Ponuka prácePre študentov

0 voľných miest

Vieme, že študenti sú budúcnosť,
a tak pre nich stále vymýšľame nové príležitosti

#inovácie

#pohoda v kancelárii

Chcel si niekedy prebrať zaujímavú tému s riaditeľom celej firmy, ale stretol si sa s ním len na obrázku organizačnej štruktúry? U nás s ním môžeš prebrať čokoľvek potrebné v našej firemnej vile. A takto funguje celá Alza. Môžeš nosiť to, v čom sa cítiš pohodlne a pracovať, kedy ti to vyhovuje najviac.

#work hard, party harder

Práca nás baví, ale vieme (sa) aj vypnúť. Skúsenosti, ktoré tu nazbieraš sú na nezaplatenie.

#sloboda

Nemáme klasické mantinely, takže sa môžeš dostať k práci, ktorú by ti inde sotva zverili. S tým však tiež súvisí veľká zodpovednosť. Trúfneš si?

#vzdelávanie a kariéra

Aby firma rástla, musia rásť aj zamestnanci. Nevadí, že u nás budeš pracovať na čiastočný úväzok, na školenia môžeš chodiť aj tak. Dozvieš sa na nich napríklad ako funguje PPC, bitcoin alebo sa naučíš základy SQL, čo potom môžeš ihneď využiť v praxi.

Začínalo u nás veľa študentov

Mnoho študentov začalo svoju kariéru v Alze a aj vďaka nim sme dnes tam, kde sme.

 • Jan Kulda

  Honza

  Sales&Purchasing

  V apríli 2017 som nastúpil do Trainee programu v oddelení Sales & Purchasing. Cez pozície Junior Product Manager a neskôr Product Manager som sa v roku 2019 vypracoval na pozíciu Business Unit Manager.

  Teraz riadim svoj tím, kde rád privítam fanúšika drobnej elektroniky. Pre svoju prácu som veľmi zapálený, sledujem trendy aj nové technológie a aj v tomto mi Alza dáva možnosť rastu.

 • Šimon Kubita

  Šimon

  IT

  Do Alzy som chcel ísť pracovať už ako „malý chlapec“ hneď po strednej. V polovici roka 2015 sa mi to podarilo a odvtedy si tu idem na vlne firemnej kultúry. Alzičku sa snažím chápať ako celok a posúvať ju ďalej primárne cez IT projekty.

  Ako programátor nášho informačného systému vymýšľam tiež nové „fíčury“, ktoré nám môžu priniesť milióny. V Alze rastiem osobne aj profesne rýchlejšie, než kdekoľvek inde, a to je dôvod, prečo tu som.

 • Jan Pípal

  Honza

  Sales&Purchasing

  V roku 2017 som absolvoval Trainee program v oddelení Sales & Purchasing a po pozíciách Business Assistant, Junior Product Manager a Product Manager som teraz na pozícii Business Development Manager.

  Mám na starosti tím Dropshipmentu, ktorý sa stará o zapájanie nových dodávateľov do partnerského predaja. Baví ma IT a šport, a to ako aktívne, tak pasívne. Do svojho tímu hľadám posilu so záujmom o svet marketplace, ktorá mi pomôže rozvíjať Alza Dropshipment.

Hosťujúci speakeri

V Alze pracuje veľa inšpiratívnych ľudí. Možno by ste sa s nimi chceli stretnúť alebo ich nechať hovoriť na vašej univerzite.

Ozvite sa nám cez kontaktný formulár alebo píšte na [email protected] a možno sa ukážeme.

Aktuálne informácie o prednáškach, súťažiach a ďalších akciách pre študentov sleduj na našom Facebooku.

Naskočte k nám

Nevybrali ste si, alebo chcete pozíciu šitú na mieru? Dajte o sebe vedieť a pošlite nám svoj životopis.

(Pdf, Docx, Doc, Html, Ods, Zip, Rar)

Správca os. údajov je Alza.cz a. s., IČO 27082440 a Spracovateľom osobných údajov je spoločnosť Alza.sk s. r. o., IČO 36562939. Vaše os. údaje spracovávame na to, aby sme danú pozíciu (a prípadne aj inú pozíciu) obsadili vhodným kandidátom. Vami poskytované osobné údaje (vr. CV) sú potrebné na rozhodnutie o uzavretí prípadnej pracovnej zmluvy (právny základ spracovania).
Viac pozri www.alza.sk/privacy-policy