Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka
Produkty ihned k odběru Baby weeks

Profesionálne gastro vybavenie na Alza.sk

Zobraziť katalóg

Sponzorovaný článok

Aktualizované

Hľadáte chladničky, chladiace skrine, vitríny, chladiace stoly alebo vínotéky do vašej gastro prevádzky? Na Alza.sk nájdete širokú ponuku najrôznejších chladiacich zariadení pre komerčné využitie, profi gastronomické vybavenie spoľahlivých značiek, ktorých produkty spĺňajú tie najvyššie nároky pre náročnú gastronomickú prevádzku. V prípade využitia nášho programu Alza pre firmy vám ich navyše ponúkame za zvýhodnené ceny a s autorizovaným záručným servisom až na 12 mesiacov.

Profesionálne gastro vybavenie

Profesionálne gastro vybavenie – OBSAH

  1. Spoľahlivé chladiace gastro zariadenia pre vašu prevádzku
  2. Profesionálne chladničky a chladiace skrine – plné dvere
  3. Chladiace vitríny na nápoje aj potraviny – presklené dvere
  4. Panoramatické vitríny a pultové vitríny na cukrárske výrobky a lahôdky
  5. Chladiace vitríny na gastronádoby a zmrzlinové vitríny
  6. Chladničky na zrenie mäsa
  7. Vinotéky a dávkovače vína
  8. Profesionálne minibary

Spoľahlivé chladiace gastro zariadenia pre vašu prevádzku

Podmienky pre gastronomickú prevádzku nie sú jednoduché. Prísne hygienické predpisy, chúlostivosť uchovávania čerstvých surovín, ochrana potravín pri vysokých teplotách v horúcich mesiacoch, priestorová kapacita, ale aj nároky na atraktivitu vybavenia – to všetko má vplyv na úroveň vašich služieb a podieľa sa aj na vašom úspechu a konkurencieschopnosti. Základom je preto mať spoľahlivé a kvalitné zariadenia, ktoré vám zaistia potrebné zázemie, aby ste sa mohli v pokoji sústrediť na zákazníka a poskytovanie tých najlepších služieb.

Na Alza.sk nájdete profi gastro chladiace zariadenia overených značiek ako Whirlpool, Vestfrost, Liebherr, Perpetum a predovšetkým NORDline, ktorá si na trhu gastro vybavenia už dlhé roky drží stabilné postavenie vďaka vysokej kvalite svojich produktov, priaznivým cenám a spoľahlivému a profesionálnemu servisu. V portfóliu značky NORDline nájdete vybavenie pre gastronómiu aj chladiace a mraziace zariadenia – chladiace skrine, predajné vitríny, chladiace stoly aj vinotéky, ktoré sú špeciálne prispôsobené vysokej záťaži v prevádzkach rôzneho typu.

Profesionálne chladničky a chladiace skrine – plné dvere

Na uskladnenie najrôznejších druhov surovín, akými sú ovocie, zelenina, pekárske cestá, mliečne výrobky, údeniny a pod. sú ideálne profesionálne chladničky a chladiace skrine NORDline. Široká ponuka zahŕňa dvojdverové či jednodverové chladiace skrine rôznych rozmerov v bielom alebo nerezovom vyhotovení s technológiou chladenia ventilované alebo statické. Výškovo nastaviteľné police s vysokou nosnosťou vás nebudú obmedzovať ani pri uskladnení ťažkých surovín a vnútorný priestor počíta aj s uchovaním prepraviek. Ľahko čistiteľné povrchy vám uľahčia dodržiavanie vysokej úrovne hygieny a vysoká účinnosť chladenia zaručí bezpečie pre vaše potraviny aj v extrémnych tepelných podmienkach. Uzamykateľné dvere sa postarajú o to, že obsah chladničky bude v bezpečí.

Chladiace vitríny na nápoje aj potraviny – presklené dvere

Špičkové presklené chladiace skrine na uskladnenie aj prezentáciu potravín udržia všetky lákavé dobroty pekne v chládku, a pritom všetkým na očiach. Profesionálne vitríny na nápoje a potraviny vhodné do reštaurácií, obchodov aj kaviarní sú vybavené samozatvárateľnými dverami a zámkom. Osvetlenie chladiaceho priestoru zaistí lepší prehľad o tovare a svetelná nadstavba alebo ľubovoľná reklamná potlač dávajú priestor na zvýšenie pútavosti vitríny. Presklené chladničky u nás nájdete v mnohých rozmeroch a rôznych cenových reláciách.

i Na gastro chladiace zariadenia značky NORDline poskytujeme záruku 12 mesiacov aj pri nákupe na IČO.

Panoramatické vitríny a pultové vitríny na cukrárske výrobky a lahôdky

Atraktívne chladiace vitríny NORDline na prezentáciu a predaj zákuskov, tort, chlebíčkov a iných pochutín sú nepostrádateľným vybavením každej cukrárne, kaviarne či reštaurácie. V ponuke nájdete chladiace pulty s priehľadnými bokmi alebo celopriehľadné stolné vitríny panoramatické aj pultové. Ak potrebujete uchovať potraviny teplé, odporúčame teplé vitríny NORDline, vďaka ktorým si vaša aktuálna ponuka jedál uchová požadovanú teplotu a zároveň bude pre zákazníka dobre viditeľná.

Chladiace vitríny na gastronádoby a zmrzlinové vitríny

Chladiace vitríny na gastronádoby sa uplatnia v každej jedálni, pizzerii, fastfoode. Jednoducho všade tam, kde potrebujete uchovať v chlade šaláty, studené omáčky a iné potraviny. Zmrzlinové vitríny sa budú hodiť pre letný predaj kočekovej zmrzliny a ich presun na prelome sezóny bude vďaka kolieskam ľahký a bezproblémový.

i Na všetky gastro chladiace zariadenia je poskytovaný autorizovaný servis.

Chladiace stoly

Hľadáte chladiace stoly do vašej reštaurácie? Profesionálne chladiace stoly značky NORDline sú z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a vyznačujú sa vlastnosťami, vďaka ktorým sa osvedčia aj v náročnej prevádzke. Zaručujú veľmi vysokú účinnosť chladenia, a to aj pri okolitej teplote okolo +40 °C. Majú zaoblené hrany, nastaviteľné nôžky a sú uzamykateľné. Obsluhu aj údržbu vám uľahčí digitálny termostat, automatické odmrazovanie, výsuvný kompresor a ľahko vymeniteľné tesnenie samozatváracích dverí.

Chladničky na zrenie mäsa

Do luxusných reštauračných prevádzok, mäsiarstiev, ale aj na domáce využitie sú vhodné chladničky na zrenie mäsa, ktoré zaistia zrenie mäsa do tej najvyššej kvality. Presklené dvere s pokovovaným sklom poskytujú nielen dokonalý prehľad o stave mäsa, ale aj tú najvyššiu úroveň tepelno-izolačného výkonu chladničky. Mäso možno zavesiť na háky alebo jednotlivé rezy možno položiť na police.

Vinotéky a dávkovače vína

Profesionálna vinotéka a dávkovač vína môže byť ideálnym pomocníkom do vašej reštaurácie alebo baru. V chladiacej vitríne s dávkovačom vína môžete mať napojených hneď niekoľko otvorených fliaš vína, ktoré možno uchovávať otvorené počas až 30 dní bez straty kvality a chuti. Vo vinotéke NORDline budú fľaše vína elegantne vystavené, zatiaľ čo dávkovač zabráni rýchlej oxidácii. Elektronické ventily z nehrdzavejúcej ocele zaistia presné dávkovanie a zabránia kvapkaniu vína z kohútika.

Profesionálne minibary

Stolné minibary značky Tefcold alebo NORDline sú ideálne nielen ako hotelové minibary do hotelových izieb, ale aj do barov či bistra. Samo zatvárateľné krídlové dvere alebo dvere posuvné vyhovejú požiadavkám každého priestoru a automatické odmrazovanie zaručí takmer nulovú údržbu.

i Zaregistrujte sa v programe Alza pre firmy a využívajte špeciálne služby a výhodné benefity ušité na mieru potrebám vašej spoločnosti.

Či už hľadáte chladiace gastro zariadenie na spoľahlivé a praktické uskladnenie surovín alebo chcete, aby sa vaše hotové lahôdky lákavo vynímali vo vkusnej chladiacej vitríne, zo širokej ponuky na Alza.sk si určite vyberiete.


NORDline UR 600
Chladiaca vitrína počet políc chladničky 4, ventilácia, výška 189.5 cm, šírka 78 cm, hĺbka 70 cm,

953,90 € bez DPH 794,92 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku – termín upresníme
Objednávací kód: NOSVCHL007
NORDline UR 400
Chladiaca vitrína počet políc chladničky 4, LED osvetlenie a ventilácia, výška 185.5 cm, šírka 60.3 cm, hĺbka 59.5 cm,

770,90 € bez DPH 642,42 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: NOSVCHL009
NORDline UR 600 S
Chladiaca vitrína energetická trieda C, počet políc chladničky 4, ventilácia, výška 189.5 cm, šírka 78 cm, hĺbka 70 cm,

1 059,90 € bez DPH 883,25 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: NOSVCHL008
NORDline SD 1380
Chladiaca vitrína hlučnosť 45 dB, počet políc chladničky 5, LED osvetlenie a ventilácia, výška 184 cm, šírka 59.5 cm, hĺbka 64 cm,

635,90 € bez DPH 529,92 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: NOSVCHL006
NORDlne UR 400 S
Chladiaca vitrína energetická trieda C, počet políc chladničky 4, LED osvetlenie a ventilácia, výška 185.5 cm, šírka 60.3 cm, hĺbka 59.5 cm,

842,90 € bez DPH 702,42 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku – termín upresníme
Objednávací kód: NOSVCHL010
NORDline DA 270
Chladnička bez mrazničky na zrenie mäsa, objem chladničky 270 l, počet políc chladničky 3, LED osvetlenie, displej a na zrenie mäsa, výška 127 cm, šírka 59.5 cm, hĺbka 71 cm, hmotnosť 68kg,

2 600,90 € bez DPH 2 167,42 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: NOSVCHL066
NORDline DA 199
Chladnička bez mrazničky na zrenie mäsa, objem chladničky 199 l, počet políc chladničky 1, LED osvetlenie, displej a na zrenie mäsa, výška 100 cm, šírka 59.5 cm, hĺbka 71 cm, hmotnosť 58kg,

2 235,90 € bez DPH 1 863,25 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: NOSVCHL065
Tefcold TM 32 čierna
Minibar – prevádzková teplota +2 až +12°C, príkon 60W, chladivo NH3, čierne opláštenie, chrómovaná roštová police, zámok, nastaviteľné nôžky, LED osvetlenie, plné dvere

279,90 € bez DPH 233,25 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: NOSVCHL055
Vestfrost FKG 311
Chladiaca vitrína farba biela

893,90 € bez DPH 744,92 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: NOSVCHL054
Tefcold BC 145-I
Chladiaca vitrína farba biela

430,90 € bez DPH 359,08 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: NOSVCHL052
Tefcold BC 85-I
Chladiaca vitrína farba antikorová

407,90 € bez DPH 339,92 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: NOSVCHL051
NORDline RD 320LG
Chladiaca vitrína farba antikorová

1 111,90 € bez DPH 926,58 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: NOSVCHL050
NORDline UR 200 S nerez
Chladnička bez mrazničky – prevádzková teplota -2 až +8°C, príkon 150W, chladivo R600a, nerezové opláštenie, 2 výškovo nastaviteľné rošty, zabudovaný zámok

508,90 € bez DPH 424,08 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: NOSVCHL049
NORDline UR 200 biela
Chladnička bez mrazničky energetická trieda B, objem chladničky 78 l, počet políc chladničky 2, výška 85.5 cm, šírka 60.3 cm, hĺbka 59.5 cm, hmotnosť 44kg,

458,90 € bez DPH 382,42 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: NOSVCHL048
NORDline BAR 286 SG posuvné dvere
Minibar – prevádzková teplota +1 až +10 °C, príkon 175W, chladivo R600a, vonkajšie čierne opláštenie, vnútorné hlinikové opláštenie, zámok, 4 nastaviteľné roštové police, nastaviteľné nôžky, LED osvetlenie, samozatváracie posuvné presklené dvere

668,90 € bez DPH 557,42 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na sklade 1 ks
Môžete mať zajtra od 10:00
Objednávací kód: NOSVCHL060
NORDline BAR 286 HG krídlové dvere
Minibar – prevádzková teplota +1 až +10°C, príkon 175W, chladivo R600a, vonkajšie čierne opláštenie, vnútorné hlinikové opláštenie, zámok, 4 nastaviteľné roštové police, nastaviteľné nôžky, LED osvetlenie, samozatváracie krídlové presklené dvere

625,90 € bez DPH 521,58 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: NOSVCHL059
Tefcold TM 42G čierna
Minibar – prevádzková teplota +2 až +12°C, príkon 60W, chladivo NH3, čierne opláštenie, 2 chrómované roštové police, zámok, nastaviteľné nôžky, LED osvetlenie, presklené dvere

318,90 € bez DPH 265,75 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: NOSVCHL058
Tefcold TM 42 čierna
Minibar – prevádzková teplota +2 až +12°C, príkon 60W, chladivo NH3, čierne opláštenie, 2 chrómované roštové police, zámok, nastaviteľné nôžky, LED osvetlenie, plné dvere

290,90 € bez DPH 242,42 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: NOSVCHL057
Tefcold TM 32G čierna
Minibar – prevádzková teplota +2 až +12°C, príkon 60W, chladivo NH3, čierne opláštenie, chrómovaná roštová police, zámok, nastaviteľné nôžky, LED osvetlenie, presklené dvere

302,90 € bez DPH 252,42 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: NOSVCHL056
NORDline C 1400
Chladiaca vitrína počet políc chladničky 10, výška 196 cm, šírka 140 cm, hĺbka 93 cm,

2 163,90 € bez DPH 1 803,25 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku – termín upresníme
Objednávací kód: NOSVCHL013
NORDline RTR 160
Teplá vitrína – prevádzková teplota +30 až +90 °C, príkon 1500W, termostat, nerezové opláštenie, LED osvetlenie, predné oblé sklo, presklené boky, 3 nastaviteľné police, zadné posuvné dvere

674,90 € bez DPH 562,42 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 5 pracovných dní
Objednávací kód: NOSVCHL043
NORDline UDD 300 SCER
Chladiaca vitrína – prevádzková teplota -22 až -12 °C, príkon 220W, chladivo R290, vstavaný agregát, biele vyhotovenie, kapacita 5 plastových vaničiek (nie sú súčasťou), vrchné posuvné veko, drôtené koše na plastové vaničky, 4 kolieska, zámka

761,90 € bez DPH 634,92 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 5 pracovných dní
Objednávací kód: NOSVCHL046
NORDline GN 1800 TN-C
Chladiaca vitrína výška 43,5 cm, šírka 180 cm, hĺbka 33,5 cm, hmotnosť 60 kg, farba antikorová

522,90 € bez DPH 435,75 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 5 pracovných dní
Objednávací kód: NOSVCHL039
NORDline GN 1200 TN-C
Chladiaca vitrína výška 43,5 cm, šírka 120 cm, hĺbka 33,5 cm, hmotnosť 44 kg, farba antikorová

419,90 € bez DPH 349,92 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 5 pracovných dní
Objednávací kód: NOSVCHL037
NORDline UDD 400 SCER
Chladiaca vitrína výška 130 cm, šírka 130 cm, hĺbka 61,5 cm, hmotnosť 93 kg, farba biela

841,90 € bez DPH 701,58 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 5 pracovných dní
Objednávací kód: NOSVCHL047
NORDline FS 1280
Chladiaca vitrína celkový úžitkový objem 260 l, počet políc 3, výška 164 cm, šírka 59,5 cm, hĺbka 64 cm,

630,90 € bez DPH 525,75 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku – termín upresníme
Objednávací kód: NOSVCHL015
WHIRLPOOL ADN203 C
Chladiaca vitrína hlučnosť 50 dB, celkový úžitkový objem 360 l, objem chladničky 360 l, počet políc 5, výška 202,5 cm, šírka 60 cm, hĺbka 60 cm, hmotnosť 74 kg,

816,90 € bez DPH 680,75 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 10 dní
Objednávací kód: WPRO046
WHIRLPOOL ADN221 C - Chladiaca vitrína
-14%
WHIRLPOOL ADN221 C
Chladiaca vitrína hlučnosť 60 dB, celkový úžitkový objem 455 l, objem chladničky 455 l, počet políc 5, výška 202,5 cm, šírka 60 cm, hĺbka 68,5 cm, hmotnosť 90 kg,

-14% 975,90 €
839,90 € bez DPH 699,92 €
Kúpiť
Na objednávku do 10 dní
Objednávací kód: WPRO045
LIEBHERR FKDv 4203 + 3 roky servisu zdarma
Chladiaca vitrína hlučnosť 52 dB, celkový úžitkový objem 385 l, objem chladničky 385 l, počet políc 6, smer otvárania voliteľný, výška 201,1 cm, šírka 60 cm, hĺbka 68,7 cm, hmotnosť 78 kg, farba biela

959 € bez DPH 799,17 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na sklade 5 ks
Môžete mať zajtra od 10:00
Objednávací kód: LBH097
NORDline RTW 120 L-5
Chladiaca vitrína celkový úžitkový objem 120 l, objem chladničky 120 l, výška 68,6 cm, šírka 70,2 cm, hĺbka 56,8 cm, hmotnosť 57 kg, farba čierna

782,90 € bez DPH 652,42 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 5 pracovných dní
Objednávací kód: NOSVCHL040
WHIRLPOOL ADN 203/2
Chladiaca vitrína hlučnosť 43 dB, celkový úžitkový objem 350 l, objem chladničky 350 l, počet políc 6, smer otvárania voliteľný, výška 173 cm, šírka 60 cm, hĺbka 60 cm, hmotnosť 85 kg, farba antikorová

925,49 € bez DPH 771,24 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na sklade 1 ks
Môžete mať zajtra od 10:00
Objednávací kód: FAC3020b
PERPETUM PR3 + 3 roky servisu zdarma
Chladiaca vitrína celkový úžitkový objem 800 l, počet políc 4, smer otvárania pánty vpravo, výška 202 cm, šírka 100 cm, hĺbka 70 cm, hmotnosť 130 kg, farba biela

1 492,90 € bez DPH 1 244,08 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na sklade 2 ks
Môžete mať zajtra od 10:00
Objednávací kód: LBH093
NORDline RT 400L-2 BLACK
Chladiaca vitrína celkový úžitkový objem 400 l, objem chladničky 400 l, výška 189,2 cm, šírka 65,6 cm, hĺbka 65,3 cm, hmotnosť 186 kg, farba čierna

1 767,90 € bez DPH 1 473,25 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na sklade 1 ks
Môžete mať zajtra od 10:00
Objednávací kód: NOSVCHL045
NORDline RT 782R
Chladiaca vitrína celkový úžitkový objem 86 l, počet políc 3, výška 98 cm, šírka 43 cm, hĺbka 43 cm, farba strieborná

603,90 € bez DPH 503,25 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na sklade 2 ks
Môžete mať zajtra od 10:00
Objednávací kód: NOSVCHL004
NORDline RTW 120
Chladiaca vitrína celkový úžitkový objem 120 l, počet políc 2, výška 68,6 cm, šírka 69,6 cm, hĺbka 56,8 cm, hmotnosť 60 kg, farba strieborná

801,90 € bez DPH 668,25 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: NOSVCHL001
WHIRLPOOL ADN 202/2 - Chladiaca vitrína
-23%
WHIRLPOOL ADN 202/2
Chladiaca vitrína celkový úžitkový objem 290 l, objem chladničky 290 l, počet políc 5, smer otvárania voliteľný, výška 145 cm, šírka 60 cm, hĺbka 60 cm, hmotnosť 58 kg, farba biela

-23% 876,90 €
676,90 € bez DPH 564,08 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade 1 ks
Môžete mať zajtra od 10:00
Objednávací kód: WHICHLV001
LIEBHERR FKU 1800 + 3 roky servisu zdarma
Chladiaca vitrína hlučnosť 44 dB, celkový úžitkový objem 160 l, objem chladničky 160 l, počet políc 4, smer otvárania voliteľný, výška 85 cm, šírka 60 cm, hĺbka 60 cm, hmotnosť 34 kg, farba biela

628,90 € bez DPH 524,08 €
Kúpiť
Na sklade 3 ks
Môžete mať zajtra od 10:00
Objednávací kód: LBH099
NORDline ARC 100R
Chladiaca vitrína celkový úžitkový objem 100 l, objem chladničky 100 l, výška 103 cm, šírka 49 cm, hĺbka 49 cm, hmotnosť 48 kg, farba čierna

774,90 € bez DPH 645,75 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 5 pracovných dní
Objednávací kód: NOSVCHL044
NORDline RTR 120
Teplá vitrína – prevádzková teplota +30 až +90°C, príkon 1100W, termostat, nerezové opláštenie, LED osvetlenie, predné oblé sklo, presklené boky, 3 nastaviteľné police, zadné posuvné dvere

581,90 € bez DPH 484,92 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na sklade 1 ks
Môžete mať zajtra od 10:00
Objednávací kód: NOSVCHL042
PERPETUM PR6 + 3 roky servisu zdarma
Chladiaca vitrína celkový úžitkový objem 304 l, počet políc 6, smer otvárania pánty vpravo, výška 85,3 cm, šírka 135 cm, hĺbka 52 cm, hmotnosť 81 kg, farba čierna

915,90 € bez DPH 763,25 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: LBH095
Vestfrost FKG 370 - Chladiaca vitrína
A+
Vestfrost FKG 370
Chladiaca vitrína energetická trieda A+, celkový úžitkový objem 347 l, počet políc 6, smer otvárania pánty vpravo, výška 185 cm, šírka 60 cm, hĺbka 59,5 cm, hmotnosť 78 kg, farba biela

1 071,90 € bez DPH 893,25 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: NOSVCHL018
NORDline FS 2380
Chladiaca vitrína celkový úžitkový objem 345 l, počet políc 5, výška 184 cm, šírka 59,5 cm, hĺbka 64 cm, farba biela

702,90 € bez DPH 585,75 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: NOSVCHL017
NORDline USS 374 DTKLY
Chladiaca vitrína celkový úžitkový objem 345 l, počet políc 5, výška 198 cm, šírka 59,5 cm, hĺbka 64 cm, hmotnosť 78 kg, farba biela

615,90 € bez DPH 513,25 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: NOSVCHL014
NORDline RTW 160
Chladiaca vitrína celkový úžitkový objem 160 l, počet políc 2, výška 68,6 cm, šírka 87,4 cm, hĺbka 56,8 cm, hmotnosť 64 kg, farba antikorová

870,90 € bez DPH 725,75 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku – termín upresníme
Objednávací kód: NOSVCHL002
NORDline RTW 201
Chladiaca vitrína celkový úžitkový objem 201 l, počet políc 2, výška 68,5 cm, šírka 121,7 cm, hĺbka 59 cm, hmotnosť 84,5 kg, farba čierna

1 250,90 € bez DPH 1 042,42 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: NOSVCHL003
Vestfrost FKG 371
Chladiaca vitrína celkový úžitkový objem 351 l, smer otvárania pánty vpravo, výška 185 cm, šírka 60 cm, hĺbka 59,5 cm, farba biela

1 022,90 € bez DPH 852,42 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: NOSVCHL019
NORDline RT 78L7
Chladiaca vitrína celkový úžitkový objem 78 l, počet políc 3, výška 98 cm, šírka 43 cm, hĺbka 39 cm, hmotnosť 42 kg, farba čierna

742,90 € bez DPH 619,08 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: NOSVCHL005
LIEBHERR FKDv 4213 G 29 + 3 roky servisu zdarma
Chladiaca vitrína hlučnosť 52 dB, celkový úžitkový objem 385 l, objem chladničky 385 l, počet políc 6, smer otvárania voliteľný, výška 201,1 cm, šírka 60 cm, hĺbka 68,7 cm, hmotnosť 79 kg, farba biela

1 067 € bez DPH 889,17 €
Kúpiť
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: LBH096
PERPETUM PR2 + 3 roky servisu zdarma
Chladiaca vitrína celkový úžitkový objem 360 l, počet políc 5, smer otvárania pánty vpravo, výška 198 cm, šírka 60,6 cm, hĺbka 57,5 cm, hmotnosť 75 kg, farba biela

626,90 € bez DPH 522,42 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: LBH092
LIEBHERR FKVsl 4113 + 3 roky servisu zdarma
Chladiaca vitrína hlučnosť 48 dB, celkový úžitkový objem 360 l, objem chladničky 360 l, počet políc 6, smer otvárania voliteľný, výška 180 cm, šírka 60 cm, hĺbka 61 cm, hmotnosť 78 kg,

1 897,90 € bez DPH 1 581,58 €
Kúpiť
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: LBH102
LIEBHERR FK 5442 + 3 roky servisu zdarma
Chladiaca vitrína hlučnosť 40 dB, celkový úžitkový objem 543 l, objem chladničky 543 l, počet políc 5, smer otvárania voliteľný, výška 164 cm, šírka 75 cm, hĺbka 73 cm, hmotnosť 87 kg, farba biela

1 559 € bez DPH 1 299,17 €
Kúpiť
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: LBH098
LIEBHERR FKV 5443 + 3 roky servisu zdarma
Chladiaca vitrína hlučnosť 48 dB, celkový úžitkový objem 572 l, objem chladničky 536 l, počet políc 5, smer otvárania pánty vpravo, výška 164 cm, šírka 75 cm, hĺbka 73 cm, hmotnosť 88 kg, farba biela

2 216,90 € bez DPH 1 847,42 €
Kúpiť
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: LBH103
LIEBHERR FKV 4113 + 3 roky servisu zdarma
Chladiaca vitrína hlučnosť 48 dB, celkový úžitkový objem 360 l, objem chladničky 360 l, počet políc 6, smer otvárania voliteľný, výška 180 cm, šírka 60 cm, hĺbka 61 cm, hmotnosť 79 kg, farba čierna

1 879,90 € bez DPH 1 566,58 €
Kúpiť
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: LBH101
LIEBHERR FKV 4143 + 3 roky servisu zdarma
Chladiaca vitrína hlučnosť 48 dB, celkový úžitkový objem 359 l, objem chladničky 359 l, počet políc 6, smer otvárania voliteľný, výška 180 cm, šírka 60 cm, hĺbka 61 cm, hmotnosť 75 kg,

1 638,90 € bez DPH 1 365,75 €
Kúpiť
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: LBH100
NORDline GN 100 SA New
Chladiaci stôl – prevádzková teplota +0 až +8°C, príkon 142.4W, chladivo R600a, nerezové vyhotovenie, zaoblené vnútorné hrany, nerezový posuvný kryt a plastová pracovná plocha, uzamykateľný spodný čelný panel, nastaviteľné nôžky, vnútorný priestor prispôsobený GN 1/1, obsahuje 2× rošt GN 1/1, GN nádoby nie sú súčasťou

839,90 € bez DPH 699,92 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: NOSVCHL064
NORDline GN 122 TN New
Chladiaci stôl – prevádzková teplota +0 až +8°C, príkon 142.4W, chladivo R600a, nerezové vyhotovenie, zaoblené vnútorné hrany, nerezová pracovná plocha, uzamykateľný spodný čelný panel, nastaviteľné nôžky, vnútorný priestor prispôsobený GN 1/1, obsahuje 4× zásuvku, izolácia 45mm

1 434,90 € bez DPH 1 195,75 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: NOSVCHL063
NORDline GN 102 TN New
Chladiaci stôl – prevádzková teplota +0 až +8°C, príkon 142.4W, chladivo R600a, nerezové vyhotovenie, zaoblené vnútorné hrany, nerezová pracovná plocha, uzamykateľný spodný čelný panel, nastaviteľné nôžky, vnútorný priestor prispôsobený GN 1/1, obsahuje 2× zásuvku a 1× rošt GN 1/1, izolácia 45mm

1 158,90 € bez DPH 965,75 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: NOSVCHL062
NORDline GN 100 TN New
Chladiaci stôl – prevádzková teplota +0 až +8°C, príkon 142.4W, chladivo R600a, nerezové vyhotovenie, zaoblené vnútorné hrany, nerezová pracovná plocha, uzamykateľný spodný čelný panel, nastaviteľné nôžky, vnútorný priestor prispôsobený GN 1/1, obsahuje 2× rošt GN 1/1, izolácia 45mm

862,90 € bez DPH 719,08 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: NOSVCHL061
NORDline WD 4
Dávkovač vína – prevádzková teplota +7 °C do +18 °C, statické chladenie, čierne vyhotovenie, kapacita 4 fľaše, elektronické ventily zabraňujúce kvapkaniu vína z kohútika, nastaviteľný rozsah teploty, LED displej, LED osvetlenie, 2× interná plynová cartrige – dusík N2 (objem 2× 0.7l = 2× 60 fliaš), možnosť pripojenia štandardnej tlakovej fľaše s dusíkom N2

1 321,90 € bez DPH 1 101,58 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: NOSDV02
NORDline WD 2
Dávkovač vína – prevádzková teplota +7°C do +18°C, statické chladenie, čierne vyhotovenie, kapacita 2 fľaše, elektronické ventily zabraňujúce kvapkaniu vína z kohútika, nastaviteľný rozsah teploty, LED displej, LED osvetlenie, 2× interná plynová cartrige – dusík N2 (objem 2× 0,3 l = 2× 30 fliaš), možnosť pripojenia štandardnej tlakovej fľaše s dusíkom N2

959,90 € bez DPH 799,92 €
Kúpiť
Akciové B2B ceny
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: NOSDV01
0
Vytlačiť
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
P-DC1-WEB25
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi