
129 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: JA940i1a
4,7 438×
Apple EarPods s konektorom Lightning
Slúchadlá – s mikrofónom, kôstky, uzatvorená konštrukcia, Lightning, s ovládaním hlasitosti, kábel 1,2 m
16,90 €
Na objednávku – termín upresníme 1 ks
Očakávame 15. 7. 2024
Objednávací kód: JA934i
4,8 411×
iPhone 14 128 GB biely
Mobilný telefón – 6,1" OLED 2532 × 1170, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 15W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2022, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
719 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI041b2
4,8 411×
iPhone 14 128 GB čierny
Mobilný telefón – 6,1" OLED 2532 × 1170, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 15W, bezdrôtové nabíjanie, model 2022, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
719 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI041b1
4,8 411×
iPhone 14 128 GB červený
Mobilný telefón – 6,1" OLED 2532 × 1170, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 15W, bezdrôtové nabíjanie, model 2022, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Super cena
688,90 € Ušetríte 10,10 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI041b4
4,8 411×
iPhone 14 128 GB fialový
Mobilný telefón – 6,1" OLED 2532 × 1170, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 15W, bezdrôtové nabíjanie, model 2022, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
719 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI041b5
4,8 411×
iPhone 14 128 GB modrý
Mobilný telefón – 6,1" OLED 2532 × 1170, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 15W, bezdrôtové nabíjanie, model 2022, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
719 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI041b3
4,8 124×
iPhone 14 Plus 128 GB biely
Mobilný telefón – 6,7" OLED 2778 × 1284, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2022, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
728,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI042b2
4,8 124×
iPhone 14 Plus 128 GB čierny
Mobilný telefón – 6,7" OLED 2778 × 1284, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 15W, bezdrôtové nabíjanie, model 2022, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
719,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI042b1
4,8 124×
iPhone 14 Plus 128 GB červený
Mobilný telefón – 6,7" OLED 2778 × 1284, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 15W, bezdrôtové nabíjanie, model 2022, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
719,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI042b4
4,8 124×
iPhone 14 Plus 128 GB fialový
Mobilný telefón – 6,7" OLED 2778 × 1284, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 15W, bezdrôtové nabíjanie, model 2022, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
728,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI042b5
4,8 124×
iPhone 14 Plus 128 GB modrý
Mobilný telefón – 6,7" OLED 2778 × 1284, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 15W, bezdrôtové nabíjanie, model 2022, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
719,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI042b3
iPhone 14 256 GB biely - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 411×
iPhone 14 256 GB biely
Mobilný telefón – 6,1" OLED 2532 × 1170, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 15W, bezdrôtové nabíjanie, model 2022, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
828,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI041c2
iPhone 14 256 GB čierny - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 411×
iPhone 14 256 GB čierny
Mobilný telefón – 6,1" OLED 2532 × 1170, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 15W, bezdrôtové nabíjanie, model 2022, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
828,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI041c1
iPhone 14 256 GB červený - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 411×
iPhone 14 256 GB červený
Mobilný telefón – 6,1" OLED 2532 × 1170, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 15W, bezdrôtové nabíjanie, model 2022, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Zľavnené -1 %
828,90 € 839 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI041c4
iPhone 14 256 GB fialový - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 411×
iPhone 14 256 GB fialový
Mobilný telefón – 6,1" OLED 2532 × 1170, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 15W, bezdrôtové nabíjanie, model 2022, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
828,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI041c5
iPhone 14 256 GB modrý - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 411×
iPhone 14 256 GB modrý
Mobilný telefón – 6,1" OLED 2532 × 1170, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 15W, bezdrôtové nabíjanie, model 2022, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
828,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI041c3
iPhone 14 Plus 256 GB biely - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 124×
iPhone 14 Plus 256 GB biely
Mobilný telefón – 6,7" OLED 2778 × 1284, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 15W, bezdrôtové nabíjanie, model 2022, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
868,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI042c2
iPhone 14 Plus 256 GB čierny - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 124×
iPhone 14 Plus 256 GB čierny
Mobilný telefón – 6,7" OLED 2778 × 1284, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 15W, bezdrôtové nabíjanie, model 2022, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
868,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI042c1
iPhone 14 Plus 256 GB červený - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 124×
iPhone 14 Plus 256 GB červený
Mobilný telefón – 6,7" OLED 2778 × 1284, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 15W, bezdrôtové nabíjanie, model 2022, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
868,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI042c4
iPhone 14 Plus 256 GB modrý - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 124×
iPhone 14 Plus 256 GB modrý
Mobilný telefón – 6,7" OLED 2778 × 1284, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 15W, bezdrôtové nabíjanie, model 2022, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
868,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI042c3
iPhone 14 Plus 512 GB čierny - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 124×
iPhone 14 Plus 512 GB čierny
Mobilný telefón – 6,7" OLED 2778 × 1284, vnútorná pamäť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 15W, bezdrôtové nabíjanie, model 2022, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 019 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI042d1
iPhone 14 Plus 512 GB modrý - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 124×
iPhone 14 Plus 512 GB modrý
Mobilný telefón – 6,7" OLED 2778 × 1284, vnútorná pamäť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 15W, bezdrôtové nabíjanie, model 2022, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 099 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: RI042d3
Vytlačiť
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií