iPhone 15 Pro Max (RECENZIA): Pevný a ľahký titán a viac zmien, než by človek čakal

Zobraziť katalóg
iPhone 15 Pro Max, úvod

iPhone 15 Pro Max (RECENZIA): Pevný a ľahký titán a viac zmien, než by človek čakal


Jeden z najdiskutovanejších telefónov posledných rokov je stále Apple iPhone. Každoročne ho výrobca Apple obohacuje o nové a lepšie funkcie. V poslednom čase sa nám predstavujú vždy 4 nové telefóny iPhone odlíšené výbavou, veľkosťou a cenou. My si v dnešnej recenzii ukážeme najlepší iPhone všetkých čias, ktorým nie je nikto iný ako iPhone 15 Pro Max. Čo všetko sa podarilo tentoraz?Recenzia

Autor: Ondřej Chabr

iPhone 15 Pro Max (RECENZIA) – OBSAH

 1. iPhone 15 Pro Max sa chváli titánovým rámčekom, ktorým zároveň znižuje hmotnosť
 2. Hneď 2 prvky telefónu iPhone 15 Pro Max končia, nahrádzajú ich lepšie alternatívy
 3. Okolité rámčeky displeja telefónu iPhone 15 Pro Max prešli odtučňovacou kúrou
 4. Apple tento rok kladie dôraz na výkonnejšiu grafiku, zaujme aj prvý 3nm mobilný procesor
 5. iPhone 15 Pro Max s rekordným teleobjektívom je kráľom mobilného videa
 6. Dobyvatelia iPhonu 15 Pro Max sú skôr len pred nami, tohtoročné mobily mu skoro nestačia
 7. iPhone 15 Pro Max predbehol základný model Pro a udáva jasné tempo
 8. Čo sme o iPhone 15 Pro Max (aj 15 Pro) písali skôr

iPhone 15 Pro Max sa chváli titánovým rámčekom, ktorým zároveň znižuje hmotnosť

Ani tento rok kalifornský gigant vôbec nešetril a pripravil nádielku v podobe 4 modelov mobilných telefónov iPhone 15. Aby si mohol z ponuky každý vybrať. Výbava v takzvanej „plnej paľbe“ je tentoraz naozaj limitovaná najmä pre vrcholný model iPhone 15 Pro Max, pričom v posledných rokoch sa rozdiely medzi najväčším variantom Pro Max a Pro obmedzili iba na veľkosť konštrukcie, displeja a batérie. Tento rok tu máme skutočne niečo naviac.

iPhone 15 Pro Max, celý rad iPhone 15
Všetky tohtoročné novinky - iPhone 15 a iPhone 15 Plus zobrazené v ružovej farbe, iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max v modrom variante.

Pokiaľ začneme dizajnom, už v tejto oblasti sa odohralo zmien hneď niekoľko, a stojí za to ich uviesť v kontexte používania. iPhone 15 Pro Max má vďaka titánovému rámčeku menšiu hmotnosť. Kto má šancu porovnať novinku s minuloročným modelom 14 Pro Max, úbytok váhy takmer 20 gramov je natoľko veľký, že ho určite môže pocítiť. Okrem hmotnosti má nový iPhone zaoblenejšie hrany. Celkovo to má naozaj výrazný efekt, kedy na mňa vzhľad pôsobí dojmom, že skutočne prešiel väčšou zmenou.

iPhone 15 Pro Max, predná strana iPhone 15 Pro Max, chrbát
Predné aj zadné strany sa o niečo viac zvažujú k titánovému boku telefónu.

K tejto väčšej zmene však prispieva aj ďalšie výrazné vylepšenie, ktoré sa týka šírky rámčekov. Už pred uvedením mobilného telefónu na trh sa špekulovalo, že ich výrobca Apple výrazne zredukuje. Mám možnosť každodenného porovnania s minuloročným telefónom iPhone 14 Pro a pri pohľade naň sa mi jeho rámčeky skutočne zdajú až príliš výrazné. Až tak sa okolo displeja podarilo redukovať, že to viedlo aj k menším rozmerom vo všetkých smeroch, okrem hrúbky celého zariadenia. Staršie kryty som neskúšal, ale očakávam, že budú pôsobiť zbytočne voľne.

iPhone 15 Pro Max, okolitý rámček iPhone 15 Pro Max, v porovnaní s iPhonom 14 Pro
Na fotografii priame porovnanie rámčekov s minuloročným modelom tak nevyznie, verte však, že rozdiel je naozaj dosť poznať.

Hneď 2 prvky telefónu iPhone 15 Pro Max končia, nahrádzajú ich lepšie alternatívy

Mobilný telefón som ihneď ukryl do krytu, čo podľa môjho názoru urobí väčšina používateľov. Veľmi propagovaný titánový rámček je síce veľmi príjemný na dotyk a iPhone 15 Pro Max už rozhodne nechytá kvantá odtlačkov prstov ako oceľ, ale potom sa s ním stretávate vlastne len pri manipulácii s novým ovládacím prvkom - tlačidlom Akcia.

iPhone 15 Pro Max, priehľadný kryt AlzaGuard
Vzhľadom na menšie rozmery neodporúčam spoliehať na staršie kryty pre iPhone 14 Pro Max. Novinka v nich bude kĺzať.

To výrobca Apple obmedzil iba na modely Pro, teda iPhone 15 Pro a 15 Pro Max. Po spustení telefónu si jeho funkciu navolíte, pričom na výber máte medzi ponechaním pôvodného účelu, teda ako prepínač tichého režimu, alebo naň nastavíte spustenie fotoaparátu, svietidla, diktafónu či vyvolanie skratky. S poslednou možnosťou sa dá experimentovať a z tlačidla urobiť skutočne veľmi dobrého pomocníka. Nechýba dokonca ani voľba ponechať tlačidlo úplne bez funkcie.

iPhone 15 Pro Max, tlačidlo Akcia iPhone 15 Pro Max, porovnanie tlačidlo - prepínač
Bočné tlačidlo Akcia v porovnaní s pôvodným prepínačom. Na jeho aktiváciu nestačí len stlačiť, ale treba ho podržať. Haptická odozva nechýba.

Poslednými zmenami na mobilnom telefóne iPhone 15 Pro Max (aj iPhone 15 Pro) sú 4 farby a nový konektor USB-C, ktorý výrobca Apple aplikoval do všetkých tohtoročných telefónov iPhone z dôvodu nariadenia EÚ. Viac si o ňom prezradíme v časti o výkone, ale po vizuálnej stránke sa samozrejme nič nové nekoná. Z hľadiska rozmerov aj tvaru nie je medzi nimi príliš veľa rozdielov. Z hľadiska 4 farebných variantov sa vedú diskusie, ako sú ktoré z nich obľúbené. Podľa reakcií internetových diskusií by som povedal, že najprepieranejšie je vyhotovenie s prírodným titánom. V súboji o najpopulárnejšiu farbu súperí s modrým vyhotovením.

iPhone 15 Pro Max, USB-C iPhone 15 Pro Max, USB-C vs Lightning
Podľa tvaru spodného konektora nový iPhone z diaľky nespoznáte, rozdiel v integrácii USB-C je však značný.

Ak sa rozhodnete pre puzdro na iPhone 15 Pro Max, výber farebného variantu telefónu vás príliš trápiť nemusí. Kde však odtieň bude pravdepodobne viditeľný, je zadný výstupok fotomodulu. Ten už po novom nenaberá na rozmeroch a je identicky veľký ako modul použitý na minuloročných modeloch Pro. Trojica fotoaparátov je tiež vystúpená a tieto kruhy medzi sebou spoľahlivo udržujú prach. Zostáva už len senzor LiDAR a osvetľovacia dióda. Testovaný iPhone 15 Pro Max máme v modrom titáne.

iPhone 15 Pro Max, foto výstupok iPhone 15 Pro Max, porovnanie foto výstupkov
Podoba fotografického výstupku sa nezmenila. Na veľkom iPhone nepôsobí tak masívne ako na klasickom modeli Pro. Tam zaberá viac ako polovicu šírky chrbta.

Okolité rámčeky displeja telefónu iPhone 15 Pro Max prešli odtučňovacou kúrou

Existujú parametre, na ktoré výrobca nesiahal, pretože skrátka nie je veľa možností sa zatiaľ posúvať ďalej. Takým parametrom novinky iPhone 15 Pro Max je displej. Veľkostne si zachováva už roky preverenú uhlopriečku 6,7". Panel dostal opäť veľmi vysoké rozlíšenie a so šírkou 1 290 pixelov vytvára jemnosť okolo 460 ppi. Označenie Super Retina XDR zostáva a samozrejme sa jedná o OLED panel s adaptívnou frekvenciou obnovy 120 Hz. Tento rok mu skutočne pristanú tenké okolité rámčeky.

iPhone 15 Pro Max, recenzia, displej iPhone 15 Pro Max, recenzia, jemné rozlíšenie
Úzke rámčeky, vysoký jas a rozlíšenie si získajú každého, kto má rád kvalitný obraz.

Pochváliť musím vonkajší jas. Ten sa dokáže vyšplhať až na 2 000 nitov a aj počas priameho slnečného svitu sa obraz na obrazovke javí ako perfektný. Farby displej zobrazuje reálne, nechýba kontrast. V hornej časti sa tiež bez zmien stále drží Dynamic Island – vizuálne atraktívny a šikovný prvok na kontrolu bežiacich akcií v niektorých podporovaných aplikáciách. Jeho súčasťou je tiež Face ID na rýchle odomknutie alebo mobilné platby. Funguje stabilne aj v tmavých podmienkach.

iPhone 15 Pro Max, Dynamic Island
Detail dvojice priestrelov obrazovky, ktoré dohromady tvoria celý dynamický ostrovček.

Na displeji si tiež môžete aktivovať funkciu always-on, pri ktorej však nemožno ľahko definovať, po akom dlhom čase má displej zhasnúť. Občas teda odkrýva, hoci tlmene, tapetu a notifikácie príliš dlho. V nastavení nájdeme ešte možnosť zapnúť StandBy režim, novinku z iOS 17. Tá umožní zobraziť na displeji hodiny, kalendár či fotografie v prípade, že ho nabíjate a máte telefón umiestnený v horizontálnej polohe.

Apple tento rok kladie dôraz na výkonnejšiu grafiku, zaujme aj prvý 3nm mobilný procesor

Ak výrobca Apple na displej mobilných telefónov radu iPhone 15 vrátane iPhone 15 Pro Max takmer nesiahal, tak v prípade výkonu siahol po poriadnych tromfoch. Obidve verzie Pro sa totiž dočkali prvého 3nm procesora v mobilnom telefóne, ktoré doplnili kvalitnou grafikou. Apple zmenil pomenovanie a slovíčko Bionic tentoraz v názve čipu chýba.

Nový 3nm čip nesie názov Apple A17 Pro. Celkových 6 jadier zostáva, okrem zvýšenej energetickej úspornosti vo výkone pomôže navýšenie taktovania 2 výkonnejších jadier. O čipe si prečítajte viac v článku Apple A17 Pro: najvýkonnejší mobilný čip súčasnosti.

Na svojej akcii sa výrobca Apple veľmi zameral na výkon grafickej jednotky. Tá má priniesť ešte markantnejší nárast schopností v porovnaní s minuloročným modelom, než je nárast v prípade CPU. Na konci roka by navyše nové telefóny iPhone mohli preukázať, že výrobca Apple nepreháňal, pretože sa do obchodu App Store dostanú herné tituly konzolovej kvality.

iPhone 15 Pro Max, recenzia, vizitka kontaktu iPhone 15 Pro Max, recenzia, widgety iPhone 15 Pro Max, recenzia, Safari iPhone 15 Pro Max, recenzia, ovládacie centrum
Nová editácia vizitky kontaktu v iOS 17. · Widgety na úplne ľavej obrazovke hlavného menu. · Toľko priestoru ponúkne iPhone 15 Pro Max vo webovom prehliadači pri aktívnom spodnom paneli. · Ovládacie centrum.

Už prvé výsledky testov CPU, a predovšetkým GPU preukazovali skutočne solídny nárast výkonu, ktorý sa vzápätí pri niektorých spájal s nepríjemným prehrievaním. Výrobca Apple sa po mnohých upozorneniach poponáhľal s novou verziou softvéru iOS 17.0.3, ktorá tieto problémy má riešiť.

Počas testovania som aj napriek používaniu, napríklad spomínanej problémovej aplikácie Instagram, žiadny náznak prehrievania nezaznamenal. Rovnako pokles výkonu som takmer nepocítil. Daňou za skoré použitie telefónu už od prvého dňa predaja s prvou verziou iOS 17 sa ukázalo byť iba zaseknutie aplikácie fotoaparát, kedy pomohlo až jej vypnutie z multitaskingu. Inak má iPhone 15 Pro Max odozvu skutočne bleskovú.

iPhone 15 Pro Max, recenzia, výsledky Geekbench 6 iPhone 15 Pro Max, recenzia, iOS Dynamic Island iPhone 15 Pro Max, recenzia, nastavenia iPhone 15 Pro Max, recenzia, nastavenia tlačidla Akcia
Výsledky Geekbench jednoznačne dokazujú brutálny výkon. · Rozkliknutie podcastu v dynamickom ostrovčeku. · V nastavení sú položky Tlačidlo Akcia a Tichý režim z iOS 17. · Samotné nastavenie tlačidla Akcia.

Výraznejšou novinkou v porovnaní s modelom iPhone 15 Pro je absencia 128 GB pamäťového variantu. iPhone 15 Pro Max začína prvýkrát v histórii na dôstojných 256 GB rýchleho flashového úložiska. Ďalej zostáva v predaji 512 GB a 1TB kapacita. Pokiaľ sa chystáte točiť videá v nastavení ProRes a bojíte sa malej pamäte aj v prípade voľby 1 TB variantu, pomôže práve integrácia USB-C konektora s možnosťou pripojiť úložisko s rýchlym zápisom dát.

i

Do nového mobilného telefónu iPhone sa dostal aj vylepšený UWB čip. Ten spresní hľadanie podporovaných zariadení, najmä inteligentného lokátora Apple AirTag. Ten sme tiež preklepli v našej recenzii.

Hoci sa USB-C na popud Európskej únie dostal do všetkých modelov radu iPhone 15, až v modeloch Pro so sebou nesie aj úžitok navyše v porovnaní s predchádzajúcim konektorom Lightning. Štandardom sa tu totiž stal USB 3.2 s prietokom dát až 10 Gbit/s. K telefónom môžete dokonca pripojiť iné zariadenia a nabíjať ich. Vyskúšal som Apple Watch a slúchadlá AirPods.

iPhone 15 Pro Max, obsah balenia
V balení nenájdete okrem rôznych upozornení, samolepky a USB-C kábla nič ďalšie. Ako veľké plus beriem, že kábel je opletený, a tým aj spevnený. To sa hodí napríklad aj z toho dôvodu, že ho poslepiačky spoznáte, keď budete rukou šmátrať medzi staršími káblami Lightning.

Nabíjanie však Apple, bohužiaľ, nezrýchľuje. iPhone 15 Pro Max sa tak dokáže z nuly nabiť do plnej kapacity až za nejakú 1 hodinu a 47 minút. To nie je práve chvíľka. Otázkou je, ako často budete musieť nabíjať v čase, keď sa ponáhľate. Osobne mi iPhone vydrží 2,5 dňa bežného použitia. To je spôsobené vysokokapacitnou batériou, ktorá síce v porovnaní s konkurenciou vyvolá ľahký úsmev na tvári, avšak tu v kombinácii hardvéru s odladeným systémom a úsporným čipom toto naozaj zvládne.

iPhone 15 Pro Max, recenzia, nabíjanie Apple Watch iPhone 15 Pro Max, recenzia, nabíjanie AirPods Pro
Nielen Apple produkty sa dajú nabíjať jednoduchým pripojením do USB-C konektora telefónu iPhone. Zvládne tak dobíjať aj iné telefóny a príslušenstvo.

iPhone 15 Pro Max s rekordným teleobjektívom je kráľom mobilného videa

K fotoaparátu sa toho dá napísať množstvo. Hoci výrobca Apple inovoval najmä základné pätnástky, kde priniesol skvelé rozlíšenie 48 Mpx s možnosťou použiť niečo na spôsob 2-násobného optického priblíženia, modely Pro samozrejme excelujú svojimi schopnosťami už z minulých generácií. Tiež sa po rokoch vracia perlička v podobe lepšej kamerovej výbavy práve pre model Pro Max.

i

Aktuálne sú nové telefóny iPhone 15 Pro podľa rebríčka DxOMark 2. najlepšie fotografujúce smartfóny sveta. Toto sú ďalšie najlepšie fotomobily predávané v Slovenskej republike.

V prípade obidvoch modelov 15 Pro je možné po novom fotografovať v dvojnásobnom rozlíšení 24 Mpx. Zostáva aj to, že pri nastavení fotografovania do veľkostne náročného RAW formátu vyberiete aj plných 48 Mpx. Vyššie rozlíšenie môže prísť vhod, ale pokiaľ práve nutne nepotrebujete snímky tlačiť na rozmerné plátno, budú také fotografie len zbytočne zaberať kapacitu telefónu.

Nech už zvolíte akúkoľvek scénu a zapnete akýkoľvek z 3 fotoaparátov, výsledky vás potešia. Aspoň pri mojom testovaní sa tak fotoaparáty telefónu iPhone 15 Pro Max rozhodne správali. iPhone dbá na rozlíšenie detailov, krásne si poradí napríklad v záberoch s textúrou látky, a to nielen pri automatickej aktivácii makra. Snímky sú prejasnené, majú reálne farby, absolútne minimum šumu. Veľmi rýchla uzávierka s optickou stabilizáciou dovolí fotografovať okamžite. 

iPhone 15 Pro Max, recenzia, denné foto iPhone 15 Pro Max, recenzia, denné foto 5x
Porovnanie fotografie bez priblíženia a s maximálnym 5-násobným optickým priblížením. Nielen v dobrých svetelných podmienkach je výsledok perfektný.

Priblíženie sa dá korigovať v krokoch – 2-násobné a 5-násobné. Oddialenie 0,5 potom odkazuje na širokouhlú snímku. Pri voľbe snímania do rozlíšenia 24 Mpx je možné klikaním na voľbu zoomu „1x“ dosahovať rôzne ohniskové vzdialenosti od 24 cez 28 až do 35 mm. Kto teda práve nemusí príliš široký záber pri štandardnom snímaní, zvolí si práve jednu z vyšších hodnôt. Ja som však fotografoval pri 24 mm a v prípade potreby si približoval.

iPhone 15 Pro Max, recenzia, portrét iPhone 15 Pro Max, recenzia, širokouhlý snímok
Veľká sila fotoaparátu tkvie v HDR. Farby jednoducho iPhone zvláda dokonale. Konkurencia však tmavé miesta občas dokáže zjasniť aj viac.

Nočné snímky potrebujú pár sekúnd expozície navyše, ale statív určite nie je potrebný. Čo sa mi potom podarilo zachytiť v skorej rannej snímke s 5-násobným priblížením, je až neuveriteľné. Dostatok detailov dovolí čítať údaje na vzdialených ceduliach, zatiaľ čo okolo je množstvo ďalších rušivých elementov a svetiel. Šum samozrejme rozoznateľný je, ale je v akceptovateľných medziach.

iPhone 15 Pro Max, recenzia, foto noc iPhone 15 Pro Max, recenzia, foto noc 2x iPhone 15 Pro Max, recenzia, foto noc 5x
Snímka s množstvom zdrojov umelého svetla. Najprv bežný, potom 2-násobne priblížený a nakoniec 5-násobne. Detaily textu v diaľke sú zrejmé a text čitateľný.

Najnovší iPhone 15 Pro Max je podľa DxOMark tiež najlepšou voľbou pre natáčanie mobilných videí. Z minulých rokov už poznáme filmársky režim. S poslednými modelmi však všetci nadšene skúšajú silu maximálneho zoomu v kombinácii so spoľahlivou stabilizáciou. Stačí sa pohybovať okolo objektu a mať ho priblížený na maximálnu úroveň. Výsledkom je záber, ktorý uchováva objekt v strede a pozadie za ním je efektne zväčšené.

Mobilnému telefónu iPhone 15 Pro Max sa veľmi darí aj v oblasti portrétov, kedy si mieru intenzity rozostrenia okolia môžete aj spätne editovať. Detekcia objektov, ľudí i zvierat je vydarená, dokazuje to aj schopnosť si na objekte pridržať prst a skopírovať si napríklad zvieracieho miláčika do správy alebo poznámok. Ako poslednú z kamier chválim selfie s perfektnou svetelnosťou, širokým uhlom záberu a možnosťou točiť v rovnakej maximálnej kvalite 4K, 60 fps.

iPhone 15 Pro Max, ohnisková vzdialenosť
Pri fotografovaní v rozlíšení 24 Mpx si klikaním na číslovku „1“ môžete meniť veľkosť záberu od 24 do 35 mm.

Dobyvatelia iPhonu 15 Pro Max sú skôr len pred nami, tohtoročné mobily mu skoro nestačia

Ďalšie značky to majú ťažké. Súperiť minimálne po stránke výkonu s telefónom, ktorý má 3nm procesor, nie je vôbec ľahká úloha. Hoci si používatelia môžu ťukať na čelo, že taký masívny výkon nepotrebujú, musíme sa zamerať aj na fakt, že takýto procesor je energeticky úspornejší. Napriek tomu sa Samsung Galaxy S23 Ultra, novinka predstavená na začiatku roka, dá považovať za adekvátnu konkurenciu, rovnako tak najnovší Google Pixel 8 Pro.

Pre Google Pixel 8 Pro som sa pri výbere vhodných adeptov rozhodol z toho dôvodu, že má k mobilu iPhone najbližšie svojim spojením hardvéru a softvéru. Ak chcete telefón so systémom ušitým na mieru, v rámci Android sveta je práve najnovší Pixel 8 Pro tou najlepšou voľbou. Na poznatky z doladenia systému Android 14 v spolupráci s vlastným čipom Google Tensor G3 si zatiaľ musíme počkať.

iPhone 15 Pro Max, Google Pixel 8 Pro
Google Pixel 8 Pro stavil na systém Android 14 vyladený presne na daný hardvér. K tomu si pripočítajme skvelé fotoaparáty s vysokým rozlíšením.

Pixel 8 Pro sa vracia späť k plochému displeju. Veľkostne mobil iPhone dorovnáva, avšak ponúkne o chĺpok vyššie rozlíšenie. Procesorom je teda už spomínaný Google Tensor G3, ktorý ale zostáva na 4nm výrobnom procese. Mobilné telefóny od výrobcu Google sú známe svojimi schopnosťami fotografovania, preto sme zvedaví na porovnanie. Minimálne v rozlíšení teleobjektívu a „širokáča“ však mobilný telefón iPhone poráža. Zaujímavosťou je integrovaný teplomer.

To Samsung Galaxy S23 Ultra na to ide konštrukčne inak. Obdĺžnikové telo s ostrejšími rohmi sa vypína do výšky a v porovnaní s telefónom iPhone 15 Pro Max je aj ťažší a hrubší. Zásadné rozdiely to však nie sú. Do rozmerného tela sa vďaka minimálnym rámčekom dostal obrovský 6,8" AMOLED panel, ktorým Samsung skutočne vyniká. Odhaduje sa, že o pár mesiacov sa svetu ukáže nová generácia s novým procesorom. Samsung Galaxy S23 Ultra sa spolieha na Snapdragon 8 Gen 2.

iPhone 15 Pro Max, Samsung Galaxy S23 Ultra
Čo nevidieť by sme sa mali dočkať nástupcu najlepšieho mobilného telefónu od značky Samsung. Už súčasný Galaxy S23 Ultra ale fotomobilom slušne podkuruje nielen svojim 100-násobným zoomom.

Aj tento smartfón zaobstaráte v minimálnej konfigurácii s 256 GB vnútorného úložiska. Samsung však prináša lepšie údaje o batérii, hoci bohatšia kapacita akumulátora 5 000 mAh v reáli dlhšiu výdrž nepriniesla. Aspoň 45 W nabíjanie je v porovnaní s telefónom iPhone 15 Pro Max poznať. Galaxy S23 Ultra znesie porovnanie po stránke fotografovania. Víťazí v maximálnom 100-násobnom zoome. Video síce točí až v 8K, ale výsledný záznam zvládne lepšie iPhone.

Stačí si ale predstaviť akúkoľvek súčasnú vlajkovú loď a porovnať si ju. Za zmienku stoja aj mobilné telefóny Xiaomi 13T Pro, OnePlus 11 alebo Sony Xperia 1 V 5G. Samozrejme, pokiaľ vám nebude chýbať 5-násobný optický zoom, vydajte sa cestou lacnejšieho mobilu iPhone 15 Pro. Na päty novinke šliape aj minuloročný iPhone 14 Pro Max. Porovnanie s telefónmi spomínanými vyššie prinášame v tabuľke.

Parametre/Model iPhone 15 Pro Max Samsung Galaxy S23 Ultra Google Pixel 8 Pro
Displej 6,7" (19,5 : 9) 6,8" (20 : 9) 6,7" (20 : 9)
2 796 × 1 290 px, 460 ppi 3 088 × 1 440 px, 501 ppi 2 992 × 1 344 px, 489 ppi
OLED, 120 Hz AMOLED, 120 Hz OLED, 120 Hz
Zadné fotoaparáty hlavný: 48 Mpx, f/1,78, OIS, 4K video so 60 fps hlavný: 200 Mpx, f/1,7, OIS, 8K video s 30 fps hlavný: 50 Mpx, f/1,7, OIS, 4K video so 60 fps
širokouhlý: 12 Mpx, f/2,2, 123° širokouhlý: 12 Mpx, f/2,2 širokouhlý: 48 Mpx, f/2,0
teleobjektív: 12 Mpx, f/2,8, OIS, 5-násobný optický zoom teleobjektív: 10 Mpx, f/2,4, OIS, 3-násobný optický zoom teleobjektív: 48 Mpx, f/2,8, OIS, 5-násobný optický zoom
LiDAR teleobjektív: 10 Mpx, f/4,9, OIS, 10-násobný optický zoom
Predný fotoaparát 12 Mpx, f/1,9, 4K video so 60 fps 12 Mpx, f/2,2, 4K video so 60 fps 10,5 Mpx, f/2,2, 4K video so 60 fps
Čipset Apple A17 Pro, 6-jadrový Snapdragon 8 Gen 2, 8-jadrový Google Tensor G3, 8-jadrový
Interné úložisko 256 / 512 / 1 000 GB 256 / 512 / 1 000 GB 128 / 256 / 512/ 1 000 GB
Operačný systém iOS 17 Android 13 Android 14
Podpora sietí 5G
Akumulátor 4 422 mAh 5 000 mAh 5 050 mAh
rýchlonabíjanie / bezdr. nabíjanie: 23 W / 15 W rýchlonabíjanie / bezdr. nabíjanie: 45 W / 15 W rýchlonabíjanie / bezdr. nabíjanie: 30 W / 23 W
USB-C
Stupeň krytia IP68 IP68 IP68
Audio stereo, Dolby Atmos stereo, Dolby Atmos stereo, Dolby Atmos
Rozmery 159,9 × 76,7 × 8,25 mm 163,4 × 78,1 × 8,9 mm 162,6 × 76,5 × 8,8 mm
Hmotnosť 221 g 234 g 213 g
Cena 1 449 €* 1 379 €* 1 259 €*
*Ceny sú platné k 12. 10. 2023.

iPhone 15 Pro Max predbehol základný model Pro a udáva jasné tempo

iPhone 15 Pro Max; recenzia

iPhone 15 Pro Max

Mobily

Hoci som z mnohých strán začul, že nový iPhone toho veľa nového neprináša a majitelia rok starých modelov nemusia prechod riešiť, nemôžem súhlasiť. Nový model iPhone 15 Pro Max skrátka prináša viditeľnejšie zmeny, než pred rokom. Predovšetkým užší rámček okolo displeja je citeľne poznať. K tomu si pripočítame ešte univerzálnejší USB-C konektor a úbytok hmotnosti vďaka titánovým bokom. Najnovší iOS 17 čerpá maximum z výkonu nového procesora a 5-násobný optický zoom predvádza výborné výsledky.

Klady

 • Zmeny v dizajne sú poznať viac, než by som predpokladal
 • Výkon vyhnaný až možno zbytočne vysoko, 3nm čip
 • Model Pro Max konečne začína na hodnote 256 GB
 • Kvalita fotografií a videí je nepochybne skvelá
 • Výdrž batérie 2,5 dňa

Zápory

 • Stále skôr pomalšie nabíjanie
i Mohlo by vás zaujímať

So všetkými zásadnými parametrami sme vás zoznámili. iPhone 15 Pro Max vylepšoval, kde sa dalo. Skutočne sa jedná o zásadný posun, ktorý pre mnohých na prvý pohľad nemusí byť poznať. Novinka však dokázala priniesť znateľné vonkajšie zmeny a rovnako tak zapracovala na nových funkciách a rýchlejších komponentoch. Právom tu máme jeden z najlepších telefónov tohto roku. 

Čo sme o iPhone 15 Pro Max (aj 15 Pro) písali skôr

Aktualizované • Autor: Ondřej Chabr

Najvýkonnejšie iPhony všetkých čias boli práve predstavené. iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max sa rozhodli zaútočiť na pomyselný strop súčasného smartfónového sveta. Tak to napokon robia každý rok. Čím si chcú svoje pozície na špici udržať tentoraz?

i

Telefóny iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max sú od piatka 22. septembra 2023 v bežnom predaji.

iPhone 15 Pro a 15 Pro Max, úvod

iPhone 15 Pro a 15 Pro Max – OBSAH

 1. Titán, nové tlačidlo či tenké rámčeky, nové modely 15 Pro obliekli nový kabátik
 2. OLED panely nie je potrebné meniť, obraz je ako víno
 3. Apple do toho opäť šliapol, nový procesor A17 Pro trhá rekordy
 4. Po rokoch si iPhone Pro Max vydupal jednu výhodu oproti menšiemu iPhonu Pro, týka sa fotoaparátu
 5. iPhone 15 Pro a 15 Pro Max – cena a dostupnosť. Novinky sú lacnejšie ako predchodca
 6. Ohlasy zo zahraničných recenzií
 7. Porovnanie všetkých modelov iPhone 15

Titán, nové tlačidlo či tenké rámčeky, nové modely 15 Pro obliekli nový kabátik

Dosť bolo nevýznamných dizajnových odlišností od dôb iPhonov 12. Tento rok si Apple pre svoje modely 15 Pro prichystal väčšie zmeny v konštrukcii. Zapracoval na materiáli, ale aj na tvare a veľkosti.

Boky oboch modelov, po novom zaoblené k obom stranám, už nie sú z nehrdzavejúcej ocele, ale z ľahšieho titánu. Materiál pôsobí ešte odolnejšie, ale rovnaký je použitý napríklad pri odolných Apple Watch Ultra 2. Titán má za následok nižšiu hmotnosť nových modelov Pro. Navyše už boky nie sú leštené, nebudú teda tak priťahovať odtlačky prstov, ktoré boli na oceli výrazne vidieť.

iPhone 15 Pro a 15 Pro Max, farebné varianty iPhone 15 Pro a 15 Pro Max, tlačidlo Akcia
Luxusný materiál titán sa podpísal na ľahšej konštrukcii. Akčnému tlačidlu priradíte funkciu podľa výberu. Zdroj: apple.com

Na prvý pohľad sa spodná hrana výraznejšie nelíši, avšak došlo k integrácii USB-C, ktorý nahradil doteraz používaný Lightning. V rámci nariadenia EÚ ani Apple nemal na váber a vybavil týmto konektorom všetky nové modely. Príchod bol očakávaný, ide však o zásadnú zmenu v komforte, keď už postačí mať so sebou len jednu nabíjačku aj pre väčšinu ďalších zariadení.

Na ľavom boku stojí za zmienku nové tlačidlo Akcia, ktoré nahrádza pôvodný prepínač tichého profilu. Po novom si naň môžete nastaviť vlastnú funkciu, napríklad rozsvietenie baterky, spustenie fotoaparátu, alebo ho skrátka ponechať pôvodnému účelu, teda na aktiváciu/deaktiváciu tichého režimu.

iPhone 15 Pro a 15 Pro Max, titán
Titán má na svedomí ľahšiu konštrukciu a zároveň je pevnejší. Zdroj: apple.com

Predná strana je teraz skutočne lákavá. Apple sa pohral so šírkou rámčekov okolo displeja a stenčil ich. Po všetkých stranách teda displej dosahuje až k novo zaoblenému kraju. Vďaka tomu tiež oba modely ubrali na svojich rozmeroch. Nejde o drastické čísla, avšak v pôvodných puzdrách určených pre minuloročné modely budú novinky zrejme „plávať“.

Fanúšikovia temnejších a menej hravých farebných odtieňov budú s ponukou nových iPhonov spokojní. Modely 15 Pro prichádzajú v zlatistej nazvanej ako prírodný titán, modrej, bielej a čiernej.

i

iPhone 15 a iPhone 15 Plus zlepšujú fotoaparát, výkon a majú nový priestrel displeja

OLED panely nie je potrebné meniť, obraz je ako víno

Základné modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus po novom dostali priestrely známe ako Dynamic Island. Modely 15 Pro v tomto ohľade neprinášajú novinku, už sme túto vychytávku videli v prípade predošlej generácie iPhone 14 Pro. Čo sa týka veľkosti, majú Super Retina XDR panely tiež rovnakú uhlopriečku, a to 6,1" pri modeli iPhone 15 Pro a 6,7" v prípade iPhonu 15 Pro Max.

iPhone 15 Pro a 15 Pro Max, displej
Vidíte vôbec rámčeky okolo displeja? Apple ich slušne zredukoval. Zdroj: apple.com

Panely opäť dostávajú adaptívnu obnovovaciu frekvenciu od 1 až po 120 Hz, čo ich odlišuje od displejov iPhonu 15 a 15 Plus. Frekvencia nielen lahodí oku, kedy rozdiel oproti polovičným 60 Hz máte šancu zaznamenať, ale taktiež prispieva k možnosti využiť novinku zo systému iOS 16, a to nízko odberový Always-on displej na zobrazenie času a notifikácií.

Apple do toho opäť šliapol, nový procesor A17 Pro trhá rekordy

Každý rok nás Apple zoznamuje s novou generáciou svojho procesora. Aj tento rok si modely Pro pripisujú integráciu čipu Apple A17 Pro. Ten sa stáva prvým procesorom série, ktorý je vyrábaný 3 nm procesom. Zvláda teda mnoho zložitých operácií, pritom je energeticky úsporný. Operačný systém iOS 17, s ktorým sme sa zoznámili už na jar, má byť tým, ktorý výkon procesora a grafickej jednotky môže otestovať.

iPhone 15 Pro a 15 Pro Max, A17 Pro
Procesor Apple A17 Pro sa bude biť s konkurenciou. Apple má navyše spracovaný softvér priamo na mieru. Zdroj: apple.com

Samotný procesor je stále 6-jadrový, rovnaký počet jadier má po novom aj grafická jednotka. Celkový nárast grafického výkonu podľa Applu je 20 % oproti predošlému A16 Bionic. Apple z polovice navýšil kapacity vnútorného úložiska na dáta. iPhone 15 Pro stále začína na 128 GB, avšak 15 Pro Max na dvojnásobku, teda 256 GB.

Oba modely Pro si tiež poradia s Wi-Fi 6E, ktoré má väčšiu šírku pásma, vyššie rýchlosti pripojenia či nižšiu latenciu. Hodí sa napríklad na streamovanie videa s náročným dátovým tokom. Na odstránenie šuplíčka na SIM kartu došlo už v minulom roku pri iPhonoch predávaných na území USA. S funkciou Izolácia hlasu vás protistrana pri telefónnom či Facetime hovore lepšie počuje.

iPhone 15 Pro a 15 Pro Max, USB-C
Priamo z iPhonu cez USB-C nabijete napríklad Apple Watch aj AirPods. Zdroj: apple.com

Nový USB-C port si v modeloch 15 Pro udržuje lepšie parametre oproti základným pätnástkam, a to vďaka štandardu USB 3. Vďaka tomu prenáša dáta vyššou rýchlosťou 10 Gb/s. Kábel využívajúci tento štandard je však potrebné dokúpiť. Za zmienku stojí implementácia 2. generácie UWB čipu s väčším dosahom. Môžete napríklad nájsť kamaráta v dave ľudí, pokiaľ vám nazdieľa polohu.

K dispozícii je samozrejme aj bezdrôtové nabíjanie, a to s výkonom 15 W, hoci len pre nabíjačky MagSafe. Ostatní si musia vystačiť s výkonom 7,5 W. Napájacie káble v balení sú po novom opletené podľa vzoru tých z MacBookov. Teraz do iPhonov môžete zapojiť Apple Watch alebo AirPods, a tým ich nabíjať.

Po rokoch si iPhone Pro Max vydupal jednu výhodu oproti menšiemu iPhonu Pro, týka sa fotoaparátu

S väčšou novinkou v oblasti fotoaparátu sa tento rok Apple pochválil výhradne pri najdrahšom modeli. Optický zoom tu prebieha vďaka vylepšenej konštrukcii. Tým sa iPhone 15 Pro Max dostáva z 3-násobného na 5-násobný optický zoom. Menší iPhone 15 Pro však zostáva na pôvodnej hodnote. Rozlíšenie sa inak nemení. Hlavné fotoaparáty majú 48 Mpx a čakajme samozrejme aj optickú stabilizáciu.

iPhone 15 Pro a 15 Pro Max, tetraprizma
5–násobný optický zoom je pri modeli 15 Pro Max možný vďaka tetraprizme – hranol 4-krát odrazí svetlo. Zdroj: apple.com

V iPhone 15 Pro Max sa navyše usadila 3D optická stabilizácia s posuvom snímača. O portrétnom režime bolo počuť dosť. Po novom iPhone rozpozná osobu či zviera a na takej snímke môžete až dodatočne upraviť hĺbku ostrosti. Kvalita potom stúpla aj pre portrétne zábery v horších svetelných podmienkach.

Modely Pro excelujú aj prítomnosťou LiDARu. Video natáčajú oba stále rovnako, ako to bolo pri štrnástkach, teda 4K v 60 fps. Pre zábery najbližšie ku kinematografickým dielam je možné zvoliť snímkovaciu frekvenciu 24 fps. Ku koncu roka 2023 však príde funkcia, ktorá modelom 15 Pro dovolí snímať priestorové video. To najviac oceníme na okuliaroch Apple Vision Pro.

i

Apple odhalil nové generácie hodiniek Watch SE, Series 9 a Ultra 2

iPhone 15 Pro a 15 Pro Max – cena a dostupnosť. Novinky sú lacnejšie ako predchodca

Nové generácie iPhonov 15 Pro sa pýšia titánovým telom, na výrobu nákladnejším 3 nm procesorom a v prípade modelu iPhone 15 Pro Max aj dvojnásobnou základnú kapacitou pamäte. Za vylepšenú výbavu si však nemusíme priplácať. Model iPhone 15 Pro začína na cene 1 199 €, väčší iPhone 15 Pro Max na 1 449 €.

V oboch prípadoch ide o nižšie sumy, než za ktoré sa začali predávať iPhony 14 Pro a 14 Pro Max. Štandardný predaj iPhonov 15 Pro a 15 Pro Max začal v piatok 22. septembra 2023.

Nižšie v tabuľke uvádzame prehľad parametrov v porovnaní s minuloročnou generáciou iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max.

Parametre/ Model iPhone 15 Pro iPhone 15 Pro Max iPhone 14 Pro iPhone 14 Pro Max
Displej 6,1" (19,5 : 9) 6,7" (19,5 : 9) 6,1" (19,5 : 9) 6,7" (19,5 : 9)
2 556 × 1 179 px, 460 ppi 2 796 × 1 290 px, 460 ppi 2 556 × 1 179 px, 460 ppi 2 796 × 1 290 px, 460 ppi
OLED, 120 Hz OLED, 120 Hz OLED, 120 Hz OLED, 120 Hz
Zadné fotoaparáty Hlavný: 48 Mpx, f/1,78, OIS, 4K video s 60 fps
Hlavný: 48 Mpx, f/1,78, OIS, 4K video s 60 fps
Hlavný: 48 Mpx, f/1,78, 4K video s 60 fps
Hlavný: 48 Mpx, f/1,78, 4K video s 60 fps
Širokouhlý: 12 Mpx, f/2,2, 123°
Širokouhlý: 12 Mpx, f/2,2, 123°
Širokouhlý: 12 Mpx, f/2,2
Širokouhlý: 12 Mpx, f/2,2
Teleobjektív: 12 Mpx, f/2,8, OIS, 3-násobný optický zoom
Teleobjektív: 12 Mpx, f/2,8, OIS, 5-násobný optický zoom
Teleobjektív: 12 Mpx, f/2,8, OIS, 3-násobný optický zoom Teleobjektív: 12 Mpx, f/2,8, OIS, 3-násobný optický zoom
LiDAR LiDAR LiDAR LiDAR
Predný fotoaparát 12 Mpx, f/1,9, 4K video so 60 fps 12 Mpx, f/1,9, 4K video so 60 fps 12 Mpx, f/1,9, 4K video so 60 fps
12 Mpx, f/1,9, 4K video so 60 fps
Čipset Apple A17 Pro, 6-jadrový Apple A17 Pro, 6-jadrový Apple A16 Bionic, 6-jadrový Apple A16 Bionic, 6-jadrový
Interné úložisko 128/256/512/1 000 GB 256/512/1 000 GB 128/256/512/ 1 000 GB 128/256/512/ 1 000 GB
Operačný systém iOS 17 iOS 17 iOS 16 iOS 16
Podpora sietí 5G
Akumulátor 3 200 mAh 4 300 mAh 3 200 mAh 4 323 mAh
Rýchlonabíjanie/bezdr. nabíjanie: 23 W/15 W
Rýchlonabíjanie/bezdr. nabíjanie: 23 W/15 W
Rýchlonabíjanie/bezdr. nabíjanie: 20 W/15 W Rýchlonabíjanie/bezdr. nabíjanie: 20 W/15 W
USB-C
Stupeň krytia IP68 IP68 IP68 IP68
Audio Stereo, Dolby Atmos Stereo, Dolby Atmos Stereo, Dolby Atmos Stereo, Dolby Atmos
Rozmery 146,6 × 70,6 × 8,25 mm 159,9 × 76,7 × 8,25 mm 147,5 × 71,5 × 7,85 mm 160,7 × 77,6 × 7,85 mm
Hmotnosť 188 g 221 g 206 g 240 g
Cena 1 199 €* 1 449 €* 1 149 €* 1 279 €*
*Ceny sú platné k 13. 9. 2023. 

Ohlasy zo zahraničných recenzií

Niektorí zahraniční novinári už mali možnosť si iPhone 15 Pro a 15 Pro Max vyskúšať. Ako vyzerajú ich recenzie?

Web theverge.com si veľmi chváli nové akčné tlačidlo. V kombinácii s navolením skratky ide o skutočne mocný nástroj. Podľa tomsguide.com zamrzia stále rovnaké nabíjacie výkony, zato veľmi kvituje stabilne kvalitné výstupy fotoaparátu. Dobré by bolo, keby akčnému tlačidlu Apple v budúcnosti pridal viac možných akcií na vykonanie. Web ign.com vyzdvihuje vysoký výkon na hranie mobilných hier, hoci na sľúbené konzolové tituly si musíme ešte chvíľu počkať.

Portál wired.com vo svojej recenzii chváli drobný, ale znateľný nárast kvality snímok oproti iPhonu 14 Pro. Model Pro Max s 5-násobným optickým priblížením funguje veľmi dobre, pomerne veľmi slušne aj pri zhoršených svetelných podmienkach.

Niečo úsmevného od engadget.com – farby tohtoročných iPhonov sú podľa nich nudné. Akčné tlačidlo nie je tak ľahké stlačiť v zmysle, že by ho aktivoval iný predmet pohodený s ním v batohu či taške. Spoločne s ďalšími webmi pociťujú na Engadgete, že oproti niekoľkým predchádzajúcim generáciám iPhonov majú tie tohtoročné skutočne znateľné zmeny.

Porovnanie všetkých modelov iPhone 15

Parametre/ Model iPhone 15 iPhone 15 Plus iPhone 15 Pro iPhone 15 Pro Max
Displej 6,1" (19,5 : 9) 6,7" (19,5 : 9) 6,1" (19,5 : 9) 6,7" (19,5 : 9)
2 532 × 1 170 px, 460 ppi 2 778 × 1 284 px, 458 ppi 2 556 × 1 179 px, 460 ppi 2 796 × 1 290 px, 460 ppi
OLED, 60 Hz OLED, 60 Hz OLED, 120 Hz OLED, 120 Hz
Zadné fotoaparáty Hlavný: 48 Mpx, f/1,6, OIS, 4K video s 60 fps
Hlavný: 48 Mpx, f/1,6, OIS, 4K video s 60 fps
Hlavný: 48 Mpx, f/1,78, OIS, 4K video s 60 fps
Hlavný: 48 Mpx, f/1,78, OIS, 4K video s 60 fps
Širokouhlý: 12 Mpx, f/2,4, 120°
Širokouhlý: 12 Mpx, f/2,4, 123°
Širokouhlý: 12 Mpx, f/2,2, 123°
Širokouhlý: 12 Mpx, f/2,2, 123°


Teleobjektív: 12 Mpx, f/2,8, OIS, 3-násobný optický zoom
Teleobjektív: 12 Mpx, f/2,8, OIS, 5-násobný optický zoom


LiDAR LiDAR
Predný fotoaparát 12 Mpx, f/1,9, 4K video so 60 fps
12 Mpx, f/1,9, 4K video so 60 fps
12 Mpx, f/1,9, 4K video so 60 fps 12 Mpx, f/1,9, 4K video so 60 fps
Čipset Apple A16 Bionic, 6-jadrový Apple A16 Bionic, 6-jadrový Apple A17 Pro, 6-jadrový Apple A17 Pro, 6-jadrový
RAM 6 GB 6 GB 8 GB 8 GB
Interné úložisko 128/256/512 GB 128/256/512 GB 128/256/512/1 000 GB 256/512/1 000 GB
Operačný systém iOS 17 iOS 17 iOS 17 iOS 17
Podpora sietí 5G
Akumulátor 3 280 mAh 4 330 mAh 3 200 mAh 4 300 mAh
Rýchlonabíjanie/bezdr. nabíjanie: 23 W/15 W Rýchlonabíjanie/bezdr. nabíjanie: 23 W/15 W
Rýchlonabíjanie/bezdr. nabíjanie: 23 W/15 W
Rýchlonabíjanie/bezdr. nabíjanie: 23 W/15 W
USB-C
3,5 mm jack
Stupeň krytia IP68 IP68 IP68 IP68
Audio Stereo, Dolby Atmos Stereo, Dolby Atmos Stereo, Dolby Atmos Stereo, Dolby Atmos
Rozmery 147,6 × 71,6 × 7,8 mm 160,9 × 77,8 × 7,8 mm 146,6 × 70,6 × 8,25 mm 159,9 × 76,7 × 8,25 mm
Hmotnosť 171 g 201 g 188 g 221 g
Cena od 949 €* od 1 099 €* od 1 199 €* od 1 449 €*
*Ceny sú platné k 13. 9. 2023. 
i Mohlo by vás zaujímať

iPhone 15 Pro a 15 Pro Max sú veľkými adeptmi na najvýkonnejšie a najzaujímavejšie mobily roka. Výrobca zapracoval na vizuálnych odlišnostiach oproti vlaňajšku, dosiahol nový vrchol výkonu, postaral sa o vylepšenie už aj tak skvelých fotoaparátov, a my máme pred sebou bezkonkurenčné zariadenia. Od toho sa tiež odvíja cena, ktorú však tí, čo nechcú robiť kompromisy, zaplatia s vedomím, že im bude iPhone slúžiť aj niekoľko ďalších rokov.

iPhone 15 Pro Max 256 GB čierny titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 220×
iPhone 15 Pro Max 256 GB čierny titán
Mobilný telefón – 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Zľavnené -2 %
1 299 € 1 329 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI048b1
iPhone 15 Pro Max 256 GB biely titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 220×
iPhone 15 Pro Max 256 GB biely titán
Mobilný telefón – 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Zľavnené -2 %
1 299 € 1 329 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI048b2
iPhone 15 Pro Max 256 GB modrý titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 220×
iPhone 15 Pro Max 256 GB modrý titán
Mobilný telefón – 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Zľavnené -2 %
1 299 € 1 329 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI048b3
iPhone 15 Pro Max 256 GB prírodný titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 220×
iPhone 15 Pro Max 256 GB prírodný titán
Mobilný telefón – 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Zľavnené -2 %
1 299 € 1 329 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI048b4
iPhone 15 Pro Max 512 GB čierny titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 220×
iPhone 15 Pro Max 512 GB čierny titán
Mobilný telefón – 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Zľavnené -5 %
1 499 € 1 579 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI048c1
iPhone 15 Pro Max 512 GB biely titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 220×
iPhone 15 Pro Max 512 GB biely titán
Mobilný telefón – 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 579 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI048c2
iPhone 15 Pro Max 512 GB modrý titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 220×
iPhone 15 Pro Max 512 GB modrý titán
Mobilný telefón – 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 519 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI048c3
iPhone 15 Pro Max 512 GB prírodný titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 220×
iPhone 15 Pro Max 512 GB prírodný titán
Mobilný telefón – 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Zľavnené -5 %
1 499 € 1 579 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI048c4
iPhone 15 Pro Max 1 TB čierny titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 220×
iPhone 15 Pro Max 1 TB čierny titán
Mobilný telefón – 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 1024 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
Zľavnené -2 %
1 779 € 1 829 €
Na objednávku – termín upresníme
Objednávací kód: RI048d1
iPhone 15 Pro Max 1 TB biely titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 220×
iPhone 15 Pro Max 1 TB biely titán
Mobilný telefón – 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 1024 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
Zľavnené -2 %
1 779 € 1 829 €
Na objednávku – termín upresníme
Objednávací kód: RI048d2
iPhone 15 Pro Max 1 TB modrý titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 220×
iPhone 15 Pro Max 1 TB modrý titán
Mobilný telefón – 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 1024 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
1 829 €
Na objednávku – termín upresníme
Objednávací kód: RI048d3
iPhone 15 Pro Max 1 TB prírodný titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 220×
iPhone 15 Pro Max 1 TB prírodný titán
Mobilný telefón – 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 1024 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 829 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI048d4
iPhone 15 Pro 128 GB, čierny titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 354×
iPhone 15 Pro 128 GB, čierny titán
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 077 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI047b1
iPhone 15 Pro 128 GB biely titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 354×
iPhone 15 Pro 128 GB biely titán
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 077 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI047b2
iPhone 15 Pro 128 GB modrý titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 354×
iPhone 15 Pro 128 GB modrý titán
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 077 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI047b3
iPhone 15 Pro 128 GB prírodný titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 354×
iPhone 15 Pro 128 GB prírodný titán
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 077 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI047b4
iPhone 15 Pro 256 GB čierny titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 354×
iPhone 15 Pro 256 GB čierny titán
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Zľavnené -2 %
1 149 € 1 179 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI047c1
iPhone 15 Pro 256 GB biely titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 354×
iPhone 15 Pro 256 GB biely titán
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Zľavnené -2 %
1 149 € 1 179 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI047c2
iPhone 15 Pro 256 GB modrý titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 354×
iPhone 15 Pro 256 GB modrý titán
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 149 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI047c3
iPhone 15 Pro 256 GB prírodný titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 354×
iPhone 15 Pro 256 GB prírodný titán
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Zľavnené -1 %
1 159 € 1 179 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI047c4
iPhone 15 Pro 512 GB čierny titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 354×
iPhone 15 Pro 512 GB čierny titán
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
Zľavnené -4 %
1 399 € 1 459 €
Na objednávku – termín upresníme > 5 ks
Očakávame 20. 6. 2024
Objednávací kód: RI047d1
iPhone 15 Pro 512 GB biely titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 354×
iPhone 15 Pro 512 GB biely titán
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 459 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: RI047d2
iPhone 15 Pro 512 GB modrý titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 354×
iPhone 15 Pro 512 GB modrý titán
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
Zľavnené -4 %
1 399 € 1 459 €
Na objednávku – termín upresníme
Objednávací kód: RI047d3
iPhone 15 Pro 512 GB prírodný titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 354×
iPhone 15 Pro 512 GB prírodný titán
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 459 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI047d4
iPhone 15 Pro 1 TB čierny titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 354×
iPhone 15 Pro 1 TB čierny titán
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 1024 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
Super cena
1 709 € Ušetríte 70 €
Na objednávku – termín upresníme > 5 ks
Očakávame 20. 6. 2024
Objednávací kód: RI047e1
iPhone 15 Pro 1 TB biely titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 354×
iPhone 15 Pro 1 TB biely titán
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 1024 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Zľavnené -1 %
1 649 € 1 679 €
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: RI047e2
iPhone 15 Pro 1 TB modrý titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 354×
iPhone 15 Pro 1 TB modrý titán
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 1024 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
Zľavnené -1 %
1 659 € 1 679 €
Na objednávku – termín upresníme 5 ks
Očakávame 20. 6. 2024
Objednávací kód: RI047e3
iPhone 15 Pro 1 TB prírodný titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 354×
iPhone 15 Pro 1 TB prírodný titán
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 1024 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Zľavnené -1 %
1 649 € 1 679 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI047e4
iPhone 15 128 GB čierny - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 236×
iPhone 15 128 GB čierny
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
828,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI045b1
iPhone 15 128 GB modrý - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 236×
iPhone 15 128 GB modrý
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
818,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI045b2
iPhone 15 128 GB zelená - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 236×
iPhone 15 128 GB zelená
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
818,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI045b3
iPhone 15 128 GB žltý - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 236×
iPhone 15 128 GB žltý
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
839 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: RI045b4
iPhone 15 128 GB ružová - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 236×
iPhone 15 128 GB ružová
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
818,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI045b5
iPhone 15 256 GB čierna - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 236×
iPhone 15 256 GB čierna
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
923,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI045c1
iPhone 15 256 GB modrý - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 236×
iPhone 15 256 GB modrý
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
919,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI045c2
iPhone 15 256 GB zelená - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 236×
iPhone 15 256 GB zelená
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
922,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI045c3
iPhone 15 256 GB žltý - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 236×
iPhone 15 256 GB žltý
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
919,90 €
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI045c4
iPhone 15 256 GB ružová - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 236×
iPhone 15 256 GB ružová
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
969 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI045c5
iPhone 15 512 GB čierna - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 236×
iPhone 15 512 GB čierna
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, vnútorná pamäť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 169 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI045d1
iPhone 15 512 GB zelená - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 236×
iPhone 15 512 GB zelená
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, vnútorná pamäť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 179 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI045d3
iPhone 15 512 GB ružová - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 236×
iPhone 15 512 GB ružová
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, vnútorná pamäť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 179 €
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI045d5
iPhone 15 Plus 128 GB čierny - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 44×
iPhone 15 Plus 128 GB čierny
Mobilný telefón – 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
958,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI046b1
iPhone 15 Plus 128 GB modrá - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 44×
iPhone 15 Plus 128 GB modrá
Mobilný telefón – 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
958,90 €
Na sklade 5 ks
Objednávací kód: RI046b2
iPhone 15 Plus 128 GB zelená - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 44×
iPhone 15 Plus 128 GB zelená
Mobilný telefón – 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
959,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI046b3
iPhone 15 Plus 128 GB žltá - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 44×
iPhone 15 Plus 128 GB žltá
Mobilný telefón – 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
958,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI046b4
iPhone 15 Plus 128 GB ružová - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 44×
iPhone 15 Plus 128 GB ružová
Mobilný telefón – 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
958,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI046b5
iPhone 15 Plus 256 GB čierna - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 44×
iPhone 15 Plus 256 GB čierna
Mobilný telefón – 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 079 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI046c1
iPhone 15 Plus 256 GB modrá - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 44×
iPhone 15 Plus 256 GB modrá
Mobilný telefón – 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 079 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI046c2
iPhone 15 Plus 256 GB zelená - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 44×
iPhone 15 Plus 256 GB zelená
Mobilný telefón – 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 079 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI046c3
iPhone 15 Plus 256 GB žltá - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 44×
iPhone 15 Plus 256 GB žltá
Mobilný telefón – 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 079 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI046c4
iPhone 15 Plus 256 GB ružová - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 44×
iPhone 15 Plus 256 GB ružová
Mobilný telefón – 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 079 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI046c5
iPhone 15 Plus 512 GB čierna - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 44×
iPhone 15 Plus 512 GB čierna
Mobilný telefón – 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, vnútorná pamäť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 299 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI046d1
iPhone 15 Plus 512 GB modrá - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 44×
iPhone 15 Plus 512 GB modrá
Mobilný telefón – 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, vnútorná pamäť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 299 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI046d2
iPhone 15 Plus 512 GB zelená - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 44×
iPhone 15 Plus 512 GB zelená
Mobilný telefón – 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, vnútorná pamäť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 299 €
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: RI046d3
iPhone 15 Plus 512GB žltá - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 44×
iPhone 15 Plus 512GB žltá
Mobilný telefón – 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, vnútorná pamäť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 329 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI046d4
iPhone 15 Plus 512 GB ružová - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 44×
iPhone 15 Plus 512 GB ružová
Mobilný telefón – 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, vnútorná pamäť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 299 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI046d5
Vytlačiť
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií