Ponuka práce v oddeleníExpanzia

{positionCount,plural, few {undefined voľné miesta} other {undefined voľných miest}}

V Alze neustále tvoríme
najlepšiu pôdu pod nohami.

fotografia zamestnancov oddelenia Expanzia

Facility oddelenie

Facility oddelenie je tu na to, aby zamestnanci nemuseli nič riešiť a mohli sa plne venovať práci a rozvíjaniu svojich nápadov v príjemnom prostredí. Dohliadajú totiž na to, aby všetko správne fungovalo. Keď na to príde, rýchlo opravia čokoľvek od stoličky až po vysokosofistikovaný logistický systém.

Showroom manažment

Páči sa vám v našich showroomoch a predajniach? Aby to tak naozaj bolo, má to na starosti naše oddelenie Showroom manažmentu. To totiž predajne nielen pripravuje od prvého návrhu až po ich otvorenie s vystavenými produktmi, ale tiež neustále zabezpečuje ich modernizáciu.

Expanzia

Alza rastie rýchlejšie ako čarovná fazuľa. A oddelenie Expanzie dohliada na to, aby rastu nič nebránilo a súčasne nám nič neprerástlo cez hlavu. Na starosti má tak vyhľadávanie nových priestorov pre predajne a AlzaBoxy, prípravu ďalších pobočiek, rekonštrukciu existujúcich pobočiek alebo ich sťahovanie.

Tohle jsme my

Je nás hodně, tak představíme alespoň některé z nás.

 • Vojtěch Geryk

  Vojtěch Geryk

  Showroom manažér

  Vojta má na starosti oddelenie Showroom manažmentu. Zabezpečuje prípravu koncepčných návrhov nových predajní a showroomov. Zodpovedá za dizajn aj za celkovú realizáciu všetkých predajných miest v ČR, ale aj našich pobočiek v EÚ. Toto všetko a mnoho ďalšieho musí fungovať aj po finančnej stránke.

 • Martin Jakubec

  Martin Jakubec

  Project manažér

  Do Alzy nastúpil ako reklamačný technik. Za tie roky sa postupne stal vedúcim montáží PC, vedúcim servisných služieb a zakladal Facility oddelenie. V súčasnosti má ako projektový špecialista zodpovednosť za technickú stránku veľkých projektov, dáva život novým víziám, atypickým aj bláznivým nápadom.

 • Zdeněk Wolf

  Zdeněk Wolf

  Facility manažer

  Zdeněk má v Alze na starosti oddelenie facility, ktoré zaisťuje kompletnú údržbu prestavby a fyzickú relokáciu našich pobočiek, logistických centier a kancelárskych priestorov.

Naše projekty

 • Alza Café

  Alza Café je značka našej zrnkovej kávy, ale tiež názov konceptu našich kaviarní. V kaviarni na našej centrále pre našich kolegov pripravujeme pochúťky už pár rokov a spoločne sme tu vypili desiatky tisíc litrov kávy, tisíce litrov domácej limonády a zjedli tisíce párkov v rožku. Máme aj výborné dezerty a rozdávame milé úsmevy.

 • Office manažment

  Tu riešime všetko týkajúce sa našich kancelárií. Počnúc recepciou, na ktorej vás privítajú milé recepčné, cez podateľňu elektronických dokumentov, končiac dodávateľmi upratovacích služieb či kvetinovej výzdoby, ktorá nám všetkým spríjemňuje náš pracovný deň. Tiež tu každému novému kolegovi zaistíme telefón alebo požičiame jeden z našich elektromobilov, či iných vozidiel. Aby toho nebolo málo, tak pre všetkých zabezpečujeme napríklad aj friendly podmienky v okolitých reštauráciách.

 • AlzaBox

  Áno, súbor výdajných schránok s názvom AlzaBox je práve odtiaľto. Sme tím mladých pušiek aj ostrieľaných veteránov, ktorí sa však skvele dopĺňajú a snažia sa pre našich zákazníkov nájsť tie najlukratívnejšie miesta pre výdaj ich tovaru. Sme inovatívni, radi experimentujeme a nikdy nemáme hotovo. Spokojný zákazník s ušetreným časom a úsmevom na tvári je našou dennou šálkou kávy.

 • Elektromobilita

  Sme miesto, kde sme schopní predať dve Tesly v jednom týždni a k tomu pokojne elektromotorku, ktorá by nejednému z nás odtrhla ruky. Na jednu stranu dosť švihnutý tím švihákov, na stranu druhú moderná ekologická cesta budúcnosti. Sme jediný e-shop na trhu, v ktorom si zákazník môže zakúpiť elektromobil s doručením do ďalšieho dňa a to pokojne až k nemu domov do garáže. Navyše, budujeme infraštruktúru nabíjacích staníc, čím prispievame k šetreniu životného prostredia.

 • Predajňa budúcnosti

  V našom tíme sme si povedali, že chceme prísť s totálnymi inováciami. Vzali sme pobočku, AlzaBox a spoločne ich vystrelili do budúcnosti. Nie sme lepší, sme len iní, sme nadčasoví. V predajni budúcnosti máme výdajné schránky, vlastný softvér, otvorené 24/7. Čo však nemáme, to je personál. Áno, sme predajňa bez personálu a máme otvorené vždy, keď prídete.

Naskočte k nám

Nevybrali ste si, alebo chcete pozíciu šitú na mieru? Dajte o sebe vedieť a pošlite nám svoj životopis.

(Pdf, Docx, Doc, Html, Ods, Zip, Rar)

Správca os. údajov je Alza.cz a. s., IČO 27082440 a Spracovateľom osobných údajov je spoločnosť Alza.sk s. r. o., IČO 36562939. Vaše os. údaje spracovávame na to, aby sme danú pozíciu (a prípadne aj inú pozíciu) obsadili vhodným kandidátom. Vami poskytované osobné údaje (vr. CV) sú potrebné na rozhodnutie o uzavretí prípadnej pracovnej zmluvy (právny základ spracovania).
Viac pozri www.alza.sk/privacy-policy