Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka
Black Friday je zpět a s ním až 80% slevy! Nepropásněte ideální čas na nákup, nyní navíc s dopravou zdarma!

Média konvertory

Zobraziť katalóg
Cena
-
Stav tovaru
Značka
0
20 položiek
TP-LINK TL-SM311LM
Modul – MiniGBIC/SFP 1000Base MM (LC)

TP-LINK TL-SM311LM - Modul
-12%
-12% €26,03
€22,90 bez DPH €19,08
Kúpiť
Na sklade > 10 ks
Môžete mať dnes
Objednávací kód: TP810b
TP-LINK MC210CS
Média konvertor – 1Gb/s SC na 1Gb/s RJ45, 15km

€57,90 bez DPH €48,25
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes
Objednávací kód: TP607i
TP-LINK MC200CM
Média konvertor 1000Mb/s SC na 1000Mb/s RJ45, 0.55km

€48,90 bez DPH €40,75
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes
Objednávací kód: TP607h
TP-LINK MC112CS
Média konvertor – 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km

Posledné 2 kusy za túto cenu
€44,90 bez DPH €37,42
Kúpiť
Na sklade 2 ks
Môžete mať zajtra
Objednávací kód: TP607g3
TP-LINK MC111CS
Média konvertor – 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45

€44,90 bez DPH €37,42
Kúpiť
Na sklade
Môžete mať dnes
Objednávací kód: TP607g
TP-LINK MC220L
Média konvertor – 1Gb/s SFP na 1Gb/s RJ45, 0.55km multi-mode/10km single-mode

€28,90 bez DPH €24,08
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes
Objednávací kód: TP607f
Zyxel SFP-SX-D
Prevodník – full duplex SFP 1000Base, LC

Posledné 2 kusy za túto cenu
Zyxel SFP-SX-D - Prevodník
Viac ako98%spoľahlivosť
€82,90 bez DPH €69,08
Kúpiť
Na sklade 2 ks
Môžete mať zajtra
Objednávací kód: VD105a
TP-LINK TL-SM311LS
Modul – MiniGBIC/SFP 1000Base LX (LC)

TP-LINK TL-SM311LS - Modul
Viac ako98%spoľahlivosť
-30%
-30% €32,65
€22,90 bez DPH €19,08
Kúpiť
Na sklade 5 ks
Môžete mať zajtra
Objednávací kód: TP810
D-Link DEM-310GT
Prevodník – 1-Port MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (SM, LC) Transceiver modul, max.10km, NBD

€52,90 bez DPH €44,08
Info
Nie je dostupné
Objednávací kód: NN310g
TP-LINK TXM431-SR
Modul – MiniGBIC/SFP + 10GB Base SR (LC), 850nm Multi-mode, 300m

€42,90 bez DPH €35,75
Kúpiť
Na sklade 1 ks
Môžete mať zajtra
Objednávací kód: TP811c
TP-LINK TXM431-LR
Modul MiniGBIC / SFP + 10GB Base LR (LC), 1310nm Single-mode, 10km

Posledné 2 kusy za túto cenu
€85,90 bez DPH €71,58
Kúpiť
Na sklade
Môžete mať ve štvrtok 13.12.
Objednávací kód: TP811d
Netgear AGM731F
Modul –MiniGBIC/SFP 1000Base SX

Netgear AGM731F - Modul
-11%
-11% €152,90
€135,90 bez DPH €113,25
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade 1 ks
Môžete mať zajtra
Objednávací kód: VF150
TP-LINK MC210CS
Média konvertor – 1Gb/s SC na 1Gb/s RJ45, 15km

TP-LINK MC210CS - Média konvertor
-11%
-11% €42,14
€37,60 bez DPH €31,33
Kúpiť
Rozbalené
Môžete mať zajtra
Objednávací kód: TP607i
TP-LINK TL-SM311LM
Modul – MiniGBIC/SFP 1000Base MM (LC)

TP-LINK TL-SM311LM - Modul
-64%
-64% €26,03
€9,36 bez DPH €7,80
Kúpiť
Rozbalené
Môžete mať zajtra
Objednávací kód: TP810b
TP-LINK TXM431-LR
Modul MiniGBIC / SFP + 10GB Base LR (LC), 1310nm Single-mode, 10km

TP-LINK TXM431-LR - Modul
-10%
-10% €85,90
€76,98 bez DPH €64,15
Kúpiť
Rozbalené
Môžete mať zajtra
Objednávací kód: TP811d
TP-LINK TL-SM321A
Modul – MiniGBIC/SFP 1000Base SM (LC), 10km

TP-LINK TL-SM321A - Modul
-14%
-14% €44,90
€38,45 bez DPH €32,04
Kúpiť
Rozbalené
Môžete mať zajtra
Objednávací kód: TP811
TP-LINK TL-SM321B
Modul – MiniGBIC/SFP 1000Base SM (LC), 10km

TP-LINK TL-SM321B - Modul
-35%
-35% €35
€22,90 bez DPH €19,08
Kúpiť
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: TP811b
TP-LINK MC110CS
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km

TP-LINK MC110CS - Média konvertor
Viac ako99%spoľahlivosť
€35,90 bez DPH €29,92
Kúpiť
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: TP607f5
TP-Link MC100CM
Média konvertor – 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 2km

€35,90 bez DPH €29,92
Kúpiť
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: TP607f3
Netgear AGM732F
Modul – MiniGBIC/SFP 1000Base LX

€302,90 bez DPH €252,42
Kúpiť
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: VF150b

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné média konvertory Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie média konvertory Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii média konvertory recenzie
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB16
Váš osobný asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzácia
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi