Média konvertory

0

Najpredávanejšie

1.
TP-LINK MC110CS Na sklade 3 ks
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km
€34,90

2.
TP-LINK MC100CM Na sklade 2 ks
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 2km
€34,90

3.
TP-LINK TL-SM311LM Na sklade 4 ks
Modul MiniGBIC/SFP 1000Base MM (LC)
€32,90

19 položiek
TP-LINK TL-SM311LM
Modul MiniGBIC/SFP 1000Base MM (LC)
MiniGBIC modul určený pre inštaláciu do SFP slotu switche.Je ideálnou voľbou, ako si zaistiť rýchlu optickú sieť pri úspore nákladov za drahá plne...

€32,90 bez DPH €27,42
Kúpiť
Na sklade 4 ks
Objednávací kód: TP810b
TP-LINK MC220L
Média konvertor 1Gb/s SFP na 1Gb/s RJ45, 0,55 km multi-mode/10km single-mode
Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený pre prevod médií z optického vedenia 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedenie 1000Base-T a...

€26,90 bez DPH €22,42
Kúpiť
Na sklade 5 ks
Objednávací kód: TP607f
TP-LINK MC100CM
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 2km
Media konvertor TP-LINK slúži pre prevod metalického vedenia 10/100Base-T na optický štandard 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využiteľný na...

€34,90 bez DPH €29,08
Kúpiť
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: TP607f3
TP-LINK MC110CS
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km
Kvalitný a spoľahlivý médiá konvertor určený na prevod médií z optického vedenia 100BASE-FX na metalické vedenie 100Base-TX a naopak. Tento...

€34,90 bez DPH €29,08
Kúpiť
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: TP607f5
TP-LINK MC210CS
Média konvertor – 1Gb/s SC na 1Gb/s RJ45, 15km

Média konvertor TP-LINK slúži na prevod metalického vedenia 10/100Base-T na optický štandard 100Base-FX port, Single-mode vlákno využiteľný na vzdialenosť až 15 km...

€54,90 bez DPH €45,75
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: TP607i
TP-LINK TL-SM321B
Modul MiniGBIC/SFP 1000Base SM (LC), 10km
MiniGBIC modul určený pre rozvod či zakončenie optické sieťové trasy na vzdialenosť až 10 km pri maximálnej rýchlosti 1,25 Gbit/s...

TP-LINK TL-SM321B - Modul
-6%
-6% €35
€32,90 bez DPH €27,42
Kúpiť
Na sklade 4 ks
Objednávací kód: TP811b
TP-LINK TL-SM321A
Modul MiniGBIC/SFP 1000Base SM (LC), 10km
Modul TP-LINK TL-SM321A vďaka technológii WDM umožňuje prenos dát cez jedno optické vlákno obojsmerne. Umožní komunikovať až na vzdialenosť 10...

TP-LINK TL-SM321A - Modul
-21%
-21% €72,42
€56,90 bez DPH €47,42
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: TP811
TP-LINK MC112CS
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km
Kvalitný a spoľahlivý médiá konvertor určený pre prevod médií z optického vedenia 100BASE-FX na metalické vedenie 100Base-TX a naopak. Tento...

TP-LINK MC112CS - Média konvertor
-9%
-9% €44,47
€40,38 bez DPH €33,65
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: TP607g3
Zyxel SFP-SX-D
Prevodník full duplex SFP 1000Base, LC
Prevodník Zyxel SFP-SX-D je navrhnutý a zostavený podľa priemyselných štandardov tak, aby bezproblémovo pracoval s prepínačmi iných výrobcov. Je...

€69,90 bez DPH €58,25
Kúpiť
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: VD105a
TP-LINK MC111CS
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45
Kvalitný a spoľahlivý médiá konvertor určený pre prevod médií z optického vedenia 100BASE-FX na metalické vedenie 100Base-TX a naopak. Tento...

TP-LINK MC111CS - Média konvertor
-9%
-9% €44,47
€40,38 bez DPH €33,65
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: TP607g
D-Link DEM-310GT
Prevodník 1-Port MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (SM, LC) Transceiver modul, max.10km, NBD
Mini GBIC transceiver je vybavený 1000 Mb/s optickým LX (LC-Duplex) portom. Opiera sa o priemyselné štandardy a je kompatibilný s normami IEEE...

D-Link DEM-310GT - Prevodník
-32%
-32% €78,74
€53,90 bez DPH €44,92
Kúpiť
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: NN310g
TP-LINK TL-SM311LS
Modul MiniGBIC/SFP 1000Base LX (LC)
Výborná a ekonomická voľba pre všetkých, ktorí chcú zvýšiť rýchlosť siete na maximum a to tak, aby nebolo nutné nakupovať drahá optické...

€32,90 bez DPH €27,42
Kúpiť
Na sklade 4 ks
Objednávací kód: TP810
TP-LINK MC220L
Média konvertor 1Gb/s SFP na 1Gb/s RJ45, 0,55 km multi-mode/10km single-mode
Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený pre prevod médií z optického vedenia 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedenie 1000Base-T a...

TP-LINK MC220L - Média konvertor
-5%
-5% €26,90
€25,45 bez DPH €21,21
Kúpiť
Rozbalené
Objednávací kód: TP607f
TP-LINK TL-SM321B
Modul MiniGBIC/SFP 1000Base SM (LC), 10km
MiniGBIC modul určený pre rozvod či zakončenie optické sieťové trasy na vzdialenosť až 10 km pri maximálnej rýchlosti 1,25 Gbit/s...

TP-LINK TL-SM321B - Modul
-36%
-36% €35
€22,37 bez DPH €18,64
Kúpiť
Rozbalené
Objednávací kód: TP811b
TP-LINK TL-MC1400
Šasi 14slotové, do racku 19 "2U, pre media konvertory
Precízne vyrobený case rackového rozmeru (2U) určený pre 14 media konvertorov. Súčasťou dodávky aktívneho chladenia a napájania. Case má pasívne...

TP-LINK TL-MC1400 - Šasi
-13%
-13% €230,80
€201,65 bez DPH €168,04
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: TP607x
TP-LINK MC210CS
Média konvertor – 1Gb/s SC na 1Gb/s RJ45, 15km

Média konvertor TP-LINK slúži na prevod metalického vedenia 10/100Base-T na optický štandard 100Base-FX port, Single-mode vlákno využiteľný na vzdialenosť až 15 km...

TP-LINK MC210CS - Média konvertor
-7%
-7% €54,90
€50,87 bez DPH €42,39
Kúpiť
Rozbalené
Objednávací kód: TP607i
Netgear AGM731F
Modul MiniGBIC/SFP 1000Base SX
Kompaktný optický modul spĺňajúce SFP GBIC štandardy pre použitie s ľubovoľným SFP GBIC rozhraním. Slúži pre rozšírenie o optickú konektivitu...

€148,90 bez DPH €124,08
Kúpiť
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: VF150
Netgear AGM732F
Modul MiniGBIC/SFP 1000Base LX
Kompaktný optický modul spĺňajúce SFP GBIC štandardy pre použitie s ľubovoľným SFP GBIC rozhraním.Slúži pre rozšírenie o optickú konektivitu...

€312,90 bez DPH €260,75
Kúpiť
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: VF150b
Edimax ET-912SC3 +
Média konvertor 10/100BaseTX na single mode Fiber Optic SC, 30km
Kvalitný a spoľahlivý konvertor vhodný k výstavbe sietí LAN s pomocou konektorov RJ45 a vinutých UTP káblov. Príjem je konvertovaný z 100BaseFX na...

€71,90 bez DPH €59,92
Kúpiť
Akciová cena
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: NE546i3
 

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pred 3 dni kúpil Jozef, Bratislava
Pred 6 dni kúpila firma, Žarnovica
Pred 6 dni kúpila firma, Žarnovica

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB11