Autosedačky Britax Römer

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Upevnenie sedačky
Isofix
(33)
Bezpečnostný pás
(34)
Smer sedenia
Otočné o 360°
(4)
V smere jazdy
(38)
Proti smeru jazdy
(2)
Zabezpečenie dieťaťa
3-bodový pás
(9)
5-bodový pás
(11)
Bezpečnostný pás automobilu
(23)
Vlastnosti
Naklápanie sedačky do ľahu
(14)
Ochrana proti bočnému nárazu
(21)
Nastaviteľná poloha opierok
(23)
Nastaviteľný bezpečnostný pás
(11)
Snímateľný (prateľný) poťah
(43)
Oddeliteľný podsedák
(4)
Skupina BESIP
Skupina 0 a 0+
(5)
Skupina I
(14)
Skupina II
(20)
Skupina III
(34)
Farba
Čierna
(11)
Červená
(4)
Modrá
(14)
Sivá
(18)

Spoločnosť Britax Römer vyrába detské autosedačky pre každú vekovú skupinu. Bezpečnosť detí je ich najvyššou prioritou, a to už od roku 1966, keď vyvinuli prvú detskú autosedačku. Nájdite presne takú, aká bude vhodná ako pre vaše auto, tak pre vaše bábätko, batoľa, či väčšie dieťa.

Pokračovať

Autosedačky Britax Römer – testované podľa najvyšších štandardov

V súčasnosti spoločnosť Britax Römer vyvíja a vyrába detské autosedačky, kočíky a cyklosedačky. Ich filozofiou je poskytovať zákazníkom výrobky v čo najvyššej kvalite prevyšujúcej zákonné štandardy. V roku 2017 zahájili jedny z najvyspelejších a technicky najpokročilejších nárazových skúšok detských autosedačiek na svete.

Vedeli ste, že 90 % sortimentu spoločnosti Britax Römer je vyrobených v Nemecku, či Veľkej Británii? A to vďaka tomu, že v roku 2016 presťahovali vedenie spoločnosti do novopostaveného zázemia v nemeckom Leipheime.

Autosedačky Britax Römer – vyberať si môžete z niekoľkých kategórií

Výrobca delí autosedačky Britax Römer do troch základných kategórií.

Autosedačka Britax Römer od narodenia do 15 mesiacov

Autosedačka Britax Römer od narodenia do 15 mesiacov predstavuje tzv. vajíčko, ktoré je vhodné pre novorodencov a dojčatá do 13 kg, používa sa vždy proti smeru jazdy, čím je zaručená maximálna bezpečnosť.

Autosedačka Britax Römer od 9 mesiacov do 4 rokov

Autosedačka Britax Römer od 9 mesiacov do 4 rokov je určená deťom do približne 18 kg. Nie je ju možné prenášať ako vajíčko, ale slúžiť vám bude dlhšiu dobu. Jej umiestnenie je možné ako v smere, tak aj proti smeru jazdy.

Autosedačka Britax Römer od 3,5 rokov do 12 rokov

Autosedačka Britax Römer od 3,5 rokov do 12 rokov je vhodná pre väčšie deti a hmotnostnú kategóriu približne 15 – 36 kg. Tieto autosedačky sa na rozdiel od vyššie uvedených umiestňujú iba v smere jazdy.

Autosedačka Britax Römer
Od narodenia do 15 mesiacov

Autosedačka Britax Römer
Od 9 mesiacov do 4 rokov

Autosedačka Britax Römer
Od 3,5 roka do 12 rokov

i

Okrem toho je možné vyberať medzi autosedačkami vhodnými napríklad už od 9 mesiacov do 6, či 12 rokov a tiež od narodenia do 4 rokov. Záleží iba na vašich preferenciách.

Autosedačka Britax Römer pre najmenšie deti

Novorodenci, sú tí najzraniteľnejší cestujúci a vyžadujú preto ochranu proti každému možnému nárazu. Autosedačka Britax Römer v tomto ohľade spĺňa najnáročnejšie možné štandardy. Novorodenecké vložky na zmenšenie priestoru v sedačke poskytujú maximálne pohodlie a vďaka špeciálnym penovým podložkám pohlcujú energiu. Slnečná clona potom chráni vaše dieťa pred slnkom (UPF 50+) ako v aute, tak v kočíku.

Základňa u autosedačiek Britax Römer pre najmenších je základ

K prenosným autosedačkám pre tie najmenšie deti ponúkajú Britax Römer základne, ktoré disponujú prepracovanými funkciami pre maximálnu bezpečnosť, jednoduchú manipuláciu a bezproblémovú inštaláciu.

  • Výškovo nastaviteľná podperná noha zabezpečí dodatočnú stabilitu základne prenosnej detskej autosedačky Britax Römer proti podlahe vozidla. Pomáha dieťa chrániť pri prípadnej kolízii.
  • Dobre čitateľný indikátor podpernej nohy vám svojím zvukovým signálom a zmenou farby z červenej na čiernu napovie, kedy je základňa pevne a správne nainštalovaná na podlahe vášho vozidla.
  • Otočná funkcia základne o 360 stupňov umožňuje taktiež natočenie prenosnej detskej sedačky k dverám automobilu, čo vám veľmi uľahčí vytiahnutie dieťaťa zo sedačky.
  • Pohodlné a rýchle vybratie autosedačky Britax Römer zo základne, či kočíka zabezpečujú adaptéry CLICK & GO bez toho, aby ste museli meniť ergonomickú vzpriamenú pozíciu tela.
Autosedačka Britax Römer

Základňa autosedačky Britax Römer s podpornou nohou.

Jednoduchý prechod z 5-bodového pásu sedačky na 3-bodový bezpečnostný pás vozidla

Ak dosiahne dieťa 15 až maximálne 21 kg, je nutné prejsť z integrovaného 5-bodového pásu autosedačky na 3-bodový bezpečnostný pás vozidla. Funkcia FLIP & GROW u autosedačiek od 15 mesiacov do 12 rokov toto umožňuje pomocou niekoľkých jednoduchých krokov. Stačí iba zmeniť nastavenie opierky hlavy a pásy sedačky uložiť do operadla, potom prepnúť nastavovaciu doštičku FLIP & GROW tak, aby bol aktivovaný systém SecureGuard nad sedadlom.

Autosedačka Britax Römer s upevňovacím systémom ISOFIX

Upevňovací systém ISOFIX, ktorým môže byť autosedačka Britax Römer vybavená, je bezpečnejší a stabilnejší ako bežné autosedačky. Autosedačka s ISOFIXOM prináša mnoho výhod.

  • Britax Römer autosedačka s ISOFIXOM sa ľahko inštaluje
  • Z hľadiska stability ukotvenia je tým najlepším
  • Tento štandardizovaný systém je rovnaký pre všetky modely áut a tiež autosedačky Britax Römer

Autosedačka Britax Römer umožní prispôsobiť polohu podľa potreby

Autosedačka Britax Römer poskytuje novorodencom pohodlnú a ergonomickú polohu. O to sa postará patentovaný naklápací mechanizmus, ktorý pomáha prispôsobiť polohu poležiačky v závislosti na výške dieťaťa. U väčších detí, ktoré už samé sedia, je možné jednoduché nastavenie uhla autosedačky do niekoľkých rôznych pozícií tak, aby bola zaručená bezpečná poloha v akomkoľvek aute aj v prípade, že dieťa zaspí.

i

Funkcia EasyRecline je vhodná pre všetky vekové kategórie a umožňuje nastaviť komfortný sklon autosedačky Britax Römer aj v prípade, že v nej dieťa sedí.

Autosedačka Britax Römer poskytuje perfektnú ochranu v prípade nehody

Zdokonalená technológia SICT – špičková ochrana v prípade bočného nárazu, ktorá prostredníctvom kontrolovaného pohybu smeruje dieťa proti smeru nárazu a potom mení tvar, aby pohltila nahromadenú energiu. Čalúnená hlavová opierka a popruhy sa ľahko nastavujú jednou rukou a prispôsobujú sa tak vášmu rastúcemu dieťaťu. Pomáhajú obmedziť pohyb vášho dieťaťa pri prípadnom náraze.

i

Špeciálne vyvinutá penová podložka absorbujúca nárazy poskytuje ojedinelú ochranu hlavy a krku. Zabraňuje nárazu brady dieťaťa na hrudník a je schopná absorbovať až 30 % energie.

Autosedačka Britax Römer disponuje bezpečnostnými prvkami pre čo najvyššiu ochranu

Horný upevňovací popruh Top Tether vďaka dvojitým bodom na ukotvenie minimalizuje otáčanie autosedačky a tým znižuje riziko zranenia v oblasti hlavy a krku v prípade zrážky. Bezpečnostný prvok SecureGuard u sedačiek Britax Römer najvyššej vekovej a hmotnostnej kategórie pomáha chrániť zraniteľnú brušnú oblasť a pridáva dodatočný, 4. kotviaci bod k 3-bodovému bezpečnostnému pásu.

Inteligentná osvetľovacia technológia, ktorá umožní dieťaťu, aby videlo a bolo videné a ubezpečí tak dospelú posádku automobilu, že je v úplnom poriadku, je samozrejmosťou pri všetkých nových modeloch autosedačiek.

Autosedačka Britax Römer – nielen výborná ochrana, ale aj krásny dizajn

V neposlednom rade vás každá autosedačka Britax Römer zaujme dizajnom. Môžete si vybrať z najrôznejších farebných variantov pre dievčatá i chlapcov, či zvoliť najvhodnejší farebný odtieň ladiaci s interiérom vozidla.

i

Spoločnosť Britax Römer ponúka aj bohaté príslušenstvo k detským autosedačkám. Ide napríklad o náhradné poťahy, letné poťahy, ochranné poťahy na sedadlo vozidla, tienidlá, spätné zrkadlá pre sedačku, organizéry na sedadlo, podložky pod autosedačku a podobne.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, nastaviteľná poloha opierok, nastaviteľný bezpečnostný pás a snímateľný (prateľný) poťah, inštalácia v smere jazdy, upevnenie pomocou ISOFIX a bezpečnostného pásu, BESIP skupina II a skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje 3-bodový pás, hmotnosť 4.3kg, farba sivá
97,90 €

2.
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 0-18 kg, otočná o 360°, naklápanie sedačky do ľahu, ochrana proti bočnému nárazu, nastaviteľná poloha opierok, nastaviteľný bezpečnostný pás a snímateľný (prateľný) poťah, upevnenie pomocou ISOFIX, BESIP skupina 0 a 0+ a skupina I (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje bezpečnostný pás automobilu, hmotnosť 14kg, farba čierna a modrá
424,90 €

3.
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, ochrana proti bočnému nárazu a snímateľný (prateľný) poťah, inštalácia v smere jazdy, upevnenie pomocou ISOFIX a bezpečnostného pásu, BESIP skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje bezpečnostný pás automobilu, hmotnosť 6.5kg, farba sivá
-2 %
181,90 €
178,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
43 položiek
4,7 13×
Britax Römer Discovery SL – Storm Grey
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, nastaviteľná poloha opierok, nastaviteľný bezpečnostný pás a snímateľný (prateľný) poťah, inštalácia v smere jazdy, upevnenie pomocou ISOFIX a bezpečnostného pásu, BESIP skupina II a skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje 3-bodový pás, hmotnosť 4.3kg, farba sivá

97,90 €
1 ks
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY8282
Britax Römer Kidfix SL Black Series Storm Grey - Autosedačka Varianty
5,0
Britax Römer Kidfix SL Black Series Storm Grey
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, nastaviteľná poloha opierok a snímateľný (prateľný) poťah, inštalácia v smere jazdy, upevnenie pomocou ISOFIX a bezpečnostného pásu, BESIP skupina II a skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje bezpečnostný pás automobilu, hmotnosť 7kg, farba sivá

165,90 €
1 ks
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY9985
Britax Römer Kidfix 2 S – Storm Grey - Autosedačka Varianty
4,9 10×
Britax Römer Kidfix 2 S – Storm Grey
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, snímateľný (prateľný) poťah a oddeliteľný podsedák, inštalácia v smere jazdy, upevnenie pomocou ISOFIX a bezpečnostného pásu, BESIP skupina II a skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje bezpečnostný pás automobilu, hmotnosť 7.2kg, farba sivá

238,90 €
1 ks
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: BABY8169
Britax Römer Dualfix 2 R – Blue Marble - Autosedačka Varianty
4,9
Britax Römer Dualfix 2 R – Blue Marble
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 0-18 kg, otočná o 360°, naklápanie sedačky do ľahu, ochrana proti bočnému nárazu, nastaviteľná poloha opierok, nastaviteľný bezpečnostný pás a snímateľný (prateľný) poťah, upevnenie pomocou ISOFIX, BESIP skupina 0 a 0+ a skupina I (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje bezpečnostný pás automobilu, hmotnosť 14kg, farba čierna a modrá

424,90 €
1 ks
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: BABY8803
Britax Römer Kidfix SL Black Series Moonlight Blue - Autosedačka Varianty
5,0
Britax Römer Kidfix SL Black Series Moonlight Blue
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, nastaviteľná poloha opierok a snímateľný (prateľný) poťah, inštalácia v smere jazdy, upevnenie pomocou ISOFIX a bezpečnostného pásu, BESIP skupina II a skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje bezpečnostný pás automobilu, hmotnosť 7kg, farba modrá

165,90 €
1 ks
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY9986
Britax Römer Kidfix 2 S – Cosmos Black - Autosedačka Varianty
4,9 10×
Britax Römer Kidfix 2 S – Cosmos Black
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, snímateľný (prateľný) poťah a oddeliteľný podsedák, inštalácia v smere jazdy, upevnenie pomocou ISOFIX a bezpečnostného pásu, BESIP skupina II a skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje bezpečnostný pás automobilu, hmotnosť 7.2kg, farba čierna

Zľavnené -2 %
234,90 € 238,90 €
1 ks
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: BABY8165
Britax Römer King II Black - Moonlight Blue, 2018 - Autosedačka Varianty
4,0
Britax Römer King II Black - Moonlight Blue, 2018
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 9-18 kg, naklápanie sedačky do ľahu, nastaviteľná poloha opierok a snímateľný (prateľný) poťah, inštalácia v smere jazdy, upevnenie pomocou bezpečnostného pásu, BESIP skupina I (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje 5-bodový pás, hmotnosť 10.3kg, farba modrá

179,90 €
1 ks
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: BABY6526
Britax Römer KIDFIX III M Storm Grey - Autosedačka Varianty
4,7
Britax Römer KIDFIX III M Storm Grey
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, naklápanie sedačky do ľahu, ochrana proti bočnému nárazu a snímateľný (prateľný) poťah, inštalácia v smere jazdy, upevnenie pomocou ISOFIX a bezpečnostného pásu, BESIP skupina II a skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje bezpečnostný pás automobilu, hmotnosť 8kg, farba sivá

230,90 €
1 ks
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: BABY13838
Britax Römer Evolva 123 SL SICT 2021 – Storm Grey, 2018 - Autosedačka Varianty
4,6 22×
Britax Römer Evolva 123 SL SICT 2021 – Storm Grey, 2018
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 9-36 kg, naklápanie sedačky do ľahu, ochrana proti bočnému nárazu, nastaviteľná poloha opierok a snímateľný (prateľný) poťah, inštalácia v smere jazdy, upevnenie pomocou ISOFIX a bezpečnostného pásu, BESIP skupina I, skupina II a skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje 5-bodový pás, hmotnosť 8.6kg, farba sivá

Zľavnené -1 %
285,90 € 289,90 €
1 ks
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY6550
4,8 12×
Britax Römer Evolva 123 SL SICT – Grey Marble
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 9-36 kg, naklápanie sedačky do ľahu, ochrana proti bočnému nárazu, nastaviteľná poloha opierok, nastaviteľný bezpečnostný pás a snímateľný (prateľný) poťah, inštalácia v smere jazdy, upevnenie pomocou ISOFIX a bezpečnostného pásu, BESIP skupina I, skupina II a skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje 5-bodový pás, hmotnosť 8.6kg, farba sivá

Zľavnené -2 %
269,90 € 275,90 €
1 ks
Na sklade 5 ks
Objednávací kód: BABY7910
Britax Römer Kidfix M i-Size Burgundy Red - Autosedačka
Varianty
5,0
Britax Römer Kidfix M i-Size Burgundy Red
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, ochrana proti bočnému nárazu a snímateľný (prateľný) poťah, inštalácia v smere jazdy, upevnenie pomocou ISOFIX a bezpečnostného pásu, BESIP skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje bezpečnostný pás automobilu, hmotnosť 6.5kg, farba červená

Zľavnené -14 %
184,90 € 214,90 €
1 ks
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: BABY167240
Britax Römer Kidfix 2 S – Blue Marble - Autosedačka Varianty
4,9 10×
Britax Römer Kidfix 2 S – Blue Marble
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, snímateľný (prateľný) poťah a oddeliteľný podsedák, inštalácia v smere jazdy, upevnenie pomocou ISOFIX a bezpečnostného pásu, BESIP skupina II a skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje bezpečnostný pás automobilu, hmotnosť 7.2kg, farba čierna a modrá

Zľavnené -1 %
265,90 € 269,90 €
1 ks
Na sklade 4 ks
Objednávací kód: BABY8163
Britax Römer Kidfix SL Black Series Cosmos Black - Autosedačka Varianty
5,0
Britax Römer Kidfix SL Black Series Cosmos Black
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, nastaviteľná poloha opierok a snímateľný (prateľný) poťah, inštalácia v smere jazdy, upevnenie pomocou ISOFIX a bezpečnostného pásu, BESIP skupina II a skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje bezpečnostný pás automobilu, hmotnosť 7kg, farba čierna

170,90 €
1 ks
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY9987
Britax Römer Kidfix M i-Size Moonlight Blue - Autosedačka
Varianty
5,0
Britax Römer Kidfix M i-Size Moonlight Blue
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, ochrana proti bočnému nárazu a snímateľný (prateľný) poťah, inštalácia v smere jazdy, upevnenie pomocou ISOFIX a bezpečnostného pásu, BESIP skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje bezpečnostný pás automobilu, hmotnosť 6.5kg, farba modrá

Zľavnené -14 %
184,90 € 214,90 €
1 ks
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: BABY167242
Britax Römer Kidfix 2 S – Moonlight Blue - Autosedačka Varianty
4,9 10×
Britax Römer Kidfix 2 S – Moonlight Blue
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, snímateľný (prateľný) poťah a oddeliteľný podsedák, inštalácia v smere jazdy, upevnenie pomocou ISOFIX a bezpečnostného pásu, BESIP skupina II a skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje bezpečnostný pás automobilu, hmotnosť 7.2kg, farba modrá

232,90 €
1 ks
Na sklade 4 ks
Objednávací kód: BABY8168
RÖMER Autosedačka Kidfix III S, Moonlight Blue - Autosedačka Varianty
RÖMER Autosedačka Kidfix III S, Moonlight Blue
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, ochrana proti bočnému nárazu, nastaviteľná poloha opierok a snímateľný (prateľný) poťah, inštalácia v smere jazdy, upevnenie pomocou ISOFIX, BESIP skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje 3-bodový pás, hmotnosť 8kg, farba modrá

Novinka
297,90 €
1 ks
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HRAkc06102
Britax Römer Multi-Tech III 2018, Storm Grey
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 9-25 kg, ochrana proti bočnému nárazu, nastaviteľná poloha opierok, nastaviteľný bezpečnostný pás a snímateľný (prateľný) poťah, inštalácia v smere jazdy a proti smeru jazdy, upevnenie pomocou bezpečnostného pásu, BESIP skupina I a skupina II (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje 5-bodový pás, farba sivá

366,90 €
1 ks
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: BABY6554
Britax Römer Adventure Plus Moonlight Blue - Autosedačka Varianty
Britax Römer Adventure Plus Moonlight Blue
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, snímateľný (prateľný) poťah, inštalácia v smere jazdy, upevnenie pomocou bezpečnostného pásu, BESIP skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje bezpečnostný pás automobilu, hmotnosť 5.2kg, farba modrá

129,90 €
1 ks
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: BABYbr006
Britax Römer Discovery Plus Burgundy Red - Autosedačka Varianty
Britax Römer Discovery Plus Burgundy Red
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, snímateľný (prateľný) poťah, inštalácia v smere jazdy, upevnenie pomocou ISOFIX, BESIP skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje 3-bodový pás, hmotnosť 4.93kg, farba červená

173,90 €
1 ks
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: BABYbr001
Britax Römer Discovery Plus Storm Grey - Autosedačka Varianty
Britax Römer Discovery Plus Storm Grey
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, snímateľný (prateľný) poťah, inštalácia v smere jazdy, upevnenie pomocou ISOFIX, BESIP skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje 3-bodový pás, hmotnosť 4.93kg, farba sivá

Novinka
173,90 €
1 ks
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: BABYbr004
RÖMER Autosedačka Kidfix III S, Burgundy Red - Autosedačka Varianty
RÖMER Autosedačka Kidfix III S, Burgundy Red
Autosedačka ochrana proti bočnému nárazu, nastaviteľná poloha opierok a snímateľný (prateľný) poťah, inštalácia v smere jazdy, upevnenie pomocou ISOFIX a bezpečnostného pásu, BESIP skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje 3-bodový pás, hmotnosť 8kg, farba červená

Novinka
297,90 €
1 ks
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HRAkc06100
Britax Römer Discovery Plus Moonlight Blue - Autosedačka Varianty
Britax Römer Discovery Plus Moonlight Blue
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, snímateľný (prateľný) poťah, inštalácia v smere jazdy, upevnenie pomocou ISOFIX, BESIP skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje 3-bodový pás, hmotnosť 4.93kg, farba modrá

173,90 €
1 ks
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: BABYbr002
RÖMER Autosedačka Kidfix III S, Storm Grey - Autosedačka Varianty
RÖMER Autosedačka Kidfix III S, Storm Grey
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, ochrana proti bočnému nárazu, nastaviteľná poloha opierok a snímateľný (prateľný) poťah, inštalácia v smere jazdy, upevnenie pomocou ISOFIX a bezpečnostného pásu, BESIP skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje 3-bodový pás, hmotnosť 8kg, farba sivá

Novinka
297,90 €
1 ks
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HRAkc06103
Britax Römer Adventure Plus Burgundy Red - Autosedačka Varianty
Britax Römer Adventure Plus Burgundy Red
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, snímateľný (prateľný) poťah, inštalácia v smere jazdy, upevnenie pomocou bezpečnostného pásu, BESIP skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje bezpečnostný pás automobilu, hmotnosť 5.2kg, farba červená

129,90 €
1 ks
Na sklade 5 ks
Objednávací kód: BABYbr005

Autosedačky Britax Römer

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné autosedačky Britax Römer Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie autosedačky Britax Römer
P-DC1-WEB06
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií