Ponuka prácePre študentov

1 voľných miest

Vieme, že študenti sú budúcnosť,
a tak pre nich stále vymýšľame nové príležitosti

#inovácie

#pohoda v kancelárii

Chcel si niekedy prebrať zaujímavú tému s riaditeľom celej firmy, ale stretol si sa s ním len na obrázku organizačnej štruktúry? U nás s ním môžeš prebrať čokoľvek potrebné v našej firemnej vile. A takto funguje celá Alza. Môžeš nosiť to, v čom sa cítiš pohodlne a pracovať, kedy ti to vyhovuje najviac.

#work hard, party harder

Práca nás baví, ale vieme (sa) aj vypnúť. Skúsenosti, ktoré tu nazbieraš sú na nezaplatenie.

#sloboda

Nemáme klasické mantinely, takže sa môžeš dostať k práci, ktorú by ti inde sotva zverili. S tým však tiež súvisí veľká zodpovednosť. Trúfneš si?

#vzdelávanie a kariéra

Aby firma rástla, musia rásť aj zamestnanci. Nevadí, že u nás budeš pracovať na čiastočný úväzok, na školenia môžeš chodiť aj tak. Dozvieš sa na nich napríklad ako funguje PPC, bitcoin alebo sa naučíš základy SQL, čo potom môžeš ihneď využiť v praxi.

Voľné miesta

Začínalo u nás veľa študentov

Mnoho študentov začalo svoju kariéru v Alze a aj vďaka nim sme dnes tam, kde sme.

 • Radek Hampl

  Radek

  Human Resources

  V Alze môžem svoje nápady na zlepšenie presadiť v horizonte dní. Nemusím len prijímať nových kolegov, ale tiež si vymýšľať projekty, ktoré mi dávajú zmysel.

  V situácii, v ktorej sa nachádza pracovný trh, je mojím cieľom spokojný kandidát, ktorý sa bude u nás cítiť pohodlne. Nechodím okolo problémov okľukou, riešim ich.

  Aj keď som tu pár mesiacov, nemusím sa báť ozvať, ak s niečím nesúhlasím.

 • Šimon Kubita

  Šimon

  IT

  Do Alzy som chcel ísť pracovať už ako „malý chlapec“ hneď po strednej. V polovici roka 2015 sa mi to podarilo a odvtedy si tu idem na vlne firemnej kultúry. Alzičku sa snažím chápať ako celok a posúvať ju ďalej primárne cez IT projekty.

  Ako programátor nášho informačného systému vymýšľam tiež nové „fíčury“, ktoré nám môžu priniesť milióny. V Alze rastiem osobne aj profesne rýchlejšie, než kdekoľvek inde, a to je dôvod, prečo tu som.

 • Jan Lupač

  Honza

  Marketing

  Začal som pracovať v 16 rokoch na predajni Alzy ako brigádnik. Začiatkom roka 2017 som postúpil na vysnívanú pozíciu projektového manažéra. Každý kvartál trávim na inom oddelení a spoznávam tak celú firmu do úplných detailov.

  Mojím cieľom je vymýšľať a efektívne riadiť inovatívne projekty, prepájať ľudí na oddeleniach a pomáhať Alze byť o krok napred. Skvelý kolektív a inšpirujúce prostredie pre zmenu osobnostne posúvajú mňa, čím sa mi plní sen.

Hosťujúci speakeri

V Alze pracuje veľa inšpiratívnych ľudí. Možno by ste sa s nimi chceli stretnúť alebo ich nechať hovoriť na vašej univerzite.

Ozvite sa nám cez kontaktný formulár alebo píšte na Petra.Adamicova@alza.sk a možno sa ukážeme.

Aktuálne informácie o prednáškach, súťažiach a ďalších akciách pre študentov sleduj na našom Facebooku.

Naskočte k nám

Nevybrali ste si, alebo chcete pozíciu šitú na mieru? Dajte o sebe vedieť a pošlite nám svoj životopis.

(Pdf, Docx, Doc, Html, Ods, Zip, Rar)

Správca os. údajov je Alza.cz a. s., IČO 27082440 a Spracovateľom osobných údajov je spoločnosť Alza.sk s. r. o., IČO 36562939. Vaše os. údaje spracovávame na to, aby sme danú pozíciu (a prípadne aj inú pozíciu) obsadili vhodným kandidátom. Vami poskytované osobné údaje (vr. CV) sú potrebné na rozhodnutie o uzavretí prípadnej pracovnej zmluvy (právny základ spracovania).