Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka
Black Friday leden Začněte myslet na sebe!

SanDisk: Vybrať SD kartu, flash disk, či externý SSD?

Zobraziť katalóg

Sponzorovaný článok

Aktualizované 

Výber pamäťovej karty trápi mnoho používateľov, ale aj predajcov. Urobíme vám raz a navždy jasno, ktorý parameter pamäťovej karty je práve pre vaše použitie kľúčový. Najlepšie nám to pôjde na širokom sortimente značky SanDisk. Okrem samotných „pamäťoviek“ sa však pozrieme aj na ďalšie dátové nosiče. Ako sa v produktových radoch tohto výrobcu vyznať? Poradíme.

Sprievodca výberom produktov značky SanDisk – OBSAH

 1. Ako správne vybrať pamäťovú kartu?
 2. Pamäťová karta do mobilu – SanDisk micro SDXC Ultra A1 UHS-I U1 + SD adaptér
 3. Pamäťová karta pre najlepšie smartfóny, akčné kamery a drony – SanDisk micro SDXC Extreme Plus
 4. SanDisk SDHC Extreme Pro – jasná voľba video a foto profesionálov
 5. Miniatúrny flash disk SanDisk Ultra Fit
 6. SanDisk Ultra Dual USB Drive: flash disk s podporou OTG
 7. SanDisk iXpand: vyrieši malú pamäť pri iPhone/iPade
 8. Odolný externý SSD: SanDisk Extreme Portable SSD
 9. SanDisk Sansa Clip Sports Plus: kompaktný FLAC prehrávač

Ako správne vybrať pamäťovú kartu?

Na optimálny výkon vášho zariadenia je nutné zvoliť tú správnu micro SD kartu. Parametrov je viac, než by sa na prvý pohľad mohlo zdať, a celkovú rýchlosť nosiča ovplyvní naozaj znateľne. Ešte pred samotným nákupom pamäťovej karty si dôkladne rozmyslite, na čo presne ju budete používať. To je mimoriadne dôležité.

i Pokiaľ vyberáte pamäťovú kartu, určite navštívte nášho sprievodcu Ako vybrať pamäťovú kartu, ktorý vás do parametrov zasvätí ešte detailnejšie.
SanDisk, logo
SanDisk Corporation bola založená v roku 1988 a dnes je jedným z najväčších výrobcov produktov na báze flash pamätí. V roku 2015 sa stala súčasťou spoločnosti Western Digital, ktorá patrí medzi svetovú špičku vo vývoji pevných diskov.

Akú kapacitu pamäťovej karty vybrať?

Samozrejme čím má karta vyššiu kapacitu, tým viac dát sa na ňu zmestí, ale nie vždy je možné takto uvažovať. Najmä pri starších alebo lacnejších telefónoch aj digitálnych fotoaparátoch sú podporované len určité veľkosti. Typické rozdelenie podľa veľkosti je nasledovné:

 • SD – klasické karty s kapacitou do 2 GB,
 • SDHC – karty s kapacitou 4 GB až 32 GB,
 • SDXC – karty s kapacitou cez 64 GB (až do 2 TB).

Ak máte nový mobilný telefón a nie ste veľmi náročný používateľ, dajte prednosť 32 GB micro SD karte. Ak však plánujete veľa fotiť a natáčať videá, prípadne sledovať filmy, hrať hry a počúvať hudbu, siahnite minimálne po 64 GB alebo skôr po 128 GB variante. Majte na pamäti, že kvalita aj veľkosť fotiek, videí a hier každým rokom stúpa. Pokiaľ budete meniť mobilný telefón, karta vám zostane a môžete ju veselo používať ďalej.

Rýchlosť pamäťovej karty

Hneď po veľkosti ide o druhý kľúčový parameter, ktorý má veľký vplyv na výslednú cenu.

Trieda Logo Min. rýchlosť zápisu Vhodné pre
Trieda 2 2 MB/s nahrávanie SD videa
Trieda 4 4 MB/s nahrávanie HD videa
Trieda 6 6 MB/s nahrávanie HD videa
Trieda 10 10 MB/s nahrávanie Full HD videa
UHS–1 10 MB/s vysielanie videa v reálnom čase a nahrávanie dlhých HD videí
V10 (video trieda) 10 MB/s nahrávanie Full HD videa
UHS–3 30 MB/s nahrávanie 4K videí
V30 (video trieda) 30 MB/s nahrávanie 4K videí pri 30 fps

Ako sami vidíte, rýchlosť pamäťovej karty určuje trieda a jej dobre rozpoznateľné logo. Číslo triedy potom garantuje minimálnu rýchlosť, ktorú musí pamäťová karta dosiahnuť pri zápise aj čítaní.

i

Ako na rýchly prenos dát z pamäťovej karty? Nahliadnite do kategórie čítačky pamäťových kariet.

Pamäťová karta do mobilu – SanDisk micro SDXC Ultra

Rad pamäťových kariet SanDisk microSDXC Ultra A1 UHS-I U1 je úplne ideálnych pre menej a stredne náročných používateľov smartfónov. Za dostupnú cenu ponúknu ohromný priestor na vaše aplikácie alebo multimediálne súbory. Široké rozpätie veľkostí začína na 16 GB a končí až na krásnych 400 GB.

i

Stiahnite si aplikáciu SanDisk Memory Zone, ktorá umožňuje pristupovať k súborom, a dokonca presúvať súbory z jedného miesta – či sú v telefóne, na karte micro SD, alebo v cloude.

SanDisk MicroSDXC Ultra
 • Ideálne pre smartfóny
 • Široký rozsah kapacity
 • Dostatočná prenosová rýchlosť na záznam videa až vo Full HD rozlíšení

Viac o SanDisk micro SDXC Ultra

Pamäťové karty radu SanDisk micro SDXC Ultra A1 UHS-I U1 sú vodoodolné, teplotne odolné, otrasu odolné, odolné voči pôsobeniu magnetického poľa aj voči röntgenovému žiareniu, takže sa nemusíte o svoje dáta obávať, ani keď idete cez letiskový skener.

Pamäťové karty Sandisk Ultra sú dostupné každému.

Pamäťová karta pre najlepšie smartfóny, akčné kamery a drony – SanDisk micro SDXC Extreme Plus

Ak hľadáte kvalitnú a rýchlu pamäťovú kartu pre všetky svoje dôležité dáta, SanDisk micro SDXC Extreme Plus A2 UHS-I je skvelou voľbou! Pamäťová karta pojme všetky dôležité dáta, vrátane fotografií a videí, vďaka veľkému úložnému priestoru, ktorý má kapacitu až 1 024 GB.

SanDisk MicroSDXC Extreme Plus
 • Ideálne pre tie najlepšie inteligentné telefóny, akčné kamery alebo drony
 • Široký rozsah kapacity
 • Dostatočná prenosová rýchlosť pre záznam videa až v 4K rozlíšení

Viac o SanDisk micro SDXC Extreme Plus

Rýchlosť čítania pamäťovej karty SanDisk micro SDXC Extreme Plus A2 UHS-I sa pohybuje až na úrovni 170 MB/s, čo zaistí dostatočnú rýchlosť pokojne aj pre záznam videa v 4K rozlíšení. Balenie obsahuje SD adaptér, pomocou ktorého pripojíte pamäťovú kartu SanDisk micro SDXC Extreme Plus A2 UHS-I napríklad k počítaču.

Náročnejší používatelia nech siahnu po karte z radu SanDisk Extreme Plus.

SanDisk SDXC Extreme Pro – jasná voľba video a foto profesionálov

Pamäťová karta SanDisk SDXC Extreme Pro právom patrí do výkonnostnej triedy UHS-I (V3). Vyznačuje sa ideálnymi parametrami napríklad na využitie s outdoorovými kamerami s podporou 4K záznamu. Rovnako tak nájde uplatnenie aj u fotografov vyznávajúcich formát RAW a sériové snímanie v plnom rozlíšení.

SanDisk SDHC Extreme Pro
 • Ideálne na digitálne formáty vrátane RAW a JPEG fotografií, 4K video, hudbu a ďalšie
 • Prevádzková teplota: -25 °C až 85 °C
 • Vstavaný prepínač ochrany proti zápisu zamedzuje náhodnej strate dát

Viac o SanDisk SDXC Extreme Pro

Nehostinné prostredie v podobe púšte alebo tuhej zimy si žiada úplne iný prístup. Preto SanDisk vyvinul pamäťovú kartu SanDisk SDXC Extreme Pro UHS-I (V30) U3. Jej testovanie prebiehalo v tých najnáročnejších podmienkach, aké si len viete predstaviť. Vydrží prakticky všetko. Navyše disponuje fyzickým prepínačom, ktorým ľahko zamedzíte akémukoľvek zápisu na kartu.

Karty SanDisk Extreme Pro sú vďaka komunite fotografov známe ako najlepšia možná profesionálna voľba.

Miniatúrny flash disk SanDisk Ultra Fit

USB flash disk, ktorý môžete mať stále na kľúčoch bez toho, aby pôsobil ako záťaž, je USB flash disk praktický. Aj keď sa začína v čase rýchleho internetu tento typ média rysovať ako ustupujúca technológia, na rozdiel od cloudového úložiska ho neovplyvňujú stovky kilometrov vzdialené technické problémy. K premiantom SanDisk Ultra Fit patria rozmery 19,1 × 15,9 × 8,8 mm. Aj napriek tomu ponúka táto vrecková spoľahlivosť vysoké prenosové rýchlosti a maximálnu kapacitu až 256 GB.

SanDisk Ultra Fit
 • Mini USB kľúč
 • Rýchlosť zápisu je až 15-krát vyššia ako pri USB 2.0
 • Nízka obstarávacia cena
 • Podporuje trvalé zapojenie do USB portu

Viac o SanDisk Ultra Fit

Mimoriadne malý flash disk SanDisk Ultra Fit s kapacitou v rozmedzí 16 až 256 GB si obľúbite vďaka jeho kompaktnosti, ale aj rýchlemu prenosu dát. Prostredníctvom rozhrania USB 3.1 prenesiete film až 15× rýchlejšie než so štandardným USB 2.0. Jeho miniatúrna veľkosť zaručuje, že po pripojení k vášmu notebooku alebo počítaču nebude príliš vyčnievať a nehrozí jeho vylomenie z portu. Integrované putko umožňuje pripevnenie napr. na kľúče.

Tento kompaktný flashdisk je navrhnutý aj ako Plug and Stay úložisko (možnosť trvalého umiestnenia v USB porte) pre notebooky, televízory, herné konzoly, audiosystémy a mnohé ďalšie.

Flash disk SanDisk Ultra Fit je skladný a nenápadný na kľúčoch aj v USB porte počítača.

SanDisk Ultra Dual USB Drive: flash disk s podporou OTG

SanDisk Ultra Dual USB Drive 3.0 umožňuje prenášať a zdieľať súbory medzi zariadeniami Android a stolovými alebo prenosnými počítačmi. Ponúka totiž konektory micro USB a USB 3.0. Z každej strany jeden. Ide o netradičné, ale mimoriadne prínosné riešenie pre všetkých majiteľov smartfónov so systémom Android a už spomínaným konektorom micro USB.

SanDisk Ultra Dual USB Drive
 • Ideálne príslušenstvo pre inteligentné telefóny so systémom Android
 • Rýchly prenos dát z telefónu do PC (až 130 MB/s)
 • Kompaktné rozmery
 • Bezplatná aplikácia pre jednoduchú správu súborov

Viac o SanDisk Ultra Dual USB Drive

USB flash disk SanDisk Ultra Dual USB Drive ponúka celkom ojedinelé možnosti, ktoré vám ušetria veľa času. Z každej strany jeden konektor je skvelé riešenie, ktoré nájde široké uplatnenie. Potrebujete do PC rýchlo pretiahnuť práve natočené video? Alebo naopak do mobilného telefónu poslať nové diely obľúbeného seriálu? Práve s tým vám pomôže tento podarený kúsok od spoločnosti SanDisk.

Netradičná konštrukcia a funkcie SanDisk Ultra Dual USB Drive umožňujú prenos dát nielen z počítača, ale aj z mobilného telefónu.

SanDisk iXpand: vyrieši malú pamäť pri iPhone/iPade

Potrebujete akútne rozšíriť pamäť vášho iPhonu alebo iPadu? Klasickú pamäťovú kartu nemožno použiť, ale práve preto máme v ponuke SanDisk iXpand Flash Drive. Disk je z jednej strany osadený vysokorýchlostným USB konektorom 3.0 a na strane druhej konektorom Lightning. Prenosové rýchlosti dosahujú až 100 MB/s. Na korektné fungovanie je nutné mať na všetkom zariadení nainštalovanú ovládaciu aplikáciu SanDisk iXpand.

SanDisk iXpand Flash Drive
 • Uvoľní miesto na vašom iPhone/iPade
 • Automatická záloha fotografií
 • Dostatok miesta pre filmy
 • Je kompatibilný s väčšinou puzdier

Viac o SanDisk iXpand Flash Drive

S aplikáciou môžete prenášať fotografie, videá a ďalšie zložky z vášho zariadenia na disk a opačne. Aplikácia navyše vie automaticky zálohovať zhotovené fotografie a videá zakaždým, keď USB kľúč pripojíte. Fotografie nemusíte manuálne vyberať, USB flash disk všetko urobí automaticky. Vďaka podpore video formátov WMV, AVI, MKV, MP4 a MOV môžete sledovať video priamo z disku, čo z neho robí úžasného spoločníka napríklad na cesty.

Či už máte kapacitu vášho iOS zariadenia akúkoľvek, skôr či neskôr ju rovnako zaplníte. V takom prípade potom iste oceníte príslušenstvo, akým je SanDisk iXpand Flash Drive.

Odolné externý SSD: SanDisk Extreme Portable SSD

Odolný externý disk SanDisk Extreme Portable SSD poskytuje vysokú rýchlosť prenosu dát kdekoľvek a kedykoľvek si spomeniete. Rýchlosť čítania dosahuje až 550 MB/s, preto sa javí ako perfektné úložisko na rozsiahle video alebo fotografické projekty, kde nemáte dlhšiu dobu prístup k svojmu desktopu. Naviac USB flash disk spĺňa prísnu normu IP55 a odolá dažďu, náhodnej vode aj prachu.

SanDisk Extreme Portable SSD
 • Externé úložisko typu SSD
 • Rýchlosť čítania až 550 MB/s
 • Kompatibilný so systémami MacOS a Windows
 • Kábel USB-A to USB-C v balení

Viac o SanDisk Extreme Portable SSD

Tento externý disk je navrhnutý tak, aby mohol bez problémov spolupracovať s oboma platformami – ako Mac, tak Windows. Disponuje rozhraním USB 3.1. s konektorom USB-C a súčasťou balenia je okrem kábla USB-C i redukcia USB-C na USB-A, čo znamená, že ho ľahko použite nielen na staršom stroji, ale aj na tých najmodernejších typu MacBook s konektorom USB-C.

SanDisk Extreme Portable SSD ponúkne rýchlosť aj kapacitu SSD diskov kdekoľvek.

SanDisk Sansa Clip Sports Plus: kompaktný FLAC prehrávač

Počúvajte muziku, audioknihy a rádiové vysielanie štýlovo a kdekoľvek. FLAC prehrávač SanDisk Sansa Clip Sports predstavuje ideálne zariadenie pre všetkých vyznávačov moderného a aktívneho životného štýlu. Pri behaní tak so sebou nemusíte nosiť celý mobil, ale vystačíte si s ďaleko menším hudobným prehrávačom.

SanDisk Sansa Clip Sports Plus
 • Miniatúrny hudobný prehrávač s odolnou konštrukciou
 • Ovládacie tlačidlá pre jednoduchú navigáciu a výber hudby
 • Prehrávanie aj bezdrôtovo cez Bluetooth
 • Pevný klip na prichytenie k oblečeniu
 • Výdrž až 20 hodín na jedno nabitie
 • Podporuje formáty MP3, WMA (NO DRM), AAC, (DRM free iTunes) WAV, FLAC

Viac o SanDisk Sansa Clip Sports Plus

Vodoodolný MP3 prehrávač SanDisk Sansa Clip Sports Plus s klipom na uchytenie zaručí bezstarostný beh s muzikou podľa vášho výberu. Je navyše vybavený bezdrôtovou technológiou Bluetooth, čo znamená, že sa na neho môžu pripojiť aj bezdrôtové slúchadlá. Prehrávač je ľahký, prenosný a jeho výdrž batérie sa pohybuje okolo 20 hodín na jedno nabitie. O ukladanie hudby sa stará 8 alebo 16 GB interná pamäť. Pre jej výber potom slúžia ovládacie tlačidlá, ktoré sa nachádzajú pod 1,44-palcovým LCD displejom.

Okrem malých rozmerov je prednosťou SanDisk Sansa Clip Sport Plus samozrejme prehrávanie bezstratového formátu FLAC.

Spoločnosť SanDisk ťaží z veľkých skúseností vo svete pamäťových nosičov. Ak hľadáte kvalitu, ide o jasnú voľbu. Všetko navyše umocňuje široká škála veľkostí, z ktorej si môže vybrať skutočne každý podľa svojich konkrétnych požiadaviek.

SanDisk microSDHC 16 GB Ultra Android Class 10 A1 UHS-I + SD adaptér
Pamäťová karta micro SDHC, 16 GB, čítanie až 98 MB/s, Class 10

Od 8,08 € bez DPH 6,73 €
Kúpiť
Na sklade > 10 ks
Môžete mať dnes od 7:00
Objednávací kód: DT807j2a1
SanDisk MicroSDXC 128 GB Extreme Plus A2 UHS-I (V30) U3 + SD adaptér - Pamäťová karta
Viac ako99%spoľahlivosť
SanDisk MicroSDXC 128 GB Extreme Plus A2 UHS-I (V30) U3 + SD adaptér
Pamäťová karta micro SDXC, 128 GB, čítanie až 170 MB/s, zápis až 90 MB/s, U3

46,90 € bez DPH 39,08 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 7:00
Objednávací kód: DT808w3
SanDisk SDHC 32 GB Extreme PRO Class 10 UHS-I (U3) - Pamäťová karta
Viac ako98%spoľahlivosť
-12%
SanDisk SDHC 32 GB Extreme PRO Class 10 UHS-I (U3)
Pamäťová karta SDHC, 32 GB, čítanie až 95 MB/s, zápis až 90 MB/s, Class 10

-12% 19,90 €
Od 17,58 € bez DPH 14,65 €
Kúpiť
Na sklade > 10 ks
Môžete mať dnes od 7:00
Objednávací kód: DU605g3
SanDisk Ultra Fit USB 3.1 16 GB - USB kľúč
Viac ako99%spoľahlivosť
SanDisk Ultra Fit USB 3.1 16 GB
USB kľúč USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), kapacita 16 GB, rýchlosť čítania až 130 MB/s, miniatúrny, šifrovanie

8,50 € bez DPH 7,08 €
Kúpiť
Na sklade > 10 ks
Môžete mať dnes od 7:00
Objednávací kód: DU049x7f41
SanDisk Ultra Dual USB Drive 3.0 16GB - USB kľúč
Viac ako99%spoľahlivosť
SanDisk Ultra Dual USB Drive 3.0 16GB
USB kľúč USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) a micro USB, kapacita 16 GB, rýchlosť čítania až 130 MB/s, otg a vysúvací konektor

7,99 € bez DPH 6,66 €
Kúpiť
Na sklade > 10 ks
Môžete mať dnes od 7:00
Objednávací kód: DU049x9k1
SanDisk Extreme Portable SSD 250 GB - Externý disk
Viac ako98%spoľahlivosť
SanDisk Extreme Portable SSD 250 GB
Externý disk s rozhraním USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1), rýchlosť čítania až 550 MB/s, kapacita 250 GB

84,90 € bez DPH 70,75 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 7:00
Objednávací kód: JV0131b1
SanDisk Sansa Clip Sports Plus 16 GB čierny
FLAC prehrávač pamäť 16GB, audio formáty: AAC, MP3, FLAC, WAV a WMA, doba počúvania až 20h, 1.44" displej s rozlíšením 128 x 128, typ displeja: TFT, Bluetooth, FM rádio,

55,90 € bez DPH 46,58 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 10:00
Objednávací kód: JV015g1
SanDisk microSDXC 400 GB Ultra Plus Class 10 UHS–I + SD adaptér - Pamäťová karta
Viac ako98%spoľahlivosť
-25%
SanDisk microSDXC 400 GB Ultra Plus Class 10 UHS–I + SD adaptér
Pamäťová karta micro SDXC, 400 GB, čítanie až 100 MB/s, zápis až 100 MB/s, Class 10

-25% 97,90 €
73,90 € bez DPH 61,58 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 7:00
Objednávací kód: DT807j2f0
SanDisk microSDXC 200 GB Ultra® Android Class 10 A1 UHS-I + SD adaptér - Pamäťová karta
Viac ako98%spoľahlivosť
-15%
SanDisk microSDXC 200 GB Ultra® Android Class 10 A1 UHS-I + SD adaptér
Pamäťová karta – čítanie až 100MB/s, memory zone android aplikácia zadarmo

-15% 33,90 €
28,90 € bez DPH 24,08 €
Kúpiť
Black Friday
Posledných 109 ks
Môžete mať dnes od 7:00
Objednávací kód: DT807h9j1
SanDisk microSDXC 64 GB Ultra Android A1 Class 10 UHS-I + SD adaptér - Pamäťová karta
Viac ako98%spoľahlivosť
SanDisk microSDXC 64 GB Ultra Android A1 Class 10 UHS-I + SD adaptér
Pamäťová karta micro SDXC, 64 GB, čítanie až 100 MB/s, Class 10

20,90 € bez DPH 17,42 €
Kúpiť
Na sklade > 10 ks
Môžete mať dnes od 7:00
Objednávací kód: DT807j2c0
SanDisk MicroSDXC 256 GB Extreme Plus A2 UHS-I (V30) U3 + SD adaptér - Pamäťová karta
Viac ako99%spoľahlivosť
SanDisk MicroSDXC 256 GB Extreme Plus A2 UHS-I (V30) U3 + SD adaptér
Pamäťová karta micro SDXC, 256 GB, čítanie až 170 MB/s, zápis až 90 MB/s, U3

114,90 € bez DPH 95,75 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 7:00
Objednávací kód: DT808w4
SanDisk Cruzer Ultra Fit 64 GB - USB kľúč
Viac ako99%spoľahlivosť
SanDisk Cruzer Ultra Fit 64 GB
USB kľúč USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), kapacita 64 GB, rýchlosť čítania až 130 MB/s, miniatúrny, šifrovanie

20,90 € bez DPH 17,42 €
Kúpiť
Na sklade > 10 ks
Môžete mať dnes od 7:00
Objednávací kód: DU049x7f5
SanDisk Cruzer Ultra Fit 256 GB - USB kľúč
Viac ako98%spoľahlivosť
-7%
SanDisk Cruzer Ultra Fit 256 GB
USB kľúč USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), kapacita 256 GB, rýchlosť čítania až 130 MB/s, miniatúrny, šifrovanie

-7% 42,90 €
39,90 € bez DPH 33,25 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 10:00
Objednávací kód: DU049x7f7
SanDisk Ultra Dual USB Drive 3.0 64 GB - USB kľúč
Viac ako98%spoľahlivosť
-29%
SanDisk Ultra Dual USB Drive 3.0 64 GB
USB kľúč USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) a micro USB, kapacita 64 GB, rýchlosť čítania až 150 MB/s, otg a vysúvací konektor

-29% 13,90 €
9,90 € bez DPH 8,25 €
Kúpiť
Black Friday
Posledných 91 ks
Môžete mať dnes od 7:00
Objednávací kód: DU049x9k3
SanDisk Ultra Dual USB Drive m3.0 256 GB - USB kľúč
-24%
SanDisk Ultra Dual USB Drive m3.0 256 GB
USB kľúč USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) a micro USB, kapacita 256 GB, rýchlosť čítania až 150 MB/s, štýlový, otg

-24% 54,90 €
41,90 € bez DPH 34,92 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 7:00
Objednávací kód: DU049x9k5
SanDisk Extreme Portable SSD 500 GB - Externý disk
Viac ako98%spoľahlivosť
SanDisk Extreme Portable SSD 500 GB
Externý disk s rozhraním USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1) a USB-C, kapacita 500 GB

127,90 € bez DPH 106,58 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 7:00
Objednávací kód: JV0131b2
SanDisk Extreme Portable SSD 2 TB - Externý disk
Viac ako98%spoľahlivosť
SanDisk Extreme Portable SSD 2 TB
Externý disk s rozhraním USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1) a USB-C, kapacita 2000 GB

359 € bez DPH 299,17 €
Kúpiť
Posledných 25 ks
Môžete mať dnes od 7:00
Objednávací kód: JV0131b4
0
Vytlačiť
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB16
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi