AP+ nový vizuál Dyson

Philips OneBlade Pro (RECENZIA)

Zobraziť katalóg

Recenzia

Aktualizované

Prevezmite kontrolu nad pravidelnou údržbou svojho zovňajšku pomocou veľmi presného zastrihávača Philips OneBlade Pro QP6650/61. Funguje nasucho, namokro a možno ho využiť nielen na úpravu fúzov všetkých dĺžok, ale rovnako tak aj na úpravu chĺpkov po celom tele. Je naozaj tou správnou voľbou? Aké máme dojmy z jeho používania?

Philips OneBlade Pro QP6650/61

Philips OneBlade Pro (RECENZIA) – OBSAH

 1. Philips stavia na technológii OneBlade
 2. Obsah balenia Philips OneBlade Pro QP6650/61
 3. Predstavenie Philips OneBlade Pro QP6650/61
 4. Naše dojmy z používania zastrihávača Philips OneBlade Pro QP6650/61
 5. Celkové hodnotenie Philips OneBlade Pro QP6650/61
 6. Philips OneBlade Pro QP6650/61

Philips stavia na technológii OneBlade

Možno práve riešite nákup nového strojčeka na holenie, ale klasické žiletky už nechcete z viacerých dôvodov používať (typicky nepríjemne podráždená pokožka, ale aj neustále dokupovanie výmenných čepieľok). V tom prípade je vhodná situácia vyskúšať hybridný zastrihávač OneBlade Pro QP6650/61 od svetoznámej spoločnosti Philips.

Philips OneBlade je totiž revolučný spôsob starostlivosti o vzhľad navrhnutý pre mužov, ktorí radi menia štýl svojich fúzov a celkovo sa chcú ľahko, ale pritom pohodlne starať o svoj zovňajšok. Aj bez potreby pravidelne navštevovať drahé barber shopy. OneBlade zastriháva, tvaruje a oholí fúzy akejkoľvek dĺžky. Jedinečná holiaca technológia OneBlade kombinuje rýchlo sa pohybujúce ostrie (200× za sekundu) so systémom dvojitej ochrany a poskytuje vám účinné a pohodlné holenie dlhších fúzov. OneBlade neholí príliš nakrátko, takže nepodráždi vašu pokožku.

Philips OneBlade Pro QP6650/61

Obsah balenia Philips OneBlade Pro QP6650/61

Akonáhle dostanete do rúk vkusnú škatuľku s Philips OneBlade Pro QP6650/61, poteší vás využitie každého centimetra kubického balenia. Ďalšie body následne získava výrobca za mimoriadne kvalitné vyhotovenie samotného prístroja. Zastrihávač brady má telo ľahké, hladké, príjemné na dotyk a jeho ergonomický tvar presne a prirodzene sadne do vašej dlane. V praxi rovnako tak oceníte neprehliadnuteľný displej so zobrazením stavu batérie v percentách. Vďaka pogumovanému povrchu sa navyše zastrihávač brady Philips OneBlade Pro QP6650/61 veľmi dobre drží a nešmýka sa ani pokiaľ strojček používate v sprche. Áno, odolnosť voči vode je úplnou samozrejmosťou, môžete sa teda bez problémov holiť nasucho, ale aj na mokro. A mimochodom, pomerne citeľné využitie zelenej farby zapôsobí na úplne každého. K zabudovanému zapínaciemu tlačidlu nemožno povedať viac, než že funguje naozaj tak jednoducho, ako si len dokážete predstaviť. Prvým stlačením spustíte holiacu hlavu, druhým stlačením strojček vypnete.

Philips OneBlade Pro QP6650/61; zastrihávač Philips; na fúzy a na telo;
Kompletné balenie Philips OneBlade Pro QP6650/61, výrobca navyše pridáva aj jednu náhradnú čepeľ.

Strojček na bradu však na svojom tele disponuje ešte jedným tlačidlom, ktoré sa nachádza tesne pod holiacou hlavou. Akonáhle stlačíte zvýraznenú zelenú šípku, v tom okamihu bude možné jednoduchým pohybom vymeniť celú čepeľ. Jej nasadenie je veľmi jednoduché a nezaberie vám viac času ako výmena čepele pri bežnej žiletke.

Súčasťou balenia Philips OneBlade Pro QP6650/61 je okrem zastrihávača aj kvalitné cestovné puzdro a tri hrebeňové nadstavce. K dispozícii tak dostanete multifunkčný hrebeň so 14 dĺžkami v rozmedzí 0,4 – 10 mm (budeme sa mu venovať ďalej v texte), nasadzovací ochranný nadstavec na holenie citlivých partií a konečne nasadzovací hrebeň na telo, ktorý skracuje na stabilnú dĺžku 0,3 mm. Medzi príslušenstvom tiež nájdete jednu samostatne zabalenú náhradnú čepeľ. Posledným, ale dôležitým prvkom výbavy je nabíjačka riešená formou stojanu. K dispozícii tak budete mať adaptér s káblom, ktorý je možné zapojiť rovno do tela Philips OneBlade Pro QP6650/61, alebo použiť už spomínaný stojan.

Philips OneBlade Pro QP6650/61, detail hlavy Philips OneBlade Pro QP6650/61, multifunkčný hrebeň

Nasadený multifunkčný hrebeň ponúka nastavenie dĺžky od 0,4 do 10 mm. Vďaka tomu poskytuje rovnomerné zastrihnutie presne na požadovanú dĺžku.

Predstavenie Philips OneBlade Pro QP6650/61

Kľúčovým stavebným kameňom Philips OneBlade Pro QP6650/61 sú mimoriadne kvalitné a predovšetkým bezpečné čepele zo 100 % nerezovej ocele. Práve tieto čepele Philips OneBlade sú vybavené revolučnou technológiou vhodné n styling tváre a starostlivosť o vzhľad. Dokážu skrátiť, vytvarovať, ale aj oholiť fúzy prakticky všetkých dĺžok. Vďaka systému dvojitej ochrany, kĺzavému poťahu v kombinácii so zaoblenými špičkami, je holenie jednoduchšie a oveľa pohodlnejšie ako s obyčajnými holiacimi strojčekmi v podobnej cenovej hladine.

Technológiu holenia zastupuje rýchlo sa pohybujúce ostrie (až 200× za sekundu), ktoré je účinné aj v prípade dlhých fúzov. Systém OneBlade precízne kopíruje obrysy vašej tváre a umožňuje jednoducho a pohodlne zastrihnúť a oholiť všetky časti tváre. Dvojstrannou čepeľou je možné pohybovať v ktoromkoľvek smere, vďaka čomu vytvoríte čisté línie. Navyše bez poranenia a podráždenia. To je ohromná výhoda, pretože na rozdiel od akéhokoľvek žiletkového holiaceho strojčeka sa pri použití Philips OneBlade Pro QP6650/61 nemôžete neopatrným pohybom porezať.

Philips OneBlade Pro QP6650/61; zastrihávač na fúzy a na telo;
Detailný pohľad na ostré čepele Philips OneBlade Pro QP6650/61.

Jedinou nevýhodou je fakt, že takto kvalitná čepeľ jednoducho nemôže byť fyzicky nesmrteľná. Výrobca tak udáva jeho životnosť v priemere 4 mesiace. Samozrejme v závislosti od spôsobu a frekvencie používania. Takéto dlhé obdobie však Philips OneBlade Pro QP6650/61 netestujeme, preto nemôžeme porovnať s reálnou výdržou, ale bude nutné sa zmieriť s pravidelnou investíciou do nových čepelí. Aktuálne máme k dispozícii balenie 2 čepelí, 3 čepelí alebo 4 čepelí. A v prípade, že využijete množstevné zľavy, je možné dostať sa na cenovú hladinu približne 9 eur za jednu čepeľ.

Pri vymenovaní funkcií Philips OneBlade Pro QP6650/61 určite nesmieme zabudnúť na jeden z najväčších benefitov v podobe výdrže batérie. Tá sa pohybuje na nadpriemernej úrovni okolo 120 minút, čo je úplne fantastická hodnota. Pokiaľ sa budete holiť každé ráno na tvári niekoľko málo minút, budete musieť zastrihávač dobíjať pokojne iba raz za mesiac. Alebo použijete dodávaný stojan, do ktorého strojček na bradu po každom nabíjaní postavíte. Samotné nabíjanie na 100 % trvá 60 minút.

Kľúčové parametre Philips OneBlade Pro QP6650/61

typ Philips OneBlade Pro QP6650/61
Materiál čepele nerezová oceľ
Počet rýchlostí 1
Systém zastrihávania technológia kopírovania obrysov
Holiaci systém technológia kopírovania obrysov + systém dvojitej ochrany
Počet nastavení dĺžky zastrihnutia 14
Rozsah nastavenia dĺžky zastrihnutia 0,4 až 10
Spôsob použitia prevádzka iba na batériu
Ďalšie príslušenstvo hrebeň so 14 dĺžkami (0,4 – 10 mm), nasadzovací ochranný nadstavec, nasadzovací hrebeň na telo, nabíjací stojanček, adaptér, cestovné puzdro a náhradná čepeľ
Vodoodolný
Displej
Batéria s rýchlym nabitím
Dĺžka prevádzky 120 min
Cena 99,90 eur

Naše dojmy z používania zastrihávača Philips OneBlade Pro QP6650/61

Pravdepodobne teraz na holenie používate elektrický strojček, prípadne nejaký žiletkový systém, takže vám prechod na Philips OneBlade Pro QP6650/61 spôsobí mierny šok. Rýchlo totiž zistíte, že ide o oveľa pohodlnejší a šetrnejší systém. Prečo? Jednoducho preto, že sa nikdy nebudete holiť úplne do hladka, čo spôsobuje najviac problémov. Aj keď sa budete holiť priamo čepeľou OneBlade bez dodaných nadstavcov, tak nielenže sa neporežete, ale docielite skvelý výsledok v podobe veľmi mierneho jednodňového strniska.

A od toho sa môžete odraziť k prakticky ľubovoľnému tvarovaniu vašich fúzov. Už sme spomenuli, že v príslušenstve nájdete celkom mimoriadny multifunkčný hrebeň s otočným voličom dĺžky. Má hneď 14 nastavení, vďaka čomu sa naozaj vyhráte. Napríklad aj smerom k blížiacej sa charitatívnej akcii Movember. Fúzy udržíte ľahko, ale vďaka presnému ohraničeniu holenej časti sa úplne bez zábran môžete pustiť do oveľa nápaditejších štýlov.

Philips OneBlade Pro QP6650/61; zastrihávač; na fúzy a na telo;
Zastriháva, tvaruje aj holí. A to všetko v jednom dobre použiteľnom zariadení.

Philips OneBlade Pro QP6650/61 je úplne vodotesný, takže holenie môže prebiehať nielen nasucho, ale pokojne aj s použitím peny alebo gélu. Samozrejmosťou je dokonalá vodotesnosť v oblasti výmennej hlavy, preto je možné bez obáv strojček čistiť aj pod tečúcou vodou. Vďaka tomu je možné pochopiteľne využiť aj tzv. mokré holenie, čo je metóda holenia fúzov veľmi blízko mokrej pokožky. Pleť môže byť mokrá len od teplej vody (sprchovanie je vždy dobrý nápad pred holením, pretože vaša pokožka aj fúzy zmäknú) alebo od peny alebo gélu na holenie.

A výhody takéhoto spôsobu holenia? Mokré holenie predovšetkým znamená hladšiu pleť, pretože fúzy sa skracujú extrémne blízko pokožky, takže takéto oholenie tiež dlhšie vydrží.

Skôr alebo neskôr určite nastane situácia, kedy bude nevyhnutné oholiť ďalšie partie tela. V ten okamih jednoduchým pohybom odopnete multifunkčný hrebeň a nasadíte na čepeľ špeciálny plastový hrebeň s dĺžkou strihu 3 mm. Pokiaľ však budete chcieť skrátiť ochlpenie na minimum, stačí nasadiť ochranný nadstavec, ktorý je v jednej rovine s čepeľou. Vo výsledku sa tak nemusíte obávať žiadneho poškodenia. Ani pri holení intímnych partií. Ide tak jednoznačne o nenahraditeľnú pomôcku pre moderného muža. Drobnú výhradu snáď máme k integrovanému displeju, ktorý síce skvele ukazuje stav nabitia batérie v percentách, my by sme však radšej videli zostávajúci čas v minútach, kedy sa lepšie odhaduje, či je možné stihnúť holenie ešte pred vyčerpaním energie.

Philips OneBlade Pro QP6650/61; zastrihávač; na fúzy a na telo;
S Philips OneBlade Pro QP6650/61 prevezmete kontrolu nad chlpmi po celom tele.

Celkové hodnotenie Philips OneBlade Pro QP6650/61

Hneď na začiatku nášho finálneho hodnotenia musíme konštatovať, že zastrihávač brady Philips OneBlade Pro QP6650/61 je neskutočný doplnok, ktorý by nemal chýbať vo výbave moderného muža, ktorý dbá o svoj vzhľad. Vďaka OneBlade technológii dokáže zastrihávať a holiť fúzy akejkoľvek dĺžky na tvári a tele. Jedinečná obojstranná čepeľ, s ktorou vytvoríte čisté línie a presné tvary vašich fúzov, funguje úplne geniálne. A vďaka špeciálnej súprave nadstavcov je možné Philips OneBlade Pro QP6650/61 využiť v spojení so špeciálnym hrebeňom na telo a nadstavcami pre citlivé oblasti, ako na sucho, tak aj na mokro. Vďaka nastaviteľnému hrebeňu so 14 dĺžkami rovnomerne zastrihnete a vyladíte fúzy aj dlhšie strnisko. S čistým svedomím môžeme konštatovať, že namiesto niekoľkých rôznych prístrojov budete do budúcna potrebovať iba jeden. A to Philips OneBlade Pro QP6650/61.

Philips OneBlade Pro QP6650/61

Philips OneBlade Pro QP6650/61

Philips OneBlade Pro QP6650/61

Zastrihávač fúzov

Musíme uznať, že Philips OneBlade Pro QP6650/61 sa skutočne vydaril. Je totiž vynikajúcou pomôckou pre mužov, ktorí dbajú po všetkých stránkach o svoj vzhľad.

Zaujala nás skvelá výdrž na batérii, ktorá spoločne s multifunkčným nadstavcom ponúka pestrú škálu možností v tvarovaní a dĺžke fúzov.

Už po prvom vyskúšaní ocení väčšina mužov chýbajúcu podráždenú pokožku, čo vidíme ako jeden z najväčších benefitov Philips OneBlade Pro QP6650/61.

Klady

 • Oholí vašu tvár aj telo
 • Presný hrebeň na zastrihávanie má 14 nastavení dĺžky (0,4 až 10 mm)
 • V balení ďalej 3 mm nadstavec a ochranný nadstavec proti porezaniu na citlivých oblastiach
 • Nijako nedráždi pokožku tváre
 • Vodoodolná konštrukcia
 • Praktické cestovné puzdro
 • Výdrž na batérii 120 minút

Zápory

 • Nie je vhodný na hladké oholenie
 • Vyššie obstarávacie a prevádzkové náklady (nutnosť meniť každé 4 mesiace čepeľ)
4,7 97×
Philips OneBlade Pro 360 na tvár a telo QP6651/61
Zastrihávač – na fúzy, telo, pánsky, umývateľné nadstavce, vodoodolný, digitálny displej, rýchle nabitie, indikátor nabíjania LED, vodotesný, nastavenie dĺžky a ergonomická protišmyková rukoväť, 3 nadstavce, materiál čepelí oceľ, min. dĺžka strihu 0,4 mm, max. dĺžka strihu 10 mm, na akumulátor, ovládanie pomocou tlačidiel
109,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PHIZA124
4,8 126×
Philips OneBlade Pro 360 na tvár a telo QP6551/30
Zastrihávač – na fúzy, telo, pánsky, umývateľné nadstavce, vodoodolný, digitálny displej, rýchle nabitie, indikátor nabíjania LED, vodotesný, nastavenie dĺžky a ergonomická protišmyková rukoväť, 3 nadstavce, materiál čepelí oceľ, min. dĺžka strihu 0,4 mm, max. dĺžka strihu 10 mm, sieťové napájanie, na akumulátor, ovládanie pomocou tlačidiel
99,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PHIZA193
4,6 129×
Philips OneBlade Pro 360 na tvár a telo QP6541/15
Zastrihávač – na fúzy, telo, pánsky, umývateľné nadstavce, vodoodolný, rýchle nabitie, indikátor nabíjania LED, vodotesný, nastavenie dĺžky a ergonomická protišmyková rukoväť, 3 nadstavce, materiál čepelí oceľ, min. dĺžka strihu 0,5 mm, max. dĺžka strihu 0,9 mm, na akumulátor
Zľavnené -8 %
58,90 € 63,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PHIZA3100
4,8 587×
Philips OneBlade QP420/50 Výmenné čepele 360 2 ks
Pánske náhradné hlavice s 2 čepieľkami na hladké oholenie - 15,95 €/ks
31,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PHIPR153
Vytlačiť
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií