F1 23 Si ready na ďalší level?

Herné predplatné a kupóny

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Typ predplatného
PS Store kredit
(13)
Xbox Live Gold
(3)
Xbox Game Pass
(3)
Xbox Game Pass Ultimate
(2)
Xbox Darčeková karta
(5)
Nintendo Switch Online
(2)
Najnovšie objednávky

Herné kupóny a kredity obohacujú svet konzol PlayStation, Xbox a Nintendo. Kúpite ich v elektronickej, ale aj v krabicovej verzii. Predplatená karta odomyká hodiny zábavy a skvelé výhody za priaznivé ceny, zatiaľ čo herné kredity fungujú ako virtuálna mena na nákup ďalšieho herného obsahu. Ako sa vyznať v ponuke?

Pokračovať

Herné kupóny a darčekové poukazy pre konzoly Sony PlayStation

Majiteľov konzol Sony PlayStation 4 a PlayStation 5 zaujme lákavé členstvo PlayStation Plus plné online benefitov a užitočných funkcií. Pre tých najväčších hráčov sa hodí darčekový poukaz do virtuálneho obchodu PlayStation Store, za ktorý zakúpia nové hry, dodatky, alebo dokonca filmy a seriály.

Predplatné PlayStation Plus

Predplatné PlayStation Plus prešlo v roku 2022 výraznou zmenou. Nová služba PlayStation Plus je dostupná hneď v troch verziách, ktoré predplatiteľom prinášajú známe, ale aj úplne nové či vylepšené funkcie.

  • PlayStation Plus Essential je najbližšie k predchádzajúcej službe Plus. Prináša prístup k multiplayerovým častiam hier, exkluzívne zľavy či hry zadarmo každý mesiac.
  • PlayStation Plus Extra obsahuje všetky výhody úrovne Essential, navyše však ponúka katalóg niekoľkých stoviek akčných, športových, dobrodružných a ďalších hier najznámejších vývojárov. Úplne zadarmo.
  • PlayStation Plus Premium poteší predovšetkým streamerov a milovníkov hier pre staršie konzoly Sony PlayStation. Okrem všetkých výhod a funkcií spomínaných vyššie totiž pridáva ešte cloudové streamovanie a úložisko alebo poriadnu porciu hier pre PSP, PS1, PS2 či PS3 upravených na hranie na nových konzolách PS4 a PS5.

PlayStation Plus Essential

PlayStation Plus Extra

PlayStation Plus Premium


Katalóg hier zadarmo pre predplatné PlayStation Plus Extra a Premium zahŕňa tituly zo série Assassin's Creed, Far Cry, Fallout, God of War či Final Fantasy.

Predplatené karty PlayStation Store

Predplatené karty PlayStation Store pridávajú kredity do online obchodu PS Store, v ktorom si za ne môžete zaobstarať kompletné hry, herné doplnky, skiny, DLC a ďalší digitálny obsah.

i

Ide o skvelú alternatívu, pokiaľ z bezpečnostných dôvodov nechcete zadávať údaje kreditnej karty priamo do obchodu konzoly Sony.

Herné kupóny a darčekové poukazy pre konzoly Microsoft Xbox

Microsoft pre svoje konzoly Xbox One ponúka herné kupóny na 2 rôzne členstvá. Ide o Xbox Live Gold sústreďujúce sa predovšetkým na online aspekty hrania, a Xbox Game Pass, ktorý obohacuje virtuálnu knižnicu o viac ako 100 hier. Okrem herných predplatných môžete pre spoluhráčov zakúpiť aj poukazy pre Xbox Live obchod.

Služba Xbox Live Gold

Xbox Live Gold je služba, ktorá sprístupňuje nový obsah a vzrušujúce výhody. Obstaraním členstva Gold budete obdarovaní 2 až 4 hrami mesačne zadarmo a špeciálnymi zľavami na hry aj dodatky. Vďaka členstvu Xbox Live Gold navyše môžete hrať online multiplayer a komunikovať s priateľmi.

Predplatená karta Xbox Live Store

Predplatená karta Xbox Live nabije vašu virtuálnu Microsoft peňaženku o zvolenú čiastku. Virtuálne peniaze potom môžete využiť na kúpu hier aj aplikácií na konzoly Xbox alebo v Microsoft Store na počítači s Windows. Predplatená karta Xbox Live je taktiež vhodným darčekom pre vášho kamaráta či kamarátku.

Predplatné Xbox Game Pass

Predplatné Xbox Game Pass odomkne viac ako 100 hier, ktoré môžete hrať na konzolách Xbox One, Xbox 360 a počítači so systémom Windows 10. Hry v katalógu Xbox Game Pass sa menia každý mesiac, takže vyskúšate mnoho nových aj starších hier.


Xbox Live Gold

Xbox Game Pass


Herné kupóny a poukazy pre Nintendo Switch

Ak vlastníte konzolu Nintendo Switch, potom vás zaujmú herné kupóny na členstvo Nintendo Switch Online. To so sebou prináša celý rad výhod, medzi ktoré patrí online multiplayer, špeciálne ponuky či knižnica klasických herných titulov. Zaobstarať si tiež môžete aj predplatené karty, ktorými si v hrách odomknete nový obsah.

Predplatené karty Nintendo Switch Online

Predplatené karty Nintendo Switch Online sú dostupné v dvoch variantoch – na 90 a 365 dní. Podobne ako konkurenti aj Nintendo ponúkne online multiplayer či výhodné akcie a ponuky. Na rozdiel od predplatného PlayStation či Xbox síce nedostanete bezplatné hry každý mesiac, dostanete však prístup k špeciálnej knižnici, kde nájdete niekoľko desiatok tých najlepších klasík.

i

Herné kupóny pre Nintendo Store

Herné kupony pre Nintendo Store vám doplnia kredit v obchode Nintendo, vďaka čomu dosiahnete na nové hry, DLC či iný digitálny obsah.

Kúpte si kredity a body pre konkrétnu hru

Herné kredity a body je bohatá kategória, v ktorej nájdete poukazy na rôzne virtuálne herné meny. Zaobstarať si tak môžete napríklad kredity pre váš FIFA Ultimate Team, Minecraft, GTA, APEX Legends a množstvo ďalších hier.

Virtuálna herná mena obvykle umožňuje odomknutie nových skinov a iných grafických balíčkov.

Alza poukazy ocenie nielen hráči

Alza poukazy fungujú podobne ako tie herné. Ide v podstate o vouchery, ktoré je možné uplatiť vďaka unikátnemu kódu, ktorý získate po zaplatení. V ponuke nájdete poukazy na herné vybavenie, nákup e-kníh a časopisov, ale aj všetkého sortimentu Alza alebo napríklad kryptomien.

i

Hry, poukazy a zľavy na jednom mieste? Pozrite sa na kategóriu Hry na PC a konzoly.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Dobíjacia karta – na PS3, PS4, PS5, licencia: na stiahnutie, kľúč pre SK PS Store, hodnota kupónu 20 EUR
20 €

2.
Dobíjacia karta – na PS4, PS5, licencia: na stiahnutie, kľúč pre SK PS Store, dĺžka členstva 12 mesiacov, hodnota kupónu 60 EUR
60 €

3.
Dobíjacia karta – na PS3, PS4, PS5, licencia: na stiahnutie, kľúč pre CZ PS Store, hodnota kupónu 500 CZK
20,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
30 položiek
4,5 127×
PlayStation Store – Kredit 20 EUR – SK Digital
Dobíjacia karta – na PS3, PS4, PS5, licencia: na stiahnutie, kľúč pre SK PS Store, hodnota kupónu 20 EUR
20 €
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: MSXESD098
4,7 548×
Xbox Live Gold, 12-mesačné členstvo
Dobíjacia karta – na Xbox 360, Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licencia: na stiahnutie, kľúč pre Xbox Live, dĺžka členstva 12 mesiacov, - 4,58 €/mesiac
54,90 €
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: MX029el8
4,5 127×
PlayStation Store – Kredit 50 EUR – SK Digital
Dobíjacia karta – na PS3, PS4, PS5, licencia: na stiahnutie, kľúč pre SK PS Store, hodnota kupónu 50 EUR
50 €
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: MSXESD103
4,4 169×
Xbox Game Pass Ultimate – 3 mesačné predplatné
Dobíjacia karta – na PC (Win 10), mobilný telefón/tablet (Android), Xbox 360, Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licencia: na stiahnutie, kľúč pre Xbox Live, Microsoft Store a Xbox Mobile app, dĺžka členstva 3 mesiace, - 12,63 €/mesiac
37,90 €
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: MX029gu2
4,7 387×
Xbox Live Darčeková karta v hodnote 50 Eur
Dobíjacia karta – na Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licencia: na stiahnutie, kľúč pre Xbox Live, hodnota kupónu 50 EUR
50 €
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: MX029gx8a
4,5 127×
PlayStation Store – Kredit 10 EUR – SK Digital
Dobíjacia karta – na PS3, PS4, PS5, licencia: na stiahnutie, kľúč pre SK PS Store, hodnota kupónu 10 EUR
10 €
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: MSXESD096
4,8 578×
PlayStation Store – Kredit 1000 Kč – CZ Digital
Dobíjacia karta – na PS3, PS4, PS5, licencia: na stiahnutie, kľúč pre CZ PS Store, hodnota kupónu 1000 Kč
40,90 €
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: MSXESD007
4,8 578×
PlayStation Store - Kredit 500 Kč - CZ Digital
Dobíjacia karta – na PS3, PS4, PS5, licencia: na stiahnutie, kľúč pre CZ PS Store, hodnota kupónu 500 CZK
20,90 €
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: MSXESD005
4,4 169×
Xbox Game Pass Ultimate – 1 mesačné predplatné
Dobíjacia karta – na PC (Win 10), mobilný telefón/tablet (Android), Xbox 360, Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licencia: na stiahnutie, kľúč pre Xbox Live, Microsoft Store a Xbox Mobile app, dĺžka členstva 1 mesiac,
12,90 €
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: MX029gu1
4,7 387×
Xbox Live Darčeková karta v hodnote 25 Eur
Dobíjacia karta – na Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licencia: na stiahnutie, kľúč pre Xbox Live, hodnota kupónu 25 EUR
25 €
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: MX029gx7a
4,7 387×
Xbox Live Darčeková karta v hodnote 75 Eur
Dobíjacia karta – na Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licencia: na stiahnutie, kľúč pre Xbox Live, hodnota kupónu 75 EUR
75 €
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: MX029gx8d
4,7 387×
Xbox Live Darčeková karta v hodnote 10 eur
Dobíjacia karta – na Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licencia: na stiahnutie, kľúč pre Xbox Live, hodnota kupónu 10 EUR
10 €
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: MX029gx6a
4,7 548×
Xbox Live Gold - 6 mesačné členstvo
Dobíjacia karta – na Xbox 360, Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licencia: na stiahnutie, kľúč pre Xbox Live, dĺžka členstva 6 mesiacov, - 4,98 €/mesiac
29,90 €
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: MX029el80
4,7 387×
Xbox Live Darčeková karta v hodnote 15 Eur
Dobíjacia karta – na Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licencia: na stiahnutie, kľúč pre Xbox Live, hodnota kupónu 15 EUR
15 €
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: MX029gx6b
4,4 55×
Xbox Game Pass – 3 mesačné predplatné
Dobíjacia karta – na Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licencia: na stiahnutie, kľúč pre Xbox Live, dĺžka členstva 3 mesiace, - 9,97 €/mesiac
29,90 €
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: MX029gp3
4,4 55×
Xbox Game Pass – 6 mesačné predplatné
Dobíjacia karta – na Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licencia: na stiahnutie, kľúč pre Xbox Live, dĺžka členstva 6 mesiacov, - 9,98 €/mesiac
59,90 €
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: MX029gp2
4,5 127×
PlayStation Store – Kredit 5 EUR – SK Digital
Dobíjacia karta – na PS3, PS4, PS5, licencia: na stiahnutie, kľúč pre SK PS Store, hodnota kupónu 5 EUR
5 €
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: MSXESD095
4,7 548×
Xbox Live Gold, 3-mesačné členstvo
Dobíjacia karta – na Xbox 360, Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licencia: na stiahnutie, kľúč pre Xbox Live, dĺžka členstva 3 mesiace, - 6,63 €/mesiac
19,90 €
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: MX029el9
4,4 61×
PlayStation Plus Essential – Kredit 60 EUR (12M členstvo) – SK
Dobíjacia karta – na PS4, PS5, licencia: na stiahnutie, kľúč pre SK PS Store, dĺžka členstva 12 mesiacov, hodnota kupónu 60 EUR
60 €
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: MSXESDpSK001c
4,8 578×
PlayStation Store - Kredit 100 Kč - CZ Digital
Dobíjacia karta – na PS3, PS4, PS5, licencia: na stiahnutie, kľúč pre CZ PS Store, hodnota kupónu 100 CZK
4,09 €
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: MSXESD003
4,5 127×
PlayStation Store – Kredit 100 EUR – SK Digital
Dobíjacia karta – na PS3, PS4, PS5, licencia: na stiahnutie, kľúč pre SK PS Store, hodnota kupónu 100 EUR
100 €
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: MSXESD103b
4,4 61×
PlayStation Plus Premium – Kredit 120 EUR (12M členstvo) – SK
Dobíjacia karta – na PS4, PS5, licencia: na stiahnutie, kľúč pre SK PS Store, dĺžka členstva 12 mesiacov, hodnota kupónu 120 EUR
120 €
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: MSXESDpSK003c
4,8 578×
PlayStation Store – Kredit 74,90 € – CZ Digital
Dobíjacia karta – na PS3, PS4, PS5, licencia: na stiahnutie, kľúč pre CZ PS Store, hodnota kupónu 74,90€
81,90 €
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: MSXESD008b
3,9
Xbox Game Pass – 3 mesačné predplatné (pre PC s Windows 10)
Dobíjacia karta – na PC (Win 10), licencia: na stiahnutie, kľúč pre Microsoft Store, dĺžka členstva 3 mesiace, - 9,30 €/mesiac
27,90 €
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: MX029gpc1

Herné predplatné a kupóny

séria The SimsNávod na aktiváciu elektronických licencií pre hru The Sims 3 a dodatočný obsah Ak ste si u nás kúpili elektronickú licenciu na hru The Sims 3 či jej dodatky (DLC) a neviete, ako s kódom...
Ušetrite až 225 € pri nákupe herných komponentov a príslušenstva od spoločnosti Asus. Stačí len v období od 8....
Uhlíkovo neutrálny Xbox, alebo PlayStation 5 s výrazne nižšou spotrebou elektriny. To sú len dva plány...

Herné predplatné a kupóny

V kategórii Herné predplatné a kupóny máme práve teraz na Alza.sk celkom 30 produktov.
Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné herné predplatné a kupóny Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie herné predplatné a kupóny Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie herné predplatné a kupóny Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii herné predplatné a kupóny recenzie
P-DC1-WEB06
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií