Získajte doručenie ZADARMO na rok iba za 1 € mesačne! Viac informácií

Veľký tovar doručíme zadarmo AlzaPlus+

Masážny prístroj Rowenta LV7030F0 Lift Contour (RECENZIA)

Zobraziť katalóg

Recenzia

Aktualizované • Autor: Eva Mizerová

Asi ako každá žena stredného veku, aj ja s blížiacimi sa štyridsiatymi narodeninami cítim, že je potrebné sa mojej pleti venovať podstatne viac a zabezpečiť jej kvalitnú podpornú starostlivosť na zachovanie mladistvého vzhľadu a elimináciu prvých vrások. Keď som preto dostala možnosť otestovať masážny prístroj Rowenta LV7030F0 Lift Contour, neváhala som ani chvíľku. Prístroj totiž sľubuje podpornú masáž ako tvárových kontúr, tak aj očného okolia, čo je presne to, čo moja pleť vyžaduje. Ako sa mi tento kozmetický spoločník osvedčil v praxi a aké výsledky môžem potvrdiť po 14-dňovom testovaní? Dozviete sa v nasledujúcej recenzii.

Masážny prístroj Rowenta LV7030F0 Lift Contour

Masážny prístroj Rowenta LV7030F0 Lift Contour (RECENZIA) – OBSAH

 1. Obsah balenia a dizajn masážneho prístroja Rowenta LV7030F0 Lift Contour
 2. Aké účinky na pleť sľubuje masážny prístroj Rowenta?
 3. Technické parametre masážneho prístroja Rowenta LV7030F0
 4. Ako prebieha masáž pleti s prístrojom Rowenta?
 5. Použitie nadstavcov masážneho prístroja Rowenta Lift Contour
 6. Výsledok a celkové hodnotenie masážneho prístroja Rowenta LV7030F0 Lift Contour

Obsah balenia a dizajn masážneho prístroja Rowenta LV7030F0 Lift Contour

Rovnako ako ostatné produkty od Rowenty, aj masážny prístroj mi prišiel v luxusnom balení, v ktorom bolo všetko prehľadne usporiadané. Samotný masážny prístroj vyzerá veľmi elegantne, čo určite podčiarkuje aj vhodne zvolená kombinácia matného a lesklého zlata s bielymi doplnkami. Okrem samotného masážneho prístroja v balení nájdeme:

 • Masážny nadstavec na tvár a krk,
 • nadstavec na očnú masáž,
 • nabíjaciu základňu,
 • nabíjacie trafo,
 • používateľský manuál v slovenskom jazyku,
 • elegantné zlaté prenosné puzdro.
Masážny prístroj Rowenta LV7030F0 Lift Contour
Už samotné balenie masážneho prístroja Rowenta LV7030F0 Lift Contour dáva tušiť, že pôjde o vysoko luxusnú záležitosť.

Aké účinky na pleť sľubuje masážny prístroj Rowenta?

Po dvojmesačnej klinickej štúdii väčšina používateliek potvrdzuje, že u nich došlo k vylepšeniu žiarivosti pleti, zjednoteniu tónu, rozjasneniu aj zlepšeniu pevnosti pleti. To všetko vďaka tomu, že masážny prístroj Rowenta LV7030F0 Lift Contour špeciálnymi technikami účinne bojuje proti 4 hlavným známkam starnutia, čím viditeľne posilňuje mladistvý vzhľad pleti.

 • Stimuluje tvorbu kolagénu a elastanu – účinná masáž pleť prekrvuje a zlepšuje tvorbu látok pre pružnú a vypnutú pleť.
 • Posilňuje tvárové svaly a vypína kontúry – jemné pohyby masážnych guličiek celkovo pleť posilnia a pozdvihnú unavené svaly.
 • Lymfodrenážnou masážou aktivuje uzliny – napomáha odstráneniu opuchov v tvári a okolo očí.
 • Sťahuje rozšírené póry – dodáva pleti zjednotený tón.
 • Podporuje energiu a vitalitu – pleť pôsobí zdravým a žiarivým dojmom.
<

Technické parametre masážneho prístroja Rowenta LV7030F0 Lift

Parametre Rowenta LV7030F0 Lift Contour
Napätie 100 – 240 V
Čas dobíjania 1 h
Výdrž batérie 45 min
Zdroj napájania Dobíjacia stanica
Bezkáblové použitie ÁNO
Typ batérie Lithium-ion
Príkon 10 W
Farba Zlatá chrómovaná

Ako prebieha masáž pleti s prístrojom Rowenta?

Vzhľadom na to, že masáž s prístrojom Rowenta LV7030F0 Lift Contour sľubuje viditeľné výsledky už po prvej aplikácii, zmierňuje opuchy v tvári aj vačky pod očami a celkovo pleť zjednocuje, dopriala som si ošetrenie pleti každé ráno hneď po prebudení. Na aplikáciu nie sú potrebné žiadne špeciálne krémy, stačí len nasadiť na prístroj buď hlavicu na masáž tváre a krku, alebo hlavicu na očné okolie a potom už si len užívať príjemné pôsobenie masážnych guličiek.

Používanie je veľmi jednoduché. Prístroj ponúka obojstranné otáčanie guličiek a dva spôsoby ovládania. Zvoliť si môžete manuálny program a automatický program, ktorý je nastavený na 3 minútovú starostlivosť na každú stranu tváre. Vybrať si môžete aj intenzitu masáže. V klasickom režime vám prístroj dopraje miernejšiu masáž a na aktívnejšiu a dynamickejšiu masáž môžete použiť režim boost.

Masážny prístroj Rowenta LV7030F0 Lift Contour
Masáž s prístrojom Rowenta LV7030F0 Lift Contour je príjemným začiatkom každého dňa.

Použitie nadstavcov masážneho prístroja Rowenta Lift Contour

Masážny prístroj Rowenta disponuje dvoma nadstavcami, jedným na masáž tváre a krku, druhým na masáž očného okolia. Zatiaľ čo ten prvý sa stará o vypnutie povädnutých tvárových kontúr, druhý aktívne pôsobí na očné okolie a vyhladzuje tak mimické vrásky aj zmierňuje vačky pod očami. Výmena nadstavcov je veľmi rýchla a jednoduchá, spočíva v obyčajnom odklopení jednej hlavice a následnom zasunutí druhej.

Masážny prístroj Rowenta LV7030F0 Lift Contour
Nadstavec na masáž očného okolia a nadstavec na masáž tváre a krku je možné ľahko vymeniť na kompletné ošetrenie celej pleti.

Výsledok a celkové hodnotenie masážneho prístroja Rowenta LV7030F0 Lift Contour

Naozaj ma prekvapilo, keď už po prvom použití masážneho prístroja Rowenta LV7030F0 Lift Contour bola moja pleť na dotyk jemnejšia a pevnejšia. Mám skúsenosť, že väčšinou pri podobných prístrojov treba aplikáciu opakovať niekoľko dní či týždňov, než zaznamenáte nejaký posun.

Aktívna masáž s prístrojom od Rowenty je však skutočne schopná pleť povzbudiť takmer okamžite, preto sa stala mojím každodenným ranným rituálom. Po každej aplikácii mám pocit, že svojej pleti doprajem presne to, čo potrebuje, a že som konečne našla to pravé ošetrenie pre zrelú pleť. Po 14 dňoch už zmeny nevnímam iba ja, ale aj moje okolie si všíma zmeny na mojej tvári. Na otázky, či som bola na dovolenke, keď vyzerám tak sviežo a oddýchnuto, odpovedám, že kľúč ku krásnej pleti som našla v Rowente.

Oceňujem tiež časovú nenáročnosť celého procesu, veď 3 minúty trvajúcu masáž si určite môže dovoliť každá žena, obzvlášť potom, keď sú výsledky tak sľubné. V neposlednom rade chválim aj elegantné vyhotovenie celého prístroja, dobíjanie do jednej hodiny aj praktické cestovné puzdro, ktoré je súčasťou balenia.

recenze Rowenta LV7030F0 Lift Contour

Rowenta LV7030F0 Lift Contour

Masážne prístroje na tvár

Masáž pleti pomocou špeciálnych masážnych guličiek napodobňuje profesionálnu ručnú starostlivosť o pleť a aktívne bojuje proti 4 hlavným známkam starnutia. Po každej aplikácii je vaša pleť žiarivejšia a viac zjednotená, so zmenšenými pórmi a bez stôp únavy. Na kompletnú starostlivosť o pleť slúžia dve vymeniteľné hlavice, jedna zameraná na kontúry tváre a druhá na očné okolie. Pravidelným používaním docielite výrazné vypnutie aj viditeľné omladenie pleti.

Klady

 • Vypnutie povädnutých kontúr
 • Zmiernenie vačkov pod očami
 • Svieži a mladistvý dojem
 • Zjemnenie pleti
 • Zjednotenie farebného tónu pleti
 • Jednoduché a rýchle používanie
 • Dlhá výdrž prístroja po nabití
 • Masáž vhodná pre každý pleťový typ
 • Príjemný každodenný rituál
 • 2 rýchlostné režimy
 • Luxusné dizajnové vyhotovenie

Zápory

 • Vyššia cena


Zaraďte do svojej dennej rutiny kompletnú omladzujúcu a revitalizačnú starostlivosť o zrelú pleť a doprajte si rozmaznávanie a starostlivosť o seba samú v pohodlí domova. Vyskúšajte tiež čistiacu kefku Rowenta LV8530F0 Reset & Boost Skin Duo pre čistú pleť a starostlivosť s nahrievacou technológiou na obnovu a zjednotenie pleti tváre aj krku a kozmetickú ultrazvukovú špachtľu Rowenta LV8030F0 Skin-Sonic Purifier s účinkom 3 v 1 na hĺbkové čistenie, hydratáciu a vypnutie pleti pre mladistvejší vzhľad!

Čistiaca kefka na tvár Rowenta LV8530F0 Reset & Boost Skin Duo
Bojovníci proti známkam starnutia pleti z radu produktov Rowenta My Beauty Routine vám poskytnú kompletnú omladzujúcu starostlivosť pre vyhladenú, sviežu a rozžiarenú pleť.
Eva Mizerová

Eva Mizerová

K písaniu a čítaniu som mala vždy kladný vzťah, a preto vítam možnosť uplatniť svoj koníček aj v pracovnom živote. Písanie článkov a tvorba recenzií je pre mňa príjemnou kreatívnou činnosťou, ktorú môžem vykonávať nielen doma, ale aj na cestách s obytným vozidlom. Mojou obľúbenou destináciou sa stalo Taliansko a uchvátilo ma natoľko, že som sa s chuťou pustila do štúdia taliančiny a v súčasnej dobe už mám za sebou aj preklady prvých kníh. Ďalej pôsobím ako šéfredaktorka internetového magazínu, takže času naozaj nemám nazvyš. Podstatné však je, že to, čo robím, ma baví a napĺňa.

5,0
Rowenta LV8030F0 Skin-Sonic Purifier
Ultrazvuková špachtľa – na pleť, s účinkom 3 v 1 – čistenie, hydratácia a vypnutie pleti, ultrasonická technológia vlnitej hlavice a vibrácií, hĺbkové čistenie a peeling pleti na odstránenie čiernych bodiek a nečistôt, zjednotenie tónu a textúry pleti, zjemnenie pigmentových škvŕn, vrások a jemných liniek, hydratácia pleti a podpora vstrebávania pleťových produktov s technológiou riadeného nahrievania, na vypnutú a vyhladenú pleť, rozjasňujúci a omladzujúci účinok, 3 nastaviteľné režimy starostlivosti o pleť, výdrž batérie na jedno nabitie až 70min, nabíjacie puzdro so zrkadlom, napájací kábel USB-C, vhodné na všetky typy pleti, 15-ročná záruka opraviteľnosti

141,90 €
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: ROWCS274
Vytlačiť
P-DC1-WEB31
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií