Zobraziť katalóg

Samsung Galaxy A52 5G recenze a test

Samsung Galaxy A52 5G (RECENZIA):
zlepšenia vo všetkých smeroch ho posúvajú do čela strednej triedy

Recenzia

Aktualizované • Autor: Matěj Toul

Mobilné telefóny Samsung Galaxy A sú medzi zákazníkmi jedny z vôbec najobľúbenejších. Vďačia za to peknej výbave v kombinácii s moderným dizajnom, dobrou cenovkou a silnou značkou za chrbtom. V tejto recenzii sme si posvietili na Samsung Galaxy A52 5G, ktorý si berie to najlepšie od svojho predchodcu A51 a dáva zabudnúť aj na jeho neduhy. Nič iné mu ani nezostávalo, pokiaľ chce pomýšľať na najvyššie priečky v rebríčku najlepších telefónov vo svojej cenovej kategórii. Má na ne nárok? Na to sa pozrieme s modelom vo variante 6/128 GB.

Samsung Galaxy A52 5G (RECENZIA) – OBSAH

 1. Samsung Galaxy A52 5G je v balení s pomalšou nabíjačkou
 2. 120 Hz AMOLED displej vyzerá skrátka úchvatne
 3. Samsung Galaxy A52 5G má Snapdragon s podporou najnovších sietí
 4. Štyri fotoaparáty odvádzajú za svoju cenu dobrú prácu
 5. Galaxy A52 5G slušnú výbavu uzatvára skvelou batériou
 6. Telefón má krásny a bohatý zvuk vďaka reproduktorom Dolby Atmos
 7. Ako sa Samsung Galaxy A52 5G používa?
 8. Ako vyzerá rozhranie Galaxy A52 5G?
 9. Ďalšie varianty modelu Samsung Galaxy A52
 10. Samsung Galaxy A52 5G – verdikt recenzie
 11. Čo sme o Samsungu Galaxy A52 5G napísali skôr?

Samsung Galaxy A52 5G je v balení s pomalšou nabíjačkou

Samsung Galaxy A52 5G ku mne doputoval, rovnako ako putuje ku všetkým ostatným zákazníkom, v štandardnej bielej škatuľke. Po otvorení veka hneď vidíme samotný mobilný telefón, pod ním sa nachádza nabíjací adaptér a USB-C kábel. Hoci ale samotný mobil podporuje až 25 W rýchlonabíjanie, pribalený adaptér je iba 15 W. Na maximálnu rýchlosť nabíjania je teda potrebné si výkonnejší adaptér prikúpiť. Vo veku krabičky sa potom nachádza manuál.

Samsung A52 5G, krabička Samsung A52 5G, balenie
V balení Galaxy A52 5G nájdete manuál, USB-C kábel a 15 W rýchlonabíjačku.

120Hz AMOLED displej vyzerá skrátka úchvatne

Mobilné telefóny so 120 Hz displejom sú plynulé a príjemné na používanie. Preto som voľbu vyššej obnovovacej frekvencie pri Samsungu Galaxy A52 5G, oproti základnej verzii s 90 Hz displejom, vrelo uvítal. 6,5“ AMOLED displej mi osobne veľkosťou perfektne padne do ruky, aj keď môže niektorým prísť až príliš veľký. Za vzhľad displeja má A52 5G jasnú jednotku. Čítačka odtlačkov prstov v displeji funguje po prvotnom nastavení svižne a spoľahlivo. Tlačidlá na zosilňovanie sú spolu s power buttonom štandardne na pravej strane a okrem USB-C portu na telefóne nájdeme aj starý dobrý vstup na 3,5 mm jack.

Kvalitný je displej aj po technickej stránke. Hoci AMOLED displeje často trochu zaostávajú v jase, pri A52 5G som bol maximálne spokojný. Displej je dobre vidieť aj na slniečku, len mám pocit, že automatická regulácia jasu trochu zaostáva. Občas som ho preto musel manuálne zdvihnúť, to je však len vec preferencie. Solídne je aj farebné podanie a rozlíšenie displeja. Ani pri sledovaní videí alebo prehliadaní fotiek som si nevšimol ničoho, čo by mi na displeji bilo do očí.

Samsung A52 5G, predný pohľad Samsung A52 5G, zadný pohľad
Samsung Galaxy A52 5G je na pohľad naozaj pekný mobilný telefón. Testovaný variant je v modrom vyhotovení.

Plusové body rozhodne pridávam aj samotnému dizajnu telefónu. Úzke rámčeky a neinvazívny priestrel uprostred hornej časti displeja pôsobí čisto a elegantne. Z hľadiska materiálu hovoríme o tvrdenom skle Gorilla Glass 5 vpredu, kovových rámčekoch a plastovom chrbte. Hoci plast pri telefónoch často neznie prémiovo, Samsung teraz aj v minulosti ukázal, že aj plast môže byť príjemný na dotyk. Aj napriek plastovému chrbtu navyše mobil nesie certifikát IP67 so zvýšenou odolnosťou voči vonkajším vplyvom, ktorý v strednej triede vídame len zriedka. Galaxy A52 5G sa dobre drží v ruke a nijako sa nešmýka.

Samsung A52 5G, displej
120 Hz Super AMOLED displej telefónu dosť pridáva na vzhľade, škoda horšej funkčnosti.

Pár slov sa iste hodí zmieniť aj o dizajne fotomodulu. Samsung tu totiž predviedol trochu iný prístup k už zabehnutému štýlu. Hoci sú rysy modulu zreteľne vidieť, prekrýva ho spomínaný plastový chrbát. Vďaka tomu môžu objektívy využiť dodatočného priestoru, pričom chrbát vyzerá o niečo viac ucelene. Pokiaľ sa vám dizajn páči, zhodnoťte sami, mne však príde šikovný a nakoniec aj celkom atraktívny.

Samsung Galaxy A52 5G má Snapdragon s podporou najnovších sietí

Ak sa bavíme o výkone v strednej triede, Galaxy A52 5G je na tom dobre. Qualcomm Snapdragon 750G síce nie je žiadnou novinkou, pri telefónoch v tejto cenovej kategórii sa však stal veľmi populárnym, a to predovšetkým kvôli podpore 5G v kombinácii so solídnym výkonom. Predovšetkým ale testovanÿ variant ponúka 6 GB pamäte RAM, čo väčšinou bohato stačí, a navyše ide o posun oproti predchodcovi Galaxy A51, ktorý mal len 4 GB. To bolo v praxi poznať. A52 sa vyrába aj v 8 GB verzii, na Slovensko ani do Česka sa ale nedováža.

i Samsung Galaxy A51 (RECENZIA): obľúbený telefón s podarenými vlastnosťami a jedným nedostatkom

Celkovo si s výkonom nemusíte vôbec lámať hlavu. Pri tých najnáročnejších hrách možno budete musieť stiahnuť nastavenie o niečo nižšie, multiplayerovky Wild Rift alebo World of Tanks Blitz však idú úplne bez problémov. Beh systému potom nemusím ani spomínať, všetko funguje krásne plynule, a to predovšetkým v 120 Hz režime.

Štyri fotoaparáty odvádzajú za svoju cenu dobrú prácu

Spomínaný fotoaparát Samsung Galaxy A52 5G hosťuje celkom štyroch zástupcov. Hlavné slovo má 64 Mpx kamera s optickou stabilizáciou a dopĺňajú ju 16 Mpx ultraširoký senzor, 5 Mpx makro fotoaparát a 5 Mpx hĺbkový senzor. Parametre sú tak štandardné, ako ale fotoaparát funguje v praxi?

Hlavná kamera odvádza svoju prácu dobre. Snímky sú farbisté a bez šumu a najmä fotky z väčšej blízkosti vyzerajú veľmi pekne. Na rušnejších fotkách s viacerými detailmi síce začnete vnímať pár rozmazanejších pixelov o niečo skôr, nie je to však nič hrozné. Príjemne prekvapil hlavne širokouhlý objektív. Ten ponúka rozhľad až 123°, a aj napriek značne nižšiemu rozlíšeniu s ním vyzerajú fotky veľmi podobne ako s hlavnou kamerou, čo nie je vždy zvykom. Fotky vytvorené Samsungom Galaxy A52 5G tak pôsobia pekne konzistentne.

i Tieto a ďalšie fotky nájdete v plnej kvalite na Google Disku.
Samsung A52 5G, hlavná foto Samsung A52 5G, širokouhlá foto Samsung A52 5G, makro foto
Samsung Galaxy A52 5G má celý arzenál objektívov. Zľava: hlavný, širokouhlý, makro.

Hoci nie som veľkým priaznivcom makro fotoaparátov, tu nefunguje až tak zle. Osobne si myslím, že aj veľmi blízke zábery vyzerajú skrátka oveľa lepšie, keď sú zhotovené hlavnou kamerou, to je však vec preferencie. Pri telefóne by som oveľa viac privítal teleobjektív s optickým zoomom, ktorý tu chýba. Fotky so zoomom digitálnym vyzerajú asi tak, ako by ste čakali.

Samsung Galaxy A52 5G, zoom 2× Samsung Galaxy A52 5G, zoom 4× Samsung Galaxy A52 5G, zoom 10×
Teleobjektív s optickým zoomom by určite prišiel vhod, mobilný telefón má len digitálny. Zľava: 2× zoom, 4× zoom, 10× zoom.

V aplikácii fotoaparátu nájdete všetky funkcie, ktoré poznáte a ktoré máte radi, ako napríklad slow-motion, časozber atď. Samozrejmosťou je natáčanie videí - Samsung Galaxy A52 5G zvláda až rozlíšenie 4K, spomínaná optická stabilizácia sa však na videu trochu zasekáva. Pekné zábery ale zaobstarať idú.

Galaxy A52 5G slušnú výbavu uzatvára skvelou batériou

Samsung Galaxy A52 5G je jedným z tých telefónov, ktoré výdržou vyzerajú dobre ako papierovo, tak v praxi. Akumulátor ponúka kapacitu 4 500 mAh, ktorá mi vystačila pokojne aj na dva dni aktívneho využívania. Trochu sklamaním je už spomínaná nabíjačka, ktorá nevyužíva maximálny potenciál telefónu. Aj s 15 W adaptérom však mobilný telefón nabijete za necelú hodinu a pol.

i Ak by vám 15 W rýchlonabíjanie nestačilo, vyberte si 25 W adaptér, napríklad od Samsungu alebo značky patriacej pod Alzu, AlzaPower.

Telefón má krásny a bohatý zvuk vďaka reproduktorom Dolby Atmos

Príjemne pri telefóne Galaxy A2 5G prekvapili aj reproduktory. Stereo zostava s certifikáciou Dolby Atmos rozhodne nie je prvá ani posledná, hudba sa z nich však šíri až prekvapivo hlasno a s dobrou kvalitou. Vo väčšine prípadov síce aj tak siahnete po slúchadlách, avšak možnosť počúvania nahlas tu určite je a minimálne za skúšku stojí.

Ako sa Samsung Galaxy A52 5G používa?

Samsung Galaxy A52 5G poháňa Android 11 s nadstavbou Samsung One UI. Toto rozhranie sa stalo s postupom času takmer ikonickým a mnoho fanúšikov Samsungu na neho nedá dopustiť. Rozhranie je plynulé a pekne organizované. Pre niekoho môže byť výhodou, ale aj nevýhodou fakt, že Samsung ku Google aplikáciám pridáva svoje vlastné (asistent Bixby, Galaxy Store,...). Je to duplikácia známejších služieb, možnosť využitia tu ale je. Potýkal som sa aj s bloatwarom. One UI vám ho síce automaticky nenainštaluje ako niektoré iné nadstavby, na inštaláciu niektorej zo sponzorovaných aplikácií alebo hier sa vás však pri prvom použití spýta najmenej trikrát.

Ako vyzerá rozhranie Galaxy A52 5G?

Samsung Galaxy A52 recenzia, aplikácia fotoaparátu Samsung Galaxy A52 recenzia, funkcia fotoaparátu
Fotoaparát má prehľadnú aplikáciu plnú softvérových funkcií.
Samsung Galaxy A52 recenzia, homescreen Samsung Galaxy A52 recenzia, homescreen Samsung Galaxy A52 recenzia, app tray
Android 11 s One UI má takmer ikonický vzhľad.
Samsung Galaxy A52 recenzia, kalendár Samsung Galaxy A52 recenzia, kontakty
Veľa aplikácií Samsung ponecháva v základnej Android podobe.
Samsung Galaxy A52 recenzia, Samsung aplikácia Samsung Galaxy A52 recenzia, Galaxy Store Samsung Galaxy A52 recenzia, Samsung Free
Pridáva však aj mnoho svojich. Napr. aplikačný obchod Galaxy Store, novinkový portál Samsung Free

Ďalšie varianty modelu Samsung Galaxy A52

Hoci model Samsung Galaxy A52 má veľa variantov, nie všetky sú na Slovensku alebo v Česku k dispozícii. Navyše verzia A52 5G sa od tej bez 5G mierne líši aj vo výbave. Pre prehľad teda dopĺňame:

Základné rozdelenie je na verzie 5G a 4G. Tie sa líšia okrem podpory sietí tiež displejom. Kým Samsung Galaxy A52 5G má 120 Hz displej, na 4G verziu zostal „len“ 90 Hz. Všetky mobilné telefóny Samsung A52 sú potom dostupné v čiernej, bielej, modrej a fialovej farbe. U nás si môžete vybrať z týchto variantov:

* Ceny sú platné k 3. 6. 2021

Samsung Galaxy A52 5G – verdikt recenzia

Samsung Galaxy A52 5G – verdikt

Samsung Galaxy A52 5G

Mobily

Samsung Galaxy A52 5G je vo svojej kategórii veľmi dobrým telefónom a nepochybne jedným z najlepších vo svojej cenovej kategórii. Hoci náladová funkčnosť displeja môže byť občas otravná, mobilný telefón ju vyvažuje obnovovacou frekvenciou, ktorá robí z používania telefónu radosť. Pokiaľ hľadáte telefón, ktorý výkonom aj fotoaparátom stojí na popredných pozíciách strednej triedy, a chcete, aby navyše dobre vyzeral, Samsung Galaxy A52 5G vám to rozhodne ponúkne. Navrch prihodí 5G aj renomé popredného výrobcu, z čoho vyplýva napríklad veľmi dobrá podpora v podobe softvérových aktualizácií.

Klady

 • Skvelý 120 Hz AMOLED displej
 • Neopozeraný dizajn chrbta aj displeja
 • Schopná hlavná kamera aj širokouhlý objektív
 • Solídny výkon postačí takmer na všetko
 • Podpora 5G sietí
 • Certifikát IP67 so zvýšenou odolnosťou
 • Skvelý zvuk vďaka stereo reproduktorom Dolby Atmos
 • Veľmi dobrý pomer ceny a výkonu

Zápory

 • Optická stabilizácia nie je príliš plynulá
 • Telefón podporuje 25 W nabíjanie, pribalený adaptér je ale len 15 W
i Mohlo by vás zaujímať
Matěj Toul

Matěj Toul

Volám sa Matěj Toul a ako mileniál som technológiám samozrejme prepadol už v mladom veku. Vo svete 21. storočia si beriem od všetkého trochu a snažím sa držať krok s dobou. Naopak, v civilnom živote by ste ma najčastejšie našli buď s gitarou v ruke, za klavírom alebo nad vinylovými platňami.

Čo sme o Samsungu Galaxy A52 5G napísali skôr?

Aktualizované • Autor: Ondřej Chabr

Mobilné telefóny radu A sa pýšia zaujímavými parametrami a príjemnou koncovou cenou. Nie inak je tomu pri novinkách, ktoré Samsung práve predstavil. Modely Samsung Galaxy A52 a Galaxy A52 5G sú solídne vybavené mobily, ktoré budú lákať svojou výbavou. Čo všetko ponúkajú?

Samsung Galaxy A52 (PREVIEW) – OBSAH

 1. Samsung Galaxy A52 ľahko modernizoval dizajn
 2. Displej Samsungu Galaxy A52 ponúka príjemnú novinku
 3. Výkonnostne na tom Samsung Galaxy A52 nie je vôbec zle
 4. Fotoaparát zostáva takmer totožný, ale navýšil rozlíšenie
 5. Samsung Galaxy A52 nabijete ešte o chlp rýchlejšie

Samsung Galaxy A52 ľahko modernizoval dizajn

Samsung uviedol model Galaxy A52 v dvoch variantoch (4G a 5G) spoločne s vybavenejším bračekom, modelom Galaxy A72. Cieľovou skupinou týchto modelov sú všetci, ktorí chcú solídne vybavený smartfón, avšak nemajú v pláne minúť viac za modely radu Galaxy S21. Mnohým ale iste Galaxy A52 bohato postačí. Vstupuje na trh, ktorý má prešliapnutý jeho predchodcom. Tým bol model Galaxy A51, ktorý sa stal veľmi populárnou voľbou používateľov. Išlo skrátka o overenú značku Samsung Galaxy za cenu pod 400 EUR.

Samsung Galaxy A52, dizajn
Jednoduchý dizajn s horným priestrelom zostáva. Nie je potrebné meniť osvedčenú klasiku.

Nový model so svojím predchodcom zdieľa už vizuálne rysy. Prednej strane dominuje rozmerný displej s typickým priestrelom uprostred hornej časti. Okolo displeja je rámček, ktorý sa tentoraz zdá ešte o chĺpok hrubší, než tomu bolo pri modeli Galaxy A51. Zadná strana pozmenila usporiadanie objektívov. Teraz už nejde o tvar písmena „L“, ale sú 3 objektívy pod sebou a vedľa nich 4. objektív a blesk. Okrem toho je zadné usporiadanie objektívov výraznejšie vystúplejšie po vzore radu Galaxy S.

i Samsung Galaxy S21 (PREVIEW): nový dizajn a vylepšenie vo všetkých smeroch

Celý mobilný telefón je novo certifikovaný na odolnosť IP67, nevadí mu teda ani ponor pod hladinu. Celá zadná strana smartphonu je z matného plastu. Samsung si dal tiež záležať na farebných variantoch. Ste radšej za klasickú čiernu či bielu? Môžete ale zabrúsiť aj do jemných odtieňov fialovej alebo modrej. Farbu so zadnou stranou zdieľa aj kovový rám. Na jeho ľavej strane nájdeme tlačidlo hlasitosti a zapínacie tlačidlo. Naspodku potom nabíjací USB-C konektor a 3,5 mm jack na slúchadlá.

Samsung Galaxy A52, farby
Farebné varianty Samsungu Galaxy A52 sú decentné. Objektívy sú novo znateľne vystúpené.

Displej Samsungu Galaxy A52 ponúka príjemnú novinku

Oba varianty nového Galaxy A52 ponúknu zhodne rozmerný displej. Ide o 6,5“ panel Super AMOLED s rozlíšením 1 080 x 2 400 pixelov. Ide o rovnaké parametre, ako tomu bolo pri predchodcovi modelu A51. Kde však nový model parametre vylepšuje, je odozva zobrazenia. Základný variant Galaxy A52 poteší obnovovacou frekvenciou 90 Hz, variant Galaxy A52 5G navyše až 120 Hz odozvou. Všetok obsah sa teda na jemnom displeji bude pohybovať znateľne plynulejšie.

Výkonnostne na tom Samsung Galaxy A52 nie je vôbec zle

Čím sa rad Galaxy A líši od radu S, je samozrejme z veľkej časti výkon. Samsung Galaxy A52 je skrátka stredná trieda, ktorá na svoj beh nepotrebuje parametre trhajúce rekordy. To však rozhodne nebráni vysokým nárokom používateľov. Model Galaxy A52 spolieha na procesor Qualcomm Snapdragon 720G s taktom 2,3 GHz, v modeli Galaxy A52 5G potom nájdeme Snapdragon 750G s taktom 2,2 GHz. Tieto osemjadrové čipy sú podporené 6 GB operačnou pamäťou a v prípade čierneho a modrého variantu Galaxy A52 je možnosť voľby 8 GB RAM.

Samsung Galaxy A52, procesor
Model s 5G konektivitou poteší kvalitným čipom Snapdragon 750G. Zdroj: theverge.com

Výkonnejší variant Galaxy A52 5G, ako je už zrejmé z názvu, obsahuje podporu sietí 5G. V čase masívneho rozširovania pokrytia nášho územia sieťami 5G sa však vyplatí zvážiť voľbu telefónu s touto technológiou. Nové Galaxy A52 v základe idú na Androide 11 s One UI 3.1, používateľ sa tak dočká najnovších funkcií operačného systému. Samsung Galaxy A52 ponúkne dostatok priestoru na dáta so 128 či pri 8 GB verzie 256 GB pamäte.

Fotoaparát zostáva takmer totožný, ale navýšil rozlíšenie

Nový Samsung Galaxy A52 doznal zlepšenia aj v oblasti zhotovovania fotografií. Hlavný snímač novo scénu zachytí v rozlíšení 64 Mpx oproti skoršiemu 48 Mpx snímaču pri Galaxy A51. Medzi trojicu zvyšných objektívov patrí 12 Mpx ultraširokouhlý senzor s uhlom záberu 123°, 5 Mpx makro fotoaparát a rovnako tak 5 Mpx snímač hĺbky ostrosti. Fotoaparátu nechýba ani optická stabilizácia obrazu.

Samsung Galaxy A52, fotoaparat
Takto je riešené rozloženie 4 snímačov a blesku.

Maximálne rozlíšenie videa zostáva na rozlíšení 4K s možnosťou natáčania spomalených záberov so snímkovacou frekvenciou až 240 fps. Predná selfie kamera v malom priestrele si svoje vysoké rozlíšenie 32 Mpx tiež zachováva. Očakávame, že kvalita fotografií bude hodná mena Galaxy a bude patriť vo svojej triede k tomu najlepšiemu.

Samsung Galaxy A52 nabijete ešte o chlp rýchlejšie

Novému Samsungu Galaxy A52 nechýbajú ani ďalšie technológie ako NFC, dual SIM a poteší už spomínaný konektor na slúchadlá. V pohotovosti mobilný telefón udrží batéria s kapacitou 4 500 mAh, ktorú je možné dobíjať aj vysokorýchlostne s výkonom 25 W. Aby sa k dátam v novom smartphone Samsung Galaxy A52 nedostal nikto nepovolaný, je mobilný telefón vybavený ako skenovaním tváre, tak v displeji ukrytou čítačkou odtlačkov prstov. Tá sa rozhodne hodí v čase, keď sme nútení nosiť ochranu tváre.

V tabuľke nižšie je porovnanie oboch variantov novinky a ďalej komparácia s ich predchodcom, modelom Galaxy A51. Hlavné zmeny sa okrem dizajnu odohrali hlavne v oblasti procesora či rozlíšenia fotoaparátu. Poteší aj lepšia obnovovacia frekvencia displeja a rýchlejšie nabíjanie. Model Galaxy A52 5G je navyše dobre pripravený na najrýchlejší mobilný internet súčasnosti.

Parametre/Model Samsung Galaxy A52 Samsung Galaxy A52 5G Samsung Galaxy A51
Displej 6,5" (20 : 9) 6,5" (20 : 9) 6,5" (20 : 9)
2 400 × 1 080 px, 407 ppi, 90 Hz 2 400 × 1 080 px, 407 ppi, 120 Hz 2 400 × 1 080 px, 407 ppi, 60 Hz
Super AMOLED Super AMOLED Super AMOLED
Zadné fotoaparáty hlavný: 64 Mpx, f/1,8, 4K video s 30 fps, HD s 240 fps
hlavný: 64 Mpx, f/1,8, 4K video s 30 fps, HD s 240 fps
hlavný: 48 Mpx, f/2,0, 4K video s 30 fps, HD s 240 fps
ultraširokouhlý: 12 Mpx, f/2,2
ultraširokouhlý: 12 Mpx, f/2,2 ultraširokouhlý: 12 Mpx, f/2,2
makro: 5 Mpx, f/2,4
makro: 5 Mpx, f/2,4
makro: 5 Mpx, f/2,4
snímač hĺbky ostrosti: 5 Mpx, f/2,4 snímač hĺbky ostrosti: 5 Mpx, f/2,4 snímač hĺbky ostrosti: 5 Mpx, f/2,2
Predné fotoaparát 32 Mpx, f/2,2, Full HD video s 30 fps
32 Mpx, f/2,2, Full HD video s 30 fps
32 Mpx, f/2,2, Full HD video s 30 fps
Čipset Qualcomm Snapdragon 720G, 8-jadrový Qualcomm Snapdragon 750G, 8-jadrový Samsung Exynos 9611, 8-jadrový
GPU Adreno 618 Adreno 619 Mali G72 MP3
RAM 6/8 GB 6 GB 4 GB
Interné úložisko 128 GB, microSD až 1 TB 128 GB, microSD až 1 TB 128 GB, microSD až 512 GB
Operačný systém Android 11 Android 11 Android 10
Podpora sietí 5G
Akumulátor 4 500 mAh 4 500 mAh 4 000 mAh
Rýchlonabíjanie/bezdr. nabíjanie: 25 W/- Rýchlonabíjanie/bezdr. nabíjanie: 25 W/- Rýchlonabíjanie/bezdr. nabíjanie: 15 W/-
USB-C
3,5 mm jack
Stupeň krytia IP67 IP67 -
Rozmery 159,9 × 75,1 × 8,4 mm 159,9 × 75,1 × 8,4 mm 158,5 × 73,6 × 7,9 mm
Hmotnosť 189 g 189 g 172 g
Cena 348,9 EUR 428,9 EUR 219,90 EUR
           
i Mohlo by vás zaujímať

Zdá sa, že Samsung dokázal udržať solídne nastavené parametre príjemne naceneného modelu a dokázal ich navyše vylepšiť o užitočné novinky na čele s plynulejším displejom, podporou 5G či lepším procesorom. Má ambície ísť v pätách svojmu predchodcovi a stať sa ďalším predajným hitom.

Vytlačiť
P-DC1-WEB08
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií