Samsung Galaxy S24 Ultra (RECENZIA): Evolúciu strieda revolúcia umelej inteligencie

Zobraziť katalóg

Samsung Galaxy S23 Ultra, úvod

Samsung Galaxy S24 Ultra (RECENZIA): Evolúciu strieda revolúcia umelej inteligencie


Spoločnosť Samsung prichádza tento rok so zmenami, ktoré majú zásadne zmeniť spôsob, akým používame naše smartfóny. Pozreli sme sa, či je to skutočne tak a otestovali sme novú vlajkovú loď Samsung Galaxy S24 Ultra. Predchodca teraz uvoľňuje miesto novému kráľovi. Je tu recenzia Samsung Galaxy S24 Ultra.Recenzia

Autor: Peter Vnuk

Samsung Galaxy S24 Ultra (RECENZIA) – OBSAH

 1. Samsung Galaxy S24 Ultra je to najlepšie od kórejskej jednotky
 2. Dizajn prináša zmeny, ale nie až tak zásadné
 3. Pod kapotou novinky Galaxy S24 Ultra sa ukrýva to najlepšie, čo trh ponúka
 4. Viva la revolución. Prepracovaná umelá inteligencia prichádza
 5. Fotoaparát mobilného telefónu Samsung Galaxy S24 Ultra je jednoducho špičkový
 6. Praktická stránka používania telefónu Samsung Galaxy S24 Ultra
 7. Verdikt: Samsung Galaxy S24 Ultra si kúpia aj tí, ktorí čakali roky na zásadné inovácie
 8. Čo sme o telefóne Samsung Galaxy S24 Ultra (a ďalších telefónoch Galaxy S24) písali skôr

Samsung Galaxy S24 Ultra je to najlepšie od kórejskej jednotky

Ako každý rok aj v roku 2024 prichádza rad Galaxy S v troch verziách. Základný model S24 je určený tým, ktorí chcú špičkové technológie, ale nepotrebujú veľký telefón a cena je pre nich dôležitá. Galaxy S24+ je potom na polceste k špičkovému S24 Ultra, ktorý má byť etalónom toho, čo nám tento rok prinesú mobilné telefóny všeobecne. 

Konkurenčné mobilné telefóny iPhone 15 od značky Apple sa môžu len nervózne pozerať, pretože sú na trhu už niekoľko mesiacov a na to, čo ponúka svojmu majiteľovi S24 Ultra, môžu odpovedať až na jeseň novou generáciou. Čo teda konkrétne prináša nová generácia Samsung Galaxy S24 Ultra a prečo sa tento rok hovorí o revolúcii?

Samsung Galaxy S24 Ultra, recenzia
Nová generácia Samsung Galaxy S24 Ultra má titánové telo.

Dizajn prináša zmeny, ale nie až tak zásadné

V otázke dizajnu sa Samsung Galaxy S24 Ultra zásadne nelíši od svojho staršieho brata S23 Ultra. Síce došlo k niekoľkým zmenám, ale tie nie sú dôvodom, prečo si ho kúpite. Z praktického hľadiska by sme radi vyzdvihli plochú spodnú časť ovládacieho pera S Pen, ktoré po zasunutí do tela telefónu takmer dokonale lícuje. Pero sa vyťahuje stlačením spodnej časti, následne vyskočí a môžete ho vytiahnuť a začať používať namiesto prsta.

Samsung Galaxy S24 Ultra, recenzie Samsung Galaxy S24 Ultra, recenzie
Fotoaparát vystupuje výrazne nad telom Galaxy S24 Ultra.

V princípe Samsung stavil na overený dizajn s pomerne ostrými rohmi a svoju novinku Galaxy S24 Ultra vybavil novým titánovým telom. To S23 Ultra nemá, a práve tento materiál zrejme stojí za nepatrným znížením hmotnosti oproti predchodcovi na 232 gramov (minulá generácia mala 234 g). Okrem toho sa konštruktérom podarilo znížiť aj hrúbku na 8,6 mm, a mobilný telefón sa vďaka tomu celkovo dobre drží v ruke. Aj keď patrí medzi väčšie modely na trhu, určite vám ani zďaleka neutrhne ruku. Do detskej či menšej dlane však nie je ideálnou voľbou, a práve preto sú tu o niečo menšie bratské modely Galaxy S24 a S24+.

i

iPhone 15 Pro Max (RECENZIA): Pevný a ľahký titán a viac zmien, než by človek čakal

Musíme pochváliť celkovú kompaktnosť konštrukcie, ktorá spolu s vysokým pokrytím prednej strany displejom vytvára takmer monolitický dizajn. Telefón pôsobí suverénne a elegantne. Zaoblené bočné hrany jeho kovového tela túto súhru tiahnu nielen smerom k príjemnému držaniu, ale aj k priťahovaniu zvedavých pohľadov.

Samsung Galaxy S24 Ultra recenzie Samsung Galaxy S24 Ultra recenzie
Takto vyzerá Galaxy S24 Ultra v obale.

Situácia s farebnými vyhotoveniami je nasledujúca. V Alze si záujemcovia o Galaxy S24 môžu vybrať z týchto farieb: sivý titán, čierny titán, fialový titán a nakoniec žltý titán.

Pod kapotou novinky Galaxy S24 Ultra sa ukrýva to najlepšie, čo trh ponúka

Pri najvyššej verzii vlajkovej lode asi nikoho neprekvapí, že o jej vietor v plachtách sa stará procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, ktorý dosahuje taktovaciu frekvenciu 3,39 GHz. Mohlo by sa zdať, že v dnešných časoch už procesor nehrá takú významnú úlohu a inteligentné telefóny netrpia bolesťami spojenými s nižším výkonom ako kedysi, čo je pravda len čiastočne. Pri testovaní Galaxy S24 Ultra musíme konštatovať, že jeho vysoký výkon jednoducho cítite v bleskových reakciách na akýkoľvek úkon. Navyše je tu hardvérová podpora tzv. masívnych jazykových modelov umelej inteligencie, a v tom spočíva revolučnosť novej generácie radu Galaxy S, o ktorej si povieme podrobnejšie nižšie.

Samsung Galaxy S24 Ultra recenzia
Pero S Pen podporuje gestá na ovládanie niektorých funkcií telefónu na diaľku.

Keďže je S24 Ultra vybavený 12 gigabajtmi RAM, môžete si spustiť niekoľko aplikácií naraz a telefón sa ani nezapotí. Tí, ktorí si radi spustia svoj obľúbený soundtrack, pritom si zahrajú hru a ešte odpovedajú na správy, nám určite dajú za pravdu, že je to veľká výhoda.

Displej s rozlíšením Quad HD+ a uhlopriečkou 6,8" je typu Dynamic AMOLED 2X. Ide o ďalšiu generáciu Super AMOLED panelov s certifikáciou HDR10+. Táto technológia umožňuje v praxi dosiahnuť vyšší jas, kontrast a výraznejšie farebné podanie. Pokiaľ chcete šetriť energiu batérie, pretože máte k nabíjačke ďaleko, môžete si rozlíšenie displeja znížiť. Avšak počas nášho testovania sme si užívali maximálne nastavenie, obraz bol krásne ostrý a výdrž telefónu to nijako zásadne neovplyvnilo.

Samsung Galaxy S24 Ultra recenzie Samsung Galaxy S24 Ultra recenzie
Titánová čierna pôsobí elegantne a je vhodná pre každého.

Samsung Galaxy S24 Ultra dokáže nahrávať videá v rozlíšení 8K pri 60 snímkach za sekundu. To je obrovský dátový tok, a tak potrebuje veľké úložisko. Pri spomalených záberoch vo Full HD rozlíšení dosiahne až 240 snímok za sekundu a pri spomalenom 4K až 120.

Moderné mobilné hry si tiež dokážu vyžiadať riadny kus kapacity úložiska, a tak sa na Samsung pozeráme v tomto smere trochu prísne. Stále svojej vlajkovej lodi dáva aj verziu s 256 GB kapacitou, čo je na dnešnú dobu relatívne málo. Preto odporúčame siahnuť určite aspoň po 512 GB verzii, ktorá ani nie je oveľa drahšia. Ponúkne vám kapacitu, ktorú oceníte, keď budete na dovolenke nahrávať videá vo vysokom rozlíšení a priestoru bude stále dosť. Môžete si zaobstarať aj verziu s 1 TB úložiskom, ktorá je však výrazne drahšia.

i

Zuby si brúsia na ešte viac zákazníkov. Asus ROG Phone 8 a 8 Pro majú nový dizajn aj čipset so špeciálnym režimom

Viva la revolución. Prepracovaná umelá inteligencia prichádza

Prečo sa hovorí v spojení s celým radom Galaxy S24 o revolúcii umelej inteligencie (AI)? Pretože generatívna AI, ktorú verejnosť pozná hlavne vďaka chatbotom ako ChatGPT, Bing alebo Gemini, prichádza, aby „natrhla tričko starcom“, ako je Asistent Google alebo konkurenčný Siri. Výrečnosť, kreativita a sofistikované odpovede novej generácie AI na úrovni ľudskej reči vyvolali v roku 2023 nadšenie a od toho roku sa tieto vlastnosti prenášajú aj do mobilných telefónov.

V praxi je to však trochu inak, nejde o konverzačné chatboty, ktoré by sa s používateľom porozprávali. Na to sú aplikácie. Samsung v spolupráci s Google uplatnil novú generáciu s názvom Galaxy AI zabudovanú v smartfónoch trochu inak.

Primárne sa zameriava na jazykové preklady v reálnom čase. To znamená, že aj pri telefonovaní môže druhá strana hovoriť iným jazykom a dohovoríte sa. Myslíme si, že túto funkciu si časť používateľskej základne veľmi obľúbi, ale časti neprinesie žiadny úžitok. Simultánny preklad však funguje aj v textovom chate a telefón prekladá počas toho, ako píšete. To asi využije oveľa viac ľudí.

Na druhej strane vyhľadávanie informácií pomocou zakrúžkovania objektov na obrázkoch či vo videách si bude pochvaľovať asi každý. Či už použijete prst, alebo pre vyššiu presnosť pero S Pen, na tom nezáleží. Objekt, ktorý voľnou rukou zakrúžkujete, sa pre vás okamžite vyhľadá a dozviete sa k nemu podrobnosti, či už ide o dizajnový nábytok, motorovú pílu alebo kabelku, ktorú si chcete ihneď kúpiť.

Samsung Galaxy S24 Ultra recenzie Samsung Galaxy S24 Ultra recenzie Samsung Galaxy S24 Ultra recenzie
Takto na telefóne Samsung Galaxy S24 Ultra vyzerá vyhľadávanie zakrúžkovaním objektu na fotografii.

Je to praktické, rýchle a obmedzenie platí iba pre vyhľadávanie osôb. V tom vám Galaxy AI nepomôže. Sú tu však aj ďalšie funkcie, ktoré používateľa zasvätia do tajov umelej inteligencie. Napríklad generovanie vlastného unikátneho pozadia plochy je otázkou niekoľkých sekúnd. Stačí vo vete špecifikovať, že chcete mať na ploche napríklad „priehľadný objekt motýlieho krídla v tejto farbe: modrá“. Takýto textový podnet nie je úplne voľný, zmeniť je možné objekt a farbu, pričom obidve si používateľ vyberá z predpripravených možností. Maličkosť, ale poteší.

Spomínané pero S Pen nám pri testovaní prinieslo zábavné chvíle. Jeho pomocou totiž môžete S24 Ultra ovládať aj na diaľku. Stlačíte tlačidlo na pere a pohnete rukou vo vzduchu vpravo alebo vľavo, hore či dole. Stačí dávať pozor, aby bolo pero čo najviac vo vodorovnej polohe a „mágia“ v štýle Harryho Pottera funguje. Jednotlivými gestami je možné napríklad meniť hlasitosť prehrávania, preskočiť na ďalšiu skladbu alebo vytvárať videá a fotografie. Pokiaľ nemáte nikoho po ruke, na fotografovanie to je skvelá funkcia.

Fotoaparát mobilného telefónu Samsung Galaxy S24 Ultra je jednoducho špičkový

Fotoaparáty sú dlhodobo silnou stránkou radu Galaxy S, ale S24 Ultra posunul latku ešte o niečo vyššie. Predstavte si nasledujúci scenár. Robíte si selfie, ale zdá sa vám, že vrásky na čele vám nepristanú. Prejdete po nich prstom, vrásky zmiznú, a zrazu vyzeráte o päť rokov mladšie.

Lampička za vami do celkovej kompozície záberu nezapadá, takže po nej prejdete niekoľkokrát prstom a umelá inteligencia všetko zariadi v priebehu niekoľkých sekúnd tak, aby boli následky úpravy viditeľné čo najmenej.

Samsung Galaxy S24 Ultra, recenzia
Klasická fotografia zachytáva reálne farby.

To nie je hudba budúcnosti. To všetko je možné už teraz a len tak mimochodom, nie je to len doména S24 Ultra, zvládnu to aj jeho bratia Galaxy S24 a S24+. Objekty je možné nielen odstraňovať, ale aj presúvať či meniť ich veľkosť vďaka Galaxy AI.

Pochopiteľne je už vylepšovanie záberov v oblasti kontrastu, farebnosti a ďalších aspektov v tejto generácii samozrejmosťou. Telefón Samsung Galaxy S24 Ultra vždy urobí všetko pre to, aby bol výsledný záber farebne sýty, dostatočne kontrastný a zameraný na to, na čo má byť. Nočné zábery sú tiež vynikajúce, jediná nedokonalosť sa objavila pri fotografovaní v šere. Podľa nás táto generácia fotoaparátov občas pridáva do fotografie viac šumu, než je nutné. To však zistíte až pri veľmi výraznom priblížení a detailnom skúmaní záberov.

Samsung Galaxy S24 Ultra recenzie Samsung Galaxy S24 Ultra recenzie
Vľavo 3-násobný zoom, vpravo 10-násobný.

Práve priblíženie je ďalšia vec, ktorá nás potešila. Desaťnásobný zoom vám umožní odfotografovať napríklad plaché zviera bez toho, aby ste ho vydesili, a výsledná fotografia bude stále dostatočne ostrá. Pokiaľ by ste chceli zachytiť čo najviac detailov na čo najširšej scéne, je tu možnosť fotografovať v rozlíšení 200 megapixelov. Záber môže mať aj viac ako 50 MB a rozmery plagátu na stenu, takže sa nedivte, ak sa s ním pri ďalšom spracovaní bude manipulovať trochu náročnejšie.

i

Samsung Galaxy S23 FE (RECENZIA): Dostupnejšie funkcie radu Galaxy S, avšak v tele Galaxy A

Praktická stránka používania telefónu Samsung Galaxy S24 Ultra

Testovanie S24 Ultra sme si skutočne užili. Telefón sa dobre drží aj napriek tomu, že je relatívne veľký. Práve preto ponúka veľký displej vhodný na sledovanie videí, hranie hier, fotografovanie a ďalšie činnosti. Používanie spríjemňuje pero S Pen podporujúce gestá a batérie s kapacitou 5 000 mAh sa dobije za niečo málo cez hodinu, takže v tomto smere sa oproti minulým generáciám veľa nezmenilo. Okrem výdrže, ktorá je aj pri veľkej záťaži aspoň deň a pol.

Samsung Galaxy S24 Ultra recenzie
Samsung Galaxy S24 Ultra.

Ak na svojom smartfóne „nevisíte“ natoľko intenzívne, nie je problém dosiahnuť dvojdňovú výdrž. Čerešničkou na torte je vynikajúci zvuk reproduktorov. Ťažko povedať, ako to konštruktéri dosiahli, ale S24 Ultra dokáže reprodukovať na pomery smartfónov veľmi slušne vykreslené basové spektrum aj s vypnutým Dolby Atmos a bez nastavenia ekvalizéra. Takže pokiaľ nemáte v obľube používanie slúchadiel, prídete si na svoje.

Najzásadnejšia zmena teda prišla s novou generáciou umelej inteligencie. Subjektívne máme pocit, že jej potenciál je do budúcnosti ešte vyšší, ale keď Galaxy S24 Ultra predvádza to, čo predvádza, sme mimoriadne zvedaví na príchod S25 Ultra. Len doplníme, že ak by ste si chceli novú Galaxy AI vychutnať a máte hlboko do vrecka, môžete si zaobstarať S23 Ultra alebo aj jeho bratov Galaxy S23 a Galaxy S23+. V priebehu roka 2024 by aj tieto telefóny mali dostať upgrade v podobe Galaxy AI.

Parametre/ Model Samsung Galaxy S24 Ultra Samsung Galaxy S24+ iPhone 15 Pro Max
Displej 6,8" so zaoblenými rohy
6,7" (20 : 9) 6,7"
3 120 × 1 440 (Quad HD+), HDR 10+
3 120 × 1440 (Quad HD+), HDR 10+
2 796 × 1 290, HDR
Dynamic AMOLED 2X, 120 Hz Dynamic AMOLED 2X, 120 Hz
OLED, 120 Hz
Zadné fotoaparáty 200 Mpx + 50 Mpx + 12 Mpx + 10 Mpx, 8K video/30 fps
50 Mpx + 10 Mpx + 12 Mpx, 8K video/30 fps
48 Mpx + 12 Mpx + 12 Mpx + 12 Mpx, 4K video / 60 fps
f/1,7, f/3,4, f/2,2, f/2,4
f/1,8, f/2,4, f/2,2
f/1,78, f/2,2, f/1,78, f/2,8
Spomalené video: FHD 240 fps, 4K 120 fps Spomalené video: FHD 240 fps, 4K 120 fps
spomalené video: FHD 240 fps
Predný fotoaparát 12 Mpx, f/2,2, 4K video s 60 fps
12 Mpx, f/2,2, Full HD video s 60 fps
12 Mpx, f/1,9, 4K video s 60 fps
Čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, 8-jadrový Exynos 2400, 10-jadrový Apple A17 Pro
RAM 12 GB 12 GB 8 GB
Interné úložisko 256 GB / 512 GB / 1 TB 256 GB / 512 GB 256 GB / 512 GB / 1 TB
Operačný systém Android 14, OneUI 6.1 Android 14, OneUI 6.1 iOS 17
Podpora sietí 5G
Akumulátor 5 000 mAh 4 900 mAh 4 441 mAh
Rýchlonabíjanie / bezdr. nabíjanie: 45 W / 10 W Rýchlonabíjaniebezdr. nabíjanie: 45 W / 10 W
Rýchlonabíjaniebezdr. nabíjanie: 20 W / 15 W
USB-C
3,5 mm jack
Stupeň krytia IP68 IP68 IP68
Audio stereo, Dolby Atmos stereo, Dolby Atmos stereo, Dolby Atmos
Rozmery 162,3 x 79,0 x 8,6 mm
158,5 x 75,9 x 7,7 mm 159,9 × 76,7 × 8,25 mm
Hmotnosť 232 g 196 g 221 g
Cena od 1 449 € od 1 149 € od 1 449 €
Ceny sú platné k 13. 2. 2024

Verdikt: Samsung Galaxy S24 Ultra si kúpia aj tí, ktorí čakali roky na zásadné inovácie

Samsung Galaxy S24 Ultra; recenzie

Samsung Galaxy S24 Ultra

Mobily

Na Samsung Galaxy S24 Ultra nás fascinuje, ako výrobca dokázal skĺbiť osvedčené prvky predošlej generácie s úplnými novinkami, zvýšil výkon, jemne pozmenil dizajn a vznikol vynikajúci celok. Nová vlajková loď sa hodí prakticky každému používateľovi, s výnimkou tých, čo majú menšie ruky. Tí zrejme siahnu po Galaxy S24+ alebo Galaxy S24. Najvyšší model radu si nás získal skvelými fotoaparátmi, praktickým perom S Pen s gestami, výborným zvukom, kvalitným priestranným displejom a v neposlednom rade novými prvkami spojenými s umelou inteligenciou.

Klady

 • Elegantný a praktický dizajn
 • Vysoký výkon špičkového procesora
 • Výborný predný aj zadný fotoaparát
 • Parádny priestranný displej
 • Veľmi slušná výdrž batérie
 • Umelá inteligencia je v praxi užitočná

Zápory

 • 256 GB verzia by mala zmiznúť z povrchu zemského
 • Nehodí sa do menších rúk
i Mohlo by vás zaujímať

Samsung Galaxy S24 Ultra je aktuálne najväčší konkurent nového telefónu iPhone 15 Pro Max. Po každoročnom vylepšovaní parametrov prišla konečne zásadná zmena a nám sa veľmi páči. Možnosť vyhladiť si vrásky, simultánne prekladať konverzáciu alebo nechať si vyhľadať informácie o ľubovoľnom objekte vo videu či na obrázku, to sú rozhodne praktické inovácie. 

Čo sme o Samsung Galaxy S24 Ultra (a ďalších telefónoch Galaxy S24) písali skôr

Aktualizované • Autor: Ondřej Chabr

Výrobca Samsung sa tento rok pomerne skoro vytasil s novou generáciou svojho hlavného modelového radu. Celá trojica modelov Samsung Galaxy S24 bola predstavená a sľubuje to najlepšie, čo sa bude dať tento rok zaobstarať. Výrobca tento rok stavil na umelú inteligenciu, ktorá by pri používaní telefónu mala používateľovi uľahčovať prácu. Čo všetko telefóny dokážu?

Samsung Galaxy S24, úvod

Samsung Galaxy S24 – OBSAH

 1. Smartfóny Samsung Galaxy S24 sú tu a s nimi aj Galaxy AI
 2. Moderný a odolný titán modelu Galaxy S24 Ultra pristane, navyše má pevnejšie sklo
 3. Špičkové AMOLED displeje narástli a majú vrcholný jas
 4. Galaxy AI - to je umelá inteligencia v službách Samsungu
 5. Samsung Galaxy S24 Ultra sa vrhá do boja o najlepší teleobjektív
 6. Telefóny Samsung Galaxy S24 sú dostupné ihneď, navyše pri kúpe môžete pekne ušetriť

Smartfóny Samsung Galaxy S24 sú tu a s nimi aj Galaxy AI

Jeden z ťahúňov súčasného sveta smartfónov –⁠⁠⁠ Samsung –⁠⁠⁠ dlho neotáľal a novú generáciu Galaxy S24 ukazuje hneď na začiatku roka. Podľa očakávania sa z hľadiska počtu a rozvrstvenia modelov nič nemení. Ich mená sú Samsung Galaxy S24, Samsung Galaxy S24+ a Samsung Galaxy S24 Ultra.

Odstupňovaná trojica sa líši cenou aj výbavou, aby si každý používateľ mohol vybrať presne to, čo potrebuje. Pretože sa v posledných rokoch môže niekomu zdať, že sa vo vlajkovom rade Galaxy S veľmi nedeje, Samsung tento rok vyťahuje jeden zásadný tromf z rukáva.

Samsung Galaxy S24, dizajn Samsung Galaxy S24+, dizajn Samsung Galaxy S24 Ultra, dizajn
Nová generácia Samsung Galaxy S24 sa skladá z troch modelov. Líšia sa veľkosťou, ale aj schopnosťami. Zdroj: Samsung

Tým je uvedenie umelej inteligencie Galaxy AI. Telefóny sú šikovnými funkciami založenými na AI prešpikované a Samsung nás neváhal zoznámiť s konkrétnymi funkciami. Pokiaľ chcete AI využiť na prácu či zábavu, nový rad by vás nemal sklamať. Viac si povieme v kapitole výkonu. Teraz už sa na nový rad Samsung Galaxy S24 poďme pozrieť bližšie.

Moderný a odolný titán modelu Galaxy S24 Ultra pristane, navyše má pevnejšie sklo

Všetky nové telefóny Samsung Galaxy S24 zdieľajú rovnaké farebné možnosti konštrukcie. Sú nimi čierna, fialová, sivá a žltá. Po novom však dochádza k výmene hliníkového rámu u Galaxy S24 Ultra za titánový rámček. Základné modely ho nedostali. Titán sľubuje väčšiu odolnosť ako hliník. Tiež môžeme hovoriť o prémiovejšom materiáli. Odolnosťou celý rad dosahuje, ako býva zvykom, maximálnu úroveň IP68, takže prašné prostredie ani kratší pobyt pod vodou im neublíži.

i

Samsung Galaxy S23 FE (RECENZIA): Dostupnejšie funkcie radu Galaxy S, avšak v tele Galaxy A

Základné tvary sa takmer nelíšia. Môžeme povedať, že celý rad Galaxy S24 má typický dizajn, ktorý nie je extravagantný, naopak pomerne strohý. K jednej novinke ale došlo, a to práve pri Galaxy S24 Ultra. Po dlhých rokoch, už z dôb, kedy Ultra prevzal štafetu po zaniknutom Galaxy Note, si vrcholný model radu odpustil zaoblené kraje displeja. Od pomerne výrazného zaoblenia sa postupne prešlo k miernemu sklonu pri Galaxy S23 Ultra, teraz má predný panel okraje úplne ploché.

Samsung Galaxy S24, titánový rámček
Titánová konštrukcia Samsungu Galaxy S24 Ultra prichádza po titánových iPhonoch 15 Pro a 15 Pro. Zdroj: Samsung

Boky telefónov sú naďalej tiež ploché, čo je praktické a zabraňuje ľahkému vykĺznutiu. Iba S24 Ultra sa neubránil menšiemu prehnutiu. Obe strany všetkých modelov Galaxy S24 sú sklenené, Samsung po novom pri modeli Galaxy S24 Ultra použil sklo Gorilla Glass Armor. Zostávajúca dvojica zotrváva u Gorilla Glass Victus 2. Rámčeky okolo displeja sú elegantne tenké, nárast zaznamenal paradoxne práve model S24 Ultra kvôli porovnaniu displeja do roviny.

Špičkové AMOLED displeje narástli a majú vrcholný jas

Obrazovky všetkých telefónov Samsung Galaxy S24 povyrástli. Síce ide o desatinu palca, napriek tomu s tenkými rámčekmi môže byť zmena viditeľná. Samsung Galaxy S24 má teda stále kompaktný 6,2" Dynamic AMOLED 2X displej s Full HD+ rozlíšením. Prostredný Galaxy S24+ vyrástol na 6,7" a svojím vysokým rozlíšením 3 120 × 1 440 dokonca v jemnosti prekonáva 6,8" panel Galaxy S24 Ultra s rovnakým počtom obrazových bodov.

Samsung Galaxy S24, displej s tenkými okrajmi
Displeje všetkých modelov Samsung Galaxy S24 majú naozaj veľmi tenké rámčeky, naprieč radom sú odteraz úplne ploché. Zdroj: Samsung

Všetci 3 čerpajú z toho najlepšieho, čo Samsung dokáže. Preto sa panely chvália LTPO technológiou pre energeticky výhodnejšiu adaptívnu frekvenciu zobrazenia. Hodnoty sa podľa potreby pohybujú v rozmedzí 1 - 120 Hz. Vrcholný jas pri HDR sa údajne zastaví na skvelej hodnote 2 600 nitov, takže sa samozrejme dá tešiť na jasné displeje plné žiarivých farieb.

Galaxy AI - to je umelá inteligencia v službách Samsungu

S voľbou procesora je to tento rok podobné ako v prípade radu Samsung Galaxy S22. Modely sa totiž nezjednotili. Dvojica Galaxy S24 a Galaxy S24+ dostala u nás pod kapotu čip vlastnej výroby Exynos 2400. Úsporný čip so 4nm procesom má dostatok výkonu, aby porazil minuloročný Snapdragon 8 Gen 2. Zatiaľ čo Galaxy S24 sa stále drží 8 GB operačnej pamäte, tu sa od neho odpútal Galaxy S24+, ktorý zaobstaráte už len s 12 GB RAM.

Iná situácia nastáva pri Galaxy S24 Ultra. Bez ohľadu na krajinu predaja sa v jeho útrobách vždy schováva Snapdragon 8 Gen 3 for Galaxy. Vrcholný čip Qualcommu v konfigurácii s 12 GB operačnej pamäte nebude mať o dostatok výkonu núdzu. A pre novo predstavenú umelú inteligenciu nazvanú ako Galaxy AI bude dostatok výkonu kľúčový. Stojí za to spomenúť, že Galaxy S24 Ultra má pri sebe dotykové pero S Pen výsuvné z ľavej spodnej hrany.

Samsung Galaxy S24, rodina zariadení Samsung
Rodina produktov Samsung zahŕňa okrem smart telefónov radu Galaxy aj výkonný tablet, smart hodinky či slúchadlá. Zdroj: Samsung

Samsung ukázal, kde je možné silu Galaxy AI využiť pri bežnom použití. Telefóny celého radu Samsung S24 majú schopnosti pre kreativitu, ale aj produktivitu. Pri telefonovaní či chatovaní je Live Translate schopné v reálnom čase prekladať používateľovu konverzáciu do jeho zrozumiteľného jazyka. Slovenčina však zatiaľ chýba.

Také lepšie Google Lens je potom vyhľadávanie Circle to Search. Na obrazovke čokoľvek zakrúžkujete a telefón vyhľadá o danej veci či objekte viac informácií.

Samsung Galaxy S24, Galaxy AI, preklad Samsung Galaxy S24, Galaxy AI, vyhľadávanie
Umelá inteligencia Galaxy AI má instantného prekladateľa k vašim službám. Bohužiaľ ale po slovensky nevie. Jednoduchým zakrúžkovaním objektu na fotografii vám Samsung povie, o čo ide. Zdroj: Samsung

Poznámky, či už diktované alebo písané, máte na Galaxy S24 možnosť ľahko zhrnúť vďaka službe Note Assist. Celý obsah textu či transkripciu rozhovoru zhrnie do dôležitých bodov. Ani tu však zatiaľ so slovenským jazykom nepočítajme.

Podobne ako v mobiloch Google Pixel sa tu ešte objaví funkcia Photo Assist na rýchlu a efektívnu úpravu fotografií. Všetky funkcie Galaxy AI budú podľa výrobcu používateľom dostupné zadarmo zhruba do konca roka 2025, potom pravdepodobne dôjde k ich spoplatneniu.

Samsung Galaxy S24, Galaxy AI, sumarizácia textu Samsung Galaxy S24, Galaxy AI, úprava fotografií
Galaxy AI pomôže aj so sumarizáciou textu či hlasovej nahrávky. Ďalej vylepší fotografie. Pokiaľ napríklad na snímke niečo vadí, telefón to ľahko zmaže. Zdroj: Samsung

Pekne sa medzi trojicu rozdelili kapacity vnútorného úložiska. Zatiaľ čo si pri základnom Galaxy S24 vyberiete medzi 128 a 256 GB, pri Galaxy S24+ poskočil výber na 256 či 512 GB. To isté je v prípade Galaxy S24 Ultra, kde sa však na webových stránkach Samsungu do predaja dostane aj 1 TB variant.

K modelu Ultra sa prostredný Galaxy S24+ približuje ďalšou schopnosťou, a to podporou UWB na presnejšiu detekciu blízkych zariadení. V prípade podpory Wi-Fi 7 si však túto exkluzivitu drží pre seba práve model S24 Ultra, ostatní majú Wi-Fi 6E. Inováciou prešli chladiace komory Vapor Chamber, čo ocenia herní nadšenci a je tu aj podpora ray tracingu.

i

iPhone 15 Pro Max (RECENZIA): Pevný a ľahký titán a viac zmien, než by človek čakal

Použitie všetkých dostupných funkcií si na Galaxy S24 vyžiada dostatočne zásobené akumulátory. Tu nedochádza k prekvapeniu. Kapacity nie sú medzi modelmi odstupňované rovnomerne. Štartujú na rovných 4 000 mAh cez 4 900 mAh až po vrcholných 5 000 mAh. Iba Samsung Galaxy S24 zostáva naďalej na 25W nabíjaní, ostatní majú 45 W. To na dnešnú dobu už nie je práve veľa. Bezdrôtové nabíjanie s výkonom 15 W a podpora reverzného nabitia nechýba.

Samsung Galaxy S24 Ultra sa vrhá do boja o najlepší teleobjektív

Modely Galaxy S24 a Galaxy S24+ sú na fotografovanie vybavené, ako vždy, veľmi dobre. Model Ultra potom prekonáva aj veľa konkurencie a opäť fascinuje použitým zoomom. Poďme si povedať o jednotlivých fotoaparátoch viac.

Fotografická výbava oboch základných modelov sa točí okolo hlavného 50 Mpx snímača schopného zachytiť pekne aj scénu za horších svetelných podmienok. Dopĺňa ho 12 Mpx širokouhlý fotoaparát a 10 Mpx teleobjektív, ktorý zvládne 3-násobné priblíženie bez straty kvality. Ako hlavný, tak širokouhlý majú optickú stabilizáciu obrazu a natáča video v kvalite 8K. Predné selfie celého radu má potom 12 Mpx.

Samsung Galaxy S24 Ultra, fotoaparát
Na prvý pohľad sa fotoaparáty zdajú rovnaké, model Galaxy S24 Ultra však teleobjektívu pripravil vyššie rozlíšenie pre lepšie výsledné snímky. Zdroj: Samsung

Samsung Galaxy S24 Ultra samozrejme opäť mieri najvyššie. Hlavný fotoaparát si drží 200 Mpx rozlíšenie, ktorému sekunduje laserové ostrenie. Širokáč s 12 Mpx je totožný s tým na Galaxy S24, v zásade je rovnaký aj prvý teleobjektív. Model Ultra potom má ale aj 4. snímač. Druhý z teleobjektívov už ohromí 50 Mpx rozlíšením a schopnosťou 5-násobného optického priblíženia. Vďaka vysokej hustote bodov ale môžete zaznamenať snímky pri 10-násobnom priblížení.

Telefóny Samsung Galaxy S24 sú dostupné ihneď, navyše pri kúpe môžete pekne ušetriť

Kompletná séria Samsung Galaxy S24 už je v predaji. Kúpiť si teda môžete Samsung Galaxy S24, ktorý pri konfigurácii 8/128 GB začína na cene 899 €. Vybavenejší Samsung Galaxy S24+ už štartuje na variante 12/256 GB pri cene 1 149 €. Vrcholný Samsung Galaxy S24 Ultra s 12 / 256 GB zaobstaráte od 1 449 €.

Práve teraz prebieha akcia, pri ktorej môžete po kúpe nového Samsungu odpredať svoje staršie zariadenia, ako je telefón, tablet alebo smart hodinky. Navyše k výkupnej cene získate bonusovú čiastku až 100 €. Pri kúpe 128 GB varianty telefónu máte navyše možnosť získať dvojnásobok kapacity, teda 256 GB, príp. pri kúpe 256 GB dokonca 512 GB.

Parametre/Model Samsung Galaxy S24 Samsung Galaxy S24+ Samsung Galaxy S24 Ultra
Displej Uhlopriečka: 6,2" Uhlopriečka: 6,7" Uhlopriečka: 6,8"
Rozlíšenie: 2 340 × 1 080 px, 415 ppi Rozlíšenie: 3 120 × 1 440 px, 515 ppi Rozlíšenie: 3 120 × 1 440 px, 501 ppi
Typ: Dynamic AMOLED 2X Typ: Dynamic AMOLED 2X Typ: Dynamic AMOLED 2X
Obnovovacia frekvencia: až 120 Hz Obnovovacia frekvencia: až 120 Hz Obnovovacia frekvencia:  až120 Hz
Ochrana: Corning Gorilla Glass Victus 2 Ochrana: Corning Gorilla Glass Victus 2 Ochrana: Corning Gorilla Glass Armor
Zadné fotoaparáty Hlavný: 50 Mpx Hlavný: 50 Mpx Hlavný: 200 Mpx
Širokouhlý: 12 Mpx Širokouhlý: 12 Mpx Širokouhlý: 12 Mpx
Teleobjektív: 10 Mpx Teleobjektív: 10 Mpx Teleobjektív: 10 Mpx


Teleobjektív: 50 Mpx
Predný fotoaparát 12 Mpx 12 Mpx 12 Mpx
Čipset Exynos 2400 Exynos 2400 Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3
GPU Adreno 710 Mali G615-MC6 Mali G615-MC6
RAM 8 GB 12 GB 12 GB
Interné úložisko 128 / 256 GB 256 GB / 512 GB 256 GB / 512 GB / 1 TB
Operačný systém Android 14 Android 14 Android 14
Podpora sietí 5G
3,5 mm jack
Stupeň krytia IP68 IP68 IP68
Akumulátor 4 000 mAh 4 900 mAh 5 000 mAh
Rýchlonabíjanie / bezdr. nabíjanie: 25 W / 15 W Rýchlonabíjanie / bezdr. nabíjanie: 45 W / 15 W Rýchlonabíjanie / bezdr. nabíjanie: 45 W / 15 W
Rozmery 147 × 70,6 × 7,6 mm 158,5 × 75,9 × 7,7 mm 162,3 × 78,1 × 8,9 mm
Hmotnosť 167 g 196 g 233 g
Obsah balenia telefón, USB-C kábel, nástroj na vybratie SIM karty, používateľská príručka telefón, USB-C kábel, nástroj na vybratie SIM karty, používateľská príručka telefón, USB-C kábel, nástroj na vybratie SIM karty, používateľská príručka
Cena od 899 € od 1 149 € od 1 449 €
Ceny sú platné k 17. 1. 2024.
i Mohlo by vás zaujímať

Kórejský výrobca sa môže svojimi novinkami Samsung Galaxy S24 právom pýšiť. Zachoval im maximálnu odolnosť, ktorú pri modeli Ultra povýšil pevnejším sklom aj titánovým rámčekom. Hráča poteší vyšší výkon a väčšie parné komory na odvod tepla. Predovšetkým ale dochádza k integrácii umelej inteligencie Galaxy AI. Fotografické schopnosti potom model S24 Ultra preukazuje lepším teleobjektívom. Novinky skrátka stoja za to, každý si príde na svoje.

Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB čierny titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 192×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB čierny titán
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 329 €
1 449 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0261b1
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB sivý titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 192×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB sivý titán
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 329 €
1 449 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0261b2
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB fialový titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 192×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB fialový titán
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 329 €
1 449 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0261b3
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB žltý titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 192×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB žltý titán
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 329 €
1 449 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0261b4
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/512 GB čierny titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 192×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/512 GB čierny titán
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 449 €
1 569 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0261c1
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/512 GB sivý titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 192×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/512 GB sivý titán
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 449 €
1 569 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0261c2
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/512 GB fialový titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 192×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/512 GB fialový titán
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 449 €
1 569 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0261c3
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/512 GB žltý titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 192×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/512 GB žltý titán
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 449 €
1 569 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0261c4
Samsung Galaxy S24 8 GB/128 GB sivý - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 126×
Samsung Galaxy S24 8 GB/128 GB sivý
Mobilný telefón – 6,2" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
899 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0259b1
Samsung Galaxy S24 8 GB/128 GB čierny - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 126×
Samsung Galaxy S24 8 GB/128 GB čierny
Mobilný telefón – 6,2" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
899 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0259b2
Samsung Galaxy S24 8 GB/128 GB fialový - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 126×
Samsung Galaxy S24 8 GB/128 GB fialový
Mobilný telefón – 6,2" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
899 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0259b3
Samsung Galaxy S24 8 GB/128 GB žltá - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 126×
Samsung Galaxy S24 8 GB/128 GB žltá
Mobilný telefón – 6,2" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
899 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0259b4
Samsung Galaxy S24 8 GB/256 GB sivý - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 126×
Samsung Galaxy S24 8 GB/256 GB sivý
Mobilný telefón – 6,2" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
959 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0259c1
Samsung Galaxy S24 8 GB/256 GB čierny - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 126×
Samsung Galaxy S24 8 GB/256 GB čierny
Mobilný telefón – 6,2" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
959 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0259c2
Samsung Galaxy S24 8 GB/256 GB fialový - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 126×
Samsung Galaxy S24 8 GB/256 GB fialový
Mobilný telefón – 6,2" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
959 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0259c3
Samsung Galaxy S24 8 GB/256 GB žltá - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 126×
Samsung Galaxy S24 8 GB/256 GB žltá
Mobilný telefón – 6,2" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
959 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0259c4
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/256 GB sivá - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,7 63×
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/256 GB sivá
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4900 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 029 €
1 149 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0260b1
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/256 GB čierna - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,7 63×
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/256 GB čierna
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4900 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 029 €
1 149 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SAMO0260b2
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/256 GB fialová - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,7 63×
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/256 GB fialová
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4900 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 029 €
1 149 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0260b3
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/256 GB žltá - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,7 63×
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/256 GB žltá
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4900 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 029 €
1 149 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0260b4
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/512 GB sivá - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,7 63×
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/512 GB sivá
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4900 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 149 €
1 269 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0260c1
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/512 GB čierny - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,7 63×
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/512 GB čierny
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4900 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 149 €
1 269 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0260c2
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/512 GB fialová - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,7 63×
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/512 GB fialová
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4900 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 149 €
1 269 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0260c3
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/512 GB žltá - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,7 63×
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/512 GB žltá
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4900 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 149 €
1 269 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0260c4
Vytlačiť
P-DC1-WEB11
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií