Zobraziť katalóg
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/honor-200-nahled.jpg

Honor 200 a Honor 200 Pro (PREVIEW): Nová stredná trieda s veľmi solídnym výkonom

Výrobca Honor vo svojej domovskej Číne predviedol dva nové telefóny Honor 200 a Honor 200 Pro. Modely mieria na strednú triedu a zaujmú predovšetkým veľmi solídnym výkonom. Zhruba za dva týždne by sa tieto telefóny mali pozrieť aj do Európy. Poďme sa teda pozrieť, čo všetko novinky ponúknu. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/google-pixel-9-novinky.jpg

Google Pixel 9 (ŠPEKULÁCIA): Prvýkrát 3 modely aj prepracovaný ikonický fotomodul

Na vydanie radu Google Pixel 9 je síce ešte čas, už teraz sa však objavuje množstvo únikov prezrádzajúcich okrem iného podobu nových telefónov alebo zloženie vlajkového radu. Ako bude vyzerať nadchádzajúci deviaty rad telefónov Google Pixel? Čo všetko už vieme, alebo aspoň tušíme? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/huawei-pura-70-nahled.jpg

Huawei Pura 70 (PREVIEW): Tri odvážne fotomobily, variant Ultra zaujme vyrážajúcim objektívom

Huawei sa po kratšej odmlke vracia na Slovensko s novou vlajkovou sériou Huawei Pura 70. Modely budú tri – základný, variant Pro a Huawei Pura 70 Ultra. Zaujať by mali hlavne fotoaparáty, do kariet však výrobcovia nehrajú stále trvajúce sankcie od USA. Čo všetko nový rad Huawei Pura 70 ponúkne? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sony-xperia-1-vi-nahled.jpg

Sony Xperia 1 VI (PREVIEW): ešte lepšia výdrž batérie, špičkový výkon a teleobjektív s variabilným zoomom

Prichádza tohtoročný špičkový mobilný telefón od Sony, Sony Xperia 1 VI. Telefón zaujme solídnou trojicou fotoaparátov, vysokým výkonom a ďalšími parametrami vlajkovej lode, ktorými chce nalákať čo najširšie spektrum zákazníkov. Čo všetko mobilný telefón Sony Xperia 1 VI dokáže? Kedy bude dostupný a za koľko? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/google-io-2024-nahled.jpg

Telefón vám povie, čo vidí aj kde máte okuliare. Google na I/O 2024 ukázal množstvo AI noviniek (VIDEO UKÁŽKY V ČLÁNKU)

Tohtoročná hlavná udalosť Google I/O 2024 bola zameraná takmer exkluzívne na umelú inteligenciu. Americká firma nám dala nahliadnuť do veľmi blízkej budúcnosti a opäť nám ukázala, že sa možnosti AI menia každým dňom. Toto všetko sme na Google I/O 2024 videli. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/google-pisexel-8a-test.jpg

Google Pixel 8a (RECENZIA): Stredná trieda s vlajkovou výbavou a 7-ročnou podporou

Google Pixel 8a zaujme rovnakým dizajnom ako starší súrodenci z radu a od výrobcu dostáva aj rovnakú prémiovú starostlivosť. Tento rok totiž Google pre Pixel 8a garantuje 7 rokov veľkých aktualizácií systému Android, tak ako aj pre zvyšok radu. O dlhodobú relevanciu telefónu sa určite zaslúži čip Tensor G3, vychytaný fotoaparát alebo 120 Hz OLED panel. Ako si ale telefón vedie v praxi? Vyskúšali sme v našej recenzii. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nothing-phone-2a-recenze-uvod-nahled.jpg

Recenzia Nothing Phone (2a): Berie ti to najlepšie z vlajkového modelu, stojí však o polovicu menej

Strednú triedu sa vydal osloviť výrobca Nothing so svojím novým modelom Nothing Phone (2a). Na prvý pohľad však nie sú viditeľné žiadne ústupky. V čom tkvie ten rozdiel v porovnaní s vybavenejším modelom? A obstojí vo svojej zdatnej konkurencii? Telefón sme otestovali a prinášame vám recenziu. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/vivo-x100-pro-recenze-nahled.jpg

Vivo X100 Pro (RECENZIA): Fotografický skvost s výkonným procesorom MediaTek, bez chyby však nie je

Vivo X100 Pro 5G je jediný z dvoch modelov série X100, ktorý sa dostane aj na európske pulty a samozrejme, aj na tie slovenské. Ide však o výkonnejší z dvojice, ktorý sľubuje aktuálne najvýkonnejší čipset z dielne MediaTek, špičkový fotoaparát s objektívmi Zeiss a oveľa viac. Ako sa však mobilnému telefónu Vivo X100 Pro darí v praxi? Vyskúšali sme v recenzii. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/samsung-galaxy-z-flip6-spekulace-nahled.jpg

Samsung Galaxy Z Flip6 (ŠPEKULÁCIE): Skladačka sa bude chcieť zapáčiť mainstreamu

S ďalším rokom očakávame aj ďalšiu ohybnú vlajkovú loď z dielní Samsungu, konkrétne Samsung Galaxy Z Flip6. Telefón pravdepodobne už tradične vyjde v lete, už teraz sa však objavujú rôzne špekulácie a úniky. Nič síce zatiaľ nie je stopercentné, poďme sa však pozrieť na to najzaujímavejšie, čo sa o Flip6 povráva. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/oukitel-wp30-pro-recenze-nahled.jpg

Oukitel WP30 Pro (RECENZIA): Špičková odolnosť a nočné videnie vo vrecku

Telefóny Oukitel sa u nás v posledných rokoch čoraz viac presadzujú najmä ako zariadenia so skvelým pomerom ceny a kvality. Presne to chce ponúknuť aj odolný telefón Oukitel WP30 Pro, ktorý popri špičkovej vodoodolnosti ponúkne aj neobvyklé vychytávky v podobe sekundárneho displeja na zadnej strane alebo kamery s nočným videním. Čo všetko telefón ponúkne a ako sa používa? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/google-pixel-8-nahled.jpg

Google Pixel 8 Pro (RECENZIA): Skvelý, ale predvídateľný nástupca radu Pixelov

Nové nadupané smartfóny Google Pixel 8 so sebou prinášajú vylepšené fotoaparáty alebo nový displej. Na vyšší z dvojice, Google Pixel 8 Pro, sme sa zblízka pozreli v našej recenzii. Čo všetko najnovší model prináša a ako sa používa v praxi? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/oneplus-12-recenze.jpg

OnePlus 12 (RECENZIA): Špičková vlajková loď, ktorá však musí čeliť tvrdej konkurencii

OnePlus 12 je novou generáciou hlavného ťahúňa čínskej značky, ktorá chce reagovať na najsilnejšiu konkurenciu. Ako sa modelu OnePlus 12 bude v pomyselnom súboji so súpermi dariť? Dozviete sa v tejto recenzii. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/Xiaomi-14-pro-nahled-20.jpg

Xiaomi 14 a 14 Pro (PREVIEW): Vlajková loď Xiaomi konečne aj na Slovensku

Výrobca Xiaomi sa konečne ukázal s novými modelmi Xiaomi 14 a Xiaomi 14 Pro. Mobilné telefóny zaujmú predovšetkým novým čipsetom Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, prepracovaným systémom HyperOS a novým výrazným dizajnom. Čo všetko mobily ponúknu a kedy sa na novinky môžeme tešiť? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/oneplus-open-thumbnail.jpg

OnePlus Open nevyzerá zle. Má pekný dizajn a v mnohých ohľadoch aj lepšiu výbavu než konkurenti

OnePlus Open je vôbec prvým skladacím počinom obľúbenej čínskej spoločnosti. Ohýba sa ako kniha, takže je priamym konkurentom telefónov ako Samsung Galaxy Z Fold5 alebo Google Pixel Fold. Ako sa chce od ostatných odlíšiť? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/samsung-galaxy-z-flip-5-nahled.jpg

Samsung Galaxy Z Flip5 (RECENZIA): Nové véčko konečne našlo svoju stopu

Véčkové skladacie telefóny Samsung Galaxy Z Flip prichádzajú už vo svojej piatej iterácii. Samsung Galaxy Z Flip5 bol predstavený na konferencii Galaxy Unpacked 2023 a výrobca si pre populárnu skladačku pripravil celý rad noviniek. My sme si ho teraz vyskúšali na vlastnú päsť a o informácie sa podelíme v našej recenzii. Ako je na tom nový Flip s parametrami a ako funguje v praxi? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/honor-90-nahled.jpg

Honor 90 (RECENZIA): So skvelým displejom a kamerou berie strednú triedu útokom

Nový mobilný telefón Honor 90 už po vydaní zaujal ako svojím vzhľadom, tak výbavou. Hlavnú úlohu tu hrá 200 Mpx hlavný fotoaparát a skvelý pomer ceny a výkonu vďaka čipsetu Qualcomm Snapdragon. Ako sa ale Honor 90 darí v praxi? To sa dozviete v našej recenzii. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sony-xperia-10-v-nahled_1.jpg

Sony Xperia 10 V (RECENZIA): Kompaktná stredná trieda s nevídanou výdržou, ale aj niekoľkými muchami

Nová Sony Xperia 10 V nadväzuje na minuloročný populárny model. Prináša všeličo nové, ale zároveň aj pár ťažko pochopiteľných prešľapov vo výbave. Mobilný telefón sme si vyskúšali v recenzii. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/honor-magic-v2-nahled.jpg

Honor Magic V2 je doposiaľ najtenší skladací telefón na trhu

Úplne nový ohybný telefón Honor Magic V2 bol odtajnený a má toho veľa čo ponúknuť. Okrem unikátnej tenkej a ľahkej konštrukcie poteší aj vlajkovým výkonom a trojicou špičkových fotoaparátov. S akými parametrami ohybná novinka prichádza? Kedy sa na mobil môžeme tešiť aj u nás a ako to bude s cenou? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/google-pixel-7a-nahled.jpg

Google Pixel 7a (RECENZIA): najnovší „áčkový“ model si zásadne prilepšil

Fanúšikovia mobilných telefónov Google na nich oceňujú výborné fotoaparáty, skvelú softvérovú podporu a dlhú životnosť. Aby nie, keď Google sám vyrába operačný systém Android. Ako si nový telefón Google Pixel 7a vedie pri každodennom používaní? Na to sme sa podrobne pozreli v našej recenzii. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nokia-g42-nahled.jpg

Nokia G42 (PREVIEW): Prvý 5G telefón, ktorý si sami opravíte

Udržateľnosť je v poslednom čase v súvislosti s mobilnými telefónmi veľmi moderná fráza. Len málokto však podniká také razantné kroky ako značka Nokia. Nová Nokia G42 je v poradí už druhým telefónom, ktorý si v prípade potreby zvládnete opraviť aj sami, tentoraz navyše ponúkne podporu 5G sietí a vyšší výkon. Kedy bude telefón k dispozícii aj u nás a čo všetko dokáže? Prečítať viac »
P-DC1-WEB07
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií