Powerlogy

We can deliver Powerlogy products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?

Continue

7 reasons to shop for Powerlogy products on Alza.sk

  • We have a wide network of stores across the Czech Republic, where we follow all hygiene measures, as well as contactless AlzaBoxes (pick-up points).
  • You can see the availability of each item right away. Don't forget that we deliver on weekends too.
  • We accept most payment methods, including contactless and cryptocurrency.
  • You can easily return or exchange your product at any of our AlzaBoxes.
  • Need assistance? Our customer support is available 24/7.
  • We complement our range with accessories and additional services.
  • You'll find all the essential information for each product, and for some, user reviews to help with your selection.

What to consider when choosing Powerlogy goods?

When making your selection, don't forget to consider a few aspects that will help you choose the right product. In the left menu, you can use the parametric filter to narrow down the offer to match your preferences. We also recommend sorting Powerlogy products by popularity or price.

Powerlogy brand names you'll find in our offering

Hide description
51 Results
5.0 1×
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Collagen Complex Orange 300 g
Colagen - multi-collagen complex with extra glycine, vitamin C and orange flavour
  37.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl036
5.0 1×
Watch Price/Availability
Powerlogy Natural Collagen 300 g
Colagen - 100% pure, hydrolysed grass fed collagen from a European source
  27.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl034
4.6 7×
Watch Price/Availability
Powerlogy Organic Vegan Protein Cinnamon and Vanilla 500 g
Protein - Vegetable, pea, Hemp, Rice, Vegan, 62% protein, 16 servings, flavour cinnamon and vanilla - 59.80 €/1 kg
  29.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl016
5.0 1×
Watch Price/Availability
Powerlogy Organic C8 MCT Oil 500 ml
Oil - premium BIO C8 MCT composed only of caprylic acid
Amazing Deal 22.90 € Save 3.99 €
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl058
5.0 1×
Watch Price/Availability
Powerlogy Fizzy Collagen Orange 300 g
Colagen - sparkling grass fed collagen with vitamin C and orange flavour
  29.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl035
5.0 2×
Watch Price/Availability
Powerlogy Organic MCT Oil 500 ml
Oil - Organic coconut MCT with triglycerides C8 and C10
Amazing Deal 17.90 € Save 1.99 €
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl057
5.0 2×
Watch Price/Availability
Powerlogy Organic Whey Protein 650 g
Protein - whey, concentrate, 76% protein, 21 servings, flavourless - 62.92 €/1 kg
  40.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl015
5.0 1×
Watch Price/Availability
Powerlogy C8 MCT Oil 500 ml
Oil - C8 MCT oil composed only of caprylic acid, without chemical additives and artificial preservatives, 500 ml
  22.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl044
5.0 1×
Watch Price/Availability
Powerlogy Pistacchio Coconut Granola 350 g
Granola - flavour coconut and pistachio, weight 350 g, energy value per 100 g is 507 kcal - 23.40 €/1 kg
  8.19 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl026
3.5 2×
Watch Price/Availability
Powerlogy Natural Whey Protein Dark Chocolate 1000 g
Protein - 36.90 €/1 kg
  36.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl049
5.0 9×
Watch Price/Availability
Powerlogy Dark Chocolate Quinoa Bites 100 g
Nuts - coconut in chocolate, 100 g - 67.90 €/1 kg
  6.79 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl011
5.0 9×
Watch Price/Availability
Powerlogy Dark Chocolate Almonds 100 g
Nuts - almond in chocolate, 100 g - 67.90 €/1 kg
  6.79 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl009
5.0 2×
Watch Price/Availability
Powerlogy Dark Chocolate Granola 350 g
Granola - chocolate flavour, weight 350 g, energy value per 100 g is 458 kcal - 23.40 €/1 kg
  8.19 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl024
4.5 2×
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Protein Oatmeal Strawberry 350 g
Oatmeal , energy value per 100g: 415 kcal
Great price 9.49 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl028
5.0 3×
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Probio Oatmeal Dark Chocolate 350 g
Oatmeal , energy value per 100g: 357 kcal
Great price 9.49 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl030
5.0 4×
Watch Price/Availability
Powerlogy Dark Chocolate Cranberries 100 g
Dried Fruit - cranberries in chocolate, 100 g - 67.90 €/1 kg
  6.79 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl010
5.0 3×
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Probio Oatmeal Vanilla 350 g
Oatmeal , energy value per 100g: 365 kcal
  9.99 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl031
3.5 2×
Watch Price/Availability
Powerlogy Natural Whey Protein Coconut & Almond 1000 g
Protein - 36.90 €/1 kg
  36.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl050
5.0 1×
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Vegan Protein Bar 50 g
Protein Bar - 20 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 449 kcal, weight 50 g, chocolate and coconut flavour - 73.80 €/1 kg
  3.69 €
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl005
5.0 1×
Watch Price/Availability
Powerlogy Protein Nougat Cream 300 g
Nut Cream - smooth, hazelnut, nugát flavour, 22 g protein per 100 g, 539 kcal per 100 g, gluten-free, weight 300 g - 36.33 €/1 kg
  10.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl051
5.0 1×
Watch Price/Availability
Powerlogy High Protein Bar 50 g
Protein Bar - 14 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 433 kcal, weight 50 g, flavour yoghurt and cocoa - 65.80 €/1 kg
  3.29 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl008
4.4 3×
Watch Price/Availability
Powerlogy Protein Nougat Snack 90 g
Nut Cream - smooth, hazelnut, nugát flavour, 22 g protein per 100 g, 539 kcal per 100 g, gluten-free, weight 90 g - 49.89 €/1 kg
  4.49 €
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl012
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Sport Protein 500 g
Protein - beef, hydroisolate, 50% protein, 16 portions, chocolate and cocoa flavour - 59.80 €/1 kg
  29.90 €
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl017
5.0 1×
Watch Price/Availability
Powerlogy Organic Vegan Protein Bar 50 g
Protein Bar - 20.1 g protein per 100 g, the manufacturer's energy value per 100 g is 491 kcal, weight 50 g, almond flavor, nuts and cinnamon - 73.80 €/1 kg
  3.69 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl006

Powerlogy - articles

SamsungSamsung Galaxy A27 5G (RECENZIA): Vyzerá ako víťaz strednej triedy, realita je však zložitejšia Samsung Galaxy A27 5G patrí medzi telefóny, ktoré sa snažia ponúknuť vyváženú kombináciu funkcií, výkonu a príjemného používateľského zážitku. Zaujme najmä kvalitným AMOLED displejom, vydareným dizajnom a dlhou softvérovou podporou. Počas testovania sme však zaznamenali...