Pokémon

Športové kočíky

Športový kočík využijete vo chvíli, keď dieťa vyrastie z hlbokého kočíka. Budete ho pravdepodobne využívať najdlhšie, a preto by ste pri jeho výbere mali zvážiť niekoľko aspektov. Rozhodne by mal byť kvalitne spracovaný, dobre ovládateľný a komfortný. Na čo ďalšie sa zamerať, ak vyberáte športové kočíky? Poradíme vám.

Pokračovať

Čím sú športové kočíky charakteristické a aké majú výhody?

Športové kočíky využijete vo chvíli, kedy vaše dieťa odrastie z hlbokého kočíka a nastane čas kúpiť nový. Sú vhodné predovšetkým pre deti, ktoré už samy sedia – sedačky sa však dajú polohovať, teda môžete v nich voziť aj menšie bábätko. Športové kočiare sa hodia pre deti od 6 mesiacov do cca 3 – 4 rokov. Aké výhody ponúkajú?

 • Sú perfektne skladné.
 • Majú nízku hmotnosť.
 • Veľmi dobre sa ovládajú.
 • Sú pohodlné aj pre staršie deti.
 • Hodia sa aj do terénu.
 • Mávajú polohovateľné opierky chrbta aj nôh.

Hľadáte športový kočík do terénu alebo skôr do mesta? Závisí od toho typ koliesok

Pred kúpou sa najprv zamyslite, či budete využívať športový kočík do terénu, alebo skôr do mesta. Rolu hrá ako počet koliesok, tak aj ich typ a spracovanie.

Na prechádzky sa hodí štandardný kočík športový, trojkolka je naopak vhodná na šport

Pri každom type kočíka prevláda iný typ kolies. Športový kočiar má štandardne 4 kolesá, výnimočne aj 6 kolies (vpredu zdvojené). Pokiaľ však hľadáte naozaj športové kočíky, trojkolky dobre držia stabilitu a sú ľahko ovládateľné. Niektoré modely sú priamo určené na behanie a in-line korčuľovanie, čo ocenia športovo založení rodičia.

Máte 4 – 5-ročné dieťa a chceli by ste s ním behať? V tom prípade si zaobstarajte športový kočík do 30 kg a môžete bez problémov športovať.

Športový kočík s nafukovacími kolesami – 3 kolesá
Športový kočík s 3 kolesami

Športový kočík do terénu – 4 kolesá
Športový kočík so 4 kolesami

Ľahký športový kočík do terénu – 6 kolies
Športový kočík so 6 kolesami

i

Športové kočíky a stabilita

Sú športové kočiare trojkolky menej stabilné? Opak je pravdou. Stabilitu neovplyvňuje počet kolies, ani to, či ide o športový kočík s nafukovacími kolesami alebo plastovými. Stabilita kočíka sa odvíja od vyváženia a vzdialenosti medzi jednotlivými kolesami.

Vyberáme spracovanie kolies – športový kočík s nafukovacími kolesami sa hodí do terénu

Pri výbere koliesok sa zamyslite nad tým, či športový kočík budete využívať do mesta, alebo skôr do terénu – podľa toho sa odvíja vhodné spracovanie koliesok. Športový kočík s nafukovacími kolesami a gumovými kolieskami je najobľúbenejší.

 • Nafukovacie kolieská sa perfektne hodia do parkov a na lesné cesty. Bohužiaľ je nutné dofukovať gumy.
 • Pogumované kolieska zvládnu aj náročnejší terén. Kvalitná guma vám zaručuje dlhú životnosť.
 • Penové kolieska sa vyrábajú z pevnej a pružiacej peny. Nemožno ich prepichnúť, nie sú teda náročné na údržbu.
 • Plastové kolieska sa naopak hodia do mesta či na cesty, kde sa nenachádzajú väčšie nerovnosti.

Detské športové kočíky môžu mať buď pevné alebo otočné kolieska

Detské športové kočíky mávajú buď pevné alebo otočné kolieska. Fixné kolieska sú typické na športový kočík do terénu, ktorému tak uľahčujú jazdu – horšie sa však ovládajú na rovine. Naproti tomu športový kočík otočný v oboch smeroch je vhodný ako na ovládanie kočíka na rovine, tak aj na manévrovanie vo veľmi úzkom priestore.

Do členitého terénu jedine športový kočík s veľkými kolesami

V prípade, že radi a často vyrážate do prírody a nehodláte na tom nič meniť ani po narodení vášho dieťaťa, zvoľte športový kočík s veľkými kolesami. Budete ľahšie prekonávať nerovnosti a prekážky bez toho, aby vaše dieťa pociťovalo otrasy a nárazy. Malé kolesá sú ideálne do mesta a mestskej hromadnej dopravy.

Ak chcete využívať kočíky športové do terénu aj do mesta, myslite na to, aby sa dali otočné kolieska zaaretovať, teda zablokovať proti otáčaniu.

Odpružený športový kočík zaistí komfortnejšiu jazdu po nerovnom povrchu

Komfortnejšiu jazdu po nerovnom povrchu zaistí odpružený športový kočík. Niektoré modely ponúkajú aj nastaviteľné odpruženie, čo oceníte najmä v prípade, kedy chcete kočík športový využívať v teréne aj v meste.

Veľký športový kočík pre maximálne pohodlie

Každé dieťa je iné. Štandardné rozmery nemusia vyhovovať všetkým. Veľký športový kočík je optimálnym riešením pre deti, ktorých veľkosť nezodpovedá veku. Pri výbere dbajte na to, aby išlo polohovať športový kočík do úplného ľahu. Zvlášť ak vaše dieťatko ešte samo nesedí, ale už sa nezmestí do kočíka s hlbokou vaničkou. Veľmi praktické sú športové kočíky s otočnou sedačkou. Dieťa môže ísť po aj proti smeru jazdy.

Ktorý bude najlepší športový kočík? Ľahký, skladný a s vysokou nosnosťou

Aký je najlepší športový kočík? Ľahký, skladný a s vysokou nosnosťou. Čo by ste o parametroch mali vedieť?

 • Hmotnosť zohľadnite predovšetkým v prípade, že budete detský športový kočík často prenášať. K samotnej hmotnosti, ktorá sa pohybuje od 6 do 13 kg, nezabudnite pripočítať aj váhu dieťaťa.
 • Nosnosť sa pohybuje zvyčajne okolo 15 kg, čo zvyčajne zodpovedá hmotnosti 3-ročného dieťaťa. Niektoré modely však majú aj vyššiu nosnosť, mali by teda vystačiť až do 4 rokov veku dieťaťa.
 • Skladnosť oceníte v prípade, keď často cestujete autom, alebo doma nemáte veľa miesta. Zamerajte sa na rozmery v zloženom stave a mechanizmus skladania – niektoré typy možno zložiť jednou rukou.

i

Športové kočiare pre dvojičky či súrodencov sú vhodné pre rodičov viacero detí. Výhodou je, že na prechádzku môže ísť aj jeden človek – deti vezie buď za sebou alebo vedľa seba.

Polohovateľné športové kočiare zaistia dieťaťu maximálne pohodlie

Športové kočiare umožňujú vďaka polohovateľnosti voziť aj deti, ktoré ešte plne nesedia, navyše tak môžu vaše ratolesti počas dlhšej prechádzky či výletu pokojne spať. Polohovať sa dá väčšinou opierka chrbta a opierka nôh. Polohovanie je buď plynulé alebo ponúka približne 3u –u 4u polohy, v ktorých sa opierka zastaví.

Športový kočík do terénu – polohovateľnosť

Športové kočiare – polohovateľnosť opierky chrbta a nôh.

Skladné športové kočíky umožňujú nastaviť smer jazdy dieťaťa

Skladné športové kočíky sú veľmi multifunkčné – vďaka dvom rôznym systémom si môžete vyberať, či k vám dieťa v kočíku bude otočené čelom alebo chrbtom. O aké športové kočiare ide?

 • Športové kočiare s preklápacou rúčkou sú veľmi praktické. Rúčku môžete mať klasicky za strieškou, teda dieťa ide v smere jazdy, alebo ju stačí preklopiť cez kočík a mať ju vpredu pred dieťaťom.
 • Športové kočíky v protismere a aj v smere jazdy sú založené na podobnom princípe. V tomto prípade však neprehadzujete rúčku do rôznych smerov, ale samotnú športovú sedačku.

3 vlastnosti, ktoré posunú športový kočík na ešte vyššiu úroveň

Ak chcete vlastniť ten najlepší športový kočík, zamerajte sa na ďalšie 3 vlastnosti.

 1. Brzdy na rukoväti oceníte najmä v prípade, keď s kočíkom chodíte z kopca alebo jazdíte na korčuliach.
 2. Nastaviteľná rukoväť do rôznych výšok sa prispôsobí každému, kto kočík zrovna riadi.
 3. Odnímateľná rukoväť je praktickým doplnkom, keď chcete bábätko z kočíka vytiahnuť.

Športové kočiare bežne mávajú rukoväť vcelku – tá umožňuje ľahšiu manipuláciu a jednoduché ovládanie jednou rukou.

Športové kočíky s päťbodovým bezpečnostným pásom sú maximálne bezpečné

Športové kočíky sa vo väčšine prípadov pýšia päťbodovým bezpečnostným pásom, ktorým dieťa pripútate od ramien cez boky až medzi nožičky. Pre staršie deti vám postačí aj trojbodový bezpečnostný pás, ktorým dieťa pripútate cez ramená po pás, alebo medzi nožičkami do pásu. Pásy by mali byť vystužené a jednoduché.

i

Výbava pre bábätko je nákladná záležitosť, no zaujali vás športové kočíky? Výpredaj ponúka rôzne typy za zvýhodnenú cenu.

Multifunkčné športové kočíky – trojkombináciu aj dvojkombináciu využijete od narodenia

Ak hľadáte multifunkčné športové kočíky, trojkombinácia aj dvojkombinácia sú skvelým riešením, pretože ich využijete od narodenia. V tomto prípade je športový kočiar súčasťou kombinovaných kočíkov.

 • Detský kočík 2 v 1 zahŕňa okrem športového kočíka aj hlbokú korbu pre novorodencov.
 • Detský kočík 3 v 1 obsahuje okrem športovej a hlbokej korby aj detskú autosedačku.

Športový kočík pre dievčatko aj chlapčeka – vyberie si skutočne každý

Či už vyberáte detský športový kočík pre dievčatko alebo chlapčeka, vyberie si skutočne každý. V ponuke nájdete rôzne odtiene od jednoduchých zemitých farieb až po ružový športový kočík pre princezné. Na výbere si dajte skutočne záležať, aby ste kočík športový mohli využiť prípadne aj pre ďalšie dieťa, ktoré nemusí byť rovnakého pohlavia.

Príslušenstvo je na športové kočíky ako čerešnička na torte

Príslušenstvo je na športové kočíky niečo ako čerešnička na torte. Urobia z neho absolútne perfektného pomocníka, s ktorým budú prechádzky krajšie aj pohodlnejšie. Medzi doplnky patria predovšetkým nánožník, úložný košík na drobnosti, držiak na fľašu, pršiplášť, moskytiéra alebo napríklad slnečník.

i

Ak chcete ušetriť, ale radi by ste pre svoje dieťa zaobstarali športový kočík, bazár je skvelým miestom, kde nájdete skvosty. Zaujímajú vás pred nákupom názory ostatných zákazníkov? Prečítajte si, čo hovoria na športové kočíky recenzie.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Kočík - športový do mesta, polyuretánová, typ kolies: otočné s aretáciou, zloženie jednou rukou, polohovanie opierky nôh a chrbta do plného ľahu, odnímateľné držadlo/hrazdička pre deti do 15kg, hmotnosť 7.1kg
133,90 €

2.
Kočík - športový do mesta a do terénu, s pogumovanými kolesami, typ kolies: otočné s aretáciou, posadenie v smere a proti smeru, zloženie jednou rukou, celoodpružený, polohovanie opierky nôh a chrbta do plného ľahu, odnímateľné držadlo/hrazdička pre deti do 17kg, hmotnosť 11.7kg
449,90 €

3.
Kočík - športový do terénu, s pogumovanými kolesami, typ kolies: otočné s aretáciou, posadenie v smere a proti smeru, zloženie jednou rukou, celoodpružený, polohovanie opierky nôh a chrbta do plného ľahu, odnímateľné držadlo/hrazdička pre deti do 15kg, hmotnosť 8.6kg
412,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
143 položiek
Ľudová voľba
JOIE Muze LX coal - Kočík
Varianty
JOIE Muze LX coal
Kočík - športový do mesta, s plastovými kolesami, typ kolies: otočné s aretáciou, polohovanie opierky nôh a chrbta, odnímateľné držadlo/hrazdička pre deti do 15kg, hmotnosť 9.3kg

140,90 €
1 ks
Môžete mať dnes do 13:15
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: KSPL565
Zlatá stredná cesta
Britax Römer B-Agile M Grey - Kočík Varianty
Britax Römer B-Agile M Grey
Kočík - športový do mesta a do terénu, s pogumovanými kolesami, typ kolies: otočné s aretáciou, max. výška rukoväti 102cm, zloženie jednou rukou, celoodpružený, polohovanie opierky nôh a chrbta, odnímateľné držadlo/hrazdička pre deti do 22kg, hmotnosť 10kg

290,90 €
1 ks
Môžete mať zajtra od 10:30
Na sklade 4 ks
Objednávací kód: BABY9458
Pre náročných
BABY JOGGER City Mini Gt 2 Single, Stone Grey - Kočík
Varianty
BABY JOGGER City Mini Gt 2 Single, Stone Grey
Kočík - športový do terénu, s penovými kolesami, typ kolies: otočné s aretáciou, s ručnou brzdou, zloženie jednou rukou, celoodpružený, polohovanie opierky nôh a chrbta, odnímateľné držadlo/hrazdička pre deti do 22kg, hmotnosť 9.7kg

556,90 €
1 ks
Môžete mať zajtra od 9:15
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: BABY167416
Zopa Move Night Black/Black
Kočík - športový do mesta, s pogumovanými kolesami, typ kolies: otočné s aretáciou, posadenie v smere a proti smeru, polohovanie opierky nôh a chrbta, odnímateľné držadlo/hrazdička pre deti do 22kg, hmotnosť 10kg

295,90 €
1 ks
Môžete mať dnes do 13:15
Na sklade 4 ks
Objednávací kód: BABY9050
EASYWALKER Jackey Steel Grey - Kočík
Varianty
EASYWALKER Jackey Steel Grey
Kočík - športový do mesta, s penovými kolesami, typ kolies: otočné, polohovanie opierky nôh a chrbta, hmotnosť 7.5kg

Zľavnené -6 %
299,90 € 319,90 €
1 ks
Môžete mať dnes do 13:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY17260
HAUCK Športový Runner 2 black
Kočík - športový na behanie, s nafukovacími kolesami, typ kolies: otočné s aretáciou, polohovanie opierky nôh do plného ľahu, odnímateľné držadlo/hrazdička pre deti do 23kg, hmotnosť 11.1kg

Cenová bomba
203,90 €
1 ks
Môžete mať dnes do 13:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY18074
Cybex Balios S Lux BLK Soho Grey 2021 - Kočík
Varianty
Cybex Balios S Lux BLK Soho Grey 2021
Kočík - športový do mesta a do terénu, s pogumovanými kolesami, typ kolies: otočné s aretáciou, posadenie v smere a proti smeru, zloženie jednou rukou, celoodpružený, polohovanie opierky nôh a chrbta do plného ľahu, odnímateľné držadlo/hrazdička pre deti do 17kg, hmotnosť 11.7kg

449,90 €
1 ks
Môžete mať dnes do 13:15
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: BABY13684
PETITE & MARS Street+ Air Oak Iron Green Complete
Kočík - športový do terénu, s nafukovacími kolesami, typ kolies: otočné, zloženie jednou rukou, polohovanie opierky nôh a chrbta do plného ľahu, pre deti do 22kg, hmotnosť 11.98kg

319,90 €
1 ks
Môžete mať dnes do 13:15
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: BABY18242
Cybex Eezy S Twist+ 2 BLK Navy Blue 2021 - Kočík
Varianty
Cybex Eezy S Twist+ 2 BLK Navy Blue 2021
Kočík - športový do terénu, s pogumovanými kolesami, typ kolies: otočné s aretáciou, posadenie v smere a proti smeru, zloženie jednou rukou, celoodpružený, polohovanie opierky nôh a chrbta do plného ľahu, odnímateľné držadlo/hrazdička pre deti do 15kg, hmotnosť 8.6kg

412,90 €
1 ks
Môžete mať dnes do 13:15
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: BABY13675
VALCO BABY Sport Trend 4 Black Charcoal - Kočík Varianty
VALCO BABY Sport Trend 4 Black Charcoal
Kočík - športový do terénu, s nafukovacími kolesami, typ kolies: otočné s aretáciou, pre deti do 20kg, hmotnosť 7kg

420,90 €
1 ks
Môžete mať dnes do 13:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY6323
Maxi-Cosi Leona Essential, Graphite - Kočík Varianty
Maxi-Cosi Leona Essential, Graphite
Kočík - športový do mesta, s gélovými kolesami, typ kolies: otočné s aretáciou, max. výška rukoväti 107cm, posadenie v smere a proti smeru, polohovanie opierky nôh do plného ľahu, pre deti do 22kg, hmotnosť 7.9kg

329,90 €
1 ks
Môžete mať dnes do 13:15
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: BABY4587
MoMi ESTELLE zelený so zlatým rámom - Kočík Varianty
MoMi ESTELLE zelený so zlatým rámom
Kočík - športový do mesta, polyuretánová, typ kolies: otočné s aretáciou, zloženie jednou rukou, polohovanie opierky nôh a chrbta do plného ľahu, odnímateľné držadlo/hrazdička pre deti do 15kg, hmotnosť 7.1kg

Zľavnené
133,90 €
1 ks
Môžete mať dnes do 13:15
Na sklade 5 ks
Objednávací kód: BABY18919
MoMi ESTELLE sivý - Kočík Varianty
MoMi ESTELLE sivý
Kočík - športový do mesta, polyuretánová, typ kolies: otočné s aretáciou, zloženie jednou rukou, polohovanie opierky nôh a chrbta do plného ľahu, odnímateľné držadlo/hrazdička pre deti do 15kg, hmotnosť 7.1kg

136,90 €
1 ks
Môžete mať dnes do 13:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY18754
THULE URBAN GLIDE 2 2021 GREY MELANGE ON BLACK SINGLE
Kočík - športový do mesta, s nafukovacími kolesami, typ kolies: otočné, polohovanie opierky chrbta, hmotnosť 11kg

786,90 €
1 ks
Môžete mať dnes do 13:15
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: BABY4626
PETITE & MARS Street+ Air Oak Rose Pink Complete
Kočík - športový do terénu, s nafukovacími kolesami, typ kolies: otočné, zloženie jednou rukou, polohovanie opierky nôh a chrbta do plného ľahu, pre deti do 22kg, hmotnosť 11.98kg

338,90 €
1 ks
Môžete mať dnes do 13:15
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: BABY18246
PETITE & MARS Street+ Air Oak Mature Olive Complete
Kočík - športový do terénu, s nafukovacími kolesami, typ kolies: otočné, zloženie jednou rukou, polohovanie opierky nôh a chrbta do plného ľahu, pre deti do 22kg, hmotnosť 11.98kg

Zľavnené -22 %
319,90 € 408,90 €
1 ks
Môžete mať dnes do 13:15
Na sklade 4 ks
Objednávací kód: BABY18244
KINDERKRAFT Kočík športový All Road Imperial Blue - Kočík Varianty
KINDERKRAFT Kočík športový All Road Imperial Blue
Kočík - športový do mesta a do terénu, s penovými kolesami, typ kolies: otočné s aretáciou, max. výška rukoväti 106cm, posadenie v smere a proti smeru, celoodpružený, polohovanie opierky nôh a chrbta do plného ľahu, odnímateľné držadlo/hrazdička pre deti do 15kg, hmotnosť 11.6kg

310,90 €
1 ks
Môžete mať dnes do 13:15
Na sklade 4 ks
Objednávací kód: BABY13806
MAMAS & PAPAS Ocarro Iconic - Kočík Varianty
MAMAS & PAPAS Ocarro Iconic
Kočík - športový do mesta, s gélovými kolesami, typ kolies: otočné s aretáciou, posadenie v smere a proti smeru, zloženie jednou rukou, polohovanie opierky nôh do plného ľahu, pre deti do 22kg, hmotnosť 13.5kg

642,90 €
1 ks
Môžete mať dnes do 13:15
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: BABY16558
PETITE & MARS Cross Anthracite Blue - Kočík
Varianty
PETITE & MARS Cross Anthracite Blue
Kočík - športový do mesta, gumová, typ kolies: otočné, polohovanie opierky nôh a chrbta do plného ľahu, pre deti do 22kg, hmotnosť 7.8kg

Zľavnené -9 %
239,90 € 263,90 €
1 ks
Môžete mať dnes do 13:15
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: BABY18225
PETITE & MARS Street+ Air Black Ultimate Grey Complete
Kočík - športový do terénu, s nafukovacími kolesami, typ kolies: otočné, zloženie jednou rukou, polohovanie opierky nôh a chrbta do plného ľahu, pre deti do 22kg, hmotnosť 11.98kg

Zľavnené -14 %
338,90 € 392,90 €
1 ks
Môžete mať dnes do 13:15
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: BABY18237
THULE URBAN GLIDE 2 2021 Majolica blue SINGLE - Kočík Varianty
THULE URBAN GLIDE 2 2021 Majolica blue SINGLE
Kočík - športový do terénu, max. výška rukoväti 112cm (pre vysokých rodičov), s nafukovacími kolesami, typ kolies: otočné s aretáciou, polohovanie opierky chrbta, pre deti do 30kg, hmotnosť 11.4kg

794,90 €
1 ks
Môžete mať dnes do 13:15
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: BABY13264
HAUCK Športový Rapid 3R black
Kočík - športový do terénu, s pogumovanými kolesami, typ kolies: otočné s aretáciou, max. výška rukoväti 11.2cm, zloženie jednou rukou, polohovanie opierky nôh do plného ľahu, pre deti do 23kg, hmotnosť 11.55kg

257,90 €
1 ks
Môžete mať dnes do 13:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY18067
LIONELO Emma Plus Stone - Kočík
Varianty
LIONELO Emma Plus Stone
Kočík - športový do mesta, s pogumovanými kolesami, typ kolies: otočné s aretáciou, polohovanie opierky nôh do plného ľahu, odnímateľné držadlo/hrazdička pre deti do 15kg, hmotnosť 5kg

Zľavnené -25 %
114,90 € 153,90 €
1 ks
Môžete mať dnes do 13:15
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: BABY167289
Britax Römer B-Agile M Wine - Kočík
Varianty
Britax Römer B-Agile M Wine
Kočík - športový do mesta a do terénu, s pogumovanými kolesami, typ kolies: otočné s aretáciou, max. výška rukoväti 102cm, zloženie jednou rukou, celoodpružený, polohovanie opierky nôh a chrbta, odnímateľné držadlo/hrazdička hmotnosť 10kg

Zľavnené -10 %
233,90 € 258,90 €
1 ks
Môžete mať dnes do 13:15
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: BABY9459
tehotenstvoTehotenstvo po týždňoch Súhrnný sprievodca jednotlivými týždne tehotenstva vás postupne zoznámi s priebehom celého tehotenského...
Preeklampsia je závažné ochorenie spôsobujúce až 20 % predčasných pôrodov. Týka sa výhradne tehotných žien...
25. týždeň tehotenstva otvára siedmy mesiac, počas ktorého vaše bábätko rastie a silnie natoľko, aby...
Tehotenstvo po týždňoch: 24. týždeň Dvadsiaty štvrtý týždeň tehotenstva ukončuje šiesty mesiac gravidity a okrem iného znamená aj prechod do...
Dvadsiaty tretí týždeň tehotenstva prebieha pred koncom 6. mesiaca a ide ešte o relatívne pokojné obdobie...
Dvadsiaty druhý týždeň tehotenstva je príjemné obdobie, v ktorom vstupujete do druhej polovice vašej...
Viac článkov Všetky články

Športové kočíky

V kategórii Športové kočíky máme práve teraz na Alza.sk celkom 144 produktov.

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné športové kočíky Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie športové kočíky Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie športové kočíky Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii športové kočíky recenzie

P-DC1-WEB06
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií