Všechny dárky jako na dlani Výhodné nákupy pro živnostníky

CISCO

Tovar značky CISCO vieme doručiť už v deň objednávky. Prečítajte si, prečo nakupovať na Alza.sk.

Pokračovať

6 dôvodov, prečo nakupovať produkty CISCO na Alza.sk

  • Produkty CISCO na sklade vieme doručiť už v deň objednávky! Doručujeme aj počas víkendu.
  • Široká sieť predajní a AlzaBoxov (odberných miest) po celom Slovensku.
  • Máme poriadne širokú ponuku produktov a doplnkových služieb.
  • Reklamácie do 35 € vyriešime rovno na mieste.
  • Potrebujete poradiť? Naša zákaznícka podpora je tu pre vás 24 hodín denne.
  • Pri každom produkte nájdete všetky dôležité informácie. U niektorých z nich aj recenzie používateľov, ktoré vám pomôžu s výberom.

Tovar značky CISCO, ktorý nájdete v našej ponuke

Skryť popis
11 položiek
CISCO SF110D-05
Switch 5-portový, 100 Mbit, QoS, desktop

21,90 € bez DPH 18,25 €
Kúpiť
Na objednávku do 5 pracovných dní
Objednávací kód: CI98e3
CISCO SF110D-08
Switch 8-portový, 100 Mbit, QoS, desktop

Od 28,43 € bez DPH 23,69 €
Kúpiť
Na objednávku do 5 pracovných dní
Objednávací kód: CI98e4
Cisco SG250-26 26-port Gigabit Switch
Switch 26-portový, 1 Gbit, rack

215 € bez DPH 179,17 €
Kúpiť
Na objednávku do 21 dní
Objednávací kód: LY110e
-17% 106 €
87,77 € bez DPH 73,14 €
Kúpiť
Na objednávku do 21 dní
Objednávací kód: LY110f
Cisco ASA5508-K9
Firewall desktop, 1×RJ-45, VLAN (virtual local area network)

2 079 € bez DPH 1 732,50 €
Kúpiť
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: LY110a1
Cisco SX350X-52
Switch 48-portový, 1 Gbit, 4×SFP, rack

5 102,68 € bez DPH 4 252,23 €
Kúpiť
Na objednávku do 21 dní
Objednávací kód: CSko21B1
Cisco SG550X-48P-K9-EU
Switch 48-portový, 2×SFP, rack

-1% 3 374,78 €
3 332,69 € bez DPH 2 777,24 €
Kúpiť
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: LY110n
CISCO GLC-SX-MMD=
Modul – 1000BASE-SY SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

298,94 € bez DPH 249,12 €
Kúpiť
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: CI102c
Cisco CAB-STK-E-1M=
Dátový kábel –

146,90 € bez DPH 122,42 €
Kúpiť
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: LY100p8
Cisco QSFP-100G-CU1M=
Sieťový kábel –

146,90 € bez DPH 122,42 €
Kúpiť
Na objednávku do 21 dní
Objednávací kód: CIsa008f1
Cisco CAB-STK-E-3M=
Dátový kábel –

243,90 € bez DPH 203,25 €
Kúpiť
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: LY100p8a1

CISCO

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Tisíce produktov ihneď k odberu na našich pobočkách.

Výhodný prenájom elektroniky bez prevádzkových problémov.

Nakúp tovar s viacerými ľuďmi a získajte ohromnú zľavu.


Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB11
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi