Poco C65 (RECENZIA): Stojí pár eur a nemožno od neho čakať zázraky, svoje pozitíva však má

Zobraziť katalóg

Poco C65, recenzia, úvod

Poco C65 (RECENZIA): Stojí pár eur a nemožno od neho čakať zázraky, svoje pozitíva však má


Poco je už na slovenskom trhu relatívne zabehnutou značkou spojenou aj s telefónmi Xiaomi. Poco C65, rovnako ako ďalšie telefóny z radov tejto spoločnosti, cieli predovšetkým na nižšiu mobilnú triedu. Novinka zaujme najmä cenovkou okolo 120 €. Čo všetko mobil za pár eur dokáže a kde musel výrobca naopak ubrať? Poco C65 sme vyskúšali a naše poznatky teraz prinášame v recenzii.Recenzia

Autor: Matěj Toul

Poco C65 (RECENZIA) – OBSAH

 1. Všetko podstatné dostanete s novinkou Poco C65 priamo v balení
 2. Poco C65 zaujme pomerne unikátnym vzhľadom
 3. Telefónu dominuje obrovský displej so zvýšenou obnovovacou frekvenciou
 4. Mobilný telefón výkonnostne výrazne trpí, a to už pri bežnom používaní
 5. Poco C65 s trojitým fotoaparátom? Nie tak celkom
 6. Telefón beží na staršom Androide s MIUI 14
 7. Nabíjanie Poco C65 je dosť pomalé, výdrž však poteší
 8. Ďalšie varianty Poco C65
 9. Recenzie Poco C65 – verdikt
 10. Čo sme o mobilnom telefóne Poco C65 napísali skôr

Všetko podstatné dostanete s novinkou Poco C65 priamo v balení

Telefón Poco C65 vám príde na prvý pohľad v nenápadnej škatuľke. Jej obsahu však našťastie nič nechýba. Vedľa samotného telefónu výrobca pribalil aj 10 W nabíjací adaptér a k nemu nevyhnutný USB-A na USB-C kábel. Hneď v úvode je však nutné dodať, že Poco C65 podporuje až 18 W rýchlonabíjanie - na dosiahnutie maximálnej rýchlosti nabíjania si budete musieť dokúpiť zvlášť adaptér.

Poco C65, recenzia, škatuľka Poco C65, recenzia, balenie
V balení nájdete všetko, čo budete potrebovať. Pribalený adaptér však nemá maximálny výkon.

Poco C65 zaujme pomerne unikátnym vzhľadom

Spoločnosť Poco sa svoje mobilné telefóny snaží vizuálne odlíšiť celkom pravidelne a Poco C65 túto tradíciu udržuje aj naďalej. Telefón ponúkne pomerne moderne vyzerajúci dizajn, ktorému dominuje hlavne fotografický modul. Pozostáva z dvoch oddelených kruhov, v ktorých sídli fotoaparát. Už tradične nesmie na chrbte mobilného telefónu Poco chýbať ani veľké logo, tu konkrétne zaobalené vo veľmi peknom leštenom obdĺžniku.

Žiadne zázraky nečakajte ani vo voľbe materiálov, mobilný telefón je s takto nízkou cenovkou, samozrejme, okrem skleneného displeja, vyrobený výhradne z plastu. Podľa vzoru moderných vlajkových lodí tu nechýba ani výrazný hranatý rám. V ňom nájdeme okrem iného slot na micro SD kartu a 3,5 mm Jack, ktoré sú pre mnohých určite veľmi vítanými prvkami.

i

Spojenie portfólia spoločností Poco a Xiaomi je skutočne výrazné. Jeden z mobilných telefónov je dokonca takmer dvojníkom Poco C65. Viac sa dozviete v článku Xiaomi Redmi 13C (RECENZIA): Absolútny základ, ktorý neurazí, ani nenadchne.

Telefónu dominuje obrovský displej so zvýšenou obnovovacou frekvenciou

Pokiaľ si potrpíte na poriadne „pádlo“, Poco C65 vám určite urobí radosť. S uhlopriečkou 6,74" ide totiž naozaj o poriadny kus obrazovky. Mobil ďalej čerpá zo zvýšenej obnovovacej frekvencie 90 Hz, čo je dnes aj v tejto cenovej sfére pomerne štandard a technologicky ide o panel IPS. Pochváliť určite môžem aj jasnosť a farby telefónu.

Poco C65, displej
Displej je oproti iným telefónom nižšej triedy podstatne väčší. Mobil sa ťažko ovláda jednou rukou.

Treba určite zmieniť, že v dôsledku väčšej uhlopriečky je takmer nemožné ovládať telefón jednou rukou. To je ale niečo, čo pravdepodobne fanúšikom veľkých panelov nebude prekážať. Predný fotoaparát je potom riešený formou priestrelu v tvare kvapky, typickému pre telefóny Poco a lacnejšie mobilné telefóny Xiaomi. Uberá mu však body, na inak prémiovo vyzerajúcom dizajne.

Mobilný telefón výkonnostne výrazne trpí, a to už pri bežnom používaní

Výkon je niečo, s čím lacnejšie telefóny často dosť bojujú, čo asi nikoho príliš neprekvapí - niekde sa šetriť musí. Poco C65 však poháňa čipset MediaTek Helio G85, ktorý čoskoro oslávi už svoje 4. narodeniny a ani pri vydaní sa nejednalo o veľmi výkonnú platformu. Pripravte sa teda, že akékoľvek náročnejšie hry pre vás budú tabu.

Poco C65, recenzia, jack Poco C65, recenzia, fotomodul
Telefón je viac-menej celý z plastu. Poteší však napríklad 3,5 mm Jackom alebo slotom pre SD kartu.

Mobil sa pri testovaní občas zasekával aj v rámci operačného systému, aj keď som žiadnu aplikáciu aktívne nevyužíval. To by bežne mohlo byť aj známkou nedostatočnej operačnej pamäte, to však v prípade Poco C65 nehrozí. Testovaný model má totiž nadštandardných 8 GB RAM. K dispozícii je potom aj 6 GB variant. A ak by vám to nestačilo, 4, 6, alebo 8 GB pamäte RAM si môžete „požičať“ z interného úložiska ako virtuálnu pamäť. Tá je výrazne pomalšia a šanca, že ju budete potrebovať, je pomerne nízka, avšak výrobca rozšírenie umožňuje.

i

Najvýkonnejšie mobilné telefóny 2024

Poco C65 s trojitým fotoaparátom? Nie tak celkom

Na prvý pohľad sa Poco C65 tvári, že v jeho fotografickom module sídlia celkom tri objektívy. V skutočnosti však ide skôr o reklamný ťahák, pretože reálne môžete používať iba dva z nich. Hlavný 50 Mpx snímač a makro kamerku. Tretí fotoaparát však nenájdete ani v špecifikáciách, ani v aplikácii fotoaparátu. Možno ide o nejaký hĺbkový senzor, každopádne jeho zakrytie na vyhotovených fotografiách vôbec nič nemení.

Poco C65, fotorecenzia Poco C65, fotorecenzia Poco C65, fotorecenzia
Vzhľadom na nízku cenu nefotografuje fotoaparát mobilného telefónu Poco C65 vôbec zle. Vpravo môžete vidieť aj solídnu snímku vytvorenú makro kamerkou.

Hlavný fotoaparát Poco C65 je, ako som už zmienil, 50 Mpx, pričom predvolené rozlíšenie zachytených fotografií je 12,5 Mpx. Používa sa tu teda štvornásobný pixel binning. Senzor je potom za objektívom so svetelnosťou f/1,8. Urobeným snímkam sa úprimne nedá v tejto cenovej kategórii nič moc vytknúť, telefón fotografuje veľmi pekne, možno aj nadpriemerne.

i

Tieto a ďalšie fotografie nájdete v plnej kvalite na Google Disku.

Na fotografiách nájdete množstvo detailov, ktoré sa nestratia ani priblížením na 2× digitálny zoom. Telefón poteší aj reálne zachytenými farbami a možnosťou fotografovania v HDR. Slušne fotografuje dokonca aj 2 Mpx makro kamerka, ktorá v podobných telefónoch býva často len do počtu.

Telefón beží na staršom Androide s MIUI 14

Vzhľadom na to, že Android 14 je stále relatívne novinkou, nemožno sa diviť, že Poco C65 beží na Androide 13, konkrétne s nadstavbou MIUI 14 od Xiaomi. Tá je preslávená veľkým množstvom zdanlivo náhodných predinštalovaných aplikácií, ktoré pravdepodobne nikdy nevyužijete (tzv. bloatvér), a túto vlastnosť nemá, bohužiaľ, ani Poco C65. Inak ale ide o relatívne používateľsky obľúbenú nadstavbu.

Poco C65, recenzia, systém lockscreen Poco C65, recenzia, systém homescreen Poco C65, recenzia, systém aplikácie
Poco C65 poháňa MIUI 14 od Xiaomi - so všetkými dobrými aj zlými vlastnosťami.

Nabíjanie Poco C65 je dosť pomalé, výdrž však poteší

Ako som už spomenul na začiatku, v balení Poco C65 nájdeme len 10 W nabíjací adaptér, pričom mobil podporuje až 18 W rýchlonabíjanie. Ani jedna z možností však nie je výrazne rýchla. Veľká 5 000 mAh batéria sa nabíja viac ako dve hodiny, počítajte teda s dobíjaním skôr cez noc. Zároveň sa však môžete spoľahnúť na relatívne dobrú výdrž, konkrétne necelé dva dni používania.

Ďalšie varianty Poco C65

Telefón Poco C65 je k dispozícii v dvoch variantoch úložiska a troch farebných vyhotoveniach – čiernej, modrej alebo fialovej. V recenzii sme sa pozreli konkrétne na modrý variant Poco C65 8 GB / 256 GB. Ceny sú k 4. februáru 2024 nasledovné:

Recenzia Poco C65 – verdikt

Poco C65; verdikt recenzie

Poco C65

Mobily

Poco C65 je telefón nižšej triedy, čo potvrdzuje aj jeho výbava. Nijako výrazne nevystupuje z radu a ide skôr o mobil, na ktorý si za jeden, dva roky nikto nespomenie. Aktuálne však svojim používateľom ponúkne veľmi slušný fotoaparát, veľký displej a celkom pekné a dizajnové vyhotovenie. S cenovkou 120 € (alebo o pár eur viac v prípade 8 GB variantu) sa však nie je veľmi na čo sťažovať.

Klady

 • Nápaditý dizajn, hoci len z plastu
 • Veľký 90 Hz IPS panel s dobrým jasom
 • Hlavný fotoaparát vytvára prekvapivo dobré snímky
 • Nadpriemerná operačná pamäť a úložisko
 • Slot na SD kartu a 3,5 mm Jack
 • Veľmi prívetivá cena

Zápory

 • Veľmi nízky výkon, ktorý sa prejavuje aj v rozhraní
 • V balení je len 10 W adaptér
 • Veľa bloatvéru v systéme
i Mohlo by vás zaujímať

Nový model Poco C65 je vydarený mobilný telefón. Má množstvo ústupkov, ktoré sa ale dajú vopred očakávať. Veľký displej kombinuje s pekným dizajnom alebo fotoaparátom s pomerne vysokým rozlíšením. Procesor však zostal rovnaký ako vlani. 

Čo sme o mobilnom telefóne Poco C65 napísali skôr

Vzhľad rozhodne nebije do očí, Poco C65 naopak pôsobí moderne

Značka Poco stavia na relatívne extravagantný dizajn svojich mobilných telefónov, ktorý upúta, ale v rozumných medziach. Preto sa tiež modelom C65 výrobca Poco dokázal vymaniť z príliš zabehnutých koľají a novinka sa na zadnej strane pekne vyfarbuje. Opäť nechýba výrazný názov telefónu, ktorý si pre seba vyhradil jeden z obdĺžnikov. Vo zvyšných dvoch nájdeme vždy po jednom kruhovom výstupku s jedným, respektíve dvomi fotoaparátmi. 

Poco C65, dizajn Poco C65, materiál
Vzhľad pôsobí ucelene, nepreplácane. Farebné varianty sú čierna, modrá a fialová. Zdroj: mi.com.

Konštrukcia inak nemá ďalšie originálne prvky a samozrejme nemožno čakať iné materiály ako plast a sklo kryjúce displej. Škoda, že sa neopakuje situácia ako v prípade predchádzajúceho modelu Poco C55. Ten si vyžiadal pozornosť chrbtom potiahnutým kožou. Výrobca pri Poco C65 ani nešpecifikuje možnú odolnosť proti vode a prachu. Zato celkom jasne dáva najavo, že môžeme vyberať z 3 farebných odtieňov - čiernej, modrej a fialovej. Váha aj napriek veľkým rozmerom (displej má uhlopriečku 6,74" a celý telefón má výšku 168 mm) neprekročila 200 gramov. 

IPS panel sa dočkal rýchlejšej obnovy zobrazenia

Doteraz sa za veľkosť svojho displeja výrobca Poco hanbiť nemusel, napriek tomu sa rozhodl ešte navyšovať. Poco C65 si tak pripisuje, ako už spomíname v predošlej kapitole, 6,74" IPS displej. To je skutočne úctyhodná plocha v tejto cenovej relácii. Novinkou je navyše rýchla 90 Hz obnovovacia frekvencia. Nedošlo však, bohužiaľ, na navýšenie rozlíšenia, musí dostačovať širokouhlé HD s pomerom strán 20 : 9. Výsledná jemnosť 260 ppi tak nie je nijako oslňujúca. 

Poco C65, obnovovacia frekvencia
Displeju rýchlejšia 90 HZ odozva jedine prospeje. Zdroj: mi.com

Okolo displeja Poco C65 sa tiahne čierny rámček bez ohľadu na farebný variant telefónu. Z vrchnej strany potom do panelu zasahuje výstupok v tvare kvapky s prednou selfie kamerkou. Prednú stranu pred poškriabaním chráni ochranné sklo Gorilla Glass, hoci bez špecifikácie, o akú ide generáciu. Displej má ďalej certifikáciu eliminácie modrého svetla.

Procesor smartfónu Poco C65 zostáva, ale poskočili pamäte a úložisko

Lepší procesor netreba. Toto si výrobca zrejme predsavzal a tiež dodržal. Preto nás MediaTek Helio G85 neprekvapuje, ten už poháňal predchádzajúci model Poco C55. Avšak k upgradu došlo v operačnej pamäti. Variant 6 GB je už základom a po novom pribudla možnosť mať integrovaných 8 GB. Aj to sa vám zdá málo? Nemalo by, ale mobilný telefón Poco sa napriek tomu chváli možnosťou si cez virtuálnu RAM hodnotu zdvojnásobiť na 12, resp. 16 GB.

i

Vivo Y36 (PREVIEW): ľahký update nižšej strednej triedy

Podobne ako operačná pamäť sa posunuli aj hodnoty vnútorného úložiska. Základ začína na 128 GB, vyššia verzia dosahuje 256 GB. Mobilný telefón Poco C65 si ponecháva možnosť vložiť pamäťovú kartu s kapacitou až 1 TB. Smartfón obsahuje systém Android 13 s nadstavbou MIUI 14. Na zapínacom tlačidle na boku sa usadila čítačka odtlačkov prstov a na vrchnej hrane 3,5 mm jack konektor. 

Poco C65, RAM
Ak by ste náhodou potrebovali viac ako 8 GB operačnej pamäte, je tu možnosť zdvojnásobiť ju tou virtuálnou. Zdroj: mi.com

Kde zrejme nenastane problém pri používaní, je výdrž batérie. Všeličo napovedá už kapacita 5 000 mAh, pričom podľa webu výrobcu sa môžeme tešiť na 23 hodín sledovania videa či 114 hodín počúvania hudby. Následné 18 W nabíjanie síce konkurenciou neotrasie, napriek tomu je tu prítomné. Poco C65 sa nabíja cez USB-C port, už nie cez microUSB. 

i

Xiaomi 14 a 14 Pro (PREVIEW): Prvýkrát Snapdragon 8 Gen 3, HyperOS a upravený dizajn

Poco C65 a fotoaparát: vysokému rozlíšeniu dopomôže umelá inteligencia

Aj nižšia kategória smartfónov sa rada vytasí s vysokým rozlíšením fotoaparátu. Poco C65 má na hlavnom snímači rozlíšenie 50 Mpx. K tomu sa pridáva aj umelá inteligencia, ktorá má za cieľ výsledky ďalej vylepšovať. Svetelnosť si drží bežnú hodnotu f/1,8. K hlavnému fotoaparátu sa viaže ešte základné 2 Mpx makro a nakoniec si Poco prizvalo ešte bližšie nešpecifikovanú 3. šošovku.

Poco C65, fotoaparáty
Šošovky sú viditeľné 3, avšak parametre tej poslednej pomocnej výrobca neuvádza. Zdroj: mi.com

Fotoaparát mobilného telefónu Poco C65 má hneď niekoľko režimov, napríklad nočné, portrét alebo time-lapse. Pokiaľ je treba, môžete si vynútiť maximálne rozlíšenie, inak ale Poco obrazové body kombinuje na docielenie lepšieho záberu v šere. Drobného navýšenia rozlíšenia sa dočkal selfie fotoaparát. Ten zvládne urobiť zábery až v kvalite 8 Mpx. C65 natáča predným aj zadným fotoaparátom video v maximálnej kvalite Full HD a 30 fps. 

Poco C65: cena a dostupnosť v SR

Pokiaľ vás mobilný telefón Poco C65 zaujal, jeho ceny budú podľa všetkého patriť medzi jeho prednosti, pretože budú veľmi zaujímavé:

Ceny, ktoré sú platné k 24. novembru 2023, sú nepochybne lákavé, najmä vzhľadom na ich výbavu. Aktuálne sú na všetky modely Poco C65 spustené predobjednávky a pokiaľ svoj model chcete dostať v prvej várke, tak kliknite na predobjednať. Doručený k vám bude v nasledujúcich dňoch či týždňoch.

i Mohlo by vás zaujímať

Nový smartfón Poco C65 je vydarený mobilný telefón. Má množstvo ústupkov, ktoré sa ale dajú vopred očakávať. Veľký displej kombinuje s atraktívnym dizajnom alebo fotoaparátom s pomerne vysokým rozlíšením, hoci procesor zostal rovnaký ako vlani. 

4,8 80×
POCO C65 6 GB/128 GB modrá
Mobilný telefón – 6,74" IPS 1600 × 720 (90Hz), operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 128 GB, dual SIM + pamäťová karta, procesor MediaTek Helio G85, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 2Mpx makro, čítačka odtlačkov prstov, NFC, LTE, Jack (3,5 mm) a USB-C, rýchle nabíjanie 18W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
119 €
Na objednávku – termín upresníme > 5 ks
Očakávame 28. 6. 2024
Objednávací kód: SKPOCO116b2
4,8 80×
POCO C65 6 GB/128 GB fialová
Mobilný telefón – 6,74" IPS 1600 × 720 (90Hz), operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 128 GB, dual SIM + pamäťová karta, procesor MediaTek Helio G85, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 2Mpx makro, predná kamera 8Mpx, čítačka odtlačkov prstov, NFC, LTE, Jack (3,5 mm) a USB-C, rýchle nabíjanie 18W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
119 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SKPOCO116b3
4,8 80×
POCO C65 6 GB/128 GB čierna
Mobilný telefón – 6,74" IPS 1600 × 720 (90Hz), operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 128 GB, dual SIM + pamäťová karta, procesor MediaTek Helio G85, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 2Mpx makro, predná kamera 8Mpx, čítačka odtlačkov prstov, NFC, LTE, Jack (3,5 mm) a USB-C, rýchle nabíjanie 18W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
119 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SKPOCO116b1
4,8 80×
POCO C65 8 GB/256 GB fialová
Mobilný telefón – 6,74" IPS 1600 × 720 (90Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, dual SIM + pamäťová karta, procesor MediaTek Helio G85, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 2Mpx makro, predná kamera 8Mpx, NFC, LTE, Jack (3,5 mm) a USB-C, rýchle nabíjanie 18W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
Kúpiť s kódom 6XIAOMI10 125,10 €
139 €
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SKPOCO116c3
4,8 80×
POCO C65 8 GB/256 GB modrá
Mobilný telefón – 6,74" IPS 1600 × 720 (90Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, dual SIM + pamäťová karta, procesor MediaTek Helio G85, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 2Mpx makro, predná kamera 8Mpx, čítačka odtlačkov prstov, NFC, LTE, Jack (3,5 mm) a USB-C, rýchle nabíjanie 18W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
Kúpiť s kódom 6XIAOMI10 125,10 €
139 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SKPOCO116c2
4,8 80×
POCO C65 8 GB/256 GB čierna
Mobilný telefón – 6,74" IPS 1600 × 720 (90Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, dual SIM + pamäťová karta, procesor MediaTek Helio G85, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 2Mpx makro, predná kamera 8Mpx, čítačka odtlačkov prstov, NFC, LTE, Jack (3,5 mm) a USB-C, rýchle nabíjanie 18W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
Kúpiť s kódom 6XIAOMI10 125,10 €
139 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SKPOCO116c1
5,0
Vivo Y76 5G 8+128GB čierny
Mobilný telefón – 6,58" IPS 2408 × 1080, operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, hybridný slot, procesor MediaTek MT6833 Dimensity 700 5G, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 2Mpx makro, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5 mm) a USB-C, rýchle nabíjanie 44W, batéria 4100 mAh, model 2021, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
159 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: VIV111b1
iPhone 15 Pro 128 GB, čierny titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 354×
iPhone 15 Pro 128 GB, čierny titán
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 077 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI047b1
iPhone 15 Pro Max 256 GB prírodný titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 220×
iPhone 15 Pro Max 256 GB prírodný titán
Mobilný telefón – 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Zľavnené -2 %
1 299 € 1 329 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI048b4
iPhone 15 128 GB modrý - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 236×
iPhone 15 128 GB modrý
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
818,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI045b2
iPhone 15 Plus 128 GB zelená - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 44×
iPhone 15 Plus 128 GB zelená
Mobilný telefón – 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
959,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI046b3
4,8 194×
Samsung Galaxy S23 5G 128 GB čierna
Mobilný telefón – 6,1" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 3900 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
799 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0246b5
4,8 194×
Samsung Galaxy S23 5G 128 GB biela
Mobilný telefón – 6,1" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 3900 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
799 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0246b3
Motorola Moto G84 5G 12 GB / 256 GB čierny - Mobilný telefón Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,5 91×
Motorola Moto G84 5G 12 GB / 256 GB čierny
Mobilný telefón – 6,55" P-OLED 2400 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 695, fotoaparát: 50Mpx (f/1,88) hlavný + 8Mpx širokouhlý, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5 mm) a USB-C, rýchle nabíjanie 30W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
239,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SMTR529b1
Vytlačiť
P-DC1-WEB03
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií