Recenzia POCO F6 Pro: Parametre vlajkovej lode a cena strednej triedy. 16 GB RAM a 1 TB úložiska sú špička

Zobraziť katalóg
POCO F6 Pro - recenzia

Recenzia POCO F6 Pro: Parametre vlajkovej lode a cena strednej triedy. 16 GB RAM a 1 TB úložiska sú špička

telefón POCO F6 Pro zaujme dizajnom aj parametrami. Poviete si: „Je to vôbec možné a za túto cenu?“ Áno, je. Skutočne má Snapdragon 8 Gen 2, 16 GB RAM a 1 TB úložiska. Otázka znie, či za tretinovú cenu oproti renomovaným vlajkovým lodiam ponúka primeranú kvalitu a výkon. A práve to sa dozviete v recenzii.Recenzia

Autor: Peter Vnuk

POCO F6 Pro (RECENZIA) – OBSAH

 1. Dizajn je v pohode a telo telefónu je ľahké
 2. Parádne parametre a ľahké telo
 3. Ako fotografuje POCO F6 Pro? 
 4. Skutočne super rýchle nabíjanie
 5. Akú konkurenciu zvážiť?
 6. Verdikt: POCO F6 Pro je super voľba pre tých, ktorí chcú mať parádny mobil za normálnu cenu
 7. Čo sme o POCO F6 Pro písali skôr

Dizajn je v pohode a telo telefónu je ľahké

Bežne dokážem posúdiť dizajn na prvý pohľad. Pri pohľade na POCO F6 Pro som však trochu v rozpakoch. Páči sa mi vysoké pokrytie prednej časti displejom, ale telefónu by pristali o niečo menej zaoblené rohy tela.

Je to ale vec vkusu, rovnako ako textúra zadnej časti POCO F6 Pro. Tá pôsobí akosi holograficky, ale nemôžem tvrdiť, že prémiovo, skôr naopak. Telo telefónu je kovové a zadnú časť pokrýva sklo, ale celkovo sa výrobcovi nepodarilo vytvoriť dojem vyššej triedy.

POCO F6 Pro, recenzia, POCO F6 Pro, recenzia,
Konštrukcia POCO F6 Pro.

Preto to uzavriem tým, že dizajn POCO F6 Pro sa niekomu bude páčiť a niekomu nie. Rozhodne by som nepovedal, že ide o model, ktorým budete pútať pozornosť. Počas testovania som ho schválne nosil v ruke a žiadne zvedavé či skúmavé pohľady som nezaznamenal.

POCO F6 Pro, recenzia, spodná hrana POCO F6 Pro, recenzia, konektor
Spodná hrana POCO F6 Pro.

Konštrukčne ide o ľahký telefón, a to treba pochváliť. Ostrovček senzorov zadného fotoaparátu nie je nijako extravagantný a zapadá do celkového vzhľadu F6 Pro. Snímač odtlačkov prstov mohol byť v displeji umiestnený trochu vyššie. Ale to je poznámka, ktorú smerujem aj k iným značkám a modelom smartfónov.

i

Asus Zenfone 11 Ultra (RECENZIA): 144 Hz displej a 16 GB RAM je paráda. To ale nie je všetko

POCO F6 Pro si zaobstaráte buď v čiernej, alebo bielej verzii. Osobne sa mi viac páči testovaná biela, ale čierna klasika bude asi vyhovovať väčšine. Určite musím pochváliť hmotnosť 209 gramov, pri takto veľkom a vybavenom mobile. Dobre sa drží a nie je ťažký.

POCO F6 Pro, recenzia, displej POCO F6 Pro, recenzia, fotoaparáty
Hrany a fotoaparáty POCO F6 Pro.

Parádne parametre a ľahké telo

O pohon POCO F6 Pro sa stará Snapdragon 8 Gen 2 od Qualcommu. Tohtoročné najvyššie modely majú Gen 3 a prvé telefóny s procesorom Snapdragon 8 Gen 4 pomaly nastúpia na scénu v októbri. V tejto chvíli teda ide o jeden z najvýkonnejších procesorov na trhu, aj keď nie je celkom top. No práve tam zrejme výrobca POCO ušetril peniaze, aby mohla byť výsledná cena prístupná aj obyčajnému smrteľníkovi, a je to skvelý ťah. Telefón je svižný a zvláda aj náročné hry.

POCO F6 Pro, recenzia,
Procesor Snapdragon 8 Gen 2. Zdroj: poco

Teraz si k tomu pripočítajte 16 GB pamäte RAM a 1 TB úložiska. Pravdepodobne vám spadne brada, pretože POCO F6 Pro ponúka parametre prémiového telefónu za cenu strednej triedy. To je na ňom super, a vďaka tomu sa aj menej majetný používateľ môže tešiť z výkonu, ktorý využije v náročnejších aplikáciách. Ale aj samotné reakcie mobilu sú bleskové, na čom má svoj podiel 120-hertzový AMOLED displej.

Ak by ste sa pýtali, na čo je dobré mať 16 GB operačnej pamäte, odpoveď je jednoduchá - na aplikácie. Výrobca tvrdí, že ich môžete mať spustených v jednom momente až 46, a pri tejto kapacite mu verím, aj keď až toľko som to neskúšal. Terabajtové úložisko je asi jasné každému. Smartfón má 50 Mpx fotoaparát, takže výsledné fotografie majú niekoľko MB, a video natáča v rozlíšení 8K pri 24 fps alebo v 4K pri 60 fps. Vysoká kapacita úložiska sa preto určite hodí nielen na dovolenke, ale aj pri bežných každodenných situáciách.

Ako fotografuje POCO F6 Pro?

Fotografie sú pekne detailné, a aj pri bližšom skúmaní ostrosti som bol spokojný. Umelá inteligencia zábery upravuje v reálnom čase a páčilo sa mi, že to robí decentne a rozhodne správne. Žiadne násilne zvýraznené farby ako z plagátov na tropickú dovolenku. Všetko vyzerá, ako má a POCO F6 nezaváha ani v horších svetelných podmienkach.

POCO F6 Pro, recenzia, interiér POCO F6 Pro, recenzia, interiér POCO F6 Pro, recenzia, interiér
Interiérové fotografie zhotovené smartfónom POCO F6 Pro.

Zaznamenal som menšie rozostrenie niektorých záberov, keď mu nedáte dostatok času na zaostrenie. Takže zrejme je uzávierka jednoducho trochu pomalšia, aj keď samotné snímanie je veľmi rýchle, ale nebojte sa. Hovoríme tu o milisekundách a porovnávame s drahšími modelmi iných značiek.

i

Sony Xperia 1 VI (PREVIEW): ešte lepšia výdrž batérie, špičkový výkon a teleobjektív s variabilným zoomom

Celkovo je fotoaparát POCO F6 Pro výborný a môže sa férovo stretnúť s tými najlepšími na trhu. Na to, aby sme ho mohli označiť za adepta na titul fotomobil, mu však chýba teleobjektív a občas trochu prepaľuje červenú farbu, ako môžete vidieť na záberoch.

POCO F6 Pro, recenzia, foto noc POCO F6 Pro, recenzia, foto noc
Nočné fotografie POCO F6 Pro.

Zaujalo ma, že výrobca modelu F6 Pro sa chváli tzv. burst shot snímaním, čo znamená, že môžete rýchlo po sebe nasnímať množstvo fotografií. Budem kruto úprimný – áno, funguje to, ale neviem, na čo je to v praxi dobré a nie je to ani zďaleka žiadna novinka. Oveľa dôležitejšie je, že POCO F6 Pro dokáže využiť algoritmus AI na vylepšené nočné snímky. Tie sú na vysokej úrovni a nezaznamenal som na nich žiadne chyby.

POCO F6 Pro, recenzia, zamračené
Exteriérová fotografia v podaní POCO F6 Pro.

Skutočne super rýchle nabíjanie

Aktuálne svoje nabíjanie nazývajú super rýchlym prakticky všetci výrobcovia. V tomto prípade je to ale pravda, a keď vezmete do ruky priloženú 120-wattovú nabíjačku, bude vám to jasné. Nechal som F6 Pro klesnúť na 2 percentá kapacity batérie, čo sa neodporúča, ale chcel som mu čo najviac „naložiť“.

POCO F6 Pro, recenzia, nabíjanie
Vysokokapacitná batéria POCO F6 Pro s rýchlym nabíjaním. Zdroj: poco

Na polovici kapacity som bol približne v priebehu desiatich minút a úplné nabitie trvalo takmer presne pol hodiny. Takže ak často zabúdate dobiť svojho miláčika a v zhone niekam odchádzate, POCO F6 Pro hodíte na nabíjačku, a než sa oblečiete, bude ready. Pokiaľ sa obávate zahrievania batérie, tak vás upokojím. Telefón sa nezahrial o nič viac ako ktorýkoľvek iný.

i

Honor 200 a Honor 200 Pro (PREVIEW): Nová stredná trieda s veľmi solídnym výkonom

Čo sa týka výdrže, je to jeden deň. Vzhľadom k tomu, že konkurenčný Samsung aktuálne nastavil latku na dva dni výdrže všetkých svojich smartfónov a ostatní výrobcovia ho pomaly nasledujú, malo by aj POCO. Na druhej strane je tu super rýchle nabíjanie.

Akú konkurenciu zvážiť?

Ide o mobilný telefón s cenovkou strednej triedy a parametrami high-endu. Až na generáciu procesora, ale to je v podstate detail, ktorý bez syntetických benchmarkov ani nepostrehnete.

V tejto cene si môžete kúpiť iPhone 13, ktorý sa v porovnaní s najnovším časovo nachádza dve generácie vzad. Takže asi vás nepotešia nevýhody ako iba 12 Mpx fotoaparát či 128 GB úložiska. Posun na novší iPhone 14 je ešte stále v rámci podobnej cenovej relácie, ale parametrovo to nebude príliš odlišné od modelu iPhone 13.

POCO F6 Pro, recenzia, konkurencia, iPhone 13
iPhone 13. Zdroj: apple.com

Do úvahy by mohol pripadať aj minuloročný Samsung Galaxy S23, hlavne ak by ste chceli v ruke držať renomovanejšiu značku ako POCO. Mierne jednoduchší Galaxy S23 FE má aktuálne podobnú cenu ako S23 a parametrovo sú si telefóny podobné, ale model S23 FE je o kúsok väčší. Pokiaľ by ste siahli po S23, dostanete o trochu lepší fotoaparát ako má POCO F6 Pro a funkcie Galaxy AI, čo znamená najmodernejšiu umelú inteligenciu, ktorá vám pomôže napríklad vyhľadať niečo, čo sa vám zapáči vo videu a množstvo ďalších vychytených vecí.

POCO F6 Pro, recenzia, konkurencia, Samsung Galaxy S23 FE
Samsung Galaxy S23 FE. Zdroj: samsung.com

Do úvahy tiež prichádza mobil Xiaomi 13T Pro, ktorý je v podstate bratom telefónu POCO F6 Pro. Ponúkne vám podobný dizajn, parametre aj kapacity a možno o niečo nižšiu cenu.

Tu podotknem, že POCO F6 Pro môžete získať v dvoch verziách. Okrem spomínanej kombinácie 16 GB operačnej pamäte a 1TB úložiska je k dispozícii aj verzia s 12 gigabajtmi RAM a 512 GB kapacitou na dáta, čo je stále slušná výbava. Cenový rozdiel je ale relatívne malý, a ak by som sa rozhodoval, asi by som si vybral ten drahší.

Parametre/Model POCO F6 Pro Samsung Galaxy S23 FE iPhone 13
Displej Uhlopriečka: 6,67" Uhlopriečka: 6,4" Uhlopriečka: 6,1"
Rozlíšenie: 3 200 × 1 440 px,
526 ppi
Rozlíšenie: 2 340 × 1 080 px,
403 ppi
Rozlíšenie: 2 532 × 1 170 px,
460 ppi
Typ: AMOLED Typ: AMOLED Typ: OLED
Obnovovacia frekvencia:
až 120 Hz
Obnovovacia frekvencia:
až 120 Hz
Obnovovacia frekvencia:
60 Hz
Ochrana: Corning Gorilla Glass Ochrana: Corning Gorilla Glass 5 Ochrana: Ceramic Shield
Zadné fotoaparáty Hlavný: 50 Mpx Hlavný: 50 Mpx Hlavný: 12 Mpx
Širokouhlý: 8 Mpx Širokouhlý: 12 Mpx Širokouhlý: 12 Mpx
Makro: 2 Mpx Teleobjektiv: 8 Mpx
Predný fotoaparát 16 Mpx 10 Mpx 12 Mpx
Čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 Exynos 2200 Apple A15 Bionic
GPU Adreno 740 Xclipse 920 Apple GPU
RAM 12 / 16 GB 8 GB 4 GB
Interné úložisko 256 / 512 / 1 024 GB 128 / 256 GB 128 / 256 / 512 GB
Operačný systém Android 14 Android 13 iOS
Podpora sietí 5G
3,5 mm jack
Stupeň krytia IP54 IP68 IP68
Akumulátor 5 000 mAh 4 500 mAh 3 240 mAh
Rýchlonabíjanie / bezdr.
nabíjanie: 120 W / -
Rýchlonabíjanie / bezdr.
nabíjanie: 25 W / 15 W
Rýchlonabíjanie / bezdr.
nabíjanie: 15 W / 15 W
USB-C
Rozmery 160,9 × 75 × 8,2 mm 158 × 76,5 × 8,2 mm 146,7 × 71,5 × 7,7 mm
Hmotnosť 209 g 209 g 174 g
Obsah balenia telefón, USB-C kábel, adaptér, obal, nástroj na vybratie SIM karty, používateľská príručka telefón, USB-C kábel, nástroj na vybratie SIM karty, používateľská príručka telefón, Lightning kábel, nástroj na vybratie SIM karty, používateľská príručka
Cena od 599 € od 569 € od 599 €
Ceny sú platné k 6. 6. 2024.

Verdikt: POCO F6 Pro je super voľba pre tých, ktorí chcú mať parádny mobil za normálnu cenu

POCO F6 Pro; recenzia, zhodnotenie

POCO F6 Pro

Mobily

Ako som už spomenul, dizajn nepôsobí prémiovo, ale parametre POCO F6 Pro sú presvedčivé, a to hlavne pokiaľ si vyberiete drahšiu verziu. Fotoaparát je kvalitný a v porovnaní s konkurenciou možno trochu menej výrazne upravuje fotografie pomocou umelej inteligencie. Niekedy to môže byť výhoda, ak chcete viac reality a menej fikcie. Vyzdvihnúť treba príjemnú hmotnosť, vysoko svietivý 120 Hz OLED displej s Gorilla Glass a bleskurýchle nabíjanie. Ovládanie bude povedomé hlavne majiteľom telefónov Xiaomi, pretože POCO F6 Pro beží na HyperOS. Zvuk je na slušnej úrovni a okrem Xiaomi sound podporuje aj Dolby Atmos.

Klady

 • ľahké telo
 • špičkové parametre
 • kvalitný fotoaparát
 • vysoko svietivý OLED displej
 • bleskurýchle nabíjanie
 • slušná kvalita zvuku

Zápory

 • výdrž batérie iba deň
 • dizajn pôsobí trochu lacno
i Mohlo by vás zaujímať

Poco F6 Pro zaujme predovšetkým skvelým pomerom medzi cenou a výkonom, ponúkne aj parádny fotoaparát s menej agresívnou úpravou fotografií AI. V porovnaní s konkurenciou poteší nízkou hmotnosťou, krásnym 120 Hz OLED displejom aj bleskovým nabíjaním. 

Čo sme o POCO F6 Pro písali skôr

• Autor: Redakcia

Výrobca Xiaomi ako jeden so šampiónov v ponuke mobilných telefónov s dobrým pomerom medzi cenou a výkonom  predstavuje svoje najnovšie modely Poco F6 a Poco F6 Pro. Tieto telefóny prinášajú presne to, čo by sme od nich čakali – rad vylepšení v porovnaní s predchodcom, a to vrátane očakávaného výkonu, ale aj omladenie dizajnu či zapracovanie na nových funkciách. Toto všetko novinky Poco F6 a Poco F6 Pro ponúkajú. 

i

Poco F6 a F6 Pro so zľavou

Chcete pri nákupe telefónu Poco F6 alebo Poco F6 Pro ušetriť? Teraz máte jedinečnú šancu. Stačí pri nákupe zadať špeciálny promo kód a zľava je vaša. K tomu ešte môžete využiť výhodný nákup na splátky bez navýšenia alebo získať dopravu zadarmo. Viac v tejto kapitole.

Poco F6 a Poco F6 Pro – OBSAH

 1. Poco F6 s moderným dizajnom sa nijako nelíši od štandardu
 2. Displej pre dokonalý zážitok
 3. Poco F6: štandardný fotoaparát, ktorý nesklame
 4. Batéria, ktorá vydrží celý deň
 5. Poco F6: cena a dostupnosť

Poco F6 s moderným dizajnom sa nijako nelíši od štandardu

Spoločnosť Poco dopriala svojim novinkám Poco F6 a F6 Pro moderný a dá sa povedať aj elegantný dizajn, ktorý podporujú decentné a elegantné odtiene. Predná strana vyzerá štandardne, tej zadnej potom dominujú výrazné fotomoduly. V prípade modelu F6 duálne, F6 Pro pridáva ešte tretí fotoaparát.

Poco F6 sa predáva v čiernej, titánovo sivej a zelenej farbe. Titán je len marketingový názov, nenechajte sa zmiasť, farby sú to však pekné a mali by vyhovieť veľkej časti zákazníkov. Poco F6 Pro si budú môcť záujemcovia vyberať z čiernej a bielej farby s charakteristickou textúrou.

Poco F6 vo všetkých dostupých farbách.

Poco F6 a Poco F6 Pro s AMOLED displejom

Poco F6 je vybavený 6,67 palcovým AMOLED displejom s rozlíšením 1 220 × 2 712 pixelov. Nechýba dnes už povinná obnovovacia frekvencia 120 Hz, vďaka ktorej sú posuny a prechody plynulé. Displej je chránený sklom Corning Gorilla Glass Victus+, ktoré poskytuje zvýšenú odolnosť proti poškriabaniu a nárazom. Maximálny jas 2 400 nitov by mal zaistiť dobrú viditeľnosť aj na priamom slnku.

Poco F6 Pro pracuje s rovnako veľkým 6,67" OLED displejom, veľkostne teda sú na tom mobily rovnako. Rozlíšenie je však v tomto prípade o niečo vyššie – 1 440 × 3 200 pixelov. Obnovovacia frekvencia je tiež 120 Hz a displej podporuje aj Dolby Vision, HDR10+ a dosahuje špičkový jas 4 000 nitov.

Poco F6 v elegantnej titánovej farbe.

Poco F6 má štandardný fotoaparát

Ako sme už načali vyššie, smartfón Poco F6 je vybavený zadným dvojitým fotoaparátom, ktorý zahŕňa hlavný 50 Mpx snímač so svetelnosťou f/1,6 a ultraširokouhlý snímač s rozlíšením 8 Mpx. Poco F6 Pro k tomu pridáva ešte makro fotoaparát s malým rozlíšením 2 Mpx. Pri tomto poslednom fotoaparáte si nie sme istí, či k niečomu bude, ale na propagačných materiáloch vyzerá trojitý lepšie ako dvojitý, a takto je nutné to brať.

V obidvoch prípadoch ale hlavný fotoaparát podporuje optickú stabilizáciu obrazu a fázové zaostrovanie, čo by malo zaistiť ostré a zároveň jasnejšie fotografie. Mobilný telefón Poco F6 podporuje 4K videozáznamy až so 60 snímkami za sekundu, Poco F6 Pro potom až 8K. Síce len s 24 snímkami za sekundu, v strednej triede je to ale aj tak neobvyklé. Zaujímavosťou je, že lacnejší mobil Poco F6 dostal 20 Mpx selfie kamerku, Poco F6 Pro 16 Mpx.

i

Batéria, ktorá vydrží celý deň

Výkonnostne sú na tom Poco F6 a Poco F6 Pro pomerne dobre. Lacnejší z dvojice poháňa mierne odľahčený, ale stále výkonný Snapdragon 8s Gen 3, ktorý spolupracuje s 12 GB pamäte RAM. To na strednú triedu nie je zlé a jeho budúci majitelia sa môžu tešiť aj na náročnejšie hry. Poco F6 je k dispozícii v 512 GB pamäťovom variante.

Poco F6 Pro naproti tomu poháňa minuloročný vrcholný čipset Snapdragon 8 Gen 2 s grafikou Adreno 740. Telefón je dostupný vo variantoch s internou pamäťou 512 GB, a podľa vzoru top modelov dokonca aj v 1 TB verzii, všetky potom s technológiou UFS 4.0. Dvojica zhodne beží na operačnom systéme Android 14 s nadstavbou HyperOS.

Poco F6 je vybavený batériou s kapacitou 5 000 mAh, ktorá bude zaisťovať dlhú výdrž na jedno nabitie. Novinka podporuje rýchle nabíjanie s výkonom 90 W, čo umožňuje doplnenie energie počas krátkej chvíle. Vďaka tejto technológii môžeme telefón nabiť na 100 % za približne 42 minút.

Batéria smartfónu Poco F6 Pro má tiež kapacitu 5 000 mAh a podporuje ultra rýchle nabíjanie s výkonom 120 W, ktoré umožňuje nabitie telefónu na 100 % za krátky čas len 18 minút.

Poco F6 Pro v čiernej verzii. Poháňa ho vrcholný čipset roku 2023, Qualcomm Snapdragod 8 Gen 2.

Poco F6 a Poco F6 Pro – tabuľka parametrov

Nasleduje porovnanie noviniek Poco F6 a F6 Pro.

Parametre/Model Poco F6 Poco F6 Pro
Displej Uhlopriečka: 6,7" Uhlopriečka: 6,67"
Rozlíšenie: 1 220 × 2 712 px, 446 ppi Rozlíšenie: 1 440 × 3200 px, 526 ppi
Typ: AMOLED Typ: AMOLED
Obnovovacia frekvencia: 120 Hz Obnovovacia frekvencia: 120 Hz
Ochrana: Corning Gorilla Glass Victus+ Ochrana: Corning Gorilla Glass Victus+
Zadné fotoaparáty Hlavný: 50 Mpx Hlavný: 50 Mpx
Predný fotoaparát 8 Mpx 8 Mpx
Čipset Qualcomm Snapdragod 8s Gen 3 Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2
RAM 8 GB 12 GB
Operačný systém Android 14 Android 14
Podpora sietí 5G
3,5 mm jack
Stupeň krytia IP64 IP68
Akumulátor 5 0000 mAh 5 0000 mAh
Drôtové nabíjanie: 90 W / - Drôtové nabíjanie: 120 W / -
Rozmery 160,5 × 74,4 × 7,8 mm 160,86 × 74,95 × 8,41 mm
Hmotnosť 179 g 206 g
Obsah balenia Poco F6, USB-C kábel, nástroj na vybratie SIM karty Poco F6 Pro, USB-C kábel, nástroj na vybratie SIM karty
Cena 479 € od 599 €
Ceny sú platné k 23. 5. 2024

Poco F6 a Poco F6 Pro: cena a dostupnosť

Telefóny Poco F6 a F6 Pro, ktoré už máme na sklade, sú na tom s cenou lepšie, než by sa mohlo zdať. Aspoň podľa niektorých parametrov ako napríklad výkon. Model Poco F6 stojí 479 €, Poco F6 Pro nájdete v ponuke od 599 €. Teraz ich však môžete získať lacnejšie až o 68 €. Zľavu docielite zadaním promo kódu „POCOF610“ na našom webe potom, čo si telefón vložíte do košíka. Akcia na zľavu platí do 2. 6. 2024. K tomu máte navyše možnosť obstarania telefónu na splátky bez navýšenia alebo dopravy zadarmo. Viac v článku Telefóny Poco F6 a Poco F6 Pro majú poriadnu porciu výkonu. S týmto promo kódom ušetríte až 68 €

i Mohlo by vás zaujímať

Telefóny Poco F6 a Poco F6 Pro chcú bodovať dobrou výbavou za prijateľnú cenu, ako je už zvykom pri tejto značke. Šancu rozhodne majú, ale odpoveď na otázku, ako sa im bude dariť v praxi, sa dozvieme až v našej recenzii. 

4,3 12×
POCO F6 Pro 12 GB/512 GB White
Mobilný telefón – 6,67" P-OLED 3200 × 1440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,6) hlavný + 8Mpx širokouhlý + 2Mpx makro, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rýchle nabíjanie 120W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Kúpiť s kódom ALZADNI15 509,15 €
Novinka
599 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SKPOCO121b2
4,3 12×
POCO F6 Pro 12 GB/512 GB Black
Mobilný telefón – 6,67" P-OLED 3200 × 1440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,6) hlavný + 8Mpx širokouhlý + 2Mpx makro, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rýchle nabíjanie 120W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Kúpiť s kódom ALZADNI15 509,15 €
Novinka
599 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SKPOCO121b1
4,3 12×
POCO F6 Pro 16 GB/1 TB Black
Mobilný telefón – 6,67" P-OLED 3200 × 1440 (120Hz), operačná pamäť 16 GB, vnútorná pamäť 1024 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,6) hlavný + 8Mpx širokouhlý + 2Mpx makro, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rýchle nabíjanie 120W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Kúpiť s kódom ALZADNI15 577,15 €
Novinka
679 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SKPOCO121c1
4,3 12×
POCO F6 Pro 16 GB/1 TB White
Mobilný telefón – 6,67" P-OLED 3200 × 1440 (120Hz), operačná pamäť 16 GB, vnútorná pamäť 1024 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,6) hlavný + 8Mpx širokouhlý + 2Mpx makro, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rýchle nabíjanie 120W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Kúpiť s kódom ALZADNI15 577,15 €
Novinka
679 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SKPOCO121c2
4,3
POCO F6 12 GB/512 GB Black
Mobilný telefón – 6,67" AMOLED 2712 × 1220 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3, fotoaparát: 50Mpx (f/1,59) hlavný + 8Mpx širokouhlý, predná kamera 20Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rýchle nabíjanie 90W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Kúpiť s kódom ALZADNI15 407,15 €
Novinka
479 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SKPOCO120b1
4,3
POCO F6 12 GB/512 GB Green
Mobilný telefón – 6,67" AMOLED 2712 × 1220 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3, fotoaparát: 50Mpx (f/1,59) hlavný + 8Mpx širokouhlý, predná kamera 20Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rýchle nabíjanie 90W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Kúpiť s kódom ALZADNI15 407,15 €
Novinka
479 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SKPOCO120b2
4,3
POCO F6 12 GB/512 GB Titanium
Mobilný telefón – 6,67" AMOLED 2712 × 1220 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3, fotoaparát: 50Mpx (f/1,59) hlavný + 8Mpx širokouhlý, predná kamera 20Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rýchle nabíjanie 90W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Kúpiť s kódom ALZADNI15 407,15 €
Novinka
479 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SKPOCO120b3
4,9 13×
Sony Xperia 10 VI 8 GB/128 GB Black
Mobilný telefón – 6,1" OLED 2520 × 1080, operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavný, predná kamera 8Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5 mm) a USB-C, vodoodolný podľa IP65, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+2 darčeky v hodnote 40,90 €
Novinka
399 €
Očakávame 18. júla 2024
Objednávací kód: SOM0106b1
4,9 13×
Sony Xperia 10 VI 8 GB/128 GB Blue
Mobilný telefón – 6,1" OLED 2520 × 1080, operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavný, predná kamera 8Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5 mm) a USB-C, vodoodolný podľa IP65, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+2 darčeky v hodnote 40,90 €
Novinka
399 €
Očakávame 18. júla 2024
Objednávací kód: SOM0106b3
4,8 12×
Motorola EDGE 50 Pro 12 GB / 512 GB Black Beauty
Mobilný telefón – 6,7" P-OLED 2712 × 1220 (144Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3, fotoaparát: 50Mpx (f/1,4) hlavný + 13Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 50Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 125W, bezdrôtové nabíjanie 50W, batéria 4500 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Kúpiť s kódom ALZADNI15 594,15 €
699 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SMTR533b1
4,8 12×
Motorola EDGE 50 Pro 12 GB/512 GB Moonlight Pearl
Mobilný telefón – 6,7" P-OLED 2712 × 1220 (144Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3, fotoaparát: 50Mpx (f/1,4) hlavný + 13Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 50Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 125W, bezdrôtové nabíjanie 50W, batéria 4500 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Kúpiť s kódom ALZADNI15 594,15 €
699 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SMTR533b3
4,6 48×
Samsung Galaxy S23 FE 8 GB/128 GB zelený
Mobilný telefón – 6,4" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, dual SIM, procesor Samsung Exynos 2200, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 8Mpx teleobjektív, predná kamera 10Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4500 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
699 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0253b2
4,6 48×
Samsung Galaxy S23 FE 8 GB/128 GB biely
Mobilný telefón – 6,4" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, dual SIM, procesor Samsung Exynos 2200, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 8Mpx teleobjektív, predná kamera 10Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4500 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
699 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0253b1
4,6 48×
Samsung Galaxy S23 FE 8 GB/256 GB čierny
Mobilný telefón – 6,4" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, dual SIM, procesor Samsung Exynos 2200, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 8Mpx teleobjektív, predná kamera 10Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4500 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
759 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0253c3
4,8 848×
iPhone 13 128GB, čierna
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2532 × 1170, operačná pamäť 4 GB, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 3240 mAh, model 2021, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Kúpiť s kódom ALZADNI5 569,05 €
599 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI036b2
4,8 848×
iPhone 13 128 GB zelená
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2532 × 1170, operačná pamäť 4 GB, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,6) hlavný, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie, batéria 3240 mAh, model 2022, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
599 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI036b6
4,8 848×
iPhone 13 128GB modrá
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2532 × 1170, operačná pamäť 4 GB, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 3240 mAh, model 2021, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
598,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI036b4
4,8 848×
iPhone 13 256GB ružová
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2532 × 1170, operačná pamäť 4 GB, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 3240 mAh, model 2021, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
738,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI036c5
4,8 848×
iPhone 13 256GB červená
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2532 × 1170, operačná pamäť 4 GB, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 3240 mAh, model 2021, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
738,90 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI036c3
Vytlačiť
P-DC1-WEB09
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií