Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka
Levé ucho - bezpečné a spoľahlivé nákupy Nová TV s dopravou zdarma

HikVision HiWatch: Akú bezpečnostnú kameru vybrať?

Zobraziť katalóg

Sponzorovaný článok

Aktualizované

Dôkladné zabezpečenie domácnosti či podniku je veľmi dôležité. Nielen elegantným riešením sú bezpečnostné kamery radu HiWatch od spoločnosti HikVision. Tá dlhodobo patrí k najväčším inovátorom a popredným hráčom v oblasti zabezpečovacích systémov. Jej výrobky sú tak optimálnou zmesou používateľskej prívetivosti, nekompromisného zabezpečenia a spoľahlivosti. Čím smart kamery HikVision vynikajú a aký model si vybrať?

Bezpečnostné kamery HikVision: pre skutočnú bezpečnosť – OBSAH

 1. Pre spoločnosť HiWatch sú zásadné inovácie
 2. Aplikácia HIK-Connect ponúka jednoduché ovládanie
 3. Čo všetko ponúkajú bezpečnostné kamery od HiWatch?
 4. HikVision HiWatch HWI-P120-D/W zvládne aj zníženú viditeľnosť
 5. HikVision HiWatch HWI-B120H postráži okolie aj seba
 6. HikVision HiWatch HWI-D120H-M je určená na vonkajšie použitie
 7. HikVision HiWatch HWT-B120-M: cenovo lákavá ponuka
 8. HikVision HiWatch HWT-T140-P je ideálna pre domácnosti
 9. Porovnanie bezpečnostných kamier HikVision

Pre spoločnosť HiWatch sú zásadné inovácie

Spoločnosť HikVision patrí so svojimi výrobkami HiWatch k popredným svetovým hráčom a inovátorom v oblasti bezpečnostných systémov. Na trh vstúpila v roku 2010 a teraz má zastúpenie naprieč celým svetom. Inovácie tvoria jadro činnosti firmy: polovica z dvadsiatichšiestich tisíc zamestnancov je zamestnaná v oddelení výskumu, v ktorom tiež končí 7 až 8 % ročného obratu firmy. Štruktúra firmy zahŕňa všetky stupne činnosti od výskumu cez vývoj a dizajn až po testovanie, technickú podporu a služby zákazníkom.

Kamery HiWatch sú všetkým, čo potrebujete na bezpečnostné monitorovanie obchodu, reštaurácie, kancelárií alebo vášho domova.

Spoločnosť cieli svojimi zabezpečovacími systémami na široké spektrum zákazníkov a kladie dôraz na špecifiká rôznych odborov a oblastí (domácnosti, zdravotníctvo, priemysel atď.). Preto má k dispozícii ucelené portfólio výrobkov – kamery, rekordéry, kompletné kamerové kity a príslušenstvo – firma tak ponúka kompletné riešenie pre všetkých zákazníkov.

Aplikácia HIK-Connect ponúka jednoduché ovládanie

Na ovládanie všetkých kamier a ďalších bezpečnostných prvkov od spoločnosti HikVision slúži jednoduchá aplikácia s intuitívnym ovládaním HIK-Connect. Stiahnuť ju môžete buď z obchodu Google Play, alebo iTunes. Aplikácia ponúka sledovanie kamier v reálnom čase, samozrejmosťou je aj vzdialený prístup a prehrávanie záznamov uložených v kamerách. Zábery vašich bezpečnostných kamier budú všade s vami. HIK-Connect ponúka aj možnosť nastavenia notifikácie na telefóne v prípade, že je narušený priestor, ktorý kamera monitoruje.

Aplikácia Hik-Connect Aplikácia Hik-Connect Aplikácia Hik-Connect
Prostredie aplikácie Hik-Connect pre smartfóny.

Základné funkcie a vlastnosti aplikácie:

 • Sledovanie v reálnom čase s možnosťou diaľkového riadenia pozície kamery,
 • prehrávanie uložených videí,
 • možnosť obojstrannej hlasovej komunikácie,
 • okamžité upozornenie na alarm, kamera odošle snímky a video,
 • odpovedanie na hlasové zvončeky a upozornenia z interkomu pri dverách,
 • diaľkové ovládanie bezpečnostného panelu,
 • zabezpečené zdieľanie zariadení ďalším používateľom,
 • jednoduché a bezpečné prihlásenie do aplikácie pomocou odtlačku prsta.

Čo všetko ponúkajú bezpečnostné kamery HikVision?

Vybrali sme pre vás päť zaujímavých modelov bezpečnostných kamier. Čo všetko ponúkajú a čím sa líšia? Niektoré kamery HikVision sú určené do interiéru. Z toho dôvodu sú ľahké, často plastové, zároveň ale skvele vybavené – štandardom je napríklad nočné videnie, ktorého dosah ale z pochopiteľných dôvodov nie je taký ako pri bezpečnostných kamerách určených do exteriéru. Tie bývajú o niečo odolnejšie, vyrobené kombináciou kovu a plastu. Taktiež sa môžu chváliť certifikovanou odolnosťou voči vlhkosti a prachu.

IP kamery HikVision sú perfektné aj na zabezpečenie pokladní a oblastí s platobnými terminálmi.

HikVision HiWatch HWI-P120-D/W zvládne aj zníženú viditeľnosť

Jednoduchá IP kamera HikVision HiWatch HWI-P120-D/W, ktorá prekvapí svojimi vlastnosťami, sa môže hravo stať základom ktoréhokoľvek bezpečnostného systému. Jej dizajnovo jednoduché vyhotovenie speed dome ponúka monofokálny objektív (bez optického zoomu) s priemerom 2,5 palca. Obraz zaznamenáva až v rozlíšení 1 920 × 1 080 px. O lepšiu viditeľnosť v horších svetelných podmienkach sa stará IR filter, ktorý má dosah 5 metrov. Súčasťou kamery je aj mikrofón a reproduktor, čo znamená dostupnosť obojstrannej komunikácie.

HikVision HiWatch HWI-P120-D/W je zaujímavým riešením pre všetky interiéry.

HikVision HiWatch HWI-B120H postráži okolie aj seba

Bezpečnostná kamera, ktorá zvládne ustrážiť aj sama seba? Presne to je prípad vonkajšej bezpečnostnej kamery HikVision HiWatch HWI-B120H vo vyhotovení bullet, ktorá vám dá vedieť vo chvíli, keď sa ju niekto pokúsi poškodiť. Kamera je vyrobená z kovu a plastu a ponúka zvýšenú odolnosť voči prírodným vplyvom – krytie IP67. Citlivý obrazový CMOS senzor je schopný zaznamenávať obraz s rozlíšením 1 920 × 1 080 px. Horizontálny uhol záberu kamery je navyše 103°. Problémom nie je ani snímanie v tme vďaka použitiu špeciálneho IR filtra, ktorý je funkčný na vzdialenosť 30 metrov.

HikVision HiWatch HWI-B120H vidí v tme až na 30-metrovú vzdialenosť.

HikVision HiWatch HWI-D120H-M je určená na vonkajšie použitie

Náročné podmienky zvládne aj HikVision HiWatch HWI-D120H-M, bezpečnostná kamera, ktorá je určená na vonkajšie použitie. Jej odolné vyhotovenie (certifikovaná odolnosť voči vode a prachu IP67) z kovu a plastu ukrýva kvalitný snímací senzor, ktorý zvláda pri rýchlosti 25 snímok za sekundu zaznamenávať obraz s rozlíšením 1 920 × 1 080 px. Samozrejmosťou je IR filter, ktorý má svoje opodstatnenie pri snímaní v noci alebo v inak zhoršených svetelných podmienkach. Jej spoľahlivý dosah je až tridsať metrov. Rovnako ako predchádzajúce modely si aj HiWatch HWI-D120H-M zachováva vysokú kvalitu obrazu, a to aj pri náročných svetelných podmienkach.

Opláštené vyhotovenie HiWatch HWI-D120H-M napovedá, že ide o kameru na vonkajšie nasadenie.

HikVision HiWatch HWT-B120-M: cenovo lákavá ponuka

Ak hľadáte bezpečnostnú kameru, ktorá bude odolná a kvalitná, ale zároveň lacná, je HikVision HiWatch HWT-B120 pravdepodobne správnou voľbou pre vás. Je totiž kovová, disponuje certifikovanou odolnosťou voči vlhkosti a prachu (IP66) a stojí len o niečo viac než 35 eur. Vďaka svojej prepracovanej konštrukcii s kĺbom ju po pripevnení na stenu môžete natočiť presne tak, ako budete potrebovať. Samozrejmosťou je snímanie obrazu v rozlíšení 1 920 × 1 080 px so snímkovou frekvenciou 25 sn./s. Táto kamera má rozšírenú podporu technológií HD-TVI/AHD/CVI/CVBS, z ktorých si vyberiete vďaka prepínateľnému výstupnému konektoru.

Aj kamera HikVision HiWatch HWT-B120 disponuje nočným videním. IR priesvit zaisťuje nočnú viditeľnosť až do vzdialenosti 20 metrov.

HikVision HiWatch HWT-T140-P je ideálna pre domácnosti

Bezpečnostná kamera HikVision HiWatch HWT-T140-P je na zabezpečenie domácností či kancelárií ideálna. Za veľmi priaznivú cenu ponúka veľa funkcií. Kamera vyrobená z ľahkého, ale odolného plastu disponuje 4 Mpx CMOS snímačom a dokáže natáčať videá v rozlíšení až 2 560 × 1 440 px pri 25 snímkach za sekundu. Horizontálne zorné pole je až 100°. Súčasťou je aj nočné videnie, a to až do vzdialenosti dvadsiatich metrov.

HikVision HiWatch HWT-T140-P je veľmi univerzálna kamera. Aj keď patrí k tým lacnejším, ponúka obraz v nadštandardne vysokom rozlíšení 1 440p.

Porovnanie bezpečnostných kamier HikVision

Na záver sme pre vás ešte pripravili tabuľku, ktorá prehľadne zhŕňa spoločné črty aj rozdiely vyššie uvedených modelov bezpečnostných kamier.

Parameter/Model HWI-P120-D/W HWI-B120H
HWI-D120H HWT-B120M HWT-T140-P
Použitie Vnútorné Vonkajšie Vonkajšie Vonkajšie Vnútorné
Napájanie Adaptér Adaptér, PoE Adaptér, PoE Adaptér, PoE Sieťové
Rozlíšenie 1 920 × 1 080 px 1 920 × 1 080 px 1 920 × 1 080 px 1 920 × 1 080 px 2 560 × 1 440 px
Kompresia videa H.264+ MJPEG, H.264, H.265  MJPEG, H.264, H.265  MJPEG, H.264, H.265  H.264+
Rozhranie micro SD/SDHC slot,
WiFi
RJ-45 LAN RJ-45 LAN  RJ-45 LAN  RJ-45 LAN 
Slot na pamäťovú
kartu
SD, SDHC, SDXC
Max. veľkosť
SD karty
128 GB
Nočné videnie
Max. dosvit nočného videnia
5 m 30 m 30 m 20 m 20 m
Ovládanie cez aplikáciu
Android, iOS Android, iOS Android, iOS Android, iOS Android, iOS
Funkcie reproduktor,
mikrofón
odolnosť IP67, detekcia pohybu odolnosť IP67, detekcia pohybu odolnosť IP66, detekcia pohybu podpora HD-TVI,
AHD, CVI, CVBS
Cena
90 € 96 € 111 € 38 € 45 €
i V AlzaMagazíne pre vás máme aj ďalšie články:

S bezpečnostnými kamerami od HikVision je zabezpečenie jednoduché, napriek tomu neprekonateľné. Poskytujú istotu, že budete mať to najmodernejšie, čo možno na trhu nájsť. S HikVision sa budete môcť spoľahnúť na kvalitné výrobky, ktoré ochránia vašu domácnosť aj podnikanie.

HiWatch HWI-P120-D/W (2.8mm), IP, 2MP, H.264+, PT vnútorná, Plastic - IP kamera
-8%
HiWatch HWI-P120-D/W (2.8mm), IP, 2MP, H.264+, PT vnútorná, Plastic
IP kamera vnútorná s rozlíšením 1920 × 1080 px, so zorným uhlom 100°, nočné videnie s max. dosvitom 5 m, vstavaný mikrofón a vstavaný reproduktor, slot na SD kartu max. 128 GB, pripojenie cez: WiFi, aplikácia pre Android a iOS, napájanie sieťové

-8% 89,90 €
82,90 € bez DPH 69,08 €
Kúpiť
Na objednávku – termín upresníme
Objednávací kód: HiWb19
HiWatch HWI-B120H (4 mm), IP, 2MP, H.265+, Bullet vonkajšia, Metal&Plastic - IP kamera
-7%
HiWatch HWI-B120H (4 mm), IP, 2MP, H.265+, Bullet vonkajšia, Metal&Plastic
IP kamera vonkajšia s rozlíšením 1920 × 1080 px, so zorným uhlom 86°, nočné videnie s max. dosvitom 30 m, detekcia pohybov, napájanie sieťové

-7% 95,90 €
88,90 € bez DPH 74,08 €
Kúpiť
Na objednávku – termín upresníme
Objednávací kód: HiWb4
HiWatch HWI-D120H-M (4 mm), IP, 2MP, H.265+, Dome vonkajšia, Metal - IP kamera
-7%
HiWatch HWI-D120H-M (4 mm), IP, 2MP, H.265+, Dome vonkajšia, Metal
IP kamera vonkajšia s rozlíšením 1920 × 1080 px, so zorným uhlom 86°, nočné videnie s max. dosvitom 30 m, detekcia pohybov, napájanie Power over Ethernet

-7% 109,90 €
101,90 € bez DPH 84,92 €
Kúpiť
Na sklade 1 ks
Môžete mať v sobota 11.4. od 10:00
Objednávací kód: HiWb14
HikVision HiWatch HWT-B120-M (3,6 mm), Analog, 2 MP, 4 v 1, Bullet vonkajšia, Metal
Analógová kamera – 2MP, 20m IR, IP66, Smart IR, IP66, OSD Menu, HD-TVI/AHD/CVI/CVBS 4 in 1 video output

34,90 € bez DPH 29,08 €
Kúpiť
Na sklade 1 ks
Môžete mať zajtra od 12:00
Objednávací kód: HiWd6
HikVision HiWatch HWT-T140-P (2,8 mm), Analóg, 4MP, 4 v 1, Turret vnútorná, Plastic
Analógová kamera – 4MP, 20m IR, Smart IR, OSD Menu, HD-TVI/AHD/CVI/CVBS 4 in 1 video output

40,90 € bez DPH 34,08 €
Kúpiť
Na objednávku – termín upresníme
Objednávací kód: HiWd32
0
Vytlačiť
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB16
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi