Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

Média konvertory

Zobraziť katalóg
Cena
-
Stav tovaru
Značka
D-Link
(1)
NETGEAR
(2)
TP-LINK
(15)
ZyXEL
(1)
Pred 2 dni kúpil Róbert, Martin
 
TP-LINK TL-SM321A Na sklade
U vás 27.8.
€40,90



Pred 5 dni kúpila firma, Bratislava
Pred 5 dni kúpila firma, Bratislava
 
TP-LINK MC111CS Na sklade
U vás 22.8.
€44,90



0

Najpredávanejšie

1.
TP-LINK MC112CS Na sklade 3 ks
Média konvertor – 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km
€44,90

2.
TP-LINK MC111CS Na sklade
Média konvertor – 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45
€44,90

19 položiek
TP-LINK MC112CS
Média konvertor – 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km

Posledné 3 kusy za túto cenu
€44,90 bez DPH €37,42
Kúpiť
Na sklade 3 ks
Môžete mať zajtra.
Objednávací kód: TP607g3
TP-LINK MC111CS
Média konvertor – 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45

€44,90 bez DPH €37,42
Kúpiť
Na sklade
Môžete mať dnes.
Objednávací kód: TP607g
TP-LINK MC200CM
Média konvertor 1000Mb/s SC na 1000Mb/s RJ45, 0.55km

TP-LINK MC200CM - Média konvertor
Viac ako 98% spoľahlivosť
€56,90 bez DPH €47,42
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes.
Objednávací kód: TP607h
TP-LINK MC110CS
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km

TP-LINK MC110CS - Média konvertor
Viac ako 99% spoľahlivosť
€35,90 bez DPH €29,92
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes.
Objednávací kód: TP607f5
TP-LINK MC210CS
Média konvertor – 1Gb/s SC na 1Gb/s RJ45, 15km

€57,90 bez DPH €48,25
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes.
Objednávací kód: TP607i
TP-Link MC100CM
Média konvertor – 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 2km

Posledný kus za túto cenu
€35,90 bez DPH €29,92
Kúpiť
Na sklade 1 ks
Môžete mať št 23.8.
Objednávací kód: TP607f3
TP-LINK TL-SM321A
Modul – MiniGBIC/SFP 1000Base SM (LC), 10km

TP-LINK TL-SM321A - Modul
-18%
-18% €49,90
€40,90 bez DPH €34,08
Kúpiť
Na sklade
Môžete mať pi 24.8.
Objednávací kód: TP811
TP-LINK MC220L
Média konvertor – 1Gb/s SFP na 1Gb/s RJ45, 0.55km multi-mode/10km single-mode

€28,90 bez DPH €24,08
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes.
Objednávací kód: TP607f
D-Link DEM-310GT
Prevodník – 1-Port MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (SM, LC) Transceiver modul, max.10km, NBD

Posledné 3 kusy za túto cenu
€52,90 bez DPH €44,08
Kúpiť
Na sklade
Môžete mať pi 24.8.
Objednávací kód: NN310g
Netgear AGM731F
Modul –MiniGBIC/SFP 1000Base SX

Posledné 2 kusy za túto cenu
€152,90 bez DPH €127,42
Kúpiť
Na sklade
Môžete mať zajtra.
Objednávací kód: VF150
TP-LINK TXM431-LR
Modul MiniGBIC / SFP + 10GB Base LR (LC), 1310nm Single-mode, 10km

€85,90 bez DPH €71,58
Kúpiť
Na sklade 2 ks
Môžete mať zajtra.
Objednávací kód: TP811d
TP-LINK MC200CM
Média konvertor 1000Mb/s SC na 1000Mb/s RJ45, 0.55km

TP-LINK MC200CM - Média konvertor
-7%
-7% €56,90
€53,12 bez DPH €44,27
Kúpiť
Rozbalené
Môžete mať zajtra.
Objednávací kód: TP607h
TP-LINK MC112CS
Média konvertor – 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km

TP-LINK MC112CS - Média konvertor
-90%
-90% €44,47
€4,66 bez DPH €3,88
Kúpiť
Rozbalené
Môžete mať zajtra.
Objednávací kód: TP607g3
TP-LINK MC210CS
Média konvertor – 1Gb/s SC na 1Gb/s RJ45, 15km

TP-LINK MC210CS - Média konvertor
-11%
-11% €42,14
€37,60 bez DPH €31,33
Kúpiť
Rozbalené
Môžete mať zajtra.
Objednávací kód: TP607i
Zyxel SFP-SX-D
Prevodník – full duplex SFP 1000Base, LC

Zyxel SFP-SX-D - Prevodník
Viac ako 98% spoľahlivosť
€73,90 bez DPH €61,58
Kúpiť
Na sklade
Môžete mať pi 24.8.
Objednávací kód: VD105a
TP-LINK TL-SM311LM
Modul – MiniGBIC/SFP 1000Base MM (LC)

€24,90 bez DPH €20,75
Kúpiť
Na ceste > 5 ks
Očakávame 22.8.2018
Objednávací kód: TP810b
TP-LINK TL-SM321B
Modul – MiniGBIC/SFP 1000Base SM (LC), 10km

TP-LINK TL-SM321B - Modul
-12%
-12% €35
€30,90 bez DPH €25,75
Kúpiť
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: TP811b
TP-LINK TL-SM311LS
Modul – MiniGBIC/SFP 1000Base LX (LC)

TP-LINK TL-SM311LS - Modul
Viac ako 99% spoľahlivosť -11%
-11% €32,65
€28,90 bez DPH €24,08
Kúpiť
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: TP810
Netgear AGM732F
Modul – MiniGBIC/SFP 1000Base LX

€296,90 bez DPH €247,42
Kúpiť
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: VF150b
 

Horúce novinky týždňa

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB19
Váš osobný asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzácia
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi