Ako získať poukaz za nákup projektora XGIMI?

 • V období od 1. 11. 2023 do 31. 12. 2023, alebo do vypredania zásob kúpte jeden z vybraných projektorov XGIMI:

   

   

   

   
  Projektory XGIMI v akcii
 • Recenziu môžete napísať hneď potom, čo projektor kúpite a vytvoríte si o ňom názor. Ak máte povolené zasielanie e-mailov, možnosť získať poukaz vám pripomenieme. Poukaz samotný vám zašleme najskôr 14 dní od zakúpenia.
 • Recenzia musí byť schválená obsahovou redakciou. Najmä sa vyvarujte vulgarizmov. Naopak sa nebojte zmieniť aj negatíva – recenzie necenzurujeme. Úplné pravidlá pre publikáciu používateľských recenzií nájdete v samostatnom článku. Každý zákazník môže získať maximálne 1 poukaz.
 • Po schválení dostanete ďalší e-mail s poďakovaním za recenziu a zľavový kód, ktorý je možné uplatniť pri nákupe na Alza.sk
 • A to je všetko. Veľmi ale neváhajte, akcia končí 31. 12. 2023, môže byť ale ukončená skôr. Poukaz musíte stihnúť uplatniť najneskôr do 31. 1. 2024. A nezabudnite: vaša recenzia musí byť schválená.Do akcie sa kvalifikujú len overené recenzie

Do akcie sa kvalifikujú iba OVERENÉ RECENZIE. Nezabudnite, že pri písaní svojho hodnotenia musíte byť prihlásený a súčasne písať svoje dojmy a skúsenosti k produktom, ktoré ste zakúpili prostredníctvom e-mailu priradeného k vášmu používateľskému profilu. Viac informácií o dôvodoch odstránenia neoverených recenzií nájdete v našom článku.

Používateľské recenzie: pravidlá
Pokiaľ budete čítať používateľskú recenziu na Alza.sk, môžete si byť istí, že pochádza od reálneho zákazníka, ktorý má s produktom reálne skúsenosti, a môže vám tak ponúknuť úprimný názor na jeho (ne)kvality.

Pravidlá pre publikáciu používateľských recenzií na Alza.sk

Osobná skúsenosť je nenahraditeľná. Sme vďační za každého zákazníka, ktorý sa rozhodne podeliť sa o svoje poznatky z používania produktu alebo služby zakúpenej u nás. Každá používateľská recenzia prejde schvaľovacím procesom. Cieľom nie je cenzúra alebo snaha o zatajovanie negatív. Naopak. Cieľom je zabezpečiť, aby sme na našom webe nepublikovali falošné hodnotenia, ktoré by našich zákazníkov mohli uviesť do omylu.

Recenzia je vo svojej podstate subjektívne hodnotenie, nie vedecká práca. Rad vlastností produktov či služieb ani objektívne zhodnotiť nemožno, napríklad dizajn alebo veľkosť. Nebojte sa teda zdieľať aj svoje osobné dojmy či pocity.

V článku Pravidlá pre publikáciu používateľských recenzií nájdete ďalšie informácie.

Moja recenzia: nová stránka vo vašom používateľskom profile

Používateľské recenzie sa dočkali aj prehľadnejšieho zázemia vo vašom profile „Moja Alza“. Môžete si tu prezrieť všetky recenzie, ktoré ste doteraz napísali, ale aj pridávať nové hodnotenia a fotografie.

Na stránke Moje recenzie taktiež nájdete zoznam aktuálne prebiehajúcich akcií, ktoré sa k recenziám vzťahujú. Vďaka tomu, že sa podelíte o svoje skúsenosti, robíte nielen dobrý skutok, ale zároveň zaň môžete byť odmenení.

Moja Alza - recenzie
Parametre na Alza.sk umožnia filtrovať produkty podľa množstva kritérií.

Mohlo by vás zaujímať

Projektory XGIMI: Napíšte recenziu na zakúpený produkt a získajte poukaz v hodnote 8 €

Akcia trvá od 1. 11. 2023 do 31. 12. 2023. Môže byť ukončená predčasne pri vyčerpaní zásob. Podmienkou na získanie poukazu je nákup jedného z vybraných projektorov XGIMI. 14 dní po nákupe dostanete e-mail s výzvou na napísanie recenzie. Poukaz 8 € vám bude priznaný potom, čo vaša recenzia bude schválená.

 

 

 

 
Projektory XGIMI v akcii