Digitální žák Pravé ucho Alza dny

Najlepšie mini telefóny 2023 (AKTUALIZOVANÉ)

Zobraziť katalóg

Článok

• Autor: Redakcia

Mini mobil je u rady používateľov veľmi obľúbeným artiklom. Nie každý chce vo vrecku nosiť obriu placku, ktorá sa jednou rukou horšie ovláda. Malé mobily zvyčajne nemusíte držať obojručne, vo vrecku vám nezaberú veľa miesta a sú ľahké. A dnes majú oproti minulosti už aj veľké displeje. V nasledujúcom článku sme pre vás pripravili prehľad najlepších malých mobilov, ktoré momentálne môžete mať, a to v jednotlivých cenových reláciách a veľkostiach displeja.

Najmenšie mobilné telefóny

Mini mobily – OBSAH

 1. Mini mobil = malý displej? Dnes to už nemusí byť pravda
 2. Mobilné telefóny do 6"
 3. Mobilné telefóny do 5"
 4. Mobilné telefóny do 4"
 5. Najlepšie mini telefóny nad 550 €
 6. Najlepšie mini telefóny do 550 €
 7. Najlepšie mini mobily do 400 €
 8. Miniatúrne mobily do 200 €

Mini mobil = malý displej? Dnes to už nemusí byť pravda

Mini telefóny ponúkajú rad výhod, ktoré vyplývajú z ich skromných rozmerov. Asi najpodstatnejšou je jednoduché ovládanie jednou rukou, vďaka čomu sa s telefónom dobre pracuje aj deťom a ženám s drobnejšími rukami. Niekto je skrátka zvyknutý vnímať mobil ako jednoručné zariadenie, ktoré vytiahne z vrecka, rýchlo na ňom urobí, čo potrebuje, a zase ho do vrecka vráti. Akýkoľvek mini smartfón presne toto plní bez pochýb.

Mini mobily sú aj pre mužov
Mini mobil je vhodný nielen pre deti a zástupkyne nežného pohlavia. Aj muži majú radi mini telefón, pretože často ani oni nepotrebujú príliš veľké a menej praktické zariadenie.

Keď už sme pri vreckách, nie každý so sebou nosí kabelku, aby v nej mohol prenášať veľké pádlo, a nie každý je ochotný zruinovať svoj výzor ranvejou na stehnách. Niekto chce skrátka malý a vo vrecku neviditeľný mini mobilný telefón. To môže byť praktické napríklad pri športe, pri ktorom o mini mobile ani neviete. Kompaktné telefóny sú tak v poslednej dobe viac obľúbené, než sa na prvý pohľad môže zdať.

i Telefóny Redmi Note 12 v SR. Najvyšší model ponúkne 200 Mpx fotoaparát

A aký veľký je vlastne taký mini mobilný telefón? Za malý mobil (tiež mikro mobil) dnes všeobecne považujeme telefóny s displejom menším ako 5,9". Ak si hovoríte, ako môžu byť telefóny do šiestich palcov považované za mini mobilné telefóny, je to vďaka tenkým rámčekom okolo obrazovky. Predtým boli hrubé, a ak chcel telefón ponúknuť veľkú plochu zobrazovača, musel byť aj samotný mobil veľký. Dnes už to do značnej miery neplatí. Rozdiel znázorňuje nasledujúci obrázok.

Minimobily – rozdiel medzi staršími a novšími telefónmi
Ak si dnes kúpite mini telefón, neznamená to, že má malý displej. Môžu za to zredukované rámčeky.

Mobilné telefóny do 6"

Za malý inteligentný telefón do 6 palcov sa v dnešnej dobe radí už veľká kopa smartfónov. Veľa nových používateľov siaha po variantoch, ako je práve kompaktný mobil, a preto sa väčšina výrobcov sústredí aj na menšie telefóny. 6 palcov veľký displej je stále považovaný za malý a dá sa tak jednoducho ovládať jednou rukou a nijako neprekáža vo vrecku.

V tejto kategórii nájdeme tiež veľa outdoorových smartfónov. Príkladom môže byť veľmi obľúbený CAT S42 H+. Ide o malý odolný telefón s 5,5" veľkým displejom. Vďaka svojej pevnej a vodoodolnej konštrukcii vydrží tiež tvrdé nárazy a pády do vody. Vyhľadávajú ho predovšetkým nadšenci adrenalínových športov, alebo ľudia pracujúci v ťažkom teréne.

i Najlepšie mobilné telefóny 2023 (AKTUALIZOVANÉ).

Medzi mobil do 6 palcov patrí tiež iPhone 13 mini. Displej s uhlopriečkou 5,4" vybavený OLED technológiou spolu s ďalším vybavením tvorí špičkový telefón, ktorý veľa používateľov vyhľadáva.

Ďalšie mobilné telefóny do 6 palcov:

Mobilné telefóny do 5"

Mobily do 5 palcov už nemajú veľký počet zástupcov. Väčšina nových mobilných telefónov má dnes uhlopriečku displeja od päť palcov vyššie. Stále sa však niektoré nájdu. Telefón do 5 palcov je napríklad veľmi obľúbený iPhone SE 2022 tretej generácie. Vďaka svojmu 4,7" displeju je považovaný za malý dotykový telefón a veľa používateľov ho preto vyhľadáva. Napriek svojej malej veľkosti vnútri skrýva skvelú výbavu a výkon tak vôbec nechýba.

i iPhone SE 2022 (RECENZIA): nestavia na inováciách, stále však má svoje kúzlo.

Medzi telefóny do 5 palcov v minulosti spadali tiež smartfóny spoločností ako je napríklad Xiaomi. 5 palcov veľké displeje sa však už objavujú len zriedkavo a s novými telefónmi si tak budeme musieť pomaly zvyknúť na väčšie displeje.

Mobilné telefóny do 4"

Čo sa týka tých najmenších, stále dostupných micro mobilov, ide najčastejšie o tlačidlové mobilné telefóny. 4 palce veľké displeje sme mali možnosť vidieť na prvých dotykových telefónoch. Od tej doby ale uplynula už dlhá doba a smartfóny sa posunuli o veľký kus ďalej, a to najmä uhlopriečkou displeja, ktorou disponuje telefón. 5 palcov a menšie uhlopriečky tak pomaly miznú a my sa s nimi musíme pomaly začať lúčiť.

Tlačidlové telefóny však stále zostávajú a najväčší záujem o ne nájdeme najmä medzi nenáročnými a staršími používateľmi. Uhlopriečky displejov tlačidlových telefónov sa väčšinou pohybujú medzi 2,2 až 2,8 palcami. Medzi najobľúbenejšie patrí napríklad Nokia 2660 Flip vybavená 2,8" displejom, alebo tiež Aligator A675 s 2,2" displejom.

Ďalšie tlačidlové telefóny:

i

Samsung Galaxy S23 5G (RECENZIA): malý, ale skutočne šikovný fotomobil

Najlepšie mini telefóny nad 550 €

Ak si chcete dopriať to najlepšie v kompaktnom tele, tu si vyberiete. Náš výber zahajujeme tým najlepším, čo súčasné menšie mobilné telefóny môžu ponúknuť. Nájdete tu predovšetkým vlajkové lode popredných spoločností, ako je napr. Asus Zenfone 10, iPhone 13 mini, Samsung Galaxy S22 5G alebo kvalitný odolný smartfón CAT S62 Pro.

Mini mobil Asus Zenfone 10

Asus Zenfone 10

 • 5,9" AMOLED displej 2 400 × 1 080 px
 • Procesor Snapdragon 8 Gen 2
 • Až 16 GB RAM
 • 128/256/512 GB interného úložiska
 • Fotoaparát 50 Mpx (f/1,9) + 13 Mpx (f/2,2)
 • Batéria 4 300 mAh

Telefóny Asus Zenfone už pomaly tradične ctia potrebu nemálo zákazníkov po výkonných, ale dobre vybavených mobiloch. Vlajková loď s 5,9" nie je príliš častá, ale nový Zenfone 10 je už niekoľko generácií s týmto rozmerom. A evidentne to zákazníci dokážu oceniť. Nie je pritom ťažké pochopiť, prečo. Asus Zenfone 10 používa AMOLED zobrazovač so 120 Hz a pri hraní hier až so 144 Hz, Snapdragon 8 Gen 2 v kombinácii s až 16 GB pamäte RAM potom zaisťujú špičkový výkon. Na fotenie slúži opäť dvojitý fotoaparát. Ten hlavný s 50 megapixelmi, ten sekundárny ultraširokouhlý tentoraz s 13 Mpx. Ani tento rok sa potom nezabudlo na 3,5 mm jack, vodoodolnosť podľa IP68 a najnovšie ani bezdrôtové nabíjanie. Minuloročný model ho nemal. Voľba padla na malú 4 300 mAh batériu, ktorá ale v súhre s úspornými komponentmi a proklamovanou dobrou optimalizáciou sľubuje slušnú výdrž. Viac o telefóne si prečítajte v článku Kráľ kompaktných telefónov. Asus Zenfone 10 dostáva špičkový výkon, výbavu a najnovšie aj bezdrôtové nabíjanie.


Mini mobil iPhone 13 Mini

iPhone 13 mini

 • 5,4" OLED displej 2 340 × 1 080 px
 • Procesor Apple A15 Bionic
 • 4 GB RAM
 • 128/256/512 GB interného úložiska
 • Fotoaparát 12 Mpx (f/1,6) + 12 Mpx (f/2,4)
 • Batéria 2 438 mAh

iPhone 13 Mini je najnovším malým telefónom spoločnosti Apple. Nenechajte sa však zmiasť malými rozmermi s displejom s uhlopriečkou 5,4". Tento smartfón dokáže predbehnúť svojím výkonom ďaleko väčšie a drahšie telefóny a oproti svojmu predchodcovi iPhonu 12 mini sa chváli niekoľkými vylepšeniami. Menší výrez obrazovky poteší väčšou plochou displeja. Vnútri sa nachádza najvýkonnejší mobilný čip od Applu, a to A15 Bionic. Ten pomôže napríklad v natáčaní videí vo filmárskom režime. Väčšia výdrž batérie potom poteší snáď každého.


Mini mobil Samsung Galaxy S23 5G

Samsung Galaxy S23 5G

 • 6,1" displej 2 340 × 1 080 px
 • Osemjadrový procesor Snapdragon 8 Gen 2
 • 8 GB RAM
 • 128 GB interného úložiska
 • Fotoaparát 50 Mpx + 10 Mpx + 12 Mpx
 • Batéria 3 900 mAh

Najnovší malý zástupca vybaveného radu Samsung Galaxy S si stále drží veľmi prijateľnú a kompaktnú 6,1" uhlopriečku kvalitného AMOLED displeja. Spoločne s tým sa podarilo udržať aj váhu na rozumných 167 gramoch. Inak svojou vnútornou výbavou hravo konkuruje tým najlepším. Špičkový čip Snapdragon 8 Gen 2 už je konečne k dispozícii naprieč všetkými lokalitami, operačná pamäť zostáva na dostačujúcich 8 GB. Kvalitný trojitý fotoaparát s teleobjektívom fotí lepšie za šera a baterka povyšuje na 3 900 mAh.


Mini mobil CAT S62 Pro

CAT S62 Pro

 • 5,7" displej 2 160 × 1 080 px
 • Qualcomm Snapdragon 660
 • 6 GB RAM
 • 128 GB interného úložiska
 • Fotoaparát 12 Mpx (f/1,8)
 • Batéria 4 000 mAh

Odolný telefón CAT síce váži okolo 250 gramov, ale inak ide o vcelku kompaktný telefón s uhlopriečkou displeja 5,7". Zobrazenie je navyše veľmi jemné vďaka Full HD+ rozlíšeniu. Solídna hardvérová výbava sa skladá z procesora Snapdragon 660 podporeného 6 GB operačnej pamäte. Fotoaparát s 12 Mpx rozlíšením príde vhod na dostačujúce fotografie, ale tiež sa môže pýšiť schopnosťou termokamery od firmy FLIR. Batéria potom ponúka kapacitu 4 000 mAh.


Najlepšie mini telefóny do 550 €

Keď sa budeme limitovať cenou do 550 €, príde reč na niekoľko známych značiek, ktoré sa pýšia ako výkonom, tak kvalitou spracovania. Z tejto kategórie sme pre vás vybrali skvelý malý telefón iPhone SE 2022, kvalitný odolný smartfón CAT S62 Pro a UleFone Armor 11 5G.

Google Pixel 5

Asus Zenfone 8

 • 5,92" displej 2 400 × 1 080 px
 • Qualcomm Snapdragon 888
 • 8 GB RAM
 • 128 GB interného úložiska
 • Fotoaparát 64 Mpx + 12 Mpx
 • Batéria 4 000 mAh

Skvelý výkon a čisto elegantný dizajn sľubuje mobilný telefón Asus Zenfone 8. Disponuje 5,92" displejom s rýchlou odozvou 90 Hz a jedným z najvýkonnejších procesorov na trhu s podporou sietí 5G. Fotoaparát hravo zvláda fotenie aj za náročných svetelných podmienok, problémom preňho nie je ani nočná fotografia oblohy. Viac ako 2 šošovky nie sú potrebné. Kto chce skvelý výkon a spoľahlivý telefón, bude s Asus Zenfone 8 veľmi spokojný.

Mini mobil iPhone SE 2022

iPhone SE 2022

 • 4,7" Retina HD displej 1 334 × 750 px
 • Osemjadrový procesor Apple A15 Bionic
 • 4 GB RAM
 • 64 GB interného úložiska
 • Fotoaparát 12 Mpx + 7 Mpx
 • Batéria 2 018 mAh

iPhony sú nesmierne obľúbené a niektoré patria aj medzi malé mobilné telefóny za prijateľnú cenu. Jedným z nich je iPhone SE 2022, čo je už 3. generácia tohto kompaktného iPhonu. Dizajn s tlačidlom home button sa nezmenil. Pod kapotou to však slušne vrie. Procesor Apple A15 Bionic totiž zdieľa napríklad s najvyšším radom iPhone 13. Lepší čip dovolil pridať pár vylepšení aj do, na prvý pohľad úplne totožného, 12 Mpx fotoaparátu. Fanúšikov môže zlákať napríklad vyššia výdrž na batériu či podpora najrýchlejšej mobilnej siete 5G. Pokiaľ vám teda nevadí rokmi preverený, avšak stále rovnaký, dizajn, môže byť iPhone SE 2022 tou správnou voľbou.


UleFone Armor 11 5G

UleFone Armor 11 5G

 • 6,1" displej 1 520 × 720 px
 • MediaTek MT6873
 • 8 GB RAM
 • 256 GB interného úložiška
 • Fotoaparát 48 Mpx (f/1,8) + 20 Mpx (f/1,8) + 13 Mpx (f/2,4) + 2 Mpx (f/2,4) + 2 Mpx (f/2,4)
 • Batéria 5 200 mAh

Tento telefón skutočne prekvapí svojou výbavou. UleFone Armor 11 5G síce nemusí byť telefón značky, ktorá je vám povedomá, ale pri pohľade na jeho schopnosti sa vám možno vryje do pamäte. Menší 6,1" displej predsa len mohol dostať väčšie rozlíšenie, ale aj tak bude obraz dostačujúci. O solídny výkon sa stará čip MediaTek a 8 GB RAM. Do veľkého 256 GB úložiska sa môžu zhromaždiť napríklad fotografie hneď z pätice fotoaparátov. Hlavnému snímaču totiž sekunduje širokouhlý, teleobjektív, makro senzor a nakoniec aj hĺbkový.


Najlepšie mini mobily do 400 €

Možno sa s výberom chcete zmestiť do sumy 400 €. V nasledujúcej kategórii vidíme telefóny slušnej strednej triedy a jej zástupcovia to na sebe nechávajú poznať. Vytipovali sme pre vás malé telefóny Sony Xperia 10 IV 5G, myPhone Hammer Construction a CAT S42 H+. Nižšie sa dozviete o výbere niekoľkých z najmenších telefónov do 400 €.

i Rady Mini a Lite
Niektorí výrobcovia predstavujú popri štandardných modeloch aj „Mini“ alebo „Lite“ verzie, nemusia však ísť priamo o mini mobily. Firma Samsung predtým skutočne robila zmenšené verzie svojich vlajkových lodí z radu S, Huawei na druhej strane predstavuje telefóny z radu „Lite“, ktoré nie sú menšie ako ich plnohodnotné náprotivky, ale výbavou chudobnejšie a lacnejšie.
Sony Xperia 10 IV 5G

Sony Xperia 10 IV 5G

 • 6" displej 2 520 × 1 080 px
 • Procesor Snapdragon
 • 6 GB RAM
 • 128 GB interného úložiska
 • Fotoaparát 12 Mpx (f/1,8)
 • Batéria 5 000 mAh

Aj menšie telefóny môžu byť vybavené skutočne štedro. Svoje o tom vie aj Sony Xperia 10 IV 5G. Telefón s uhlopriečkou 6" má striedmy dizajn s plochými bokmi a tenkými rámčekmi okolo displeja. Veľmi podarený je displej s filmovým pomerom strán 21 : 9, za ktorého rozlíšenie by sa nemusel hanbiť ani panel o minimálne pol palca väčší. Výkon zabezpečuje Snapdragon 695 s 6 GB RAM. Hlavný fotoaparát sa prezentuje rozlíšením 12 Mpx a po 8 Mpx rozlíšení dostal širokouhlý snímač a teleobjektív s 2-násobným optickým zoomom. Xperia má aj 3,5 mm jack alebo 5 000 mAh batériu.


myPhone Hammer Construction

myPhone Hammer Construction

 • 6" displej 2 160 × 1 080 px
 • Procesor MediaTek G85
 • 6 GB RAM
 • 128 GB interného úložiska
 • Fotoaparát 16 Mpx (f/1,8)
 • Batéria 6 000 mAh

Smartfón myPhone Hammer Construction si do svojej výbavy taktiež pripisuje jemný displej s rozlíšením Full HD+. Jeho rozmery a predovšetkým hmotnosť dosahujú vyššie hodnoty, pretože máme čo dočinenia s odolným telefónom. S čipom Mediatek G85 a 6 GB operačnej pamäte má OS Android 12 priestor na svižný beh. V trojitom fotoaparáte sa skrýva 16 Mpx na fotenie väčšiny situácii, po ruke má 8 Mpx širokouhlý fotoaparát a 1 Mpx hĺbkovú kameru. Odolnosť IP69 nie je prekvapením a mobil bude v prevádzke dlho vďaka 6 000 mAh batérii.


CAT S42 H+

CAT S42 H+

 • 5,5" displej 1 440 × 720 px
 • Štvorjadrový procesor MediaTek
 • 3 GB RAM
 • 32 GB interného úložiska
 • Fotoaparát 13 Mpx (f/2,0)
 • Batéria 4 200 mAh

Odolný telefón CAT S42 H+ má tiež ambície zaujať milovníkov menšej uhlopriečky, a pritom odolnej konštrukcie. Široké rámčeky okolo 5,5" IPS displeja však nie sú nijako drobné, takže rozmerovo ide o skôr väčší telefón. Výkonu je práve tak akurát vďaka 4-jadrovému čipu MediaTek a 3 GB RAM. Vnútorných 32 GB nemusí postačiť, ale našťastie je možné pamäť navýšiť pomocou kariet micro SD. Poteší jeden 13 Mpx fotoaparát a rovnako aj 5 Mpx selfie kamera. S telefónom zaplatíte vďaka NFC a pripojíte aj káblové slúchadlá.


Miniatúrne mobily do 200 €

V cenovej hladine do 200 € pre vás máme rovno troch zástupcov malých telefónov – Blackview GBV6600, Cubot Pocket a myPhone Now. Tieto telefóny už disponujú slušnými komponentmi, a tak postačia väčšine bežných používateľov, zvyknutých používať aj o niečo náročnejšie aplikácie. V kategórii najmenších telefónov do 200 € nájdete ideálne telefóny, pokiaľ zháňate dobrý pomer ceny a výkonu.

i Ak skutočne hľadáte tie najmenšie telefóny, hľadáte telefóny do peňaženky. Tými sú napríklad iNew Mini 1 a Sencor Element Mini. Sú to „hlúpe“ tlačidlové telefóny, čo toho veľa nedokážu a chýba im aj výbava, ktorú dnes považujeme za štandardnú. Ich hlavná prednosť však pramení z veľkosti, ktorá zhruba zodpovedá kreditnej karte. Vďaka nej to sú priamo micro telefóny. 
UleFone Armor 8 Pro

UleFone Armor 8 Pro

 • 6,1" displej 1 560 × 720 px
 • Osemjadrový procesor MediaTek
 • 8 GB RAM
 • 128 GB interného úložiska
 • Fotoaparát 16 Mpx (f/2,2) + 5 Mpx (f/2,4) + 2 Mpx (f/2,2)
 • Batéria 5 580 mAh

Tesne nad hranicou 6" sa dostal UleFone Armor 8 Pro. Konštrukcia s odolnosťou IP69K je samozrejme pri takto odolnom telefóne spevnená, ale aj tak sú rámčeky okolo HD IPS displeja tenké. Na váhe však telefón práve nešetrí, váži okolo 280 gramov. Procesora MediaTek prisluhuje nadštandardných 8 GB RAM. Trojitý zadný systém fotoaparátov je zložený z hlavného objektívu, makro a taktiež hĺbkového senzora. Telefón podporuje pripojenie drôtových slúchadiel aj pamäťovú kartu.


Cubot Pocket

Cubot Pocket

 • 4" IPS displej 1 080 × 540 px
 • Štvorjadrový procesor Unisoc
 • 4 GB RAM
 • 64 GB interného úložiska
 • Fotoaparát 16 Mpx
 • Batéria 3 000 mAh

Ak máte zálusk na skutočne veľmi kompaktný telefón, pozrite sa napríklad na Cubot Pocket. Ako už vyplýva z názvu, skutočne sa bez problémov zmestí do vrecka. Hrúbka tela síce dosahuje 12,5 mm, inak sa ale môžete spoľahnúť na skutočne drobný 4" panel so slušným rozlíšením. Ešte musíme vyzdvihnúť zaujímavo vyhotovený dizajn celého smartfónu. Procesor Unisoc a 4 GB RAM by mali behu systému Android 11 postačovať. Zadných 16 Mpx sa na nič nehrá, bežné fotografie mobil zvládne. Cubot si poradí aj s NFC či pamäťovou kartou. 


Mini mobil myPhone Now

myPhone Now

 • 6" displej 1 560 × 720 px
 • Procesor MediaTek MT6762
 • 4 GB RAM
 • 64 GB interného úložiska
 • Trojnásobný fotoaparát 13 Mpx
 • Batéria 4 000 mAh

Na prvý pohľad nenápadný telefón so zvláštnym názvom myPhone Now toho má prekvapivo dosť čo ponúknuť. Na uhlopriečke rovných 6" sa dočkáme skôr priemerného rozlíšenia, ale plocha je decentne narušená iba kvapkovitým výrezom. Osemjadrový čip MediaTek zvládne utiahnuť operačný systém Android 10 v spojení s peknými 4 GB pamäte RAM. Interných 64 GB navyše nemusí byť konečných, ďalšie dáta uložíte na pamäťovú kartu. Trojnásobný fotoaparát okrem hlavného snímača prináša makro a hĺbkovú kameru. Nakoniec určite poteší prítomnosť NFC pre mobilné platby, podpora eSIM a 4 000 mAh batéria.

  
i Mohlo by vás zaujímať

Vzhľadom na stále menšie rámčeky sa pri telefónoch neustále zväčšujú displeje, avšak veľkosť zostáva naďalej rovnako kompaktná. Kým v minulosti sme si o 5" mini mobiloch mohli nechať zdať, dnes existujú aj 6" mini telefóny. Mini smartfóny značne nabrali na výkone a ustoja aj náročnejšie použitie.

4,5 30×
Asus Zenfone 9 8 GB/128 GB čierny
Mobilný telefón – 5,9" AMOLED 2400 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128,01 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, fotoaparát: 50Mpx (f/1,9) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5 mm) a USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 30W, batéria 4300 mAh, model 2022, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
711,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: AST052b1
4,5 30×
Asus Zenfone 9 8 GB/256 GB, biely
Mobilný telefón – 5,9" AMOLED 2400 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, fotoaparát: 50Mpx (f/1,9) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5 mm) a USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 30W, batéria 4300 mAh, model 2022, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
764,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: AST052c3
4,8 312×
iPhone 13 Mini 128GB čierna
Mobilný telefón – 5,4" Super Retina XDR OLED 2340 × 1080, operačná pamäť 4 GB, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 2438 mAh, model 2021, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
718,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI037b2
4,8 312×
iPhone 13 Mini 128 GB zelená
Mobilný telefón – 5,4" Super Retina XDR OLED 2340 × 1080, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie, model 2022, iOS
718,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI037b6
iPhone 13 Mini 256GB modrá - Mobilný telefón
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,8 312×
iPhone 13 Mini 256GB modrá
Mobilný telefón – 5,4" Super Retina XDR OLED 2340 × 1080, operačná pamäť 4 GB, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 2438 mAh, model 2021, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
818,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI037c4
iPhone 13 Mini 256GB biela - Mobilný telefón
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,8 312×
iPhone 13 Mini 256GB biela
Mobilný telefón – 5,4" Super Retina XDR OLED 2340 × 1080, operačná pamäť 4 GB, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 2438 mAh, model 2021, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
845,90 €
Posledný kus na sklade
Objednávací kód: RI037c1
4,8 84×
iPhone SE 128 GB červená 2022
Mobilný telefón – 4,7" IPS 1334 × 750, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,8), predná kamera 7Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP67, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie, model 2022, iOS
594,90 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI040c3
4,8 84×
iPhone SE 256 GB biela 2022
Mobilný telefón – 4,7" IPS 1334 × 750, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,8), predná kamera 7Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP67, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie, model 2022, iOS
724,90 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI040d1
4,2 86×
Samsung Galaxy S22 5G 256 GB biela
Mobilný telefón – 6,1" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2200, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 10Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie, batéria 3700 mAh, model 2022, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
749 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0228c1
4,2 86×
Samsung Galaxy S22 5G 128 GB biela
Mobilný telefón – 6,1" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2200, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 10Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie, batéria 3700 mAh, model 2022, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
649 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0228b1
4,2 86×
Samsung Galaxy S22 5G 256 GB zelená
Mobilný telefón – 6,1" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2200, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 10Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie, batéria 3700 mAh, model 2022, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
749 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0228c4
4,4 16×
Sony Xperia 10 V 5G 6 GB/128 GB čierny
Mobilný telefón – 6,1" OLED 2520 × 1080, operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 695 5G, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavný + 8Mpx širokouhlý, predná kamera 8Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5 mm) a USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
409 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SOM0102b1
4,4 16×
Sony Xperia 10 V 5G 6 GB/128 GB zelený
Mobilný telefón – 6,1" OLED 2520 × 1080, operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 128 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 695 5G, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavný + 8Mpx širokouhlý, predná kamera 8Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5 mm) a USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
409 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SOM0102b4
UleFone Armor 11 5G čierny - Mobilný telefón Doprava
zadarmo
3,9 10×
UleFone Armor 11 5G čierny
Mobilný telefón – 6,088" IPS 1520 × 720, operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, dual SIM, procesor MediaTek MT6873, fotoaparát: 48Mpx (f/1,79) hlavný + 13Mpx širokouhlý + 20Mpx teleobjektív + 2Mpx makro, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 18W, bezdrôtové nabíjanie, batéria 5200 mAh, model 2021, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
406,90 €
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: ULF049b
4,6 25×
Samsung Galaxy XCover 5 čierny
Mobilný telefón – 5,3" TFT 1480 × 720, operačná pamäť 4 GB, vnútorná pamäť 64 GB, dual SIM + pamäťová karta, procesor Samsung Exynos 850, fotoaparát: 16Mpx (f/1,8), predná kamera 5Mpx, GPS, NFC, LTE, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 15W, batéria 3000 mAh, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
248,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0211b1
4,5
myPhone Now eSIM modrý
Mobilný telefón – 6" IPS 1560 × 720, operačná pamäť 4 GB, vnútorná pamäť 64 GB, single SIM + eSIM, fotoaparát: 13Mpx hlavný + 2Mpx makro, čítačka odtlačkov prstov, NFC, LTE, USB-C, batéria 4000 mAh, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
198,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PP6149b1
5,0
myPhone Hammer Construction strieborná
Mobilný telefón – 6" IPS 2160 × 1080, operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 128 GB, hybridný slot, procesor MediaTek Helio G85, fotoaparát: 16Mpx (f/1,8) hlavný + 8Mpx, predná kamera 8Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, Jack (3,5 mm) a USB-C, vodoodolný podľa IP69, rýchle nabíjanie 18W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 6000 mAh, model 2022, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
299,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PP626b1
Vytlačiť
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií