Získajte doručenie ZADARMO na rok iba za 1 € mesačne! Viac informácií

Alzákove Jarné TOPky Veľký tovar doručíme zadarmo

Zobraziť katalóg
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/ps-katalog-brezen-2023-cover-nahled.jpg

PlayStation Plus Katalóg hier (NOVINKY): Uncharted: Legacy of Thieves Collection, Immortals: Fenyx Rising, Ghostwire a ďalšie

Ponuka predplatného PS Plus Extra a Premium pokračuje v zaraďovaní veľkých AAA lahôdok, rovnako ako menších indie titulov. Na svoje si v marci prídu fanúšikovia akčných adventúr, hororových hier aj bojoviek. Všetko od 21. marca 2023. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-hry-na-ps5-nahled-dualsense.jpg

Najlepšie hry na PlayStation 5: Top 30

PlayStation 5 zatiaľ medzi nami nie je príliš dlho, napriek tomu už táto konzola predstavila rad podarených exkluzivít. Zároveň si však vďaka spätnej kompatibilite s PlayStation 4 hrami môžeme užiť rad už skôr vydaných herných klenotov v lepšej grafike či inými novinkami. A pretože vybrať z takého množstva hier tie najlepšie kúsky nie je jednoduché, dali sme si tú prácu a pripravili pre vás zoznam tridsiatich najlepších hier na PlayStation 5.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-playstation-vr2-hry-top-nahled.jpg

Najlepšie hry na PlayStation VR2: TOP 15

Nová virtuálna realita od Sony odštartovala vo februári 2023 s viac ako 30 hrami, medzi ktorými nájdete ako úplné novinky, tak aj vylepšené verzie už vydaných titulov. Ako to už ale býva, oddeliť zrno od pliev najmä v prostredí VR hier nemusí byť jednoduché, a práve tu prichádzame na scénu my. V tomto pravidelne aktualizovanom článku nájdete 15 najlepších hier pre PlayStation VR2 všetkých možných žánrov, ktorých obstaraním neurobíte chybu. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nove-hry-2023-brezen-leon - kopie.jpg

Nové hry: marec 2023 – Resident Evil 4 rmk, The Last of Us Part I PC a ďalšie

Najkratší mesiac roka máme za sebou, čo znamená jediné: blíži sa jar a na našich herných mašinách už čoskoro vykvitne množstvo nových titulov. V marci sa tak môžeme tešiť napríklad na PC verziu remaku prvého dielu série The Last of Us, prerábku hororovej klasiky Resident Evil 4, českú kooperatívnu strieľačku Crime Boss: Rockay City alebo akčné soulsborne RPG Wo Long: Fallen Dynasty. To je ale iba zlomok herných kvetov, ktoré si tento mesiac budeme môcť odtrhnúť, poďme sa teda spoločne pozrieť na to, čo ďalšie by ste v marci 2023 nemali minúť. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ps-vr2-headset-design-nahled.jpg

PlayStation VR2 – Všetko, čo vieme

Headset PlayStation VR2 nadväzuje na svojho úspešného predchodcu a na PlayStation 5 prináša najmodernejšie technológie virtuálnej reality. Prilbu s 4K HDR OLED displejmi a radom ďalších technológií, ako je sledovanie pohybu očí alebo haptická odozva, sprevádzajú nové Sense ovládače a pochopiteľne aj rad hier. Všetko, čo o PlayStation VR2 potrebujete vedieť, nájdete v tomto článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/netflix-novinky-03-23-nahled.jpg

Netflix: novinky marec 2023

Príval nových titulov na streamovacie platformy je nikdy nekončiacou záležitosťou, čo samozrejme platí aj pre Netflix. Aké novinky si pre nás táto populárna VOD služba prichystala v marci roku 2023? To sa dozviete v našom článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/playstation-vr2-headset-recenze-design-nahled.jpg

PlayStation VR2 (RECENZIA) – VR hranie na PlayStation už nikdy nebude ako predtým

Zatiaľ čo majitelia stolných počítačov majú na výber z pestrej škály VR headsetov, na konzolách roky kraľovalo staručké PlayStation VR. Tomu je ale koniec, 22. februára vydané PlayStation VR2 prináša na PlayStation 5 virtuálnu realitu aktuálnych štandardov, vylepšenú o technológie, ako je haptická odozva alebo adaptívne triggery. Ako sa nám PS VR2 páči a predovšetkým, ako sa na ňom hrá, zistíte v našej recenzii. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-hry-pc-2022-elden-ring-cover-nahled.jpg

Najlepšie hry na PC: TOP 30

Čo si budeme rozprávať, v našich luhoch a hájoch bol PC „náš prvý“. Konzoly od Sony a Microsoftu dnes už síce pomaly preberajú pomyselnú hernú štafetu, ale na PC stále nájdete oveľa rozmanitejší zoznam všetkých možných žánrov. Aby ste sa v tom nestratili, s výberom vám môže pomôcť zoznam 30 najlepších hier na PC, ktoré sa aj dodnes oplatí vyskúšať.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/hogwarts-legacy-nejlepsi-hry-2023-thumb-small.jpg

Najlepšie hry roka 2023 a 2022

Tak ako každý rok, aj v tom aktuálnom naša redakcia priebežne vyberá to najlepšie, čo sa hernému poľu urodí. Máme za sebou zatiaľ len, pravda, pár mesiacov, aj tak už však vyšlo niekoľko viac ako slušných kúskov, ktoré rozhodne stoja za vašu pozornosť. A ak vám aktuálna pätica nebude stačiť, mrknite na našich 20 najlepších hier roku 2022. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/xbox-game-pass-halo-ori-forza-nahled.jpg

Najlepšie hry na Xbox a PC Game Pass: TOP 30

U tak širokého spektra herných titulov, ktoré ponúka služba Game Pass, môže byť hľadanie ďalšej obľúbenej hry celkom oriešok, a preto vám prinášame náš pravidelne aktualizovaný zoznam najlepších hier v Game Passe.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/playstation-plus-og-logo.png

PlayStation Plus Hry mesiaca: marcové hry zadarmo

Medzi 7. marcom a 3. aprílom 2023 si môžu predplatitelia služby PlayStation Plus brúsiť zuby na trojlístok hier zadarmo, medzi ktorými nájdu strieľačku z kultovej série, bojovku z kockového sveta a upírske RPG. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/pokemon-tcg-hlavni-nahled.jpg

Ako začať s kartovou hrou Pokémon?

Rovnako ako v populárnom kreslenom seriáli, aj v kartovej hre sa môže nádejný tréner Pokémonov uberať dvoma smermi – buď ich chytí (tiež pozbiera) všetkých, alebo sa stane tým najlepším. Pokiaľ chcete vyskúšať svoje strategické myslenie v prostredí sveta Pokémonov, prinášame vám článok, v ktorom sa dozviete všetko potrebné na to, aby ste mohli s kartovou hrou Pokémon začať. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/to-nejlepsi-z-alza-gaming-2022.jpg

Gaming a rok 2022: predajné hity, sklamania a ďalšie zaujímavosti

Rok 2022 mal byť vytúženým návratom k normálu. Asi tušíte, že sa mu podarilo byť všetkým, len nie pokojným. Všetko zlé je ale na niečo dobré. Rok 2022 sme tak nestrávili sebaľútosťou, naopak sme pracovali s takou urputnosťou, až sa klávesnice štiepali a myši iskrami kresali. Čo všetko sa nám v roku 2022 podarilo? Akých konzol sme predali najviac? Vyriešila sa nedostupnosť grafických kariet? A podarilo sa nám konečne zaistiť dostatok PlayStation 5? To a oveľa viac v nasledujúcom článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/game-pass-riot-games-nahled.jpg

Najväčšie hry od Riot Games už aj v PC a Xbox Game Passe

PC a Xbox Game Pass sa neustále rozširujú o nezávislé, ale aj trojáčkové tituly a do rozsiahleho výberu tejto populárnej knižnice hier sa nedávno zaradili aj tie najznámejšie kúsky od štúdia Riot Games. V tomto článku vám prinášame základné informácie o službe Game Pass a najmä hrách od Riot Games, ktoré v nej teraz nájdete. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/playstation-plus-verze-predplatneho-nahled.jpg

PlayStation Plus: Všetko, čo potrebujete vedieť

Pravidelný mesačný prísun hier zadarmo, zdieľanie knižnice s jedným zo svojich priateľov, 100 GB na cloudovom úložisku alebo možnosť hrať online, to sú základné výhody predplatného PlayStation Plus. K tomu všetkému ale teraz môžu majitelia predplatných PlayStation Plus Extra, respektíve PlayStation Plus Premium, taktiež hrať až 700 hier z celej histórie konzol PlayStation. Všetko, čo o novom PS Plus a jeho zlúčení s PS Now potrebujete vedieť, nájdete v tomto článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/hogwarts-legacy-vse-co-vime-logo-nahled.jpg

Hogwarts Legacy – Všetko, čo vieme

Hogwarts Legacy sa podarilo zaceliť dieru na trhu aj trhlinu v herných srdciach „potterheads“. Nielen že ide o splnený sen každého fanúšika Harryho Pottera, ale ide aj samo o sebe o kvalitné akčné RPG prinášajúce nádherný otvorený svet plný zábavných aktivít, pútavý príbeh a v neposlednom rade aj perfektne spracované kúzelnícke súboje. Všetko, čo potrebujete o Hogwarts Legacy vedieť, nájdete v tomto článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/netflix-title-nahled_1.jpg

Netflix: Všetko, čo potrebujete vedieť

Americká streamovacia spoločnosť Netflix úspešne expandovala do celého sveta a charakteristické červené N sa stalo súčasťou životov mnohých z nás. Streamovacím službám ale samozrejme neholdujú všetci, stále sa nájdu takí, ktorí si nie sú istí, či by sa im predplatné vôbec vyplatilo a či by zdanlivo nekonečnú knižnicu filmov a seriálov (a najnovšie aj mobilných hier) vôbec využili. Pokiaľ medzi váhajúcich jedincov patríte aj vy, prečítajte si náš článok, kde sa o Netflixe dozviete všetko potrebné.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/mlb-show-game-pass-malý.jpg

Xbox a PC Game Pass (NOVINKY): MLB The Show 23, Infinite Guitars a ďalšie

V marcovom Game Passe odpálime tie najväčšie gitarové sóla, ale aj pár homerunov, prežijeme dve desivé dobrodružstvá s Isaacom Clarkom a vybudujeme nové civilizácie. Game Pass toho však aj tentoraz ponúka viac. Všetko podstatné sa dozviete v článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/tlou-tv-series-main-thumbnail.jpg

The Last of Us (seriál, RECENZIA) – Ako sa podarila pilotná epizóda?

O seriálovej adaptácii The Last of Us, teda jednej z najoceňovanejších videoherných sérií posledných rokov, sa hovorilo už dlho. A keď na ňu konečne došlo, fanúšikovia neskrývali ako nadšenie, tak aj obavy z hereckého obsadenia, ktoré úplne presne nezodpovedá predlohe. My sme ale mali možnosť vidieť s predstihom celú pilotnú epizódu, pokiaľ vás teda zaujímajú bezprostredné dojmy z očakávanej show od HBO Max, prečítajte si našu recenziu. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ayaneo-pc-handheld-air-next-nahled.jpg

AYANEO 2021, Air a Next handheldy: Všetko, čo vieme

Prenosné herné zariadenia, to nie sú len Nintendo Switch a Steam Deck. Do popredia sa derú aj ďalší výrobcovia, ako je napríklad čínska spoločnosť AYANEO so svojimi PC handheldmi AYANEO 2021, AYANEO Air a AYANEO Next s operačným systémom Windows 11. Aký majú výkon, čo si na nich zahráte, koľko stoja alebo ako obstáli práve v konkurencii Switche a Steam Decku, teda skrátka všetko, čo o handheldoch AYANEO potrebujete vedieť, nájdete v tomto článku. Prečítať viac »
123...
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií