Získajte doručenie ZADARMO na rok iba za 1 € mesačne! Viac informácií

Alzaboxy PS VR2
Zobraziť katalóg

AYANEO; wallpaper: cover

AYANEO 2021, Air a Next handheldy: Všetko, čo vieme

Prenosné herné zariadenia, to nie sú len Nintendo Switch a Steam Deck. Do popredia sa derú aj ďalší výrobcovia, ako je napríklad čínska spoločnosť AYANEO so svojimi PC handheldmi AYANEO 2021, AYANEO Air a AYANEO Next s operačným systémom Windows 11. Aký majú výkon, čo si na nich zahráte, koľko stoja alebo ako obstáli práve v konkurencii výrobcov Switch a Steam Deck, teda skrátka všetko, čo o handheldoch AYANEO potrebujete vedieť, nájdete v tomto článku. 


Autor: Filip NěmecInfo


Zdroj obrázka: Ayaneo.com

AYANEO (INFO) – OBSAH

AYANEO: Recenzia


Hoci čínsky výrobca handheldov AYANEO nie je v našich končinách príliš známy, vývoju prenosných herných zariadení sa venuje už niekoľko rokov a s konkurenciou dokáže držať krok, alebo ju v niektorých ohľadoch aj predbehnúť, hoci je to väčšinou vykúpené vysokou obstarávacou cenou. V recenziách handheldy AYANEO dostávajú všeobecne kladné hodnotenia, a to z mnohých dôvodov. Chváli sa vysoký výkon a prítomnosť operačného systému Windows, ktorý zo zariadenia robí malý, ale relatívne výkonný herný počítač, ktorý vďaka podpore Windows nemá problémy s kompatibilitou s väčšinou hier. 

Podarený je aj displej, výborná ergonómia alebo vlastná technológia, ktorá napríklad nahrádza niektoré mechanické ovládacie prvky magnetickými, čo prináša väčšiu presnosť a menšiu poruchovosť. Naopak veľkou nevýhodou zariadenia je slabá batéria, horšia kvalita zvuku a predovšetkým vysoká cena, vďaka ktorej nakoniec handheldy AYANEO prehrávajú v tom najdôležitejšom, teda v pomere ceny a výkonu.

Magazín IGN najobľúbenejší model AYANEO Air síce odporúča fanúšikom PC handheldov s Windows, zdôrazňuje však, že lacnejší Steam Deck ponúka viac výkonu a lepšiu optimalizáciu. Podobný názor zastáva aj magazín Gamespot, ktorý chváli aj prémiové spracovanie a veľmi dobre zvládnuté ovládacie prvky.

AYANEO; screenshot: sólo

zdroj: Ayaneo.com

Vďaka svojej cene, menším rozmerom a váhe je aktuálne najobľúbenejším modelom AYANEO Air, na ktorom sa v tomto článku taktiež primárne zameriavame.

AYANEO: Dátum vydania, cena, modely


Spoločnosť AYANEO má v súčasnosti na trhu tri základné modely svojho handheldu: pôvodné AYANEO 2021, AYANEO Air a AYANEO Next. Každá z verzií má navyše svoj výkonnejší „Pro“ variant, ktorý sa líši väčšou RAM pamäťou, úložiskom a v niektorých prípadoch aj silnejším procesorom.

AYANEO 2021 je prvou verziou handheldu, ktorá je tiež považovaná za „zlatú strednú cestu“, pretože ponúka solídnu porciu výkonu a je lacnejšia ako najsilnejšia verzia AYANEO Next, ktorá sa zameriava čisto na čo najväčší výpočtový výkon, čo sa negatívne prejavuje na váhe, rozmeroch a najmä tiež na cene zariadenia. 

Protipólom výkonného Next je naopak AYANEO Air s kompaktnými rozmermi a nízkou váhou, je teda ideálny na cestovanie alebo dlhšie hranie. Ponúka navyše podobný výkon ako základná verzia AYANEO 2021, avšak za polovičnú cenu. Tá je vykúpená okrem iného menším displejom, ktorý je však oproti 2021 modelu v OLED vyhotovení a s Full HD rozlíšením. AYANEO Air je tak v súčasnosti najobľúbenejší model handheldov značky AYANEO. Výkonu, komponentom a rozdielom jednotlivých variantov sa venujeme v kapitole Hardvérové špecifikácie.

Čo sa ceny konzoly týka, v Slovenskej republike sa aktuálne predáva iba model AYANEO Air, a to za 820 EUR. Otázke, či si konzola svoju vysokú cenu obháji, sa venujeme v tejto kapitole, kde handheldy AYANEO porovnávame s najväčšími konkurentmi.

AYANEO; screenshot: 2021 handheld AYANEO; screenshot: Air handheld AYANEO; screenshot: Next handheld

zdroj: Ayaneo.com

Zľava: AYANEO 2021, AYANEO Air a AYANEO Next.

AYANEO: Hry


Handheldy AYANEO sú doslova prenosnými hernými počítačmi, a to nielen vďaka vysokému výkonu, ale aj prítomnosti operačného systému Windows 11. To znamená, že akúkoľvek hru, ktorú je možné spustiť na PC, spustíte aj na zariadeniach AYANEO. Inštalovať tak môžete elektronické verzie akejkoľvek hry vychádzajúcej na Windows, ale tiež využívať distribučné platformy ako je Steam, Epic Games, Game Pass a ďalších.

V šírke hernej ponuky tak predbehne Nintendo Switch, ktorého majitelia sú logicky obmedzení na tituly vyvinuté čisto pre túto konzolu, a do istej miery aj Steam Deck, ktorý v súčasnosti nepodporuje úplne všetky hry, ktoré sú na Steame dostupné. Steam Deck však vďaka prítomnosti upraveného Linuxu taktiež umožňuje inštalovať všetky hry, ktoré sú určené pre Windows. 

AYANEO AIR —World' s first ultra-light and thin OLED Windows handheld

zdroj: Ayaneo

Predstavenie modelu AYANEO Air

Vizuálna kvalita hier je logicky závislá od výkonu daného modelu. Ak si vezmeme za príklad najpopulárnejší AYANEO Air, na nízke až stredné detaily zvládne spustiť prevažnú väčšinu súčasných veľkých hier ako je Call of Duty: Warzone, Marvel' s Spider-Man Remastered alebo Doom Eternal pri 30 fps. V prípade silnejšieho AYANEO Air Pro si však pri AAA tituloch môžete užiť až 60 fps pri stredných alebo dokonca vysokých detailoch.

Staršie veľké hry (GTA V, Rage 2, The Witcher 3) alebo novšie nezávislé tituly (Ori a Will of the Wisps, Hades) nie je problém spustiť na vysoké detaily pri 60 fps. Pri hraní na AYANEO vás teda neobmedzuje ponuka hier, ale iba výkon, podobne ako pri stolnom počítači. 

AYANEO: Hardvérové špecifikácie


Handheldy AYANEO sú aktuálne v predaji v šiestich verziách, pričom pri niektorých vyhotoveniach je možné voliť z niekoľkých hardvér konfigurácií podľa požadovaného výkonu. Základom sú výkonné procesory AMD rady Ryzen 5 a Ryzen 7, ktorým sekunduje samostatný grafický čip AMD Radeon Vega 6 alebo Vega 8. Ani v prípade operačnej pamäte nezostávajú handheldy AYANEO pozadu, všetky modely ponúkajú 16 alebo 32 GB DDR4x alebo úspornejšie LPDDR4x RAM.

AYANEO; screenshot: farby

zdroj: Ayaneo.com

Každý model je dostupný v niekoľkých farebných variantoch.

Väčšie modely AYANEO 2021 aj AYANEO Next majú 7" LCD IPS displej s rozlíšením 1 280 x 800 px, menší a najobľúbenejší AYANEO Air sa pýši 5" OLED displejom s 1 920 x 1 080 px (Full HD) rozlíšením. O rýchle načítanie hier sa stará vo všetkých modeloch rýchly NVMe SSD disk s veľkosťou 512 GB až 2 TB, podľa zvolenej konfigurácie a modelu. Pamäť Air a Next modelov je možné navyše rozšíriť vložením MicroSD karty.

Svojím dizajnom a rozložením tlačidiel pripomínajú AYANEO handheldy najviac Nintendo Switch alebo Xbox ovládač, väčšine hráčov tak ovládanie nebude robiť žiadne problémy. Zariadenie navyše ponúka aj kvalitný herný zážitok vďaka vlastným „Hall Effect“ senzorom, ktoré používajú magnetizmus namiesto mechanických súčiastok, takže je napríklad pohyb analógov pekne plynulý (a je vylúčené „driftovanie“ páčok ako u Switcha). Ešte lepšie sú na tom spúšte, ktoré majú na pomery handheldov nezvyčajne dlhú dráhu pohybu s veľmi plynulým stlačením. Porovnanie hardvéru komponentov jednotlivých modelov nájdete v tabuľke nižšie. 


AYANEO Air AYANEO Air Pro
Cena v SR 818 EUR cca 1 000 EUR (zatiaľ sa nepredáva)
Procesor AMD Ryzen 5, 5560U, 7 nm, 6 jadier a 12 vlákien, základný takt 2.3 GHz, maximálna 4 GHz AMD Ryzen 5, 5560U / Ryzen 7, 5825U
Grafika AMD Radeon Vega 6 AMD Radeon Vega 6
RAM 16 GB / 32 GB DDR4x 4 266 MHz 16 GB / 32 GB DDR4x 4 266 MHz
Úložisko 512 GB až 2 TB NVMe 512 GB až 2 TB NVMe
Rozšírenie pamäte Áno, MicroSD slot Áno, MicroSD slot
Displej 5,5" OLED 1 920 x 1 080 px 5,5" OLED 1 920 x 1 080 px
OS Windows 11 Home Windows 11 Home
Váha 398 g 450 g

• Zdroj: ayaneo.comAYANEO 2021 AYANEO 2021 Pro AYANEO Next AYANEO Next Pro
Cena odporúčaná výrobcom od 1015 USD 1215 USD 1315 USD 1565 USD
Procesor AMD Ryzen 5, 4500U, 7 nm, 6 jadier a 6 vlákien, základný takt 2.3 GHz, maximálny 4.0 GHz AMD Ryzen 7, 4800U, 7 nm, 8 jadier a 16 vlákien, základný takt 1.8 GHz, maximálny 4.2 GHz AMD Ryzen 7, 5825U, ZEN 3, 7 nm, 8 jadier a 16 vlákien, základný takt 2.0 GHz, maximálny 4.5 GHz AMD Ryzen 7, 5825U, ZEN 3, 7 nm, 8 jadier a 16 vlákien, základný takt 2.0 GHz, maximálny 4.5 GHz
Grafika AMD Radeon Vega 6 AMD Radeon Vega 6 AMD Radeon Vega 8 AMD Radeon Vega 8
RAM 16 GB LPDDR4x 4 266 MHz  16 GB LPDDR4x 4 266 MHz  16 GB LPDDR4x 4 266 MHz 32 GB LPDDR4x 4 266 MHz
Úložisko 512 GB / 1 TB SSD (NVMe) 1 TB SSD (NVMe) 1 TB M.2 (NVMe) 2 280 2 TB M.2 (NVMe) 2 280
Rozšírenie pamäte Nie Nie Áno, MicroSD slot Áno, MicroSD slot
Displej 7" LCD IPS 1 280 x 800 px 7" LCD IPS 1 280 x 800 px 7" LCD IPS 1 280 x 800 px 7" LCD IPS 1 280 x 800 px
OS Windows 11 Home Windows 11 Home Windows 11 Home Windows 11 Home
Váha 648 g 648 g 720 g 720 g

• Zdroj: ayaneo.com

AYANEO: vs. Steam Deck vs. Nintendo Switch


Najväčšími konkurentmi handheldov AYANEO sú v súčasnosti dve najobľúbenejšie prenosné herné zariadenia: Nintendo Switch a Steam Deck. Svojím vzhľadom a rozložením klávesov sa AYANEO najviac podobá Switchu, tu však väčšina podobností končí. Nintendo Switch má z troch porovnávaných zariadení zďaleka najmenší výkon a ide aj o uzavretý herný systém, na ktorý je možné nainštalovať iba hry vydané pre Switch. Na druhej strane však  ponúka pohybové ovládanie, a pokiaľ si chcete zahrať výnimočné tituly, ako je pripravovaná Zelda: Tears of Kingdom a ďalšie Nintendo exkluzivity, musíte si zaobstarať práve Switch.

AYANEO; screenshot: porovnanie

zdroj: Reddit

Porovnanie veľkosti handheldov PS Vita, Steam Deck, Nintendo Switch OLED, Switch Lite a AYANEO Air Pro.

Priamym konkurentom je tak spomínaný Steam Deck od spoločnosti Valve. Obidva handheldy ponúkajú vysoký výkon a spustíte na nich aj nové hry v obstojnej kvalite. Steam Deck síce neponúka operačný systém Windows, jeho vlastný launcher SteamOS je však postavený na Linuxe s nadstavbou Proton umožňujúci spúšťať hry aj aplikácie fungujúce práve pre Windows. Aj zo Steam Decku tak možno urobiť v podstate plnohodnotné PC. Pri tituloch, ktoré navyše spustíte cez launcher SteamOS, máte istotu, že sú optimalizované pre Steam Deck a pobežia v najlepšej možnej kvalite.

Samostatnou kapitolou je porovnanie výkonu. Niektoré modely AYANEO môžu Steam Deck papierovo prekonať, v praxi však Steam Deck svoj výkon využíva efektívnejšie a napríklad v teste magazínu IGN dosiahol lepšie výsledky, a to aj v porovnaní s niekoľkonásobne drahším modelom AYANEO Next. V pomere cena a výkon je tak Steam Deck jasným víťazom porovnania. V prospech AYANEO môžu hovoriť iba niektoré čiastkové prednosti, ako je natívna podpora Windows 11, lepšie rozlíšenie displeja alebo drobnosti, ako je napríklad tichšie chladenie a podobne. V nasledujúcej tabuľke porovnávame cenovo najdostupnejšie AYANEO Air. 


Steam Deck Nintendo Switch OLED AYANEO Air
Cena v SR Od 420 EUR 390 EUR 820 EUR
Typ konzoly Hybridná (nutnosť dokúpiť dokovaciu stanicu) Hybridná Hybridná (nutnosť dokúpiť dokovaciu stanicu)
Herné režimy Handheld, Tabletop, TV konzola Handheld, Tabletop, TV konzola Handheld, Tabletop, TV konzola
CPU Zen 2 procesor s taktom 2,4 - 3,5 GHz Custom Nvidia Tegra Processor AMD Ryzen 5, 5560U, 7 nm, 6 jadier a 12 vlákien, základný takt 2.3 GHz, maximálna 4 GHz
GPU 8 RDNA, 2 jadrá s taktom 1,0 – 1,6 GHz (až 1,6 TFLOPS) Custom Nvidia Tegra Processor (až 0,5 TFLOPS) AMD Radeon Vega 6 (až 1,1 TFLOPS)
RAM 16 GB LPDDR5 4 GB LPDDR4 16 GB / 32 GB DDR4x 4 266 MHz
Pamäť 64 - 512 GB (eMMC alebo NVMe SSD) + možnosť rozšírenia MicroSD kartou 64 GB interná pamäť + možnosť rozšírenia MicroSD, HC a XC kartou (až 2 TB) 512 GB až 2 TB NVMe SSD + možnosť rozšírenia MicroSD kartou
Kapacita batérie 2 až 8 hodín (v závislosti od náročnosti hry / aplikácie) 4,5 až 9 hodín (v závislosti od náročnosti hry / aplikácie) 2 až 3 hodiny (v závislosti od náročnosti hry / aplikácie)
Video výstup Až 8K a 60 fps pri TV režime, 720p pri handheld režime Až 1 080p cez HDMI pri TV režime, až 720p pri handheld a tabletop režime Až 4K a 60 fps pri TV režime, 1 080p pri handheld režime
Rozmery (Š x V x H) 298 mm x 117 mm x 49 mm  242 x 102 x 14 mm  224 mm x 89,5 mm x 26,7 mm 
Typ displeja LCD OLED OLED
Veľkosť displeja 7 palcov 7 palcov 5,5 palca
Rozlíšenie displeja 1 280 × 800 pixlov (HD) 1 280 × 720 pixlov (HD) 1 920 x 1 080 pixelov (Full HD)
Váha 669 g 420 g 398g
Ovládače Ovládacie prvky sú súčasťou tela konzoly, možnosť pripojiť PC príslušenstvo Joy-Con pohybové ovládače, Pro controller Ovládacie prvky sú súčasťou tela konzoly, možnosť pripojiť PC príslušenstvo

• Zdroj: Valve, Nintendo, Ayaneo

AYANEO: Dokovacia stanica a ďalšie príslušenstvo


Podobne ako v prípade Steam Decku, dokovacia stanica nie je súčasťou balenia a je potrebné ju dokúpiť samostatne. AYANEO ponúka dva varianty doku, pričom ten najlacnejší za 15 dolárov slúži iba na nabíjanie handheldu a pripojenie cez display port k televízii alebo monitoru. Výhodou je ale veľmi malá veľkosť a taktiež prítomnosť ovládacích tlačidiel. 

Pokiaľ však chcete v domácom prostredí z AYANEO vyžmýkať maximum, budete si musieť zaobstarať AYANEO Multi Docking Station, ktorá z handheldu urobí pripojením k TV alebo monitoru v podstate klasickú veľkú hernú konzolu. Vďaka možnostiam doku a prítomnosti Windows 11 ako hlavného operačného systému možno ale z handheldu vytvoriť aj takmer plnohodnotný počítač. Stačí cez HDMI pripojiť AYANEO k monitoru a do dokovacej stanice pripojiť pomocou USB myš, klávesnicu alebo ďalšie periférie. Obidve verzie docku podporujú výstup obrazu až v 4K a 60 fps.

Výrobca pochopiteľne ponúka aj celý rad ďalšieho príslušenstva, ako sú obaly, puzdrá, ochranné fólie na displej, power banky alebo napríklad čítačku odtlačkov prstov, aby vaše zariadenie nemohol používať nikto iný.

AYANEO; screenshot: dokovacia stanica AYANEO; screenshot: multi dokovacia stanica

zdroj: Ayaneo.com

Obrázok 1: Docking station za 15 USD. Obrázok 2: Multi Docking Station za 99 USD.

AYANEO: Operačný systém a používateľské rozhranie


Handheldy AYANEO ponúka operačný systém Windows 11, jednoducho povedané tak spustíte všetky hry a programy, ktoré máte na svojom veľkom stolnom počítači. Pokiaľ však chcete AYANEO používať ako hernú konzolu, vôbec sa s prostredím Windows 11, ktoré pochopiteľne nie je primárne vytvorené na malé dotykové displeje, nemusíte stretnúť. 

AYANEO ponúka vlastný launcher Aya Space, ktorý vám bude stačiť na hranie hier a nastavenie samotného handheldu. Aya Space automaticky vyhľadáva nainštalované hry a jeho posledná verzia ponúka množstvo užitočných funkcií aj plynulý chod, napriek tomu stále nejde o tak prepracovaný launcher ako SteamOS zo Steam Decku. Pokiaľ však chcete používať aj prostredie Windows 11, Aya Space funguje aj ako okno vychádzajúce po pravej strane obrazovky s rýchlym nastavením všetkého, čo potrebujete mať ľahko po ruke, ako je nastavenie rozlíšenia, výkonu pre úsporu batérie a podobne.

Aya Space beží na Linuxe, ktorý zariadenie taktiež podporuje. Vďaka tomu AYANEO handheldy ponúkajú dva najpoužívanejšie operačné systémy, vďaka čomu si môžete nainštalovať napríklad aj SteamOS a urobiť si z AYANEO svoj vlastný Steam Deck.

AYANEO; wallpaper: cover AYANEO; wallpaper: cover

zdroj: IGN

Obrázok 1: Grafické rozhranie Aya Space launcheru. Obrázok 2: Aya Space panel v prostredí Windows 11.

AYANEO:  Slovenčina, slovenská lokalizácia


Rozhranie Aya Space launcheru nie je v slovenskom jazyku a nepredpokladáme, že by sa v dohľadnej dobe dočkal slovenskej lokalizácie. Pokiaľ ide ale o Windows prostredie, tu by pochopiteľne mala ísť slovenčina nastaviť. 

V prípade jednotlivých hier záleží na samotných vývojároch, či ich titul obsahuje slovenskú lokalizáciu. Výhodou však je, že vďaka Windows je možné do hier inštalovať aj neoficiálne preklady od fanúšikov.

AYANEO: Multimédiá a aplikácie


Používateľské rozhranie Aya Space neponúka vlastné multimediálne aplikácie, môžete však využívať kompletnú ponuku predinštalovaných programov Windows 11, alebo si nainštalovať svoje vlastné. Na AYANEO handheldoch tak môžete počúvať hudbu alebo sledovať videá, a to ako uložené na disku, tak pochopiteľne aj prostredníctvom streamovacích služieb ako YouTube, Nietflix, HBO Max a podobne. Samozrejme nechýba ani možnosť surfovania po internete, nájdete tu skrátka všetko, čo ponúka váš stolný počítač alebo notebook.

i

• Zdroje: ayaneo.com, ign.com, gamespot.com


5,0
AYANEO AIR Black
Handheld PC – AMD Ryzen 5 5560U, dotykový 5.5“ OLED antireflexný 1920 × 1080, RAM 16GB LPDDR4X, AMD Radeon Graphics, SSD 512GB, USB-C, čítačka odtlačkov prstov, WiFi 6, kapacita batérie 7350 mA, hmotnosť 0,4 kg, Windows 11 Home

Zľavnené -4 %
799 € 829 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: AYA00a0
5,0
AYANEO AIR White
Handheld PC – AMD Ryzen 5 5560U, dotykový 5.5“ OLED antireflexný 1920 × 1080, RAM 16GB LPDDR4X, AMD Radeon Graphics, SSD 512GB, USB-C, čítačka odtlačkov prstov, WiFi 6, kapacita batérie 7350 mA, hmotnosť 0,4 kg, Windows 11 Home

Zľavnené -4 %
799 € 829 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: AYA00a
4,9 58×
Nintendo Switch (OLED model) White
Herná konzola – hybridná (do ruky/k TV), 7 " displej, HDD 64 GB, Slot na pamäťové karty, kapacita batérie 4310 mAh, biela farba – hybridná (do ruky/k TV), nový procesor Tegra od NVIDIA, kvalitnejší 7" OLED displej, batéria 4310mAh, rozšíriteľná interná pamäť 64GB, slot pre pamäťové karty, integrovaný stojan, dokovacia stanica s LAN portom, konektor HDMI, multifunkčné ovládače Joy-Con, pokročilá vibračná odozva, IR kamera, pohodlné trackpady, lokálny multiplayer, online herné režimy, jednoduché spárovanie až 8 konzol, farba biela

Zľavnené -1 %
344,90 € 349,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: NXHWO001
4,8 52×
Nintendo Switch – Grey Joy-Con
Herná konzola – hybridná (do ruky/k TV), 6.2 " displej, HDD 32 GB, Slot na pamäťové karty, kapacita batérie 4310 mAh, sivá farba

Zľavnené -2 %
294,90 € 299,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: NXHW001v2
5,0 17×
Nintendo Switch (OLED model) Neon blue/Neon red
Herná konzola – hybridná (do ruky/k TV), 7 " displej, HDD 64 GB, Slot na pamäťové karty, kapacita batérie 4310 mAh, neon red&blue farba – hybridná (do ruky/k TV), nový procesor Tegra od NVIDIA, kvalitnejší 7" OLED displej, batéria 4310mAh, rozšíriteľná interná pamäť 64GB, slot pre pamäťové karty, integrovaný stojan, dokovacia stanica s LAN portom, konektor HDMI, multifunkčné ovládače Joy-Con, pokročilá vibračná odozva, IR kamera, pohodlné trackpady, lokálny multiplayer, online herné režimy, jednoduché spárovanie až 8 konzol, farba Neon blue/Neon red

Zľavnené -1 %
344,90 € 349,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: NXHWO002
4,8 224×
Xbox Series S
Herná konzola – k TV, SSD 512 GB, bez mechaniky (neprehráva fyzické disky), menu v slovenčine, 1× herný ovládač, biela farba

Zľavnené -2 %
279,90 € 284,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: MXO001s
4,9 298×
Xbox Series X
Herná konzola – k TV, SSD 1024 GB, Blu-ray (4K), možnosť hrania v 4K, menu v slovenčine, 1× herný ovládač, čierna farba

Cenová bomba
499 € Ušetríte 50 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: MXO001a
4,3 157×
Xbox Game Pass Ultimate – 3 mesačné predplatné
Dobíjacia karta – na PC (Win 10), mobilný telefón/tablet (Android), Xbox 360, Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licencia: na stiahnutie, kľúč pre Xbox Live, Microsoft Store a Xbox Mobile app, dĺžka členstva 3 mesiace, - 12,63 €/mesiac

37,90 €
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: MX029gu2
4,3 157×
Xbox Game Pass Ultimate – 1 mesačné predplatné
Dobíjacia karta – na PC (Win 10), mobilný telefón/tablet (Android), Xbox 360, Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licencia: na stiahnutie, kľúč pre Xbox Live, Microsoft Store a Xbox Mobile app, dĺžka členstva 1 mesiac,

12,90 €
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: MX029gu1
4,5 52×
Xbox Game Pass – 6 mesačné predplatné
Dobíjacia karta – na Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licencia: na stiahnutie, kľúč pre Xbox Live, dĺžka členstva 6 mesiacov, - 9,98 €/mesiac

59,90 €
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: MX029gp2
4,5 52×
Xbox Game Pass – 3 mesačné predplatné
Dobíjacia karta – na Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licencia: na stiahnutie, kľúč pre Xbox Live, dĺžka členstva 3 mesiace, - 9,97 €/mesiac

29,90 €
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: MX029gp3
3,7
Xbox Game Pass – 3 mesačné predplatné (pre PC s Windows 10)
Dobíjacia karta – na PC (Win 10), licencia: na stiahnutie, kľúč pre Microsoft Store, dĺžka členstva 3 mesiace, - 9,30 €/mesiac

27,90 €
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: MX029gpc1
Vytlačiť
P-DC1-WEB29
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií